Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11251 27 grudnia 2013, 20:04

qasha Fajna mama
Niutka praktycznie wszystkie mają pozytywnąopinię Instytutu Matki i Dziecka :)

ja sudocrem też mam, ale mam też zwykły alantan maść - i to mam zamiar stosować :) sudocrem tylko wtedy kiedy pojawią się odparzenia. jest to srodek leczniczy wiec lepiej nie przyzwyczajać skóry maluszka, bo pozniej jak wystapią odparzenia moze byc mniej skuteczny.
kremu pielęgnacyjnego ani żadnego balsami w pierwszym miesiącu jak nie bede musiala to nie bede stosowała. mam zamiar natłuszczać skórę tylko podczas kąpieli :)
pudru też nie kupuję - niezawodna mąka ziemniaczana pójdzie w ruch :)

Zgłoś nadużycie #11252 27 grudnia 2013, 20:46

kirsti30 Gotowa na wszystko

qasha napisał(a)

Niutka praktycznie wszystkie mają pozytywnąopinię Instytutu Matki i Dziecka :)

ja sudocrem też mam, ale mam też zwykły alantan maść - i to mam zamiar stosować :) sudocrem tylko wtedy kiedy pojawią się odparzenia. jest to srodek leczniczy wiec lepiej nie przyzwyczajać skóry maluszka, bo pozniej jak wystapią odparzenia moze byc mniej skuteczny.
kremu pielęgnacyjnego ani żadnego balsami w pierwszym miesiącu jak nie bede musiala to nie bede stosowała. mam zamiar natłuszczać skórę tylko podczas kąpieli :)
pudru też nie kupuję - niezawodna mąka ziemniaczana pójdzie w ruch :)

Wow qasha ja jestem pod wrażeniem twojej wiedzy, mam namyśli wykorzystania domowych sposobów :) super że ktoś kontynułuje stare ideaologie i wspiera naturalną medycyne :)

Zgłoś nadużycie #11253 27 grudnia 2013, 20:49

Widziałam że pojawił się tematów kosmetyków, ja mam zamiar stosować na początku oliwke z pestek winogron, nie nie chce przywyczajać maleństwa do chemi od razu a nie wiem jak będzie reagowało.

Zgłoś nadużycie #11254 27 grudnia 2013, 20:58

Anett Gotowa na wszystko
Hej, z pół godziny przynajmniej Was nadrabiałam... oczy już mnie pieką ale może nie zasnę :)

Dorota gratuluję udanej wizyty, bardzo mało przytyłaś:0 no i najfajniejsze, że możesz jechać w góry, na pewno miło spędzisz czas.. :)

Hmm... od czego zacząć, wiesz Kincia masz rację dobrze, że te święta są takie krótkie bo inaczej też bym pękła, po wigilii prawie umarłam hihi zresztą jak każdego dnia... ale przynajmniej dzień po dniu zaliczyłam kibelek :) ale mnie też już dziś zachciało się czegoś innego więc dzień zaczęłam od bułki z nutellą i mleko ale resztę dnia znów obrzarstwo, wpadły do mnie koleżanki i zrobiłyśmy sobie trzeci dzień świąt :)
Najbardziej przez te święta ucierpiała moja kość ogonowa i kręgosłup od siedzenia, wczoraj jeszcze stopy bo latałam całe popołudnie szykując przyjęcie w domu, oczywiście odbiło się to na brzuszku ale ciiiiii nikomu nie mówcie :)

Diaglab ja kupiłam butelkę Aventu taką jak Qasha, wiesz nigdy nic nie wiadomo, butelka musi być... jak nie na mleko to na herbatki ziołowe, uważam że to konieczne ale kołderki za to nie kupuję póki co, mam rożek i kocyki, ale coś mnie doszły słuchy że teściowa chce kupić ale i tak na początku nie będę używać tak samo jak poduszki...
hmm.... co jeszcze, otulaczy tez nie kupuję póki się nie okażą konieczne :)

Aspirator mam Canpola http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/347

