Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11611 4 stycznia 2014, 9:48

babeluniek Gotowa na wszystko
Ewa, pisałaś o mebelkach do pokoiku i Ci powiem, że mam ten sam problem. Mamy łóżeczko i niewielką komodę ale potrzebujemy jeszcze jakąś szafkę na ubranka. Jednak ceny są powalające! :( Mam nadzieję, że uda nam się w tym miesiącu coś przyoszczędzić i jeszcze przed narodzinami coś kupić...

Zgłoś nadużycie #11612 4 stycznia 2014, 9:52

qasha Fajna mama
Ece suuper brzuszek :) myslalam ze mój Staś to wielkolud :D ale twoja kruszynka też niczego sobie ;) hihi ;) ale najwazniejsze ze dzieciaczki dobrze sie rozwiaja :)

ja witam troszkę zasmarkana :/

Babeluniek, ale fajnie macie :) pamietam jak my robilismy pokoik dla Stasia, to czułam te przyjemne emocje :) faaaajny dzien was czeka :)

Zgłoś nadużycie #11613 4 stycznia 2014, 10:16

lorelei_l Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Ewa, pisałaś o mebelkach do pokoiku i Ci powiem, że mam ten sam problem. Mamy łóżeczko i niewielką komodę ale potrzebujemy jeszcze jakąś szafkę na ubranka. Jednak ceny są powalające! :( Mam nadzieję, że uda nam się w tym miesiącu coś przyoszczędzić i jeszcze przed narodzinami coś kupić...

Ja te musiałam dokupić- a te pasują bo moich mebli z BRW a są 50% tańsze:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30053921/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70053924/
ogólnie jakość IKEA nie powala, ale liczę, że na 2-3 lata starczą, a potem bejbiś dostanie swoje mebelki

Zgłoś nadużycie #11614 4 stycznia 2014, 10:18

lorelei_l napisał(a)

Ja te musiałam dokupić- a te pasują bo moich mebli z BRW a są 50% tańsze:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30053921/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70053924/
ogólnie jakość IKEA nie powala, ale liczę, że na 2-3 lata starczą, a potem bejbiś dostanie swoje mebelki

Właśnie jedną taką komodę w podobnym stylu mamy :) Cała zajęta przez kosmetyki, akcesoria itp. a wszystkie ciuszki póki co zalegają nam w kartonach :P Więc trzeba coś zorganizować...

Zgłoś nadużycie #11615 4 stycznia 2014, 10:24

lorelei_l Fajna mama
Babeluniek- ja sobie podzieliłam ubranka na 0-3, resztę wrzuciłam do kartonów i na górę szafy. Chciałam pierwszą szufladę wykorzystać na kosmetyki, ale wtedy mi się ubranka nie zmieszczą. A potem mnie olśniło:
1. Kosmetyki w szufladzie nie będą pod ręką, bo przewijak mam tak, że jak stanę do niego przodem to ciężko mi będzie szufladę otworzyć
2. Część kosmetyków będę trzymać w łazience, do kąpieli Malucha
3. Już widzę jak mi się będzie chciało po użyciu miliona dupereli chować je z powrotem do szuflady, zwłaszcza w nocy :)

Stąd wniosek- czeka mnie wyprawa do IKEA po jakieś pudełka na zorganizowanie tego wszystkiego. Jeszcze chcę kupić taki organizer jeden do wnętrza szuflady na jakieś drobne skarpetki, butki, niedrapki ect.

Zgłoś nadużycie #11616 4 stycznia 2014, 10:45

Ja mam tak małą łazienkę, że wanienki do niej nie zmieszcze więc kąpiel będzie się odbywać w pokoju :-) Dlatego muszę zorganizować kącik z kosmetykami :-)

Zgłoś nadużycie #11617 4 stycznia 2014, 11:29

basza Fajna mama
Dzień dobry Kobietki.

