Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12171 9 stycznia 2014, 15:27

Anett Gotowa na wszystko
Chwilę posiedziałam ale nic nie wchodzi mi do głowy, poza tym zaraz wstał M i koniec nauki :) ehh do prawdy nie wiem, kto tak ustala egzaminy że ostatnio miałam jeden a teraz 5 naraz,
Lorelei oby znów sprawdziły się Twoje słowa, chociaż w części :)
Diaglab właśnie tych fluidków mi trzeba :) Kochana jesteś, na poprawienie samopoczucia zrobiłam sobie mały spacerek wokół podwórka :)
Qasha no widzisz, lepszej okazji nie będzie na odwiedziny, ogórki też się znajdą hihi
Ewka90 no ja słyszałam dobre opinie, raczej się skuszę na ten termometr :) po co przepłacać... :) tylko z tego co widzę aukcja kończy się za 17 godz, będzie jeszcze? czy zamawiać?jak to jest? :)

Nie pamiętam, któraś z Was robiła zakupy w Aptece Gemini i mam pytanie w związku z tym, długo trzeba czekać na przesyłkę? i na prawdę warto? :)

Zgłoś nadużycie #12172 9 stycznia 2014, 16:06

Anett Gotowa na wszystko
A zamierzacie podawać swoim maleństwom jakieś probiotyki, Biogaia albo Bobotic czy raczej na razie nie?

Zgłoś nadużycie #12173 9 stycznia 2014, 16:10

ewka90 Gotowa na wszystko
Anett widziałam dość dużo aukcji z tym termometrem więc jeszcze poczekam. Co do probiotyków to ja nie zamierzam podawać jak na razie, ale zobaczymy czy będzie miał kolki itd...

Zgłoś nadużycie #12174 9 stycznia 2014, 16:21

Anett Gotowa na wszystko
A jeszcze jedno pytanie odnośnie witaminy D i K, jakie kupujecie?

Zgłoś nadużycie #12175 9 stycznia 2014, 16:51

diaglab Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

A jeszcze jedno pytanie odnośnie witaminy D i K, jakie kupujecie?

Ja narazie wstrzymuje się z takimi zakupami, zapytam położnej w szpitalu
. Ja też jeszcze bez termometru :-( nie możemy się zdecydować. Chyba od samego początku nie jest potrzebny więc też narazie nie kupujemy. Anett oj przy ukochanym mężczyźnie ciężko jest się skupić na nauce :-P przerabiałam to przez 5 lat jak studiowałam a weekendy spedzałam z moim M. Kończyło się tylko na dźwiganiu książek tam i z powrotem :-D
Ewa to już większość masz :-) ja też z niecierpliwością czekałam na kuriera :-D

Zgłoś nadużycie #12176 9 stycznia 2014, 17:07

basza Fajna mama
I Ja tez czekam na kuriera :-) . A co do uczenia sie do egzaminow przy W. to tez nie wchodzilo w grę, już potem wiedziałam, ze uczymy sie osobno :-)

Zgłoś nadużycie #12177 9 stycznia 2014, 17:07

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie ja nie wiem też co z tym zrobić, najwyżej M będzie latał do apteki jak ja będę w szpitalu :)
Słuchajcie przeglądam teraz kombinezony bo moja babcia chce zasponsorować i dumam nad rozmiarem, właściwie nie potrzebny jest nam na wyrost bo będzie się miało na lato czyli taki 62 ze szpitala wystarczy nie? :)

Zgłoś nadużycie #12178 9 stycznia 2014, 17:10

basza Fajna mama
Ja mam na 62 i 68 ale jak je przyloze to prawie sie nie roznia, mi powiedzieli ze lepiej wiekszy bo trzeba kilka warstw pod spod ubrac

Zgłoś nadużycie #12179 9 stycznia 2014, 17:15

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie najlepiej się kierować dokładnymi cm, możecie porównać z tymi co macie Wy bo taki upatrzyłam ?? :)
długość całkowita: ok.57 cm
szerokość pod pachami: 2 x 29 cm
długość rękawa od pachy do mankietu: 19 cm

