Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11211 27 grudnia 2013, 17:03

lorelei_l Fajna mama
Łoł, ale ruszyłyście z kopyta :P

Diaglab ja kupuję jedną butelkę, żeby w razie konieczności np nawału pokarmu móc podpiąć do laktatora, i na razie odpuszczam sobie kołderkę, bo zostanę przy śpiworku i kocu. Kołderkę zakupię później. Aha i butelkę mam Aventu, bo taki chce laktator- a wtedy na pewno będzie pasować :) no i teraz na świeta jeszcze wyparzać dostaliśmy też z aventu, więc wygodne.
Dorota super, że z małym wszystko ok :) to chyba normalne jest, że końcówka jest już ciężka dla nas, pamiętam, że wszystkie koleżanki już w końcówce 8 miesiąca się modliły, żeby urodzić :) ale damy radę :)
Niutka ja podobnie jak Kincia wolałabym mieć świadomość, że w razie czego mogę mieć znieczulenie, choć oczywiśc ie najpierw postaram się obyć bez niego :)
Kinicia- śliczny komplecik :) i bardzo mi się podoba, że nie jest różowy :)

Idę się za jakiś obiad zabrać, bo dopiero koleżankę pożegnałam a mąż wraca za 10 minut :P

Zgłoś nadużycie #11212 27 grudnia 2013, 17:05

Konto usunięte

diaglab napisał(a)

Macie butelki te 0+? I jakiej firmy kupujecie?

Tommie tippee ! :) u siostry w sklepie wszyscy te kupują ! Podobno najlepsze ! :)

Zgłoś nadużycie #11213 27 grudnia 2013, 17:06

babeluniek Gotowa na wszystko
Ja też mam butelki z tomee tipee. Mam aż 5 różnych pojemności ale ja mimo chęci nie nastawiam się na karmienie piersi, tym bardziej że po cc bywają z tym problemy.
Pościel już też mam, rożek też więc zobaczymy co u nas zda egzamin.

Kincia, pięknie to wygląda! Aż nie mogę się doczekać ssykowania pokoiku!

Dorota, głowa do góry :-* Wiem, że w naszym stanie bywają lepsze i gorsze humory ale musimy to wytrwać :-) A to, że jeszcze nie masz objawów zbliżającego się porodu wcale nie oznacza, że nie pojawią się u Ciebie nagle i wszystko pójdzie szybko i rozpakujesz się pierwsza :-)

Zgłoś nadużycie #11214 27 grudnia 2013, 17:06

Dorota93 Supermama
z tego aventu tez mam bo dostaliśmy :D

Zgłoś nadużycie #11215 27 grudnia 2013, 17:07

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Ja też mam butelki z tomee tipee. Mam aż 5 różnych pojemności ale ja mimo chęci nie nastawiam się na karmienie piersi, tym bardziej że po cc bywają z tym problemy.

Dorota, głowa do góry :-* Wiem, że w naszym stanie bywają lepsze i gorsze humory ale musimy to wytrwać :-) A to, że jeszcze nie masz objawów zbliżającego się porodu wcale nie oznacza, że nie pojawią się u Ciebie nagle i wszystko pójdzie szybko i rozpakujesz się pierwsza :-)

kochana nie wierzę w to ... niestety.
A w ogóle jadę jutro w te góry dziewczynki. Mam tylko zwiększoną dawkę lekarstw :) Ale mogę jechać :)

Zgłoś nadużycie #11216 27 grudnia 2013, 17:08

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Łoł, ale ruszyłyście z kopyta :P

Diaglab ja kupuję jedną butelkę, żeby w razie konieczności np nawału pokarmu móc podpiąć do laktatora, i na razie odpuszczam sobie kołderkę, bo zostanę przy śpiworku i kocu. Kołderkę zakupię później. Aha i butelkę mam Aventu, bo taki chce laktator- a wtedy na pewno będzie pasować :) no i teraz na świeta jeszcze wyparzać dostaliśmy też z aventu, więc wygodne.
Dorota super, że z małym wszystko ok :) to chyba normalne jest, że końcówka jest już ciężka dla nas, pamiętam, że wszystkie koleżanki już w końcówce 8 miesiąca się modliły, żeby urodzić :) ale damy radę :)
Niutka ja podobnie jak Kincia wolałabym mieć świadomość, że w razie czego mogę mieć znieczulenie, choć oczywiśc ie najpierw postaram się obyć bez niego :)
Kinicia- śliczny komplecik :) i bardzo mi się podoba, że nie jest różowy :)

