Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11991 7 stycznia 2014, 21:38

Dorota93 Supermama
A no ja tu dalej ale tfu tfu do jutra

Zgłoś nadużycie #11992 7 stycznia 2014, 21:38

Anett Gotowa na wszystko
Hejo z grubsza wszystko odczytałam ale żeby coś zapamiętać to ciężko...... :)
po pierwsze witam nową mamusię, Atena fajnie że do nas dołączyłaś! :)
Ewka90 wiem, że pytałaś w czym zamierzam rodzić, spodziewam się że dostanę specjalną krótką koszulkę, z tego co wiem to tak właśnie robią w tym szpitalu do którego się wybieram...
Kincia rozbrajasz mnie :)

Mówicie, że kupujecie piłkę a ja swoją już wypompowałam bo za duzo miejsca zajmowała hihi
Wspominałyście jeszcze ooo.....kurcze nie pamiętam, tak mnie zmęczyła dzisiejsza wycieczka w miasto, po wizycie byliśmy jeszcze u dekoratorki i głowa mnie rozbolała od tych wszystkich pomysłów, kwiatów, cudów ehh... :)

I słuchajcie, syn zrobił nam niespodziankę z nowym rokiem i PRZEKRĘCIŁ SIĘ :) :) przyjął pozycję wyjściową z główką w dole czym mnie baaaardzo pozytywnie zaskoczył :) kochany bąbel :) poza tym waży 2400 i dalej ma troszkę mniejszy brzuszek ale rośnie proporcjonalnie, doktorek powiedział że po prostu taka jego uroda bo wszystko w normie, ja dostałam globulki dopochwowe przeciwbakteryjne bo szyjka juz sie znacznie skróciła i żeby nie złapać jakiegoś świństwa co by wywołało poród... Odebrałam wyniki z posiewu i też na szczęście w porządku.... :)

Zgłoś nadużycie #11993 7 stycznia 2014, 21:39

lorelei_l Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

ouuuu ;) będzie się działo :) nasza puszato ma prawie 5 miesięcy kiedy powinno się ją wykastrować?

ja swojego kota kastrowałam w 6 miesiącu, niby się pisze, że od 7, ale wet powiedział, że jak już zaczął znaczyć teraz to znak, że to już czas
a zapaszek taki, że 15 minut siedzieliśmy z głowami za oknem..

Zgłoś nadużycie #11994 7 stycznia 2014, 21:40

Kiniaa Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

heheh ja w ogóle nie mogła jakoś zaczaić tej piłki- nie łapałam rytmu oddychania i jeszcze położna na mnie krzyczała, że za wysoko skaczę :) i pewnie spadnę

haha dobrze ze na tej piłce nie odleciałaś ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #11995 7 stycznia 2014, 21:41

Dorota93 Supermama
Anett rewelacyjne wiesci!! Super gratulacje! :)

Zgłoś nadużycie #11996 7 stycznia 2014, 21:43

kirsti30 Gotowa na wszystko
Anett rewelacja :) i oby tak dalej.

Lorei co masz namyśli z tym zapachem, tak może zasikać teren?

Zgłoś nadużycie #11997 7 stycznia 2014, 21:45

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

A co to znaczy ze szyjka zachowana w 80%? W ogole lekarze sue mnie pytali czy ktos pali w mojej obecnosci lub ja itp i nie wiem czy cos nie tak jest

nie mam pojęcia o co chodzi w tych procentach :P może dziewczyny co lepiej się znają odpowiedzą :)
a lekarz pewnie tak się pytał ,bo niektórzy są na to uczuleni szczególnie jak mama w ciąży pali + zazwyczaj wody mają inny kolor i chyba wtedy też trzeba się jakoś inaczej na poród przygotować.. mnie pytał na początku ciąży o papierosy :)

Zgłoś nadużycie #11998 7 stycznia 2014, 21:47

lorelei_l Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

Anett rewelacja :) i oby tak dalej.

