Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11951 7 stycznia 2014, 19:56

diaglab Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

mnie też straszą :D bo jednak 130 km to troszkę jest jechać na poród ,ale w śniegu to już w ogóle masakra! :D
no i nie mówiąc o tym że potem będziemy jezdzić wózkami po zaspach :D ;/

Ja mam. Trzykrotnie mniej od Ciebie ale tak jak mówisz w śniegu to hardcorowe są warunki nawet nie da się przyspieszyć. Będę trzymać kciuki jak już będziesz jechać by udało się jak najszybciej bo masz bardzo daleko do szpitala :-(
Cieszę się że Wam humor poprawiłam :-D

Zgłoś nadużycie #11952 7 stycznia 2014, 19:59

qasha Fajna mama
Dorota ale fajnie :)

Babelunku - lez jak najwiecej w takim razie kochana. juz nam nieduzo do konca zostało wiec wytrzymasz :)

diaglab - nooo nie do zdarcia :D wlasnie skonczylam prasowac pierwsza partię ubranek i wrzucialam do pralki drugą. teraz czekam az bede rozwieszac :)
ksiadz was pytał ile w kopertę włożyliście? szoooook normalnie. to jest dobra wola parafian a nie obowiazek przeciez :/ masakra jakas :/

Zgłoś nadużycie #11953 7 stycznia 2014, 20:05

Kiniaa Gotowa na wszystko
hejo dziewuszki :) klapłam na kanapie i nadrobiłam dzisiejsze wasze posty ;)

ATENA-witaj wśród nas,takie same imie wybrałaś jak ja Natanek :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #11954 7 stycznia 2014, 20:12

babeluniek Gotowa na wszystko
Diaglab, padlam ze śmiechu!! :-D

Zgłoś nadużycie #11955 7 stycznia 2014, 20:17

Konto usunięte
Diaglab dziękuje :*
Kinia musisz więcej odpoczywać !!! :)

Zgłoś nadużycie #11956 7 stycznia 2014, 20:18

qasha ty od następnego tygodnia już na wolne idziesz tak?
ja zamierzam od 1 lutego już odpoczywać w domku i czekac na poród ,choć w poprzedniej ciązy poszłam na wolne w 36tyg a córe donosiłam do 40 tyg i myślałam ze przez te tygodnie pierdykne w domu z nudów teraz bynajmniej mam pyśie i nudów już nie będzie jak wcześniej ;)

Zgłoś nadużycie #11957 7 stycznia 2014, 20:22

Kincia- ja wieczorami odpoczywam i was nadrabiam,czuje się dobrze i nie mogłabym bez pracy jak zemna i syniem wszystko oki ;)
bardzo wam współczuje tych skurczybyków ale jak by nie było jest bliżej niż dalej wiec zaciskajcie nogi jeszcze trochę :)

Zgłoś nadużycie #11958 7 stycznia 2014, 20:25

basza Fajna mama
Diaglab Ja przez Ciebie sie wypakuje, malo sie nie poplakalam jak przeczytalam o tych żebrach.

Kincia Ja nie umiem spac w dzien... zazdroszcze :-) . A jesli chodzi o wozek to wiesz co na razie wiem, ze bardzo mi sie podoba, jest leciutki i zwrotny, a co najwazniejeze wysoki i ma te fajne dodatki. Mam nadzieje ze bedzie taki sam w uzytkowaniu :-)

Zgłoś nadużycie #11959 7 stycznia 2014, 20:30

my od w sobote zaczynamy wielkie krzątanie się z pokojami dla maluchów i sama się nie mogę doczekać efektów....
moja Kornelka dzisiaj pierwszy raz powiedziała dzidzi i tak bardzo się przytula do brzuszka, uwielbiam na to patrzeć a jak malutki kopie to przykładam jej rączke do brzuszka a ona się smieje i puka do braciszka ;) to są tak cudowne chwile :) :)

Zgłoś nadużycie #11960 7 stycznia 2014, 20:32

basza- ja tez z tych co nie mogą spac w dzień...jedynie to na początku ciąży spałam jak zabita w dzień i sama się sobie dziwiłam ze takie spanie mam jak nigdy he :)

Zgłoś nadużycie #11961 7 stycznia 2014, 20:37

basza Fajna mama

Kiniaa napisał(a)

my od w sobote zaczynamy wielkie krzątanie się z pokojami dla maluchów i sama się nie mogę doczekać efektów....
moja Kornelka dzisiaj pierwszy raz powiedziała dzidzi i tak bardzo się przytula do brzuszka, uwielbiam na to patrzeć a jak malutki kopie to przykładam jej rączke do brzuszka a ona się smieje i puka do braciszka ;) to są tak cudowne chwile :) :)

ale rewelacja :-) fajnie bedziecie mieli w domku, takie dwa malutkie bejbiki :-)

