Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11631 4 stycznia 2014, 16:49

Konto usunięte
Ewka wszyscy tak z przekonaniem opowiadają ze ból i poród się zapomina ,także jestem pewna że szybko będzie drugie bobo u Was :) wystarczy tylko chcieć :)

Zgłoś nadużycie #11632 4 stycznia 2014, 16:51

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej Kobietki!
Baszko,Bąbeluńku - rozumiem Wasze odczucia,ciąża jest nie tylko pięknym stanem,dopadają w niej także dolegliwości,ciężar,bóle,skurcze,choroby... U każdego przebiega ona inaczej - niektóre kobiety chodzą uśmiechnięte i bez żadnych ,,ale" do końca ciąży,nawet poród mają łatwy-godzina,dwie i po sprawie,ale są tez takie które muszą od samego początku leżeć,by ciąże donosić.. To nie jest łatwe.. I same to wiecie...
Polecam Wam piękny film z piękną historią - może go już widziałyście,bo film nie jest nowy,ale ja zawsze miło do niego wracam,bo jest oparty na faktach i w chwilach słabości potrafi dać kopa... Zdajemy sobie sprawę jakie tragedie są na świecie i czy rzeczywiście my mamy najgorzej. . . Ja zawsze -nawet w tych najtrudniejszych momentach mówię sobie,że nigdy nie jest na tyle źle,by nie mogło być gorzej. I Staram się doceniać to co mam,może niewiele,ale jednak...

http://www.youtube.com/watch?v=AVJNJn_D_KY

Zgłoś nadużycie #11633 4 stycznia 2014, 16:59

Kincia gratki ! to już 36 tydzień! :)
co do tej ilości dzieci, ja pochodzę z duuużej rodziny i powiem Wam,że jest wesoło i jakoś tak inaczej- zawsze jest się do kogo odezwać i spotkać. Mąż ma np.tylko jednego brata,jak się pokłócą to pustka mimo wszystko zostaje.. Także bardzo chciałabym,aby nasz Szkrabik wychowywał się bynajmniej z jednym,dwojgiem - jak tylko życie pozwoli -rodzeństwa.

Zgłoś nadużycie #11634 4 stycznia 2014, 17:08

babeluniek Gotowa na wszystko
Kincia, coś w tym jest, że zwierzęta traktujemy trochę jak dzieci, ja też się śmieje, że będę miała drugą córkę ;-)

Ja póki co nie planuję więcej dzieci. Może kiedyś mi się to zmieni :-)

Zgłoś nadużycie #11635 4 stycznia 2014, 17:27

Konto usunięte
Niutka no właśnie masz racje ! :) zawsze się jest do kogo odezwać ,rodzeństwo to rodzeństwo ,można się pokłócić ale to rodzina.. :) jak moich rodziców zabraknie ,to ja zostanę sama jak palec ! mam kuzynki i kuzynów ,ale to nie brat czy siostra :)
Bąbeluniek jednemu dziecku na pewno można więcej zapewnić ,poświęcić więcej czasu itp :) ale pamiętajmy też o tym że się nigdy nie dogodzi :P ten kto nie ma rodzeństwa chciałby mieć ,a ten kto ma rodzeństwo wolałby być jedynakiem :D

Zgłoś nadużycie #11636 4 stycznia 2014, 17:27

Konto usunięte
Dooooooooooooooroooooooooota !!!! wez już powiedz żeby sobie poszedł ten ksiądz xD

Zgłoś nadużycie #11637 4 stycznia 2014, 17:38

u mnie jest tak samo- wolę jednak jak są ci bracia i siostry niż jakby miało ich jednak nie być.. A rodzina to rodzina,to nie daleka kuzynka czy ciotka..
dziewczyny tak zapytam - kupowałyście już staniki do karmienia ?? jeśli tak,to czy możecie mnie nakierować jakimś linkiem?

Zgłoś nadużycie #11638 4 stycznia 2014, 17:44

Konto usunięte

Niutka26 napisał(a)

u mnie jest tak samo- wolę jednak jak są ci bracia i siostry niż jakby miało ich jednak nie być.. A rodzina to rodzina,to nie daleka kuzynka czy ciotka..
dziewczyny tak zapytam - kupowałyście już staniki do karmienia ?? jeśli tak,to czy możecie mnie nakierować jakimś linkiem?

