Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11971 7 stycznia 2014, 21:17

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Aha dzisiaj kupiliśmy piłke do ćwiczeń w Lidlu, teraz mam troche czasu aby na niej poskakać, a jakie są wasze opinie na temat tych piłek?

bardzo dobre ,ćwicz sobie oddychanie przeponą Kochana :) na piłce bardzo fajnie się to ćwiczy ,a przy porodzie będzie pewnie przydatne :)

Zgłoś nadużycie #11972 7 stycznia 2014, 21:18

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dorotka ups sorry ;) no to mówie że jest w Lidlu piłka za 33zł. z tymi sznurkami ale ja ich nie zakładam narazie, musze się naumieć tak :) szału ni ma ale zobaczymy jak jutro będe się czuła po dzisiejszym skakaniu na niej.

Kincia kochamy cię i jestem dla mnie mega hiper wigipedią wiedzy o kotkach :) SZACUN wodzu :D

Zgłoś nadużycie #11973 7 stycznia 2014, 21:18

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Kincia kocica mrauuu :d

lubie koty ! :D

Zgłoś nadużycie #11974 7 stycznia 2014, 21:22

kincia napisał(a)

lubie koty ! :D

No i wodzu przemówił -a :)

Zgłoś nadużycie #11975 7 stycznia 2014, 21:24

Dorota93 Supermama
Ale na pilce mozna cwiczyc jak jest wsio ok z szyjka itp ! ;)
Kincia podziwiam cie bo masz kota ktory ma cie gdzies a ty go lubisz

Zgłoś nadużycie #11976 7 stycznia 2014, 21:25

Dorota93 Supermama
Kirsti jestes prze babka xd

Zgłoś nadużycie #11977 7 stycznia 2014, 21:26

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Dorotka ups sorry ;) no to mówie że jest w Lidlu piłka za 33zł. z tymi sznurkami ale ja ich nie zakładam narazie, musze się naumieć tak :) szału ni ma ale zobaczymy jak jutro będe się czuła po dzisiejszym skakaniu na niej.

Kincia kochamy cię i jestem dla mnie mega hiper wigipedią wiedzy o kotkach :) SZACUN wodzu :D

ahaha !! nie rozśmieszaj mnie bo ,ze śmiechu urodzę :D jak tam wasza kicia ? ucałuj ją od kociej mamy -kinci :D

Zgłoś nadużycie #11978 7 stycznia 2014, 21:27

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

ahahaha :D no i to jest najlepsze :D

Zgłoś nadużycie #11979 7 stycznia 2014, 21:28

Dorota93 napisał(a)

Moja szyjka jest ok :) i kanały są zamkniete także jedziemy jedziemy :) powiem szczerze że mi humor poprawiła mega dawno się tak nie śmiałam.

Kincia jak to twój kot cię nie lubi. Uwaga! dzisiaj Puszato załatwiała się ładnie w swojej toaletce, mógłbyć ten żwirek zaminieliśmy na piasek.Super extra sposób działa jak narazie :)

Zgłoś nadużycie #11980 7 stycznia 2014, 21:28

Konto usunięte
no Dorota masz racje Kristi to jest równy gość :D

Zgłoś nadużycie #11981 7 stycznia 2014, 21:30

Dorota93 napisał(a)

Kirsti jestes prze babka xd

No to jak my wszystkie :) w dzień porodu już taka fajna nie będe ;)

Zgłoś nadużycie #11982 7 stycznia 2014, 21:31

pozdrowiłam naszą kocią ,,pipe'' -bo tak ją czasami przezywamy pipa pipa (oglądałyście LEJDIS?) a ona kitą machneła i mrukneła - jejku ona wie o kogo chodzi, wszystkie koty cie znają :)

Zgłoś nadużycie #11983 7 stycznia 2014, 21:32

Kiniaa Gotowa na wszystko
qasha-ty to tak jak ja,od 1 lutego idę na wolne ale będę trochę pracowała w domu a pośrednik z pracy będzie zabierał odemnie już gotowe-wypełnione papiery ;)
KIRSTI-no to chwała że skurcze się uspokoiły oby już nie powróciły ;)
KINCIA-bo my to z qashą pracoholiczki hahaha ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #11984 7 stycznia 2014, 21:33

kiniaa pewnie skurcze wrócą ale mam nadzieje że w dniu porodu ;) kurcze chciałabym żeby nasza klucha wyszła w terminie czyli 14 Lutego :)

Dorota a ty dalej w hospitalu?