Lorei co masz namyśli z tym zapachem, tak może zasikać teren?

Ja mam kocurka i one jak znaczą teren to zapach jest bardzo intensywny (miałam też kotki, więc mam porównanie). Śmiesznie to wyglądało bo kot się zbliżał do kuwety a my z mężem oboje do okna biegliśmy. A teraz po kastracji jest ok

Zgłoś nadużycie #11999 7 stycznia 2014, 21:47

Anett Gotowa na wszystko
A powiedzcie mi czy Wasze dzieciaczki też się tak siłują, rozciągają, wiercą? bo z tym moim szkrabem to ostatnio ciężko wytrzymać, po takich sesjach wszystko mnie boli.... może ciężko mu się przyzwyczaić do nowej pozycji...

Zgłoś nadużycie #12000 7 stycznia 2014, 21:48

lorelei_l Fajna mama

Anett napisał(a)

I słuchajcie, syn zrobił nam niespodziankę z nowym rokiem i PRZEKRĘCIŁ SIĘ :) :) przyjął pozycję wyjściową z główką w dole czym mnie baaaardzo pozytywnie zaskoczył :) kochany bąbel :) poza tym waży 2400 i dalej ma troszkę mniejszy brzuszek ale rośnie proporcjonalnie, doktorek powiedział że po prostu taka jego uroda bo wszystko w normie, ja dostałam globulki dopochwowe przeciwbakteryjne bo szyjka juz sie znacznie skróciła i żeby nie złapać jakiegoś świństwa co by wywołało poród... Odebrałam wyniki z posiewu i też na szczęście w porządku.... :)

Anett cieszę się, że obie się dziś tak zaskoczyłyśmy :) gratulacje

Zgłoś nadużycie #12001 7 stycznia 2014, 21:52

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei właśnie ja Tobie też bardzo gratuluję! :) :) nie wiem jak mogłam zapomnieć to skomentować... powiedz czy też czujesz taką różnice w ruchach małego?

Zgłoś nadużycie #12002 7 stycznia 2014, 21:52

Konto usunięte
Anett no widzisz ! :) ale się ciesze :) super ! :* zazdroszczę Ci posiewu ,u mnie tak łatwo nie będzie ale damy rade :)
Lorelei koty chyba troche szybciej dojrzewają niż kotki :) moja pierwszą rujkę dostała jak miała 9 miesięcy :) a zapach wiem o jaki Ci chodzi :D bo ja całe życie z kotami "żyję " :P
Kristi jak dostanie pierwszą rujkę/marcówkę to wtedy jest dojrzała płciowo i może być wykastrowana. Ja się sporo wacham.. bo chciałabym ją dopuścić ,chodz raz :) a z drugiej strony teraz nie mogę jej dopuszczać bo boję się że nie poradzę sobie z dzieckiem i gromadą kotków :D nigdy nie wiadomo ile się urodzi ,czy 1 czy 6 w miocie :) posikują zazwyczaj samce ,samice znaczą teren poprzez kocie feromony policzkowe :) ale to nie ma żadnego zapachu,poprostu ociera się o Twoje nogi (zeby Cię zaznaczyć że jesteś jej :P ) czy kanape :)

Zgłoś nadużycie #12003 7 stycznia 2014, 21:54

Dorota93 Supermama
Anett tak juz raczej bedzie bo moj maly tak ma no i brzuch az mi ksztalt zmienia xd

Zgłoś nadużycie #12004 7 stycznia 2014, 21:55

Konto usunięte

Anett napisał(a)

A powiedzcie mi czy Wasze dzieciaczki też się tak siłują, rozciągają, wiercą? bo z tym moim szkrabem to ostatnio ciężko wytrzymać, po takich sesjach wszystko mnie boli.... może ciężko mu się przyzwyczaić do nowej pozycji...

ja mam od kilku dni okopane prawe żebro :D :( i wydaję mi się ,ale chyba to nie możliwe ? że mam siniaka na brzuchu xD ale pewnie sobie wkręcam ,bo ze mnie taki głupol :P