Dziewczynki gratuluję udanych wizyt i dużych silnych dzieciaczkow. Ece kruszynko gdzie Adusia się mieści?

Kincia dzięki za pomoc w kwestii modowej ;-) . Bardzo się cieszę, że masz tak pozytywne wrażenia.ze szpitala.

Babeluniek zapomnialam ostatnio napisac,.ze wozek super a.piesio boski. Ja to juz nie moge.sie doczekac spacerow ze swoim.woziem, ale.do.konca stycznia spokojnie wytrzymam ;-) .

Kirsti.masz.prawo.byc zmeczona,.upierdliwa wezystkie mamy ;-) .

Ja.musze się przyznać, że jak.ktos.mi mowi, ze.ciaza to taki super stan,.blogoslawiony.i.wyjatkowy... no.to.Ja.mam.zupelnie.inne odczucia - ciagly stres, a od kilku tygodni ciagly bol... Uwielbiam.ta mysl, ze bede.mama i.kocham.moją Niunię ponad.wszystko - ale samej ciazy nie.lubię.

Niutka dziekuje kolejny raz za wszystkie linki :-) . Powoli trzeba się zabrac za wniosek.o.urlop.macierzynski :-) .

Zgłoś nadużycie #11618 4 stycznia 2014, 11:32

basza Fajna mama
Dorotka jak dzisiaj.Kamil,.a Ty ??

Anett zazdroszcze ze juz powoli.wszystko ogarniasz :-) . Ja.od.nastepnego tygodnia.zaczynam.nadzorowac pranie i prasowanie. Jeszcze zostala.mi do kupienia.mata bezdechu.i woombie i wsio :-) pewnie cos.jeszcze wyjdIe po.porodzie.

Zgłoś nadużycie #11619 4 stycznia 2014, 11:38

Basza, mam dokładnie takie same odczucia co do ciąży. Są kobiety, które kwitną i czują tę magię ciąży a ja od początku zmagam się z przykrymi dolegliwościami i przez to nie mogę doczekać się końca. Ale musimy wytrwać i wytrwamy :-)

Zgłoś nadużycie #11620 4 stycznia 2014, 12:43

basza Fajna mama
Dziękuje ze to napisałaś przynajmniej wiem, ze nie jestem.sama... bo czasami to mam.wyrzuty, ze tak myślę.. :-*

Zgłoś nadużycie #11621 4 stycznia 2014, 13:01

Baszko, ja zawsze marzyłam o dziecku i często wyobrażałam sobie jakie to będzie magiczne być w ciąży, nosić brzuszek... A teraz nie wiem co ja sobie myślałam szczerze mówiąc. Cudowny jest sam fakt, że pod moim sercem żyje ta mała istotka, którą kocham od samego początku ale sam ten stan wykańcza mnie fizycznie i psychicznie. I tak jak Ty, mam z tego powodu wyrzuty sumienia, że jestem wyrodna, że będę złą matką... Nikomu tego nie mówię, ale autentycznie mam wszystkiego dość czasami :/

Zgłoś nadużycie #11622 4 stycznia 2014, 13:43

basza Fajna mama
Coś mi net szwankuje. Babeluńku mam dokładne.takie same.odczucia jak Ty. Dziękuję Ci Kochana za wszystko co napisaLaś. Moja mama mówi bo czasem jej się przyznqm do swoich odczuc... mowi, ze to normalne w sytuacji kiedy ciąża nie przebiega książkowo, bez problemów...

