Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11931 7 stycznia 2014, 18:46

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-)
Witam nową mamusię w naszym gronie :-) zaglądaj do nas jak najczęściej :-) widzę że będzie u nas dwóch chłopaków o imieniu Natan :-)
Ewa pokręciłam się standardowo na łóżku aż wreszcie usnełam :-) m tylko 3 razy budziłam się, ogólnie wyspana, dziękuję że pytałaś :-) księdzu zawsze po mszy możesz wręczyć ofiarę na kościół. U mnie jest tak jak pisze Lorelei-rok temu daliśmy księdzu kopertę odrazu zapytał ile daliśmy ( co bardzo mnie zszokowało bo w mojej dawnej parafii czegoś takiego nie było) po czym zapisał sobie w kajeciku sumę. Nie spodobało mi się to bo każdy daje tyle ile może. Widzę że już żadnej anonimowości nie ma. Współczuję bolącego żołądka :-( może jedz mniejszymi porcjami?
Lorelei super że z Kamilkiem wszystko ok :-) ok mam nadzieję że kaszel szybko Ci minie, rozumiem Cię jakie to uciążliwe bo sama to przeżywałam. Napewno będzie Ci brakowało spacerów? :-( ale najważniejsze byś wyzdrowiała a później wszystko nadrobisz ze swoim bąbelkiem :-) co do masażu krocza to ponoć nie zapobiega nacinaniu krocza niestety a ten balonik co mś przyspieszyć poród to ponoć trwale rozszerza pochwę i może spowodować późniejsze wypadanie pochwy. U mnie w jednym szpitalu stosują to u każdej ciężarnej dlatego ja tam trafić nie chce bo nie chce tego zabiegu :-(
Baszko przepraszam że naraziłam Cię o zamartwianie się mną, wynagrodzę Ci to :-) Kochana zaciskaj nóżki, niech Ninka jeszcze posiedzi grzecznie w łóżeczku ;-)
Dorotka super że już jutro wychodzisz! :-) a jakie plusy przebywania na oddziale :-) -napewno dużo się nauczysz :-) i to praktycznie :-)
Babeluniek jak się czujesz? Ja będę ubierać synka warstwowo-od krótkiego rekawka po polarowe spiochy i kombinezon zimowy plus kołderka.
Qasha jak tam po pracy? :-) pewnie czułaś się jak rybka w wodzie :-D jesteś nie do zdarcia ;-)

Zgłoś nadużycie #11932 7 stycznia 2014, 18:46

basza Fajna mama
Wszystko ma swoje plusy i minusy. Moja siostra miala jedynke, maz mogl siedziec caly czas. Pewnie jak trafisz na fajna babeczke to super, ale... albo bobasy beda spac o innych porach ;-)

Zgłoś nadużycie #11933 7 stycznia 2014, 18:48

Baszko misl

Zgłoś nadużycie #11934 7 stycznia 2014, 18:49

Baszko miało być żeby Ninka posiedziala jeszcze w brzuszku nie łóżeczku. Tak to jest jak się pisze przez tel. :-D

Zgłoś nadużycie #11935 7 stycznia 2014, 18:49

Dorota93 Supermama
To u mnie jest tez taka sala do wykupienia, gdzie jest tez lozko dla meza i moze spac z mamusia i dzidziusiem :)

Zgłoś nadużycie #11936 7 stycznia 2014, 18:52

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Baszko miało być żeby Ninka posiedziala jeszcze w brzuszku nie łóżeczku. Tak to jest jak się pisze przez tel. :-D

Zgłoś nadużycie #11937 7 stycznia 2014, 18:52

Dorota93 Supermama
Na lozeczku hihi

Zgłoś nadużycie #11938 7 stycznia 2014, 18:54

Dorota93 napisał(a)

To u mnie jest tez taka sala do wykupienia, gdzie jest tez lozko dla meza i moze spac z mamusia i dzidziusiem :)

Ale fajnie :-) u mnie nie ma jednoosobowych, raczej 5 a nawet 7- osobowe jak śledzie będziemy: się cisnąć :-D ale tak jak mówi Dorota wolę jak ktoś ze mną będzie bo może popilnować dzidzi jak wyjdę do łazienki

Zgłoś nadużycie #11939 7 stycznia 2014, 18:55

Albo nawet nauczyć pewnych czynności jak już któraś rodziła

Zgłoś nadużycie #11940 7 stycznia 2014, 18:57

Dorota93 napisał(a)

Na lozeczku hihi

Ja Ci dam się śmiać z moich błędów :-P :-D ! Poczekaj aż Ty szkrobniesz jakiegoś byka :-D

Zgłoś nadużycie #11941 7 stycznia 2014, 19:03

babeluniek Gotowa na wszystko
Diaglab, dzięki :) U mnie niestety bez zmian, czyli ból przy każdym ruchu. Już nawet nie wychodzę z domu, bo nie dam rady wejść po schodach.

