Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12111 8 stycznia 2014, 19:44

Niutka26 Gotowa na wszystko
a jakby kto pytał przed świętami mierzyłam się w pasie i wyszło mi... trzy magiczne jedynki :D
A co! :D :P

Zgłoś nadużycie #12112 8 stycznia 2014, 19:50

qasha Fajna mama

basza napisał(a)

Qasha jak bigos z czwkolada ??

kochana, najpierw zjadłam bigos bo miałam niemiłosierną ochotę (na szczęście tesciowa ugotowała mi i popakowała w słoiczki ;) ), a po zjedzeniu tego bigosu (tak naprawdę jak konczyłam porcyjkę) naszła mnie ogromna ochota na słodkie :D takze zagryzłam bigos czekolada :D

kirsti hmmm u mnie kreska jest juz od dawna wiec nie pomoge :( w sumie nie czułam jakiegoś bólu jak sie pojawiała.

Zgłoś nadużycie #12113 8 stycznia 2014, 19:53

Kirsti chyab na każdym oddziale mają inne menu-nas też pytali,czy któaś ma dietę czy specjalne zalecenia żywieniowe. Dziewczyna która koło mnie leżała była juz trzeci raz w szpitalu,bo od 6 tygodnia wymiotowała. Wtedy była w 19 tym i cały czas ją trzymało to paskudztwo.A jaka szczupluteńka była :/ I jak tu odżywiać maluszka,jak wszystko się zwraca? I on właśnie nie mogła owoców,sera żółtego,smażonego,tłustego... I czasem czegoś nie brała od kucharek bo i tak zjeść nie mogła..

Kirsti a propos tek kreski ja ją mam już od kilku miesięcy,a ciągnie się od piersi po wzgórek :) Przy pępku lekko skręca w lewo i tak przecina nierówno Dominika domek :)
U każdego pojawia się ( lub nie pojawia) różnie.
A te napinania brzuszka to nic innego jak te pierwsze skurcze przepowiadające -Hicksa-Braxtona.
Czujesz jak Ci nagle napina brzuszek taka fala od dołu ku górze ? Po chwili wszystko wraca do normy i puszcza.

Zgłoś nadużycie #12114 8 stycznia 2014, 19:56

kirsti30 Gotowa na wszystko
Niutka ale te skurcze to ja czuje od pempa w góre...ja myślałam że to te przy pipce są skurczami przepowiadającymi....sama już nie wiem. W piątek mam ginekologa zobaczymy co ujrzy. Ale mały się wierci mega ;) .

Chciałabym się wam pochwalić :) dzisiaj pojechaliśmy do dentysty :) najpierw ja, nie siedziałam 2 minut wszystko ok :) . Potem mężu....mineła godzina :) a w tym czasie: niech się pan nie wierci, znowu lampe musze przestawiać, niech się pan nie rusza, boli? ale miałam ubaw :)

Zgłoś nadużycie #12115 8 stycznia 2014, 20:04

kirsti30 napisał(a)

Niutka ale te skurcze to ja czuje od pempa w góre...ja myślałam że to te przy pipce są skurczami przepowiadającymi....sama już nie wiem. W piątek mam ginekologa zobaczymy co ujrzy. Ale mały się wierci mega ;) .

Chciałabym się wam pochwalić :) dzisiaj pojechaliśmy do dentysty :) najpierw ja, nie siedziałam 2 minut wszystko ok :) . Potem mężu....mineła godzina :) a w tym czasie: niech się pan nie wierci, znowu lampe musze przestawiać, niech się pan nie rusza, boli? ale miałam ubaw :)

heheh :D to musiałaś się uśmiać :D
ja jak mam taki skurcz to czuję taką falę od wzgórka przed pępek i aż po piersi. Brzuch jest bardzo twardy ,jak przepompowana piłka do kosza,po kilku minutach mija. Nie boli ale stojąc ciągnie w dół.
Masz wizytę to zapytaj i dokładnie opisz jak to u Ciebie wygląda. Tak dla pewności.

Zgłoś nadużycie #12116 8 stycznia 2014, 20:05

diaglab Gotowa na wszystko
Basza a jak, no pewnie że balujemy :-D ! Trzeba nadrobić tych parę tyg. W tym sylwestra :-) ja też jak napiję się wody to zaraz mam cofkę :-( czuje jak z żołądka cofie mi się do przełyku :-( ale za niedługo macica będzie nam się obniżać więc może dolegliwości nam trochę przejdą :-)
Niutka dzięki za pocieszenie :-) a na delicję pomarańczową chętnie się skuszę :-D na słodkie zawsze znajdzie się miejsce :-D
Kirsti dziękuję :-) jak się dziś czujesz? Ja kreskę mam od ok. 10 tyg. Ale nie bolało mnie nic. A kiedy masz wizytę u lekarza? Może zadzwoń do niego jak niepokoi. Cię to :-(

Zgłoś nadużycie #12117 8 stycznia 2014, 20:10

dziekuje wam, wizyte mam w piątek i pewnie za tydzień usg. nie martwie się tym aż tak bo domyślam się że bąbel rośnie i to dlatego :) ale takie dziwne poprostu a teraz dupskiem siedze na piłce i sie zastanawiam jak to ma pomóc...

