Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11511 2 stycznia 2014, 21:34

lorelei_l Fajna mama
Babeluniek wiesz co uwielbiam Twoją rodzinkę :D zawsze mnie czymś zaskoczą :)
Kristi widać, że trafiłaś na księdza, który faktycznie ma jakieś życiowe podejście do swoich parafian
Anett- może ta bezsenność spowodowana wrażeniami :) w końcu poważne zmiany w życiu :) gratulacje wspólnego mieszkania :)

Zgłoś nadużycie #11512 2 stycznia 2014, 22:14

Konto usunięte
Dorota witaj spowrotem na forum :* wracaj do zdrowia :* trzymam kciuki! Kristi na mnie tak działają moi rodzice (których kocham nad życie ) że postanowiłam że gdy zacznę rodzić pojadę do szpitala z Krzysiem ,a zadzwonie do wszystkich dopiero gdy urodzi się mała :) chcę mieć spokojny naturalny poród ,chociaż jestem tego świadoma że wszystko może potoczyć się inaczej ,ale chciałabym rodzić w spokoju ,nie haosie :D z poceniem się w nocy zmagam się od kilku dobrych tyg! to jest jakaś masakra! :D cała mokra się budze i piżame przebieram w nocy :P uciski na klatkę piersiową też mam i nie jest to fajne :( co nie ? . Ładnie Was ksiądz potraktował :)
Ewka też czuję się ociężała i chyba coraz bardziej nie ma siły na nic ,co nie ? :P ja mam od kilku dni jakieś niestrawności ;/ gdy coś zjem bardziej tłustego to odbija mi sie potem cały dzień ;/ powiedz mi czy pomógł ten syrop ? ja chyba też zacznę więcej błonnika jeść ,bo nie wytrzymam. Jeszcze jedno pytanie :P czy zus wypłaca Ci chorobowe miesiąc w miesiąc w ten sam dzień ? bo mi wypłacają strasznie dziwnie ;/ raz 5 ,raz 27 i nie wiem kiedy spodziewać się przypływu gotówki :D co do termometru to zamówiłam bezdotykowy i czekam na paczkę :) jak będzie ok to dam znać czy dobry bo kupiłam taki za 80zł ,a były takie nawet po 200zł 
Basza a kiedy termin cc Ci podadzą ? :) ale nawet Ci zazdroszczę cc,bo pojedziesz do szpitala ,zrobią i ok ,a ja czekać muszę na znaki :D
Niutka widzisz jeszcze Dominiś w brzuchu siedzi a już Mamusi pobudki robi :P
Anett dobrze że nie dałaś się chorobie ! :) gratuluję wprowadzki ukochanego !! nie ma jak to razem :)
Bąbeluniek i widzisz kochana! mówiłam Ci że nie masz co się martwić :) super że wyniki ok ,a jeszcze ważniejsze że się uspokoiłaś !! :) pokaż wózek !! mój też przyszedł kurierem i rozszarpałam wręcz karton :D kocham Twoją teściową !! :D te opowieści to można spisać i książke wydać :D
Lorelei Ty też nie śpisz ? :( ale tak jak mówisz teraz to już z górki ! :)
Diaglab ja tak jak Ty bez magnezinu już sobie nie wyobrażam życia :D dobrze że chociaż coś nam pomaga !kopniak w żebro to masakra :D hihi

ja już mam wymaz za sobą i niestety dalej w szyjce siedzi mi paciorek ;/ a nie wiem dlaczego ,bo przecież przez ponad 2 tyg brałam antybiotyki doustnie i dopochwowo :(
jutro sobie chyba zrobię małą głodówkę ,będę tylko jogurty jeść i wodę ,bo strasznie mi niedobrze ,co bym nie zjadła to czuję to w gardle :(

Zgłoś nadużycie #11513 2 stycznia 2014, 22:30

babeluniek Gotowa na wszystko
M. jest niepoważny. A raczej jego szefowa i jego podejście do tej starej wrednej baby, która z nikim się nie liczy...
Idę spać w złości. Może jutro będzie lepiej, o 10:30 mam wizytę.
A to wóz..

Zgłoś nadużycie #11514 2 stycznia 2014, 22:35

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

M. jest niepoważny. A raczej jego szefowa i jego podejście do tej starej wrednej baby, która z nikim się nie liczy...
Idę spać w złości. Może jutro będzie lepiej, o 10:30 mam wizytę.
A to wóz..

Wóz piękny !! :) i oczywiście zwierzaki muszą być pierwsze przy nowych rzeczach :D
Kochana nie denerwuj się ! Olejcie babsko !! Nie jest warte Ciebie i Waszej ślicznej córeczki !!