W moim szpitalu są sale 2-osobowe i jest jedna pojedyncza, jest ona darmowa więc pewnie kto pierwszy ten lepszy i właśnie tatuś może w niej przebywać :) Ja się jakoś na nią nie nakręcam, nawet wolałabym mieć jakieś towarzystwo i pewnie wsparcie :)

Zgłoś nadużycie #11942 7 stycznia 2014, 19:04

basza Fajna mama
Ja to z bykow nie chichram... bo Ja przez to pisanie na tel. najwiecej robie :-) . A ta sala z mezem super taka wlasnie chcialabym najbardziej.

Zgłoś nadużycie #11943 7 stycznia 2014, 19:06

Dorota93 Supermama
Bylam ogladac te dziewczynki jakie sliczne sa :) a jedna sie urodzila z 2 zebami :D

Zgłoś nadużycie #11944 7 stycznia 2014, 19:31

Konto usunięte
Basza dziś po południu ok ,znów zrobiłam sobię drzemke ,słucham innych ,bo mówią "wyśpij się póki możesz" :D hihi. Dwa tygodnie dasz rade! :) szybko zleci,szykuj się lepiej ,bo nawet się nie obejrzysz :P . Chciałam pytać o wózek który macie ,zadowolona z niego jesteś ? :)
Atena powodzenia jutro na wizycie ,trzymam kciuki :* daj znać koniecznie :)
Bąbeluniek wiesz co sama zobaczysz czy będzie potrzebny :) już mi położna mówiła że ma być konkretna zima i to w lutym właśnie ! a na wizytę do lekarza pierwszą już w 2 tyg życia,przynajmniej tak u mnie jest :) wydaje mi się że kilka razy na pewno wykorzystamy ten śpiworek :) z tym bólem to masakra :( tyle musisz się nacierpieć !! :( trzymaj się kochana :*
Dorota kiedyś już to słyszałam że z zębami się rodzą :D a jak urodzone przez CC ? jak czują się mamy ? napisz coś :P
co do sal to tam gdzie rodzę jest 1 jedynka i podobno często można na nią trafić ,bo tak jak pisze Dorota ,większość chce z kimś leżeć :) Jednak tam porodów jest mało i często na dwójce leży się samemu. Ja ze względu na to że jesteśmy z innego miasta ,jak pojedziemy na poród to mąż zostaje tam ze mną (w szpitalu jest pokój dla rodziny do spania) to wolałabym leżeć sama ,bo on itak będzie ze mną 24/h :) komuś mogłoby to przeszkadzać że facet ze mną siedzi,nie każdy lubi gości ,a tym bardziej po porodzie nie chce byc oglądany. Tylko jak mówię u mnie inna sytuacja ,bo my tam będziemy razem cały czas,jakbym rodziła w swoim mieście to wolałabym leżeć chyba z kimś ,bo przychodzili by mnie tylko odwiedzać...

Zgłoś nadużycie #11945 7 stycznia 2014, 19:35

I

Dorota93 napisał(a)

Bylam ogladac te dziewczynki jakie sliczne sa :) a jedna sie urodzila z 2 zebami :D

Jak to z dwoma? :-o ojej pierwszy raz słyszę o takim przypadku. Ale ogólnie jest w dobrym stanie?

Zgłoś nadużycie #11946 7 stycznia 2014, 19:36

Kincia nie strasz tą konkretną zimą w lutym :-( my to mamy pecha :-D

Zgłoś nadużycie #11947 7 stycznia 2014, 19:38

diaglab napisał(a)

I

Jak to z dwoma? :-o ojej pierwszy raz słyszę o takim przypadku. Ale ogólnie jest w dobrym stanie?

Przeczytałam że z dwoma żebrami haha a to z zębami! O matko! Ja już dziś nic nie pisze! Będziecie się ze mnie cały czas śmiać, coś z koncentracją mam dziś problemy :-D

Zgłoś nadużycie #11948 7 stycznia 2014, 19:39

Konto usunięte

diaglab napisał(a)

Kincia nie strasz tą konkretną zimą w lutym :-( my to mamy pecha :-D

mnie też straszą :D bo jednak 130 km to troszkę jest jechać na poród ,ale w śniegu to już w ogóle masakra! :D
no i nie mówiąc o tym że potem będziemy jezdzić wózkami po zaspach :D ;/

Zgłoś nadużycie #11949 7 stycznia 2014, 19:46

Konto usunięte

diaglab napisał(a)

Przeczytałam że z dwoma żebrami haha a to z zębami! O matko! Ja już dziś nic nie pisze! Będziecie się ze mnie cały czas śmiać, coś z koncentracją mam dziś problemy :-D

Ahahaha :D dobre !! :D

Zgłoś nadużycie #11950 7 stycznia 2014, 19:47

Dorota93 Supermama
Diaglab ale mi humor poprawilas :D
Mamy czuja sie super, wygadane usmiechniete i widac ze przeszczesliwe. Dzieciaczki przesliczne i kochane