Ja mam 2 jeden z campola a drugi z anity
http://allegro.pl/canpol-biustonosz-do-karmienia-bialy-90-b-i3837585566.html

http://www.e-bielizniarka.pl/product/Biustonosz-do-karmienia-Anita-5034/?id=317

Ten drugi jest usztywniany i noszę go teraz :D ,a ten z campola jest taki z bawełny i czeka w torbie do szpitala :)

Zgłoś nadużycie #11639 4 stycznia 2014, 17:55

qasha Fajna mama
fajne są duze rodziny :)

my tez planujemy drugie dziecko. chcielibysmy max 3 lata roznicy :) jak bedzie - czas pokaze :)

ja mam dwa staniki Canpol - podobne jak Kincia oraz jeden Dali - usztywniany i bardziej wyjsciowy :) bo te Canpola to traktuje jak domowe/szpitalne. na razie nie chce wiecej lepszych kupowac, bo nie wiem jak biust bedzie po porodzie wygladał. czy urosnie, czy zmaleje itp.

Zgłoś nadużycie #11640 4 stycznia 2014, 18:23

Anett Gotowa na wszystko
Hej! Melduję, że jakoś przetrwałam ten dzień w szkole ale kość ogonowa to ehh... szkoda gadać :) na szczęście już przed 16 byłam w domu, wracałam taaka zmęczona bo nie śpie od 4 rano ale jak zobaczyłam stertę ciuszków, które zaczęła prasować moja sister to od razu oprzytomniałam :) także wspólnymi siłami już pięknie poprasowane i skompletowane trafiły do szafki i czekają na dzidzie :)

Ece jak przeczytałam ile waży Twoja kruszynka to podświadomie zrobił mi się wytrzeszcz, jestem w szoku na prawdę ale najważniejsze, że jest zdrowa jak rybka a waga jest nieistotna :)

Kincia to już skończone 36, czyste szaleństwo :) gratuluję :)

Niutka26 ja też nie mam jeszcze żadnego biustonosza, nie wiem jaki kupić bo nie wiem jaki będzie wygląd końcowy biustu :) na pewno kupię takie 'szmaciaki' zwykłe ale też przydałby się taki usztywniony tylko te ceny mnie przerażają.

Qasha jak się czuje Twój gil, przechodzi trochę ??

Basza, Bąbeluniek współczuję Wam mocno tych wszystkich dolegliwości które sprawiają, że nie będziecie miło wspominać okresu ciąży...ale w pełni Was rozumiem, sama nie wiem jakie na Waszym miejscu miałabym odczucia. U mnie wręcz przeciwnie, mimo wszystko mogę tylko polecać ten stan, mogę powiedzieć nieskromnie że kwitnę :) :)

Lorelei fajne te mebelki, a kartony też ostatnio kupowałam mam trochę większych ubranek które na razie zostawiłam ale to takie duże 68, 74 i 86 ale sporo mam teraz naszykowanych 56, 62 i 68, nawet 74 się trafiają bo rozmiarówka rozmiarówce nie równa :)

Ewka90 poród na pewno da Ci popalić, możliwe że mały też hihi ale to szybko się zapomina... :) :)

Dorotka współczuję księdza, jestem z Tobą hihi a do szkoły to wcale nie chce mi się jeżdzić, ale skoro zaczęłam i nie mało już wybuliłam to wypadałoby skończyć... :)

Jak siadłam to znów wstąpiło we mnie zmęczenie, oczywiście składałam ciuszki na siedząco ale nie czułam tego... a teraz to chyba połknę monitor przypadkiem ziewając, a jutro na 8 znów :/ dobrze by było jeszcze coś powtórzyć na jutrzejszy egzamin ach...

Aaaale się rozgadałam.. już kończę, przepraszam :)

Tylko dodam jeszcze, że mam dziś niesamowitą frajdę - zaczęło się cos dziać na moim poddaszu wreszcie, tata z Michałem wstawiają drugie okno i myślę że skoro już zaczęli to teraz poleci :D :D

KONIEC

Miłego wieczoru :)

Zgłoś nadużycie #11641 4 stycznia 2014, 18:53

:) Anett jeszcze jeden post :) no napisz coś :)

Zgłoś nadużycie #11642 4 stycznia 2014, 18:57

kirsti30 Gotowa na wszystko
Allo
Niutka to wideło mega :( poryczałam się...ja nie wiedziałam o tej akcji, a mój z boku podglądał i od razu zaczoł ooo to ta mróz...podejrzewam że w tym czasie kiedy się to działo ja byłam na wyspach. Ale jestem mega wzruszona i to coś pięknego. Ja dziękuje za to.
Basza i babeluniek -najfajniejsze że tutaj możemy powiedzieć że mamy dość i nikt nas za to nie skarci, ja was mega rozumiem i łącze się w bólu :) DAMY rADE :)
Kincia - ja mam 4 bawełniane, nie lubie usztywnianych, i nosze je już teraz, chce aby przeszły moim zapachem bo jak będe używać ich przy małym nie chce aby był zaskoczony zapachem.
A ja przyznaje się że dzisiaj spałam...mega...coraz częściej powtarzają mi się drzemki w ciągu dnia no i mniej się krzywie jak mój mąż zauważył :)  
Wszystkie już po księdzu? :)