Zgłoś nadużycie #11985 7 stycznia 2014, 21:34

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Moja szyjka jest ok :) i kanały są zamkniete także jedziemy jedziemy :) powiem szczerze że mi humor poprawiła mega dawno się tak nie śmiałam.

Kincia jak to twój kot cię nie lubi. Uwaga! dzisiaj Puszato załatwiała się ładnie w swojej toaletce, mógłbyć ten żwirek zaminieliśmy na piasek.Super extra sposób działa jak narazie :)

no to się ciesze! :) oby tak dalej ,mam nadzieję że nie zostawi Wam już nigdzie niespodzianki :P hihi Puszato jest fajna i odrazu załapała o co chodzi :D ona wie co dobre :) no nie lubi mnie :( :P bo ją wołam to nie przychodzi ,mam mnie gdzieś :D i jak ją prosze żeby mi przyniosła czekolade ,albo zgasiła światło to też nie słucha :( ale seksy po nocach to jej w głowie! siedzi pod dzwiami i odwala swoje "tańce" chyba czas na męża lub kastracje . rzucę monetą :P hehe

Zgłoś nadużycie #11986 7 stycznia 2014, 21:36

Konto usunięte

Kiniaa napisał(a)

qasha-ty to tak jak ja,od 1 lutego idę na wolne ale będę trochę pracowała w domu a pośrednik z pracy będzie zabierał odemnie już gotowe-wypełnione papiery ;)
KIRSTI-no to chwała że skurcze się uspokoiły oby już nie powróciły ;)
KINCIA-bo my to z qashą pracoholiczki hahaha ;)

nie chodzi mi o Ciebie Kinia ,Qasha zawsze jakoś tak dziwnie pisze ,jakby chciała pokazać że jest "fajniejsza" bo pracuje i próbuje poróżnić nas ,siedzące w domu. takie mam odczucia :) ale to NAPEWNO hormony kobiety ciężarnej :D hihi

Zgłoś nadużycie #11987 7 stycznia 2014, 21:36

Dorota93 Supermama
A co to znaczy ze szyjka zachowana w 80%? W ogole lekarze sue mnie pytali czy ktos pali w mojej obecnosci lub ja itp i nie wiem czy cos nie tak jest

Zgłoś nadużycie #11988 7 stycznia 2014, 21:36

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

bardzo dobre ,ćwicz sobie oddychanie przeponą Kochana :) na piłce bardzo fajnie się to ćwiczy ,a przy porodzie będzie pewnie przydatne :)

heheh ja w ogóle nie mogła jakoś zaczaić tej piłki- nie łapałam rytmu oddychania i jeszcze położna na mnie krzyczała, że za wysoko skaczę :) i pewnie spadnę

Zgłoś nadużycie #11989 7 stycznia 2014, 21:37

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

kiniaa pewnie skurcze wrócą ale mam nadzieje że w dniu porodu ;) kurcze chciałabym żeby nasza klucha wyszła w terminie czyli 14 Lutego :)

Dorota a ty dalej w hospitalu?

14 luty ojacieeee :D poznałam mojego męża w walentynki :D ale fajno jak urodzisz 14-stego :) romantycznie będzie :P

Zgłoś nadużycie #11990 7 stycznia 2014, 21:37

kincia napisał(a)

no to się ciesze! :) oby tak dalej ,mam nadzieję że nie zostawi Wam już nigdzie niespodzianki :P hihi Puszato jest fajna i odrazu załapała o co chodzi :D ona wie co dobre :) no nie lubi mnie :( :P bo ją wołam to nie przychodzi ,mam mnie gdzieś :D i jak ją prosze żeby mi przyniosła czekolade ,albo zgasiła światło to też nie słucha :( ale seksy po nocach to jej w głowie! siedzi pod dzwiami i odwala swoje "tańce" chyba czas na męża lub kastracje . rzucę monetą :P hehe

ouuuu ;) będzie się działo :) nasza puszato ma prawie 5 miesięcy kiedy powinno się ją wykastrować?