Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11391 31 grudnia 2013, 11:40

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 to faktycznie może być syndrom zakopiańskiego męża :) jeszcze nie wiem jak z tym wychowawczym, ostatnio o tym czytałam ale się nie doczytałam... :)

Ewka90 dzięki, dzięki ale chudzina to już przesada :p współczuję zaparć, znam ten ból, swoją drogą jak ten syrop się nazywa?

Diaglab pidżama party to też potrafią być dobre imprezki :) hihi a który kanał dziś załączasz? :)

Ja już kulki orzechowe a właściwie czekoladowe mam za sobą, to była istna zabawa w g... hihi ale efekt końcowy bomba :) chwila odpoczynku i wracam do kuchni majstrować roladki :)

Zgłoś nadużycie #11392 31 grudnia 2013, 11:55

Konto usunięte
Anett wiesz co mnie też czasami budzi "mały głód" i wtedy jestem zmuszona wstać i coś zjeść ,bo tak zasysa w żołądku :D dziś wizytujesz czy za tydzień ? Jeśli dziś to powodzenia :*
Basza też cieszę się że nowy rok do nas nadszedł :) i cieszę się że te tyg tak lecą ,bo nasze szkraby sobie ładnie rozną w brzuszkach i im dalej tym lepiej ,bo na prawde martwią mnie te skórcze :( i cieszę się że Diana coraz większa ,to jakby coś się zaczeło to troszkę spokojniejsza już jestem ,jednak 35 tc to jeszcze dużo za szybko na porody ! :D ale wczoraj miałam takie skórcze że myślałam w pewnym momęcie że zaczoł się poród ,jednak zrobiłam tak jak radziłaś już kiedyś ,wziełam magnez i nospe i jakoś troszku lepiej . Basza ale Ty też masz za swoje ! :( ze skórczami już tyle czasu się męczysz ,ale chyba cc będziesz miała co ? :) to przynajmniej przy porodzie już nie będziesz ich czuła :) jakieś plusy zawsze są :)
Diaglab masaż dobra sprawa :D ja już mu nawet każe siebie myć :P bo pleców sama już od dawna nie sięgam gąbką :P hihih piżama party telepatycznie brzmi dobrze :D fajna imprezka nam się szykuje :D
Ewka dzięki za pocieszenie :) :* jeszcze tylko miesiąc w sumie :P obyś się pozbyła tych zaparć jak najszybciej ! :) powiedz mi czy zus wypłaca Ci kaskę zawsze w ten sam dzień miesiąca ? Bo mi wypłacają strasznie dziwnie i teraz też nie wiem kiedy dostanę :D płacą mi w ogóle nie w pełnych kwotach tylko rozkładają sobie jakby na 2 razy :)
Kristi o matko zdjęcie rewelka !! :D mam nadzieję że to nie ja w nowym roku :P bo powoli dąże do takiej masy na udach :D ja też mam owczą manie !! :D chcę taką karuzelę i takiego misia dla Diany ! :P po tych sprzątaniach i prasowaniach pewnie tak się czujesz :( odpocznij sobie dzisiaj :*

Zgłoś nadużycie #11393 31 grudnia 2013, 11:56

Konto usunięte
Anett zapodaj troche tych kulek :D zjadłabym z chęcią :)

Zgłoś nadużycie #11394 31 grudnia 2013, 12:04

babeluniek Gotowa na wszystko
Heloł :)
Ja dziś wstałam wcześnie i byłam na zakupach :)
Teraz powoli robię deser truskawkowy na wieczór, później sałatkę i myślę, że wystarczy :)