Idę się za jakiś obiad zabrać, bo dopiero koleżankę pożegnałam a mąż wraca za 10 minut :P

Dziękuje :*
Mam dość rózowego :D laktator kiedy kupujesz ? :) ja też chcę bez znieczulenia ,bo wiadomo że lepiej :) może damy rade ! Wierzę w nas wszystkie !!! Smacznego obiadu !!! :*

Zgłoś nadużycie #11217 27 grudnia 2013, 17:09

Dorota, już jutro jedziesz? Ale Ci zazdroszczę :-)

Zgłoś nadużycie #11218 27 grudnia 2013, 17:10

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Tylko do przymierzenia to ubrałam no i do zdjęcia :) dziękuje bardzo :* kochana spokojnie będziesz miala mleko ,siostra męża po cc miała mleko po 2 h ,niektórzy mają po 2 dniach najpóźniej ,a Ty może będziesz miała odrazu :) ale na pewno będziesz miała :)

Zgłoś nadużycie #11219 27 grudnia 2013, 17:10

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Dorota, już jutro jedziesz? Ale Ci zazdroszczę :-)

nooo jutro !! :) ) Ja też się cieszę, ale i się boję , że spuchnę jeszcze bardziej niż teraz :D !

Zgłoś nadużycie #11220 27 grudnia 2013, 17:11

Konto usunięte
Też zazdroszcze Dorocie !! Nie chce mnie ze sobą zabrać :( :P

Zgłoś nadużycie #11221 27 grudnia 2013, 17:11

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Tylko do przymierzenia to ubrałam no i do zdjęcia :) dziękuje bardzo :* kochana spokojnie będziesz miala mleko ,siostra męża po cc miała mleko po 2 h ,niektórzy mają po 2 dniach najpóźniej ,a Ty może będziesz miała odrazu :) ale na pewno będziesz miała :)

dokłądnie, tylko nie możesz się poddawać babelunku! :)

Zgłoś nadużycie #11222 27 grudnia 2013, 17:12

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Też zazdroszcze Dorocie !! Nie chce mnie ze sobą zabrać :( :P

nie zdążyłabyś dojechać :D !

Zgłoś nadużycie #11223 27 grudnia 2013, 17:15

qasha Fajna mama
babelunku - tak jak dziewczyny piszą - po cc jest normalnie zazwyczaj pokarm :) wiekszosc moich kolezanek miala cc i praktycznie wszystkie karmiły :) takze główka do góry :)

Zgłoś nadużycie #11224 27 grudnia 2013, 17:16

Zobaczymy jak to będzie :-) Ale nie nastawiam się na nic konkretnego :-)

Właśnie dzwoniła do mnie teściowa żeby powiedzieć, że dziś pochwaliła się w końcu w rodzinie, że będzie babcią :-P No cóż, chyba w końcu uwierzyła, że noszę w brzuchu prawdziwe dziecko :-P

Zgłoś nadużycie #11225 27 grudnia 2013, 17:17

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Właśnie dzwoniła do mnie teściowa żeby powiedzieć, że dziś pochwaliła się w końcu w rodzinie, że będzie babcią :-P No cóż, chyba w końcu uwierzyła, że noszę w brzuchu prawdziwe dziecko :-P

wczas :D

Zgłoś nadużycie #11226 27 grudnia 2013, 17:18

A reszta dziewczyn? Jakie macie plany na powitanie nowego roku? :-)

Zgłoś nadużycie #11227 27 grudnia 2013, 17:18

A reszta dziewczyn? Jakie macie plany na powitanie nowego roku? :-)

Zgłoś nadużycie #11228 27 grudnia 2013, 17:19

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Dopiero teraz ? :O moja to odrazu wszystkim mowila ,az bylam zla bo chcialam sama wszystkich poinformować xD noo to gratulacje dla Twojej teściowej ,będzie miała śliczną wnuczke ! :)

Zgłoś nadużycie #11229 27 grudnia 2013, 17:21

No wiecie, ona ciągle się bała że coś będzie nie tak :-) Poza tym nie zdziwie się jak to kolejny przesad, że to też przynosi pecha...

Zgłoś nadużycie #11230 27 grudnia 2013, 17:25

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

No wiecie, ona ciągle się bała że coś będzie nie tak :-) Poza tym nie zdziwie się jak to kolejny przesad, że to też przynosi pecha...

ło matko :D !! jak coś ma się stać, to się stanie i tak.. tfu tfu

kaczka mi z suwaczka uciekła :D