A co do kosmetyków to do kąpieli Emolium dlatego oliwki na razie nie kupuję, a dalej to na pewno Bepanthen i Sudocrem ale tylko doraźnie gdy będzie konieczny, krem Bambino

Bąbeluniek ja też czasem myślę o karmieniu piersią, że ta cesarka może namieszać ale nie nastawiajmy się na najgorsze, dobrze będzie :) będziemy super mleczarniami hihi :p

a właśnie jeśli już mowa o piersiach, to pierwszy raz zaobserwowałam podczas dnia wyciek siary, chodzę często bez stanika ale dziś dopiero tak miałam że mi przesiąkło przez bluzkę :)

Zgłoś nadużycie #11255 27 grudnia 2013, 21:03

Anett napisał(a)

Hej, z pół godziny przynajmniej Was nadrabiałam... oczy już mnie pieką ale może nie zasnę :)

Dorota gratuluję udanej wizyty, bardzo mało przytyłaś:0 no i najfajniejsze, że możesz jechać w góry, na pewno miło spędzisz czas.. :)

Hmm... od czego zacząć, wiesz Kincia masz rację dobrze, że te święta są takie krótkie bo inaczej też bym pękła, po wigilii prawie umarłam hihi zresztą jak każdego dnia... ale przynajmniej dzień po dniu zaliczyłam kibelek :) ale mnie też już dziś zachciało się czegoś innego więc dzień zaczęłam od bułki z nutellą i mleko ale resztę dnia znów obrzarstwo, wpadły do mnie koleżanki i zrobiłyśmy sobie trzeci dzień świąt :)
Najbardziej przez te święta ucierpiała moja kość ogonowa i kręgosłup od siedzenia, wczoraj jeszcze stopy bo latałam całe popołudnie szykując przyjęcie w domu, oczywiście odbiło się to na brzuszku ale ciiiiii nikomu nie mówcie :)

Diaglab ja kupiłam butelkę Aventu taką jak Qasha, wiesz nigdy nic nie wiadomo, butelka musi być... jak nie na mleko to na herbatki ziołowe, uważam że to konieczne ale kołderki za to nie kupuję póki co, mam rożek i kocyki, ale coś mnie doszły słuchy że teściowa chce kupić ale i tak na początku nie będę używać tak samo jak poduszki...
hmm.... co jeszcze, otulaczy tez nie kupuję póki się nie okażą konieczne :)

Aspirator mam Canpola http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/347

A co do kosmetyków to do kąpieli Emolium dlatego oliwki na razie nie kupuję, a dalej to na pewno Bepanthen i Sudocrem ale tylko doraźnie gdy będzie konieczny, krem Bambino

Bąbeluniek ja też czasem myślę o karmieniu piersią, że ta cesarka może namieszać ale nie nastawiajmy się na najgorsze, dobrze będzie :) będziemy super mleczarniami hihi :p

a właśnie jeśli już mowa o piersiach, to pierwszy raz zaobserwowałam podczas dnia wyciek siary, chodzę często bez stanika ale dziś dopiero tak miałam że mi przesiąkło przez bluzkę :)

Podzielam ja ostatnio też zauważyłam wyciek i troche dziwnie się z tym poczułam....może dlatego że akurat sikałam. Ja staram się nosić stanik, nawet sportowy, krawcowa zwróciła mi uwage że bez stanika będe miała obwisłe cycki....zastanawiam się przecież po karmieniu to i tak będą wisiały...naprawde trzeba brać ze szczyptą soli całe te opinie...