Zgłoś nadużycie #11395 31 grudnia 2013, 12:40

diaglab Gotowa na wszystko
Kirsti to zdjecie nieźle wymiata!hihi :-D ale nie miałaś mam nadzieję na myśli nas na nim :-D jeśli chodzi o owieczki to napewno wpływ męża :-)
Ewa miałam w ubiegłą sobotę usg :-)
Podejrzewam że Kiniaa nie odzywa się bo przyjechała do Polski do rodzinki na święta a ma ją i w Bilgoraju i chyba w Zwierzyńcu o ile dobrze pamiętam. Może jest w rozjazdach i nie ma dostępu do neta. Mam nadzieję że zaraz po powrocie odezwie się do nas. Anett chętnie zjadlabym Twoje pysznosci..mmm..ostatnio zajadalam się rafaello bo tak mnie wzięło :-D ja już usunełam kości ze skrzydełek oczywiście na leżąco i czekam na męża by pomógł mi zrobić farsz no i salatke na wieczór :-) jeszcze nie wiem na którym kanale tv będę oglądać zakończenie roku, ale znając życie to będziemy skakać po kanałach :-D
Kincia słodka jest ta karuzela.. :-) współczuję Wam dziewczyny tych skurczy :-( mnie jak narazie, odpukać w nie malowane, od tamtego epizodu w szpitalu nie męczyło nic. Myślę że napewno leżenie i magnezin ( biorę sobie zawsze na noc, za dnia zwykły magnez, całe szczęście biegunki ustąpiły po takiej kombinacji uf...)bardzo pomagają. Także leniuchowac bo już nam bardzo mało zostało czasu a później nie będzie już kiedy :-D

Zgłoś nadużycie #11396 31 grudnia 2013, 12:41

A i Babeluniek miłego kuchcikowania :-) my też nie robimy dużo jedzenia żeby później nie leżało :-)

Zgłoś nadużycie #11397 31 grudnia 2013, 13:42

Anett Gotowa na wszystko
Oj ja też współczuję tych skurczy Kochane, na pewno przy tym można się najeść strachu ale już niedługo, styczeń na wyciągnięcie ręki który pomknie jak strzała i LUTY :)

Kincia wizytuję za tydz :) taa głód jest nieugięty, trzeba wstać i koniec a tam na dole coś słodkiego wedle życzenia :)
Bąbeluniek na pewno wystarczy, nie ma co się zawzinać :) a jak tam dziś sklepy mocno obciążone?
Diaglab to też smacznie u Ciebie będzie, najbardziej mnie zadziwia to kuchcenie na leżąco hihi śmiesznie to musi wyglądać :)
hmm.... może Kincia się z Tobą podzieli... xD

Tymczasem już bym chciała Wam życzyć udanego wieczoru bo później mogę się zapędzić, 'szampańskiej' zabawy Mamcie czy to na białej sali czy na imprezie! :*
To może i od razu najlepsze życzonka na ten nowy, wyczekiwany przez nas rok! Ścoskam mocno :)

Zgłoś nadużycie #11398 31 grudnia 2013, 13:44

Anett Gotowa na wszystko
Kincia, Diaglab :)

Zgłoś nadużycie #11399 31 grudnia 2013, 13:54

lorelei_l Fajna mama
:) Hej Laski, widzę, że wszystkie jesteśmy w ferworze przygotowań :) ja na razie na etapie sprzątania, ale kuchnia już czeka :)

Owieczki bardzo fajne, u mnie z kolei szał na żyrafę :) kupiliśmy przewijak z tym motywem, potem łóżeczko a teraz nawet wyszukałam pasek do tapety- najśmieszniejsze tylko, że przewijak przecież będzie w pokrowcu/ ochraniaczu i tej żyrafy nie będzie widać :)
Anett kulki wyglądają smakowicie :) na Twoim miejscu nie wytrzymałabym do wieczora :)
Diaglab też mi się wydawało, że Kinia na świętach jest w Polsce, bo pisała kiedyś, że będzie w tym okresie robić usg 3D, bo u nas taniej. Pewnie spędza czas z rodzinką a do nas zawita po powrocie :)
Basza i Kincia mam nadzieję, że skurcze u Was już do samego porodu nie wystąpią, bo domyślam się, że oprócz bólu to musi być strasznie stresujące :)

Wszystkim nam życzę udanych Sylwestrów :) oraz stycznia w oczekiwaniu zaś lutego szybkiego i bezbolesnego w rozpakowywaniu :)

