Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11291 28 grudnia 2013, 19:31

diaglab Gotowa na wszystko
Ece witamy :-) o to szybko u Ciebie koleda :-) ja spodziewam sie dopiero za 2 tyg. :-) odpoczywaj po wizycie gosci. A Twoja waga napewno nie ucierpiala przez swieta :-) zawsze bedziesz chudzinka :-)

Babeluniek chyba rozmiar 3840 ale reki nie dam sobie uciac- chetnie sprawdzilabym Ci rozmiary czapek ktore mam w komodzie ale jak moj M. zobaczy ze schylam sie i ze w ogole wstalam to powiesi mnie :-)

Zgłoś nadużycie #11292 28 grudnia 2013, 19:32

38 lub 40 spacja nie wlaczyla mi sie- tablet szwankuje mi cos ostatnio :(

Zgłoś nadużycie #11293 28 grudnia 2013, 19:41

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Ja dziś w szale zakupowym...
Dziewczyny, macie czapki zimowe dla malców? Jak tak to jakie rozmiary?

Ja mam 1 ciepłą z h&m za 20 zł rozmiar 50/56 i jedna ciepła mi starczy w tym rozmiarze ,bo w sumie ona będzie tylko na wyjscie ze szpitala ,potem jak wyjdę na pierwszy spacer to moze być już za mała ,dlatego poczekam z kupowaniem następnej :) cienkich mam kilka ,bo w domu chyba po kąpieli się ubiera ,takze na zmiane się przydadzą

Zgłoś nadużycie #11294 28 grudnia 2013, 19:44

Konto usunięte
Aaa i wychodząc ze szpitala pod spód ubiorę cieńką czapeczkę i na to tą grubą,dlatego wziełam troszkę większą ,ale na metce pisze ze to od 0 do 2 miesiąca życia :)

Zgłoś nadużycie #11295 28 grudnia 2013, 20:15

Ece Gotowa na wszystko
Ja mam dwie zimowe -rozmiar 0-3 miesiące :-) .Właśnie w dzienniku  na jedynce powiedzieli,ze śnieg najwcześniej spadnie w lutym,wiec mogą się przydać :-) .
Diaglab-u nas zawsze kolęda zaraz po świętach-w sumie dobrze,bo juz mam z głowy :-) .Co do wagi to nie wiem jak Wy kobietki,ale ja czuję się jak foczka-ogromniasta i jak wstaje to identycznie się gramolę :-) ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #11296 28 grudnia 2013, 21:01

babeluniek Gotowa na wszystko
Kurczę, ja nigdzie nie mogę dostać czapeczki :/
Wszędzie najmniejsze jakie mi proponują to na 68...

Zgłoś nadużycie #11297 28 grudnia 2013, 21:31

Konto usunięte
oo Ece nie zauważyłam Twojego posta ,taka gapa ze mnie!! :P no teraz to możemy czuć się jak foczki :D u mnie też szybko kolęda ,bo w poniedziałek :) czapeczki dla Twojej Ady prześliczne !! :)  
Bąbeluniek może wejdz do h&m ,albo podaj mi swój adres to Ci zaraz jakąś wyślę :) pójde do siostry sklepu i porobię kilka fotek jak Ci się jakaś spodoba ,to poślę Ci ją dla Twojej Marcysi :)

Zgłoś nadużycie #11298 28 grudnia 2013, 21:32

Konto usunięte
dziewczyny zobaczcie jaką wiadomość dostałam śmiech na sali ! ludzią to się nudzi całkowicie !!!!

Gru 28, 2013 19:44 smyky

Mam taką fantazję fantazję i pragnienie żeby spróbować przyjemności z kobietą w ciąży. Jestem za młody na bycie ojcem, z moją dziewczyną to dyskutowaliśmy i zgodziła się by znaleźć odpowiednią kobietę.
Jestem młodym mężczyzną ,przystojnym, bardzo czułym , który potrafi zadbać o kobietę.
Już myślałem o pozycji : ja klęczę przy kobiecie na podłodze ona leży na łóżku na plecach
Mogę nawet zapłacić i nie obrażaj się tylko szczerze odpisz.