A co do nauki przy facetach to taaak, ja też to dobrze znam :) przez pierwsze dwa lata studiów przez weekendy mieszkałam u M. to o bożym świecie zapominałam a co dopiero szkoła hihi a teraz ostatni rok, to M. mieszka ze mną :)

Zgłoś nadużycie #12180 9 stycznia 2014, 17:21

basza Fajna mama
Anetko jak moj W. wroci ze sklepu to powiem zeby zmierzyl i napiszę :-)

Zgłoś nadużycie #12181 9 stycznia 2014, 17:27

Anett Gotowa na wszystko

basza napisał(a)

Anetko jak moj W. wroci ze sklepu to powiem zeby zmierzyl i napiszę :-)

Dziękuję Kochana :)

Zgłoś nadużycie #12182 9 stycznia 2014, 17:39

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczynki :)
po pracy pojechałam zakupić wszystko co jest mi potrzebne po porodzie w domu(dla mnie)...
Ja nie pakuje torby do szpitala jak wy ,bo tu u nas jak z dzieckiem i matka jest wszystko dobrze to po 3-5 godzinach do domu wysyłają nie trzymają po 3-4 dni ,z Kornelką 5 godz po porodzie byłam już w domku :)

Kincia się nie odzywa,mam nadzieje że u niej w porządku.
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #12183 9 stycznia 2014, 18:00

Anett Gotowa na wszystko
Kiniaa oo proszę, co kraj to obyczaj :) to co tam sobie kupiłaś? :)

Kincia i Dorotka co Wy sobie myślicie, odzywać się tu! :)

Zgłoś nadużycie #12184 9 stycznia 2014, 18:01

Dorota93 Supermama
zaraz Was nadrobie i napisze, melduje sie zza sterty prania i szykowania wyprawki !

Zgłoś nadużycie #12185 9 stycznia 2014, 18:07

lorelei_l Fajna mama
Anett- ja złożyłam zamówienie w tej aptece Gemini, bo wiele osób mi ją polecało i ceny mają faktycznie fajne. Ale złożyłam je dopiero w ten wtorek a wczoraj o 20 miałam info, że zaksięgowali wpłatę, niby od zaksięgowania są 48h do wysyłki. Pożyjemy zobaczymy :)

Ja na razie suplementów czy witamin nie zamawiam, zobaczymy co lekarz powie przy wypisie ze szpitala. Mam chyba z 4 kombinezony- polarowe, puchowe, więc zrobię 2 zestawy do wyjścia dziecka- ciepły i mega ciepły i W. będzie się zastanawiał, w którym nasze dziecko nie zamarznie.

Zgłoś nadużycie #12186 9 stycznia 2014, 18:07

lorelei_l Fajna mama
Dorota- jak się czujesz? fajnie, że z nami jesteś :D

Zgłoś nadużycie #12187 9 stycznia 2014, 18:11

Konto usunięte

qasha napisał(a)

słuchaj kobieto o co ci chodzi ?? ? czy ja gdziekolwiek napisałam że jestem zajebista bo pracuje a wiekszosc kobiet w ciazy jednak szybciej idzie na L4 niz ja? czy gdziekolwiek napisałam że wszystko was boli od siedzenia w domu ?? ?? chyba u ciebie te hormony szaleją już na maksa. pisałam tylko i wyłącznie o sobie. skoro dobrze sie czuje, lubie moja prace to do niej dalej chodzę. a to że jestem "zwierzęciem" stadnym i wiem jak reaguje na długie siedzenie w domu i nie zajmowanie się czymś konkretnym to dlatego napisałam , że obawiam się ze wszystko zacznie mnie boleć. dla mnie nie jest niczym nadzwyczajnym że pracuje do tego etapu - u mnie w rodzinie praktycznie każda kobieta pracowała do konca wiec moze mam to w genach. zarowno pracoholizm jak i to że dobrze znoszę ciążę.
gdybym miała inną pracę, wymagającą większego wysiłku fizycznego lub gdym źle się czuła czy miała jakieś dolegliwosci - uwierz mi ze zapewne też siedziałabym w domu.
i nikt ci się nie karze JARAĆ tym, że pracuję do chwili obecnej i dobrze się czuje.
daruj sobie takie komentarze, bo to już nie pierwsza sytuacja z tobą.
jeśli przeszkadza ci tak moja osoba - nie czytaj tego co piszę.
takie oburzenie podchodzi troszkę w zakompleksienie ;) ale to już Twoja prywatna sprawa.
jak widać na naszym wątku, nie tylko ja pracuje.
Anett też jest aktywna i mega ją podziwiam za to że całymi weekendami jest w stanie wysiedzieć w szkole. dla mnie to jest większy wysiłek niż moja praca.