Zgłoś nadużycie #12118 8 stycznia 2014, 20:11

Oj Kirsti nie ładnie tak z męża się śmiać :-P ale przetrwał jakoś tą wizytę?Doczytałam później że w poniedziałek masz wizytę to koniecznie zapytaj o to napinanie brzuszka. Ale wydaje mi się tak jak Niutce-że to mogą być skurcze przepowiadające, choć ja miałam je od góry do dołu :-)

Zgłoś nadużycie #12119 8 stycznia 2014, 20:13

diaglab gratulacje pełnego tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #12120 8 stycznia 2014, 20:16

O w pt. :-) to jeszcze lepiej :-) Kirsti przynajmniej nie będziesz się martwić. Może połóż się? A herbatki nadal pijesz? Może to po nich?
Qasha mi też się zdarza zagryźć czekoladą któryś z głównych posiłków w ciągu dnia;-D mój mąż dziwi się że nie goni mnie do wc po takiej mieszance :-D

Zgłoś nadużycie #12121 8 stycznia 2014, 20:16

łaaaa a my nawet smoczków nie mamy? a wy? laktakora też nie :( oj lepiej żeby mały ssał :D

Zgłoś nadużycie #12122 8 stycznia 2014, 20:35

atena Świeżo upieczona
hej :) ale wy produkujecie te posty, nadrobić się nie da kilkugodzinnej nieobecności ;)
Byłąm dziś u gin i diabetologa, jak narazie wszystko ok, synuś długi i chudy tak jak starszy braciszek ;)
Co do butelek i smoczkow to kupiłam, napewno potem się przydadzą ale laktatora nie bo poprzednio sie nie przydał.

Zgłoś nadużycie #12123 8 stycznia 2014, 20:36

kirsti30 napisał(a)

łaaaa a my nawet smoczków nie mamy? a wy? laktakora też nie :( oj lepiej żeby mały ssał :D

Ja czekam na przesyłkę od siostry w której mają być te rzeczy ale chce karmić piersią więc to tylko będzie w sytuacji kryzysowej stosowane

Zgłoś nadużycie #12124 8 stycznia 2014, 20:38

atena napisał(a)

hej :) ale wy produkujecie te posty, nadrobić się nie da kilkugodzinnej nieobecności ;)
Byłąm dziś u gin i diabetologa, jak narazie wszystko ok, synuś długi i chudy tak jak starszy braciszek ;)
Co do butelek i smoczkow to kupiłam, napewno potem się przydadzą ale laktatora nie bo poprzednio sie nie przydał.

O to super że synek zdrowy i wszystko ok :-) oby tak dalej :-D

Zgłoś nadużycie #12125 8 stycznia 2014, 20:44

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Basza a jak, no pewnie że balujemy :-D ! Trzeba nadrobić tych parę tyg. W tym sylwestra :-) ja też jak napiję się wody to zaraz mam cofkę :-( czuje jak z żołądka cofie mi się do przełyku :-( ale za niedługo macica będzie nam się obniżać więc może dolegliwości nam trochę przejdą :-)
Niutka dzięki za pocieszenie :-) a na delicję pomarańczową chętnie się skuszę :-D na słodkie zawsze znajdzie się miejsce :-D
Kirsti dziękuję :-) jak się dziś czujesz? Ja kreskę mam od ok. 10 tyg. Ale nie bolało mnie nic. A kiedy masz wizytę u lekarza? Może zadzwoń do niego jak niepokoi. Cię to :-(

Mi to juz sie chyba nie obnizy, bo mam ponoc wszystko mega nisko... chyba ze na kolana spadnie :-)

Zgłoś nadużycie #12126 8 stycznia 2014, 20:51

lorelei_l Fajna mama
Diaglab- gratulacje udanej wizyty :) podejrzewam, że ciężko nam będzie za 2 tygodnie wstawać z łóżka, więc stanie na głowie będzie dość zabawne :)
Qasha bigos i czekolada trzeba przyznać, że niezwykłe połączenie :)
Niutka u mnie podobnie z wagą zaczynałam od niedowagi a teraz jeszcze 6 cm i będę w tali miała 2/3 mojego wzrostu :D
Atena- cieszę się, że u Ciebie również wizyta wypadła pomyślnie :)
Basza- heheh zaczynam kumać, czemu kobiety ciężarne chodzą w ogrodniczkach- to takim brzuchalotrzymacz :)

Zgłoś nadużycie #12127 8 stycznia 2014, 20:56

lorei ja mam ogrodniszki i myślałam że jak będe w ciąży to będą mega przydatne....za kolanami już dalej nie wchodzą ;)

Zgłoś nadużycie #12128 8 stycznia 2014, 21:01

lorelei_l Fajna mama
Ja mam jedne bardzo fajne spodnie z HM jakiś taki niski stan mają, ale przez to z tyłu fajnie podtrzymują brzuch- wiem, że to średnie tłumaczenie, ale nie umiem lepiej :)

Podczytywałam sobie styczniówki i z nadzieją/przerażeniem stwierdziłam, że chyba z 70% już jest po. Może u nas też tak szybko pójdzie.

Zgłoś nadużycie #12129 8 stycznia 2014, 21:53

Uciekam lulać, chciałabym tylko dodać:
jutro jest nowy dzień fajnie gdyby wszystko wróciło do normalności.

Dobrej nocy mamuśki.

Zgłoś nadużycie #12130 8 stycznia 2014, 22:37

basza Fajna mama
Dobrej nocy Kirsti :-)