Zgłoś nadużycie #11299 28 grudnia 2013, 21:34

Ece napisał(a)

Ja mam dwie zimowe -rozmiar 0-3 miesiące :-) .Właśnie w dzienniku  na jedynce powiedzieli,ze śnieg najwcześniej spadnie w lutym,wiec mogą się przydać :-) .
Diaglab-u nas zawsze kolęda zaraz po świętach-w sumie dobrze,bo juz mam z głowy :-) .Co do wagi to nie wiem jak Wy kobietki,ale ja czuję się jak foczka-ogromniasta i jak wstaje to identycznie się gramolę :-) ;-) .

Ece ja dokladnie tak samo sie czuje ale bardziej jak wieloryb :-) a co do pogody to zeby tym sniegiem nie sypnelo ilosciowo za grudzien i styczen :P
Kincia ja tez tak zamierzam ubrac synka na cebulke ale mam tez obawy ze moge za grubo Go ubrac i przegrzac Go :( mam nadzieje ze polozne pomoga
Babeluniek ja tez mialam problem z zakupem czapeczek, nagle jakby wszyscy je wykupili :P gdyby nie to co dostalam od rodziny to nadal bym byla na etapie poszukiwan. Moze przez internet zamow?

Zgłoś nadużycie #11300 28 grudnia 2013, 21:36

kincia napisał(a)

dziewczyny zobaczcie jaką wiadomość dostałam śmiech na sali ! ludzią to się nudzi całkowicie !!!!

Gru 28, 2013 19:44 smyky

Mam taką fantazję fantazję i pragnienie żeby spróbować przyjemności z kobietą w ciąży. Jestem za młody na bycie ojcem, z moją dziewczyną to dyskutowaliśmy i zgodziła się by znaleźć odpowiednią kobietę.
Jestem młodym mężczyzną ,przystojnym, bardzo czułym , który potrafi zadbać o kobietę.
Już myślałem o pozycji : ja klęczę przy kobiecie na podłodze ona leży na łóżku na plecach
Mogę nawet zapłacić i nie obrażaj się tylko szczerze odpisz.

OMG!!!! :o bez komentarza

Zgłoś nadużycie #11301 28 grudnia 2013, 21:38

Kincia masz adoratorow;P tylko co Twoj maz na to? :-)

Zgłoś nadużycie #11302 28 grudnia 2013, 21:42

Ojej , ja to tez mam na poczcie..... chyba kazda z Nas to ma.... facet musi byc niezle zdesperowany

Zgłoś nadużycie #11303 28 grudnia 2013, 21:51

Konto usunięte

diaglab napisał(a)

Ojej , ja to tez mam na poczcie..... chyba kazda z Nas to ma.... facet musi byc niezle zdesperowany

Noo aż się boje ile świrów na tym świecie żyje !! Bo nikt normalny to na pewno nie jest... :D ahahaha

Zgłoś nadużycie #11304 28 grudnia 2013, 22:10

babeluniek Gotowa na wszystko
Jejku, Kincia! Kto wysyła Ci takie wiadomości?! :-P
Bylam dziś w dwóch h&m, smyku, wojciku i chyba wszystkich możliwych sklepach dziecięcych i dupka...
Jeśli to możliwe to bym wzięła jakieś dwie nawet, taką najmniejszą i ciut większą skoro zima ma się zacząć akurat po urodzeniu ;-)

Zgłoś nadużycie #11305 28 grudnia 2013, 22:12

Anett Gotowa na wszystko
Ece cieszę się, że udało mi się Ciebie wywołać :) no i najważniejsze, że w porządku wszystko :) to do kiedy rodzinka zamierza się gościć? Mnie nie dziwi tak wczesna kolęda bo u nas zawsze tak było ale w tym roku nowy proboszczyk więc pewnie za jakiś tydzień możemy się spodziewać :)

Kincia aaale propozycje xD no ale co, ta pozycja brzmi bardzo przekonująco, można się skusić... hehehe, co za ludzie :)

Bąbeluniek ja mam jedną czapę puchatą o rozm. 38 i tyle, nie planuję więcej kupować bo cienkich czapeczek poza tym mam sporo...