Po 1. Może i nie napisałaś nigdzie dosłownie że jeseś zajebista bo pracujesz,
ale bardzo często w twoich postach jest taki podtekst.I na dowód masz posty innych ,
które też miały podobne odczucie do mojego.
Po 2. Gówno cię obchodzą moje hormony najpierw swoje ogarnij
Po 3. Może ty w swoim domu nic nie robisz,ale ja mam dużo pracy dmowej.
Po 4. Ja właśnie nie jaram się twoją pracą,pisałam do dziewczyn żeby
już nie przesadzały z tymi postami o tym ile ty pracujesz itp bo to nudne już się robiło.
Po 5. Darować sobie komentarzy nie będę,bo to jest forum i mogę napisać co o tym sądze.
Po 6. Nie pierwsza sytuacja ze mną,hihi :) a kto pierwszy pisał komentarze
że czuje się olewany na forum ,ja to skomentowałam że przesadzasz,
bo każdy stara się nadrobić każdego ,a ty teraz coś zwalasz na mnie.
Po 7. Już od kilku tyg nie czytam tego co piszesz.Ostatnio przeczytałam tylko
te twoje daty porodu,bo wydawało mi się coś nie jasne,
co innego masz na suwaczku ,co innego w tabeli i nagle z terminem na 4 luty wyjechałaś.
Po 8. To nie jest oburzenie,ja się z tego śmieję i mam ubaw.
Po 9. Chyba ty jesteś zakąpleksiona,(trzeba cały czas ci słodzić i pisać jaka to
nie jesteś fajna,bo jak napisze się coś nie po twojej myśli ,
to najeżdzasz jakby nie wiadomo co się powiedziało)
bo nie widzę w tym nic aż takiego że
napisałam żeby przestali tak jarać się twoim zwierzęcym pracoholizmem :D
a ty się oburzyłaś jak bym cię co najmniej wyzwała.
Po 10. uważasz się za nie wiadomo kogo wnioskuję to z tego jak piszesz o sobie
"mam duży temperament"
Po 11. Jak pisałam do Baszy że ciężko jechać do szpitala 100 km ,bo mnie wszystko bolało
tak jak ją ,to się wtryniłaś że ciebie nic nie boli a zrobiłaś 2 tyś kilometrów.
to nie było miłe
Po 12. Ni z gruszki ni z pietruszki to ty może wyskoczyłaś z tym swoim obrazliwym postem.
Po 13. Tak masz racje nie ma co tracić czasu na Twoje głupoty.
Po ostatnie skończyłam rozmowę z panią qasha i nie odpowiem już na żaden jej post ani nawet żadnego nie przeczytam ,zobaczę czerwone włosy na zdjęciu ,odrazu przewinę dalej !

Zgłoś nadużycie #12188 9 stycznia 2014, 18:12

Konto usunięte
Przepraszam dziewczyny za zamieszanie,ale musiałam się wypowiedzieć ostatni raz na ten temat.

Zgłoś nadużycie #12189 9 stycznia 2014, 18:12

Konto usunięte
Jezu teraz modlę się żeby Was wszystkie nadrobić !!! :D

Zgłoś nadużycie #12190 9 stycznia 2014, 18:14

basza Fajna mama
Dorotka i Kincia dobrze ze jestescie :-) tesknilam za Wami, ale to przeciez wiecie :-)