Zgłoś nadużycie #11400 31 grudnia 2013, 14:10

Konto usunięte
Babeluniek ja tez wstałam szybko i na zakupy ,jednak nie tylko ja wpadłam na ten pomysł i kolejki były masakryczne !! :D
Diaglab dobrze że chociaż Ciebie skórcze nie męczą ,bo męczące to jest kiedy dostajesz je i są w jakimś tam stopniu regularne i zastanawiasz się czy to już ? :D potem nagle przechodzi i po wszystkim :D fałszywy alarm :D
Anett gratki skoczonego 34 tygodnia !!! :* w sklepach jest masakra ! Pójdę jeszcze tylko do żabki po picollo ,bo mi bąbeluniek przypomniała że nie mam z czym świętować :P kulki jak marzenie !!! Ale bym sobie je zjadła ,teraz bd chodzić po domu i szukać czegoś podobnego żeby pragnienie zaspokoić :P
Lorelei żyrafa też spoko :D tylko właśnie na przewijak kładzie się albo ceratę ,albo prześcieradełko ,a ostatnio kobieta w sklepie uparła się że chce czarny przewijak ,ja do niej mówie że czarnego jeszcze nigdy nie widziałam :P ale może niech poszuka ceraty ,lub prześcieradła czarnego to się na mnie popatrzała jak na głupią :D

Moje Kochane chciałam Wam życzyć w tym nowym roku najbardziej udanego rozwiązania ,zdrowych ,zadowolonych i uśmiechniętych dzieciaczków :) Udanych relacji z mężami/partnerami :) dużo dużo kaski :P (przyda się dla dziecka ) i jeszcze więcej zdrowia ,bo to najważniejsze ! Trzymajcie się w czystości :D i miłości przedewszystkim :*

Oczywiście Dorota także kazała życzyć Wam wszystkiego co najlepsze w nowym roku ! :) ściska Was mocno i całuje ,trzymajcie się ! :*

Uciekam zrobić sałatkę :) wieczorem na pewno razem z polsatem lub tvp1 będe tu online :) także może zjednoczymy się w piżamach :D chociaż może wyjdę na taras pooglądać fajerwerki ,to pózniej w piżame wskocze :D

Zgłoś nadużycie #11401 31 grudnia 2013, 14:28

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam się i ja :)
Za oknem strzelają od wczoraj ,pies drapie od kilku dni do drzwi,jeszcze chwila i zdrapie cała farbę -jak nic musi to być ostatni dzień roku :P
Szkoda tylko,że ja tego nie czuje :P
Czeka nas dziś biała sala z Jaśkiem Pierzem :D
A pierwszy raz od trzech lat mój mąż ma wolnego Sylwestra ( tzn.tylko pierwszą zmianę).. No nic- w przyszłości sobie odbijemy :)
Ewka ja ten syrop ( Lactulosum) rozpuszczam w niegazowanej szklance wody,wlewam dwie łyżki raz dziennie - najlepiej przed jedzeniem lub przed snem,do tego dwa jabłka i ,,poruszenie " gwarantowane :)
Do tego piję inkę z błonnikiem i staram się ostatnio jeść tylko gruboziarniste pieczywo i pomaga.
Widzę sporą różnicę,także polecam :)
Kirsti czy chodzi Ci o urlop zaraz po porodzie? O macierzyński( lub rodzicielski jeśli będziesz go dzielić z mężem)?Czy o późniejszy-wychowawczy?
Polecam stronę,którą dostałam tutaj od którejś z dziewczyn ( przepraszam już nie pamiętam od kogo)

http://rodzina.hostlab.com.pl/urlopy/pytania-i-odpowiedzi/mama

Co do Kinii to myślę,że jest tak jak pisze Diaglab - wybierała się do Polski na święta,więc pewnie nie ma głowy na zaglądniecie tu lub nie ma dostępu do komputera. Przy okazji przyjechała w znajome okolice :) W Biłgoraju i Zwierzyńcu często jestem przejazdem,z tamtych stron pochodzi mąż mojej siostry,którą odwiedzamy :)

Zgłoś nadużycie #11402 31 grudnia 2013, 16:21

No skoro już wszystkie to i ja złożę życzenia :-)
Kochane moje życzę Wam dziś piccolowej zabawy, a na Nowy Rok przede wszystkim dużo zdrowia dla Was i Waszych bąbelków, aby się zdrowo rozwijały, dotrwania w dwupaku do terminu porodu, szczęśliwego rozwiązania, dużo miłości i spełnienia najskrytszych marzeń:-* :-)
Niutka u mnie też strzelają od wczoraj-już mnie to denerwuje, nawet w nocy. To już była przesada, chyba się komuś dni pomyliły :-P dzięki za link też chętnie skorzystam :-)