Zgłoś nadużycie #11962 7 stycznia 2014, 20:43

atena Świeżo upieczona
Staram się Was dziewczyny nadrobic ale ciężko, pewnie w kilka dni połapię się w postach.
Co do wyprawki to chyba juz mam wszystko, rzeczy do szpitala kupione, ubranka wyprane i wyprasowane...nie wiem co jeszcze ;)
Śpiworek do wózka kupiłam wraz w wózkiem używany po jednym dziecku, mam nadzieje, że się przyda. Przy starszym synku bardzo się przydał.
Piszecie o salach szpitalnych; wieloosob i jednoos. Ja leżałam w trzyosobowej i nie bylo to komfortowe. Przychodziłą p. doradca laktacyjny, kazała dziecko przystawić do piersi a obok siedział partner innej pacjentki i niby nie patrzył ale stresował mnie bardzo.
W dzień spała całe 4 mies ciąży a teraz już nie potrafię zasnąć w dzień a w nocy budzę się i nie śpię. Mały kopie najbardziej pomiędzy 2 a 4 w nocy ;)

Zgłoś nadużycie #11963 7 stycznia 2014, 20:45

qasha Fajna mama

Kiniaa napisał(a)

qasha ty od następnego tygodnia już na wolne idziesz tak?
ja zamierzam od 1 lutego już odpoczywać w domku i czekac na poród ,choć w poprzedniej ciązy poszłam na wolne w 36tyg a córe donosiłam do 40 tyg i myślałam ze przez te tygodnie pierdykne w domu z nudów teraz bynajmniej mam pyśie i nudów już nie będzie jak wcześniej ;)

kochana bede pracowała z domku :)
czyli w domku zalegniesz jak ja w takim samym czasie praktycznie :) bo miedzy nami prawie 3 tyg różnicy :)

mam podobnie jak ty, w domu obawiam sie ze zacznie mnie wszystko bolec itp :/ noo ale nie bede moze miala czasu bo jeszcze sporo pracy bede miala z różnymi papierkami z pracy wiec bede miala sie czym zajac :)

Zgłoś nadużycie #11964 7 stycznia 2014, 21:00

babeluniek Gotowa na wszystko
Atena, w moim szpitalu odwiedziny nie odbywają się w salach więc nie ma tego dyskomfortu, że ktoś obcy będzie stresowal :-)

Zgłoś nadużycie #11965 7 stycznia 2014, 21:02

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dorota – jak to urodziła się z dwoma zębami? Jejku nie
wiedziała że bąbelki mogą przyjść na świat z zębem....dla mnie szok.A tak wogóle potwierdzam dość tego spa, pakować torbe i do domu obiad gotować  i ubranka prasować ;)
Atena – hello J
witaj w domu J
Lorei ja tez czytałam o masażu szyjki, patrzyłam nawet na
stronach ang. I wszędzie praktycznie podobna opinia że jak najbardziej
wskazane, ja dzisiaj sobie zrobiłam taki masaż pod prysznicem....ale tak czytam
jeszcze ten artykuł o baloniku? Nie lepiej seks? Czytałam że uprawianie seksu
działa podobnie jak masaż a nawet lepiej.... ;) a jeśli chodzi o herbatke to są
zioła, zioła maja to do siebie że działają przy dłuższym stosowaniu, nie wiem
jak to będzie się miało na ostatnią chwile...zależy też od organizmu.
Qasha ty to normalnie mamuśka jestes ;) nie rodź za biurkiem
;) lepiej w szpitalu J
Niutka przyklejam sie do ciebie i kinci L ja ostatnią noc
podobnie a duszności jeszcze bardziej dają się we znaki. Nie wiem czy nie spać
dzisiaj w fotelu.
Ewa popieram nie przegrzewanie maleństw i jak najbardziej
podoba mi się metoda twojej siostry, chartowanie od małego.
Basza z tym terapeutą to się zgadzam, zawsze to
profesjonalne podjeście.

Jestem bo mnie nie było od rana. Moje kochane wolne do końca tygodnia także zero samotności ale łapki mamy pełne roboty, a zwłaszcza mój mążu. Moje noce stają się gehenną :( schodzenie po schodach w domu to koszmar - lewe biodro. A skurcze jakoś się uspokoiły nie czuje nic.  Najgorsze że jem, jejku zaczynam jeść naprawe dużo, kazałam mojemu kupić dużo jabłek to w miedzyczasie je wcinam ale i tak jem za dużo :P - a wy?

Zgłoś nadużycie #11966 7 stycznia 2014, 21:04

Aha dzisiaj kupiliśmy piłke do ćwiczeń w Lidlu, teraz mam troche czasu aby na niej poskakać, a jakie są wasze opinie na temat tych piłek?

Zgłoś nadużycie #11967 7 stycznia 2014, 21:05

Konto usunięte
ej sory ale troche już to nudne jarać się tak tym że Qasha tyle pracuje...też jest moim bohaterem i wogóle ,ale bez przesady
i na pewno mnie wszystko tak boli od siedzenia w domu i nie pracowania,ahaha.

Zgłoś nadużycie #11968 7 stycznia 2014, 21:10

kincia napisał(a)

ej sory ale troche już to nudne jarać się tak tym że Qasha tyle pracuje...też jest moim bohaterem i wogóle ,ale bez przesady
i na pewno mnie wszystko tak boli od siedzenia w domu i nie pracowania,ahaha.

tą jak wzieło uśmiałam się z tego komentu hahaha :D biedna kincia ;)

Zgłoś nadużycie #11969 7 stycznia 2014, 21:13

Dorota93 Supermama
Haha kincia xD moj bohater :D
Kirsti co nie gadalas o tej pilce ze jest? :(

Zgłoś nadużycie #11970 7 stycznia 2014, 21:14

Dorota93 Supermama
Kincia kocica mrauuu :d