Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11491 2 stycznia 2014, 17:12

diaglab Gotowa na wszystko
Głowa do góry! :-) pomyśl że już niedługo zobaczysz Igorka i przytulisz Go :-) jeszcze tylko kilka tygodni :-) napewno masz bliżej jak ja :-D no chyba że mój mały mężczyzna zechce być wcześniakiem :-D ale oby nie :-P

Zgłoś nadużycie #11492 2 stycznia 2014, 17:55

babeluniek Gotowa na wszystko
Wiecie co? :P Od dzisiaj już nic nie jest w stanie mnie zadziwić :P
Byłam u teściów, bo dziadek M. ma urodziny, kończy 95 lat, nie wypadało nie przyjść a mieszkają wszyscy razem.
Opowieść babci sprawiła, że się osmarkałam próbując powstrzymać śmiech, szok, niedowierzanie i chyba bezsilność :P
Nie mogę, no nie mogę :P

Zgłoś nadużycie #11493 2 stycznia 2014, 18:26

qasha Fajna mama
Dorota biedaku, przytulam.

Babelunku - co tym razem tesciowa odwalila? :D heheh :D

Zgłoś nadużycie #11494 2 stycznia 2014, 18:40

ewka90 Gotowa na wszystko
Babelunku podziel się z nami historią :)

Dorotka trzymaj się tam :)

Dziewczyny kupujecie termometry bezdotykowe a może już macie jakiś sprawdzony?

Zgłoś nadużycie #11495 2 stycznia 2014, 18:48

Ewa, ja właśnie wczoraj się zastanawiałam nad termometrem. Ciągle próbuję ograniczyć zbędne wydatki (choć nie wiem czy termometr do takich akurat należy) i myślę, że póki co zostanę przy tym co mam - zwykły elektroniczny z miękką końcówką :)

Co do tej dziwnej opowieści... Jakoś zeszłyśmy z teściową i babcią na temat odwiedzin w szpitalu po porodzie... W Gdańsku w jednym szpitalu normalnie każdy może wejść do sali i posiedzieć natomiast w innym odwiedziny są w specjalnym pokoju odwiedzin a dzieci można podglądać przez szybę. I babcia stwierdziła, że ona wie dlaczego tam nie ma bezpośrednich odwiedzin :P Otóż kiedy ona rodziła (a było to właśnie w tym szpitalu) to jeszcze nie było takich zakazów, ale kilka lat później krążyła taka historia, że żona pewnego wojskowego była na porodówce, urodziła i ten wojskowy przyszedł ją odwiedzić. Wszedł na salę gdzie leżała ta kobieta z dzieckiem i się okazało, żeee... UWAGA! :P Urodziła psa! :D Wojskowy się zdenerwował, wyciągnął pistolet i zabił tę kobietę! :P I od tego czasu nikt nie może wejść w odwiedziny :P Buahahaha... Najgorsze w tym wszystkim jest to, że babcia naprawdę w to wierzy... Ehh :P

Zgłoś nadużycie #11496 2 stycznia 2014, 18:58

qasha Fajna mama
babelunku kochana popłakałam się :D :D :D

Zgłoś nadużycie #11497 2 stycznia 2014, 19:00

qasha Fajna mama
co do termometru ja mam ten - http://www.novamed.pl/blyskawiczny-termometr-bezdotykowy-novama-free

pomiary wychodza ok.

Zgłoś nadużycie #11498 2 stycznia 2014, 19:01

qasha napisał(a)

babelunku kochana popłakałam się :D :D :D

:P
Ja dzięki tej historii oczyściłam swoje górne drogi oddechowe przynajmniej :P

Zgłoś nadużycie #11499 2 stycznia 2014, 19:02

qasha napisał(a)

co do termometru ja mam ten - http://www.novamed.pl/blyskawiczny-termometr-bezdotykowy-novama-free

pomiary wychodza ok.

A gdzie go kupiłaś? Przez internet?

Zgłoś nadużycie #11500 2 stycznia 2014, 19:06

qasha Fajna mama

babeluniek napisał(a)

A gdzie go kupiłaś? Przez internet?

ja kupiłam jak akurat był w biedronce :) poczytałam o nim w necie, skonsultowałam z innymi i okazał się naprawdę ok.
ale w necie jest ich sporo tylko duże rozbieżności cenowe :/ ja kupiłam chyba za 79 zł

Zgłoś nadużycie #11501 2 stycznia 2014, 19:08

Kurczę, ciągle się zastanawiam czy kupować ten termometr bezdotykowy... Muszę to jeszcze przemyśleć :)

Przyszedł wózek ale jest tak zapakowany, że moja ciekawość została wystawiona na próbę :P Musiałabym włożyć mnóstwo wysiłku w jego rozpakowanie więc mimowolnie muszę czekać na M. :P

Zgłoś nadużycie #11502 2 stycznia 2014, 19:11

qasha Fajna mama
zrób pozniej koniecznie fotkę :)

Zgłoś nadużycie #11503 2 stycznia 2014, 19:13

Zrobię zrobię :)

Zgłoś nadużycie #11504 2 stycznia 2014, 19:15

Dorota93 Supermama
Babeluniek fajna tesciowa :D ale jestem ciekawa wozka!