Zgłoś nadużycie #11515 3 stycznia 2014, 8:07

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry mamuśki. Widzę że nastroje udzielają się nam wszystkim, powoli już opadamy z sił.
Ja nadal w trakcie prasowania. Moja torba do szpitala prawie kompletna,dokupie jeszcze z jedną paczke wkładek poporodowych, ale torba dla małego mnie zastanawia, prócz śpioszków i kombinezonu nie mam jeszcze nic w niej....
We wtorek mamy dodatkową konsultacje z innym ginekologiem, ze szpitala w którym chce rodzić.

Mamcie udanego, mam nadzieje słonecznego dnia .

Zgłoś nadużycie #11516 3 stycznia 2014, 8:09

lorelei_l Fajna mama
Kincia- dziś udało mi się zasnąć bez większych problemów :D pewnie dla tego, że się bardziej zmęczyłam przed snem (co Tobie stanowczo odradzam), ale piłam też kakao, bo ma jakieś "cośtam" co ułatwia zasypianie- może przetestuj ten drugi sposób

Zgłoś nadużycie #11517 3 stycznia 2014, 8:12

kirsti30 Gotowa na wszystko
Babeluniek wózek śliczny :)

Zgłoś nadużycie #11518 3 stycznia 2014, 9:46

qasha Fajna mama
Babelunku sliczny wózek :)

ja witam z pracy.

dzisiaj na 18 mam wizytę. trzymajcie kciuki :)

Zgłoś nadużycie #11519 3 stycznia 2014, 9:49

A ja właśnie w drodze na wizytę :-)

Zgłoś nadużycie #11520 3 stycznia 2014, 10:09

basza Fajna mama
Dzień dobry! Może dzisiaj mi się uda dodaç post, wczoraj napisałam 3 razy i nie mogłam dodać :-( . Babeluńku wczoraj po Twojej historii malo nie urodziłam ze smiechu :-) . Wozek cudny.

Kincia mam nadzieję, ze 13 ustalimy termin cc - jesli do tej pory sam sie porod nie zacznie. Ninka.muwi miec conajmniej 2,5kg i wtedy bedziemy wyciagac pessar. A Ty jak Kochana podpisałaś juz umowę ze szpitalem? No a jesli porod zacząłby się jakos nagle i szybko u Ciebie to jak to jest z kaską? Jeśli chodzi o pocenie siE w nocy - to Ja jestem jak po kąpieli...

Kirsti to super ta wizyta księdza, wyobrażam sobie minę Twego Męża.

Dorotka co u Ciebie ??

Diaglab jak dzisiaj nocka ??

Anett a u Ciebie co tam?

Qasha powodzenia na wizycie... to juz moze byc ostatnia wizyta przed porodem.

Ece jak skurcze ??

Zgłoś nadużycie #11521 3 stycznia 2014, 10:10

basza Fajna mama
Oo Babeluniek powodzenia na wizycie :-)

Zgłoś nadużycie #11522 3 stycznia 2014, 10:18

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam Mamuski :)

Qasha i Babeluniek powodzenia na wizycie i oczywiście napiszcie od razu jak tam
Babeluniek fajny ten wózek ;)
Jak dobrze pamiętam to chyba Niutka miała wczoraj USG prawda? Pochwal się jak tam Dominiczek :)

Kincia mi też różnie przesyłają to L4. Ale ja sobie założyłam te konto elektroniczne pue i tam pojawia mi się kilka dni przed przelewem informacja dokładnie którego dnia i za jaki okres będzie. A powiedz mi zdrowotne się nie zmieniło prawda? Nadal taka sama stawka? Kincia no i koniecznie daj znać jak tam ten termometr jak już go będziesz miała, bo muszę jakiś wybrać.

Kirsti ja jeszcze nie mam spakowanej torby ale chyba muszę się wybrać na zakupy by w razie czego być gotowa :) U mnie w szpitalu do Małego nie potrzebuję nic (poza pampersami i chusteczkami nawilżanymi), dopiero jak mąż będzie mnie odbierał to musi przywieźć ubranko do Małego na wyjście. I też jeszcze nie wiem w co go ubiorę. Na pewno kombinezon i czapka :) )

Basza jak tam królowo wyrka dzisiaj? ;) I przyłączam się do pytania Kinci kiedy Ci wyznaczą termin cc?

Dorotka jak tam? Lepiej trochę?

Dziewczyny dostałyście plan porodu do wypełnienia?

Zgłoś nadużycie #11523 3 stycznia 2014, 10:20

Nie zdążyłam dodać postu a już odpowiedziałaś na pytanie o termin cc. Wierzę, że Ninka spokojnie poczeka do tego 13 stycznia :)

Zgłoś nadużycie #11524 3 stycznia 2014, 10:31

Moje dziecię waży 2066g :-)

Ogólnie wszystko jest dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #11525 3 stycznia 2014, 10:47

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry!