Zgłoś nadużycie #11256 27 grudnia 2013, 21:09

Anett Gotowa na wszystko
Aaaaa tam Kirsti jakbyśmy brały te wszystkie głupoty do siebie to można zwariować :) ja mam pryszcze zamiast cycków więc nic mi nie obwiśnie phi :p a jeśli nawet to co tam się przejmować :)

Ach jeszcze zapomniałam o jednym, wspominałyście o mocniejszych ruchach dzidzi :) nie ma się czym przejmować a wręcz cieszyć, że przybierają w sile... Mnie też czasem boli ale to normalne, nie jesteśmy z żelaza a te bąble już są spore :)

Zgłoś nadużycie #11257 27 grudnia 2013, 21:19

Dorota93 Supermama
Anett witaj w klubie czkajacych dzieci :) Igor znow ma czkawke xD i dobrze mowissz, nie jestesmy ze stali :) ale ja przytylam tyle przez 3 tyg a nie cala ciaze :D
Kurde boje sie tego wujazdu, juz teraz jestem spuchnieta :(

Zgłoś nadużycie #11258 27 grudnia 2013, 21:33

Konto usunięte
Bąbeluniek ja chcę oilatum soft ,bambino ,nivea :) Na pewno nie kupie johnsona który uczula dzieci ( słyszałam to od wielu mam,położnej i czytałam na forach )
Kristi fajna ta oliwka z pestek :) super pomysł :) cycki każda ma inne :P nie mówione że będziesz miała "obwisłe" :) także nie słuchaj tych głupot :)
Anett ja kość ogonową od kilku miesięcy mam obolałą :( :D współczuje Ci ,bo to niefajne uczucie :( 3 dzień świąt ? :P to niezle :) heheh ,będziesz miała mleko każda kobieta ma te same "warunki" zeby mieć mleko :) tak mówi moja położna i mówi jeszcze że laktacja jest w głowie :) trzeba się nastawić i tak jak piszesz będziecie super mleczarami :D
Dorota nic się nie bój :* najwyżej jak spuchniesz to Kamil do domu Cię pokula spowrotem :P :*

Zgłoś nadużycie #11259 27 grudnia 2013, 21:38

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Anett witaj w klubie czkajacych dzieci :) Igor znow ma czkawke xD i dobrze mowissz, nie jestesmy ze stali :) ale ja przytylam tyle przez 3 tyg a nie cala ciaze :D
Kurde boje sie tego wujazdu, juz teraz jestem spuchnieta :(

To chyba jasne że przez 3 tyg hehe, ale to jest nic :) ja ostatnio przez 3 tyg przytyłam 2,5 kg i pewnie teraz będzie podobnie, nawet w obwodzie mi przybyło 4cm :)

Czkawka ?? hihi, nie uwierzysz ale zdążyłam przeczytać Twój post i mały dostał czkawki :) a to wszystko przez pomelo które przed chwilą wchłonęłam, młody ma te same gusta co ja widocznie hihi :) no i wczoraj tak samo dostał czkawki na zawołanie, bo nikt nie mógł uwierzyć 'jak to czkawka?' a ja mówię, że 'normalnie ale dziś chyba nic mu nie smakuje bo jeszcze ani razu nie czkał' a ten w tym momencie zaczął hihi tak się uśmiałam, z tego szkraba ale potem byłam taka obmacana, mały zrobił furorę :)

Własnie Kincia nastawienie psychiczne jest najważniejsze :) a kość ogonowa to tragedia ale juz niedługo i wszystko minie......................a przyjdą nowe dolegliwości phi :)

Zgłoś nadużycie #11260 27 grudnia 2013, 22:05

Własnie Kincia nastawienie psychiczne jest najważniejsze :) a kość ogonowa to tragedia ale juz niedługo i wszystko minie......................a przyjdą nowe dolegliwości phi :) [/QUOTE]

-jakie nowe dolegliwości :D bo tego już troche mamy

Zgłoś nadużycie #11261 28 grudnia 2013, 0:23

Konto usunięte
no musicie sobie mówić że będziecie miały mleko i wszystko będzie oki :)
A dolegliwości dojdą nam napewno nowe :( połóg ,rany ,zmęczenie ,ale za to będzie do Nas codziennie uśmiechał się malutki bobas :)
dobrej nocy ! :*

Zgłoś nadużycie #11262 28 grudnia 2013, 8:17

Konto usunięte
Lorelei dzięki za podesłanie linku do apteki :) zamówienie juz złożone !! :)