Zgłoś nadużycie #11623 4 stycznia 2014, 13:44

basza Fajna mama
Podpisuje się pod wszystkim co napisałaś :-)

Zgłoś nadużycie #11624 4 stycznia 2014, 14:10

Jestem pewna, że gdy nasze maluchy pojawią się na świecie to nic inne nie będzie miało znaczenia i wszystko co złe pójdzie w zapomnienie :*

Zgłoś nadużycie #11625 4 stycznia 2014, 14:17

basza Fajna mama
I znowu się z Tobą zgadzam... chociaż jak moj mąż mówi, a jak w naatępnej ci.azy będziesz to chcę mu oczy wydrapać heheh... Na dzisiaj myślę, że już nie dalabym więcej rady :-/

Zgłoś nadużycie #11626 4 stycznia 2014, 14:22

A właśnie.. Planujecie więcej dzieci? :)

Zgłoś nadużycie #11627 4 stycznia 2014, 14:53

ewka90 Gotowa na wszystko
Oj Basza i Babeluniek współczuję Wam tych wszystkich dolegliwości... Szczerze nie dziwię się, że macie takie odczucia... Ja też sobie zawsze wyobrażałam jaki to piękny czas dla kobiety i w ogóle a teraz sama widzę jak mi smutno bo czuję się nieatrakcyjna gruba, że mi boczki gdzieś tam wystają, a niektóre kobiety mają tylko brzuszek itd... A nie mam aż takich dolegliwości ciążowych jak Wy, bo jestem w pełni sprawna, wszystko sama robię itd więc w ogóle Wam się nie dziwię i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze... :) No i oczywiście jestem pewna, że jak Wasze córeczki pojawią się na świecie to o wszystkim szybko zapomnicie... :) Wierzę w to!! :*

A co do ilości dzieci to my byśmy chcieli dość w krótkim czasie drugie, ale zobaczymy jak to będzie... Jaki poród... Jak Mały da nam popalić i w ogóle...

Zgłoś nadużycie #11628 4 stycznia 2014, 16:19

Konto usunięte
Hej Kobiety :* ojj macie racje całkowicie ! :) to jest piękny i zarówno bardzo trudny okres w życiu kobiety i mężczyzny też oczywiście :P
Dorota dziś ma kolende i biega po domu i szykuję wszystko dla księdza hihi :D
Ece faktycznie Ada już duża ,ale mi się wydaje że moje też będzie spore :( a tak chciałabym urodzić SN !! No nic trzymam za Ciebie mocno kciuki :*
Co do szafy/komody dla dzidzi ,to ja nie kupuję żadnych mebli ,bo zamówiliśmy ogromną szafe ,taką zabudowaną i czekamy teraz na nią ,jeszcze jakieś 2 tyg :) no i właśnie w niej bd mieć dla dziecka ,dużo szuflad i do zawieszania ubranek drążki są specjalnie robione właśnie na takie malutkie ubranka :) mam nadzieję że wystarczy !
Co do wanienki ,to również mam małą łazienkę i zastanawiam się czy kupić stojak ,czy bd kładła wanienkę na blacie w łazience on jest dość spory ,ale nie wiem sama ? :)
A dzieci chciałabym 5-tkę :D ale najpierw muszę donieść Dianę ,a czasami już nie daje rady. Miałam już nawet chwile załamania i mówiłam że więcej dzieci nie chce

Zgłoś nadużycie #11629 4 stycznia 2014, 16:32

Kincia, 5? Super :-) W dzisiejszych czasach chyba mało kto marzy o tak licznej rodzinie :-)
Ewa, mam nadzieję, że nie stanie się nic co mogłoby Cię zniechęcić do powiększenia rodziny :-)

Zgłoś nadużycie #11630 4 stycznia 2014, 16:48

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Kincia, 5? Super :-) W dzisiejszych czasach chyba mało kto marzy o tak licznej rodzinie :-)
Ewa, mam nadzieję, że nie stanie się nic co mogłoby Cię zniechęcić do powiększenia rodziny :-)

Noo ja jestem jedynaczką :( zawsze marzyłam o dużym rodzeństwie ,nawet jeśli by mnie bili :D także zobaczę co będzie :P a Ty ile byś chciała mieć ? W sumie to ja się śmieje że jeśli ktoś ma zwierzaka w domu ,to ma już dziecko :P Ty masz psa ,to w sumie dwójkie dzieci w domu będziesz miała :D hihi