I ja już mam księdza z głowy, właśnie wyszedł mój 'ulubiony' proboszcz i znów ta sama śpiewka co Wam kiedyś opowiadałam, bo nie pamiętał że byliśmy u niego 'mężatka? - nie - to tak nie po kolei, a tak rozsądnie wyglądasz...' ale dziś już nie chciało mi się na niego strzępić języka. Grunt, że już poszedł :)

Poza tym tak samo jak nie mogłam zasnąć wczoraj to i dziś rano po tym jak odprawiłam M. do pracy, od 4 do 6.30 nie spałam więc wzięłam lapka i się pouczyłam wyobraźcie sobie, szaleństwo :) a jak udało mi się zasnąć to o 9 mama mnie obudziła w panice 'bo ksiądz, bo ksiądz'

Dość o mnie,

Kincia co za wstrętny paciorek, że nie chce Ci odpuścić i co teraz mocniejsze antybiotyki ?? Faktycznie jak tak Ci niedobrze to same jogurty będą właściwym rozwiązaniem :*
Bąbeluniek wózek fajny, ale ten piesio na zdjęciu to już cudo! :) cieszę się, że jest dobrze :)
Lorelei że kakao ma cośtam usypiającego to nie wiedziałam :) ale że ma dużo żelaza to wiem, i niestety sprzyja zaparciom ale i tak pijam dużo :) a co do mojego spania, to raczej nie wrażenia bo my i tak dużo przebywaliśmy ze sobą całe weekendy, urlopy itd także mieliśmy juz namiastkę wspólnego mieszkania :)
Qasha trzymam kciuki za wizytę :)
Kirsti30 no to raz raz na zakupy, trzeba torbę uzupełnić :)
Ewka90 to śmiesznie tak, że do szpitala nie potrzebne, dają swoje ubranka? pierwsze słyszę o planie porodu :)
Basza to już z grubsza napisałam co u mnie :) a co u Ciebie? :)

Wiecie co, mam dwa pajace polarowe i zastanawiam się czy kupować kombinezon.... potrzebuję porady :)

Miłego dnia Kobietki! :)

Zgłoś nadużycie #11526 3 stycznia 2014, 11:10

Babeluniek gratulację udanej wizyty :) No i córeczka już ponad 2 kg :) )

Anett no właśnie nie pozwalają mieć nic swojego do dziecka dają jakieś swoje i dopiero przy wyjściu trzeba ubrać w swoje. Ja dostałam od położnej i mam to uzupełnić...

A co do sprawy kombinezonu to trudno stwierdzić, ja obawiam się, że w lutym i marcu mogą jeszcze niezłe mrozy być więc wolałam kupić...

Zgłoś nadużycie #11527 3 stycznia 2014, 11:22

basza Fajna mama
Anett ale już po wizycie i z głowy :-) . Co do kombinezonu Ja też się obawiqm ze zima moze potrzymac, skoro jeszcze się nie rozpoczęła.

Ewuś 13 to mamm wizytę i będziemy ustalać termin, spodziewam sie okoloc 5 lutego - ale wczoraj znowu miałam taką masakrę ze skurczami, ze naprawde obawiam się ile jeszcze wytrzymamy, cała nadzieja w lekach i pessarze. A jesli chodzi o szpital to mi polozna powiedziala ze tylko chustki nawilzane i tetrowe pieluszki tqk z 5 do buzki bo czasem im sie koncza i na weekend nie ma, zamierzram tez wziac gatki siatkowe bo powiedziqla mi ze one przepuszczaja powietrze, a Ja kupilam takie jakby z wlokniny - powiedzuala "dupa" Ci sie w nich ugotuje. No i wezmę pampersy - bo jak.sie okaze ze Ninie nie odpowiadaja szpitalne jednorazowki to wole miec.

tez jeszcze nie mam termometru

Babelunku to juz super waga :-) . Gratki.

Gdzie jest Dorotka, zaczynam sie martwic.

Zgłoś nadużycie #11528 3 stycznia 2014, 11:23

basza Fajna mama
Kochane a jak zamierzacie Bejbiki na wyjscie ubrac ??

Zgłoś nadużycie #11529 3 stycznia 2014, 11:38

Dorota93 Supermama
Hej nie martw sie baszko, u nas chyba jelitowka i mezczyzna moj choruje... wiec rozumiecie ;) a u mnie lepiej tylko brzuch boli jak chodze, dzis mam pierwsze zajecia ze szkoly rodzenia.
Buzka :*

Zgłoś nadużycie #11530 3 stycznia 2014, 11:46

basza Fajna mama
No to zaaplikuj mężowi szklankę pepsi na jelitowkę mega sprawdzony sposób, w ciąży oczywiscie nie za barddzo ale dla Kamila ok... niech wypije na łyka. Dzięki, ze się odezwałaś.