Zgłoś nadużycie #11263 28 grudnia 2013, 8:25

lorelei_l Fajna mama
:) Hej, ale się teraz ruszyłyście z kopyta z produkcją wpisów :)
Jak tam Kincia noc? ja poszłam do łóżka o 0 30 ale zasnęłam chyba jakoś o 2, więc dziś pewnie znów będzie dzień jakiś taki rozwalony ;/ z apteką nie ma sprawy- w końcu przy takiej ilości wydatków dobrze się wymieniać informacjami o tańszych opcjach :)
Jakoś mega wieje u mnie, już dwa razy od rana nie było prądu ;/

Zgłoś nadużycie #11264 28 grudnia 2013, 8:32

Dorota93 Supermama
Lorelei a gdzie mieszkasz?
U mnie byl mrozik w nocy ale teraz jest chyba znosnie, przynajmniej tak z okna widac xD

Zgłoś nadużycie #11265 28 grudnia 2013, 8:38

lorelei_l Fajna mama
Dorota Wrocław :)

Ty się zacznij już powoli pakować na wyjazd, bo jak tak u Ciebie jest zimno, to w górach musisz mieć ciepłe gatki :)
Zjadłam musli cappucionowe z bananem i od razu humor mi się poprawił :D

Zgłoś nadużycie #11266 28 grudnia 2013, 8:40

Dorota93 Supermama
Tam sie cieplo zapowiada a w sylwestra z 10 na plusie to ciekawe jak to bedzie xD

Pyszne sniadanko :)

Zgłoś nadużycie #11267 28 grudnia 2013, 8:46

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny witam się po Świętach :) Wszystko przeczytałam, ale pewnie połowa mi już z głowy wyleciała :)

Dorotka gratuluję udanej wizyty :) No i cieszę się, że możesz jechać w góry :) Jak spuchniesz to Kamil będzie Cię kulał jak bałwanka :) )

Bąbeluniek hehe Twoja teściowa to ma świetne te pomysły :) Ciesz się, że już komuś się pochwaliła ;) ) A co do pokarmu to się martw, bo po cc tak samo jest pokarm lub nie ma jak po sn.

Co do kosmetyków to ja jeszcze nie mam nic i mam zamiar dzisiaj lub jutro wybrać się do jakiegoś sklepu to wszystko kupić, ale sama nie wiem co kupować... ;/

Lakator też chciałam kupić ale zobaczymy jak będą wydatki wyglądać...

Muszę zacząć jakieś zakupy dla Małego, bo nam jeszcze sporo brakuje: wanienka, pościel, kosmetyki, termomery, pampersy itd.. Cała lista :) Tylko wózek i kilka ubranek mamy :)

A po Świętach to wolałam nie stawać na wadze, bo do wczoraj cały czas jadłam :) Ważyłam się i jestem na magicznej granicy +10kg... A gdzie tam koniec...

Aha Dorotka a Ty się nie martw ja pochodzę na pewno do końca lutego nawet wydaje mi się, że mogę się o marzec zahaczyć bo ja też nie mam żadnych objawów :) No i u mnie w rodzinie wszyscy rodzą w 42 tygodniu :) )

Zgłoś nadużycie #11268 28 grudnia 2013, 8:48

ewka90 Gotowa na wszystko
A co do Sylwestra to ja idę na zabawę potańczyć :) Zobaczymy jak słonica będzie tańczyć :) )

Zgłoś nadużycie #11269 28 grudnia 2013, 8:50

Dorota93 Supermama
To sie przykulasz na kawe do mnie z wieeeelkim brzuszkiem :)
Co do opuchniec to najgorsze jest to, ze jak mi np nogi spuchna to mnie boli :(
Ja juz przekroczylam granice 10 kg takze Ewka nie martw sie, jest nas wiecej :)

Zgłoś nadużycie #11270 28 grudnia 2013, 8:51

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

A co do Sylwestra to ja idę na zabawę potańczyć :) Zobaczymy jak słonica będzie tańczyć :) )

Poszalejesz!! :)