Zgłoś nadużycie #11643 4 stycznia 2014, 18:58

a tutaj na uśmiech :D http://www.youtube.com/watch?v=KLHJm8yLHTU

Zgłoś nadużycie #11644 4 stycznia 2014, 19:00

Aha dzisiaj bedąc w aptece zastanawiałam się czy kupić witaminy, bo ostatnia morfologia wyszła ok a nie chce się faszerować...i co usłyszałam od Pani farmaceutki? Że jeśli krew jest ok to nie należy przyjmować witamin bo wtedy dzieci bardzo rosną w brzuszkach i rodzą się duże...w sumie coś w tym jest.

Zgłoś nadużycie #11645 4 stycznia 2014, 19:05

kirsti mi też to samo lekarz powiedział i dlatego nie biorę żadnych witamin-tylko urozmaicam dietę,jem dużo owoców,warzywa tez się staram urozmaicać i ogólnie różnorodnie jeść.

Zgłoś nadużycie #11646 4 stycznia 2014, 19:05

Anett Gotowa na wszystko
Niutka26 nie drocz się ze mną! :p :p

Kirsti39 a ja myślę, że z tymi witaminami to gucio prawda, też kiedyś o tym słyszałam ale z własnego przykładu nie mogę potwierdzić, bo morfologię mam prawidłową przez całą ciąże, cały czas przyjmuję witaminy a junior jest kruszynką w sam raz :)

Zgłoś nadużycie #11647 4 stycznia 2014, 19:38

Konto usunięte
Wydaje mi się że te staniki bawełniane będą najlepsze ,bo nie uciskają biustu ,a jjak pokarm będziemy miały to wiadomo że wrażliwsze piersi będą :)
Qasha też nie kupuję na razie więcej ,bo nie wiem jaki rozmiar po porodzie mnie dopadnie :P wtedy kupię jeszcze jakiś i pewnie będzie to ten z campola ,bo są dość fajne :)
Anett cieszę się że wykańczanie domu idzie w dobrą stronę ! :) jak Ty wyrabisz w tej szkole ? Szacun ! :* dzięki za gratki :*
Kristi racje masz z tym zapachem.. Jednak pierś jest "najbliżej" dziecka :) nie biorę witamin od 2 miesięcy ,bo od tego czasu morfologia dobrze wychodziła ,no tylko miałam małą anemie i dostałam od lekarza żelazo ,a teraz już wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #11648 4 stycznia 2014, 19:48

Anett Gotowa na wszystko
Kincia ja też się cieszę :) w końcu.. :) a sama nie wiem jak wyrabiam, tyłek boli, małemu chyba się nie podoba bo na wykładach to taką rewolucję robi ale cóż, dam radę, jeszcze za dwa tyg się wybieram ale już z torbą i z M i mam nadzieję, że skończę ten semestr :)

Zgłoś nadużycie #11649 4 stycznia 2014, 19:51

qasha Fajna mama
mysle ze z tymi witaminami coś jest :> ja cały czas mialam dobra morfologię i brałam witaminy. po wczorajszej wizycie juz dzisiaj nie wziełam, bo ja Staś bedzie w takim tempie rósł to do 5 kg dobije :D wiec naturalne soczki, duzo owoców i warzyw i bedzie git :)

Zgłoś nadużycie #11650 4 stycznia 2014, 19:52

ewka90 Gotowa na wszystko
Dziewczyny co do rodzeństwa absolutnie się zgadzam, sama mam siostrę i brata, a mój mąż ma dwójkę braci i siostrę także jak robimy zjazd rodzinny to jest wesoło :) )

Zrobiłam dwa ciasta, wysprzątałam mieszkanie, powiesiłam firankę w pokoju u Małego i padam z nóg, a jeszcze prasowanie mnie dziś czeka ale niestety to nasze ciuszki. Jeszcze muszę zacząć coś robić na jutro, bo jutro mamy małą wizytację :) Teściowie i moi rodzicie przyjeżdżają, chrzestna z rodziną i siostra z rodziną, a więc znów mieszkanie pełne ludzi...

Ja nie biorę witamin, bo mam dobrą morfologię, a Mały jest tak w sam raz.
Stanika do karmienia nie mam i nie wiem czy kupię. Takie zwykłe też się sprawdzają. Siostra karmi i nie ma żadnego do karmienia i sobie radzi.

Kirsti ja jeszcze czekam na księdza. We wtorek mnie odwiedzi.