Zgłoś nadużycie #11403 31 grudnia 2013, 16:28

ewka90 Gotowa na wszystko
Mamuśki wszystkiego dobrego w nadchodzącym, jakże dla nas ważnym roku :) Życzę Wam abyście wszyskie dorwały w dwupaku do dnia porodu, aby Wasze dzieciaczki były zdrowe i nadrabiały uśmiechami nieprzespane noce :) Aby w Waszych rodzinach zawsze panowała miłość i zrozumienie. No i oczywiście dzisiaj dobrej zabawy w łóżeczkach dla Wszystkich leżących :) No i udanej i szampańskiej piccolowej zabawy dla Wszystkich wychodzących gdzieś :)

Niutka spróbuję Twojego sposobu :)

Zgłoś nadużycie #11404 31 grudnia 2013, 17:09

Konto usunięte
u Doroty lepiej :) ale mówi że chyba z tydzień jeszcze musiałaby tam być żeby ciśnienie się unormowało. Jednak dziś już ciśnienie jest spada ,leży sobie i odpoczywa w dresie :P

Zgłoś nadużycie #11405 31 grudnia 2013, 17:29

basza Fajna mama
Anett ależ te kulki smakowite, tylko pamiętaj, ze czekolada to gwarantowane zatwardzenie takze Kochana proba woli Cię trochę czeka - bo Ja zezarlqbym wszystkie... Kincia u Nas tvn dzisiaj ale wpadnę na polsat i tvp co by się z Tobą spotkać. Niutka dzięki za link. Dobrze, ze u Dorotki lepiej uff :-) . Diaglab nie wiem jak Ty wyciągalas kosci na lezaco jestes moją bohaterką :-) . Kochane wszystkiego dobrego i samych miłych doświadczeń w przyszłym roku, życzliwych ludzi dookoła :-) . Kazdej z Nas życzę doczekania do bezpieczbego terminu izdrowych dzieciaczków. A porody niech będą łatwe i przyjemne ;-) .

Zgłoś nadużycie #11406 31 grudnia 2013, 17:33

Niutka26 Gotowa na wszystko
Jak wszyscy to i ja :)
A więc - wszystkim forumowym mamusiom życzę tego,czego pożyczyłabym sobie ;) - aby ten nadchodzący Nowy Rok był lepszy od poprzedniego,aby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia,życzę Wam i tym maluszkom w brzuszkach duuuużo zdrówka-co dla nas jest teraz priorytetem :) duuużo szczęscia,miłości,wsparcia ze strony rodziny i Waszych mężów,wielu niezapomnianych chwil jakie nas niedługo czekają i przede wszystkim dużo sił ,powodzenia i łatwych i szczęśliwych rozwiązań !!! Oby maluszki wytrwały do końca lub bynajmniej do początku lutego i dały swoim mamusiom tyle radości ile tylko można sobie wyobrazić! :)

Zgłoś nadużycie #11407 31 grudnia 2013, 18:21

kirsti30 Gotowa na wszystko
Kincia o wow owce bombowe :) cosik jeszcze owcowego wynajde lol :D
A te kuleczki czekoladowe :) yum wyglądają znakomicie. My już telewizyjnie dr.House się zaczoł akcja laptopy poszła w ruch no i piżamowo :D
Z tym wolnym to nie mam pojęcia co się bierze najpierw i o co się składa :(
A tak korzystając z okazji Najlepszego w Nowym Roku :) I szczęśliwego rozwiązania mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #11408 31 grudnia 2013, 19:32

Konto usunięte
zasnełam sobie trochę ,jednak długo nie pospałam ,bo wszędzie słychać wybuchy :D

Zgłoś nadużycie #11409 31 grudnia 2013, 19:55

basza Fajna mama
U.Nas też ciągle strzelają, jeden piesio mi się dtresuje, a drugi ma w nosie i spi. A Ja się obżarLam samym paskudztwem i teraz mi zle. Glupia baba :-)

Zgłoś nadużycie #11410 31 grudnia 2013, 20:04

Konto usunięte
ojoj to niedobrze :( herbatkę miętową popij :* ile ogłoszeń widziałam w mojej okolicy ze pies uciekł i czy ktoś widział...to pewnie przez te petardy ,psy nie wiedza o co chodzi i się boją :( mój kot śpi i ma gdzieś wszystko ,ale o 12 może coś go tam ruszy jak odpalą wszystko na raz