Zgłoś nadużycie #12005 7 stycznia 2014, 21:57

Konto usunięte
Anett GRATKI SKOŃCZONEGO TYG :*:*:*
kot do mnie przyszedł jednak mnie lubi :D
a kocóry to podobno ten mocz do znaczenia ,trzymają w jakimś kanale ,nie pęcherzu i dlatego on tak intensywnie śmierdzi :D

Zgłoś nadużycie #12006 7 stycznia 2014, 21:57

lorelei_l Fajna mama

Anett napisał(a)

Lorelei właśnie ja Tobie też bardzo gratuluję! :) :) nie wiem jak mogłam zapomnieć to skomentować... powiedz czy też czujesz taką różnice w ruchach małego?

Ja w ogóle jakoś dziwnie czuję- tzn czasami widzę, że brzuch się rusza, ale nie czuję ruchu ;/ u mnie jest jakoś bokiem ustawiony, więc u góry czuję dupkę i nogi- jak ma wyprostowane to ewidentnie czuje je moje prawe żebro :) ale są chyba trochę rzadsze niż poprzednio, za to bardziej "bolesne"

Zgłoś nadużycie #12007 7 stycznia 2014, 22:02

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

Anett GRATKI SKOŃCZONEGO TYG :*:*:*
kot do mnie przyszedł jednak mnie lubi :D
a kocóry to podobno ten mocz do znaczenia ,trzymają w jakimś kanale ,nie pęcherzu i dlatego on tak intensywnie śmierdzi :D

Nie wiem, ale bardzo się cieszę, że mój już tego nie robi :) ostatnio mój szwagier miał posprzątać po swoim kocie, bo nie wypuścił do na dwór i kot się załatwił w domu. I siostra opowiada, że za chwilę do niej przyszedł, że teraz oprócz kociej kupki trzeba też wymioty sprzątać, bo nie dał rady...

Zgłoś nadużycie #12008 7 stycznia 2014, 22:04

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Nie wiem, ale bardzo się cieszę, że mój już tego nie robi :) ostatnio mój szwagier miał posprzątać po swoim kocie, bo nie wypuścił do na dwór i kot się załatwił w domu. I siostra opowiada, że za chwilę do niej przyszedł, że teraz oprócz kociej kupki trzeba też wymioty sprzątać, bo nie dał rady...

o matko ! :O ja na początku ciąży nie byłam w stanie wyczyścić kuwety + miałam zakaz ,bo toksoplazmoza...a itak okazało się że mi nie grozi ,bo już ją miałam :)

Zgłoś nadużycie #12009 7 stycznia 2014, 22:04

Anett Gotowa na wszystko
Kincia 'głupolku' chyba sobie wkręcasz :p aczkolwiek nic nie wiadomo... :D żeber jeszcze nie mam bardzo okopanych, może to wszystko przede mną bo dziś w nocy już parę razy coś mnie czmychnęło po żebrach :)
Uff.. cieszę się, że nie tylko ja tak mam bo chwilami zastanawiałam się czy to normalne, a kto spojrzy na brzuch podczas akrobacji małego to nie może wyjść z podziwu, z resztą jak ja sama... Co on wyczynia to w głowie się nie mieści, wyjdzie mały charakterek :)

Lorelei u mnie cały brzuch lata razem z małym, czuję bardzo wyraźnie i boleśnie, u mnie też jak wyprostuje kopyta to wychodzą pod prawym żebrem a dupka z lewej strony pępka :) i nie wiem czy to jest spowodowane główką w dole, pachwiny mnie napadają czasem...

Hihi temat znaczenia terenu mnie rozbawił na maksa, też to znam i zebralo mi się na wspomnienia :)

Zgłoś nadużycie #12010 7 stycznia 2014, 22:12

Anett Gotowa na wszystko
DOBRANOC :*