Zgłoś nadużycie #11505 2 stycznia 2014, 19:32

Anett Gotowa na wszystko
Bąbeluniek Twoja opowieść mnie powaliła a najlepsze w tym wszystkim, że ktoś w to wierzy hahah :) bezcenne :)

A co do termometru my już mamy upatrzony jakiś medyczny bezdotykowy ale dokładnie nie wiem jaki, jak znajdę link to sie nim podzielę, szwagierka taki kupiła i nam poleciła...

Zgłoś nadużycie #11506 2 stycznia 2014, 19:45

Anett Gotowa na wszystko
http://allegro.pl/termometr-bezdotykowy-misure-na-podczerwien-i3714317794.html
ten będziemy zamawiać :)

Zgłoś nadużycie #11507 2 stycznia 2014, 20:55

kirsti30 Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Ewa, ja właśnie wczoraj się zastanawiałam nad termometrem. Ciągle próbuję ograniczyć zbędne wydatki (choć nie wiem czy termometr do takich akurat należy) i myślę, że póki co zostanę przy tym co mam - zwykły elektroniczny z miękką końcówką :)

Co do tej dziwnej opowieści... Jakoś zeszłyśmy z teściową i babcią na temat odwiedzin w szpitalu po porodzie... W Gdańsku w jednym szpitalu normalnie każdy może wejść do sali i posiedzieć natomiast w innym odwiedziny są w specjalnym pokoju odwiedzin a dzieci można podglądać przez szybę. I babcia stwierdziła, że ona wie dlaczego tam nie ma bezpośrednich odwiedzin :P Otóż kiedy ona rodziła (a było to właśnie w tym szpitalu) to jeszcze nie było takich zakazów, ale kilka lat później krążyła taka historia, że żona pewnego wojskowego była na porodówce, urodziła i ten wojskowy przyszedł ją odwiedzić. Wszedł na salę gdzie leżała ta kobieta z dzieckiem i się okazało, żeee... UWAGA! :P Urodziła psa! :D Wojskowy się zdenerwował, wyciągnął pistolet i zabił tę kobietę! :P I od tego czasu nikt nie może wejść w odwiedziny :P Buahahaha... Najgorsze w tym wszystkim jest to, że babcia naprawdę w to wierzy... Ehh :P

REWELACJA :) spodziewałam się na końcu jakiejś zarazy czy coś a tutaj pies :) no pies to nie kot no nie :D

Zgłoś nadużycie #11508 2 stycznia 2014, 21:02

basza napisał(a)

Kirsti doczekałaś Się? I jaki ksiadz się trafiL? A zupy na podsmażinych wqrzywach to moja specjalność ;-) i ciesze się, ze Tobie tez poemakowaly. Lorelai Ja tez zazdroszcze spacerkow, a co do 2014 i rozpakowywania się toswieta racja najwazniejsze, ze dzieciaki maja rok do prsdu. Diaglab bidulko ale na pociwszenie odstapie CI pol tytulu krolowej wyrka ;-) . Dorotka musisz jesc i kropka. Nawet malenkie porcyjki bardO bardzo malenkie i pic. A jak wymiotujesz nadal ?? Anett no to wreszcie w komplecie :-) , barszo ssię cieszę z Twojego szczęścia :-) .

Był był, tylko potem źle się czułam i leżałam a później jeszcze zakupy.
Jestem mega pozytywnie zaskoczona, otóż ksiądzu sam zaproponował nam kościelny z chrzcinami i powiedział że po co nam wielkie wesele, nie lepiej wyjechać gdzieś i zobaczyć kawałek świata....helloł :) mega happy, mamy się do niego wybrać po narodzinach bąbelka. Ale mina męża była bezcenna :) hahaha - tego się nie spodziewałem :) -powiedział po :)

Zgłoś nadużycie #11509 2 stycznia 2014, 21:08

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 to bardzo ładnie z jego strony :) chyba się skusicie prawda?

Michał już śpi a ja jakoś nie mogę, za gorąco chyba... no i za wcześnie :) a co do ślubu ze chrztem to i ja się nad tym zastanawiam, muszę porozmawiać ze swoim, do tej pory dawał do zrozumienia że jest przeciwny... ale kto wie...

Dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #11510 2 stycznia 2014, 21:23

Anett napisał(a)

Kirsti30 to bardzo ładnie z jego strony :) chyba się skusicie prawda?

Michał już śpi a ja jakoś nie mogę, za gorąco chyba... no i za wcześnie :) a co do ślubu ze chrztem to i ja się nad tym zastanawiam, muszę porozmawiać ze swoim, do tej pory dawał do zrozumienia że jest przeciwny... ale kto wie...

Dobranoc :*

No u nas miało być wielkie wesele w górach itp. a mój od jakiegoś czasu stwierdził że ma być po bożemu i nie może przeboleć że dziecko się urodzi a my bez kościelnego :) może ten wyjazd nie jest taki głupi, w sumie liczyliśmy że 50 tyś wyniosłoby nas wesele, hm...jeśli odłożymy te kwote kupimy nowe auto :) hihi bo z tego cowiemy od znajomych to nam się nie zwróci.
Ja też spadam. Dobranoc babeczki :)