Zgłoś nadużycie #11306 28 grudnia 2013, 22:50

Ece Gotowa na wszystko
Babeluńku-ja kupowalam czapeczki chyba w październiku, bo pani w sklepie tak mi doradziła,bo zimą zwykle nie ma wyboru.

Kincia i Diaglab-ja tego nie mam ,żebym tylko w zła godzinę nie powiedziała. Ludzie to naprawdę nie maja chyba co z czasem robić,ze marnuja go na wysyłanie takich zenujacych glupot.

Anett-trudno powiedzieć,bo u nich wszystko się zmienia z minuty na minutę prawdopodobnie wyjeżdżają w poniedziałek, ale mogą tez jeszcze zostać do 3.01.Pozyjemy ,Zobaczymy ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #11307 28 grudnia 2013, 23:00

Konto usunięte
Bąbeluniek noo widzisz jakie propozycje dostajemy :D ahah nie wiem kto to nie znam i nie chce znać :P powysyłam Ci fotki tych czapek jak Ci wpadną jakieś w oko to poślę Ci je :) jak jutro siostra Krzysia będzie w sklepie ,a mieli być bo renament mieli pisać ,to wyślę Ci jutro ,a jak nie to w poniedziałek już na 100% :) tu albo na facebooku :)
Anett ciekawe ile płaci :D ahaha :D może się jednak skusimy :P fujjj ,nie wyobrażam sobie tego !!! Łeee
Ece dobrze że nie masz takich propozycji xD ale masz racje że czasu mają dużo na marnowanie ... Ja to dopiero teraz patrze ze to 23 ,a gdzie mi cały dzień uciekł ? Znów nie zdążyłam zrobić wszystkiego co chciałam :D

Zgłoś nadużycie #11308 28 grudnia 2013, 23:08

basza Fajna mama
Dobry wieczór Kochane. Przepraszam,.że milczałam, ale.znowu skurcze, a dzisiaj migrena. Na wizycie.wszystko.ok :-) , Nina zdrowa, rozwija.sie zgodbie z harmonogramem. Szyjka.bez zmian, nadal nakaz.oszczedzania sie na maksa i zaciskania nog ;-) . Ja schudlam :-( ,.no ale trudno.... Przepraszam ze.nic nie odpisuje nikomu, ale.ledwie.widze na oczy jak.tylko troszke.przeszlo.to.przyszlam.sie zameldowac. Ciesze.sie, ze.wszystkie.nadal.w.dwupaku i wszystko.w granucach normy dla naszego.stanu. Sciskam.Was.wszystkie :-) .

Zgłoś nadużycie #11309 28 grudnia 2013, 23:32

Konto usunięte

basza napisał(a)

Dobry wieczór Kochane. Przepraszam,.że milczałam, ale.znowu skurcze, a dzisiaj migrena. Na wizycie.wszystko.ok :-) , Nina zdrowa, rozwija.sie zgodbie z harmonogramem. Szyjka.bez zmian, nadal nakaz.oszczedzania sie na maksa i zaciskania nog ;-) . Ja schudlam :-( ,.no ale trudno.... Przepraszam ze.nic nie odpisuje nikomu, ale.ledwie.widze na oczy jak.tylko troszke.przeszlo.to.przyszlam.sie zameldowac. Ciesze.sie, ze.wszystkie.nadal.w.dwupaku i wszystko.w granucach normy dla naszego.stanu. Sciskam.Was.wszystkie :-) .

Basza trzymajsię kochana :* fajnie że u Ninki wszystko dobrze ,cieszę sie :*

Zgłoś nadużycie #11310 29 grudnia 2013, 0:41

Konto usunięte
Kurcze kobiety Dorota ma bardzo wysokie ciśnienie i chyba jutro wraca ,trzymajcie za nią kciuki żeby ciśnienie się unormowało i lepiej się poczuła !!