Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11131 25 grudnia 2013, 9:33

kirsti30 Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

Witajcie Dziewczęta :)

Ja już po pierwszym śniadanku i pomału się szykuję na kolejne odwiedziny :) Powiem Wam, że ciąża to jednak hormony, bo jak normalnie raczej nie zdarza mi się wzruszać z byle powodu, to wczoraj mnie nawet wzruszył album na zdjęcia Malucha, który dostałam pod choinkę od męża :)

Aww fajna sprawa :) planuje nam też taki zakupić :)

Zgłoś nadużycie #11132 25 grudnia 2013, 14:30

basza Fajna mama
Kochane wpadłam z życzeniami. Aby Nowonarodzony Chrystus obudził w nas to co jeszcze uśpione, ożywił to co już martwe, niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.Błogosławionych Świąt Kochane :-)

Zgłoś nadużycie #11133 25 grudnia 2013, 19:21

Dorota93 Supermama
Stalo sie :( nie chcialam przytyc wiecej niz 10 kg a juz mam 12 :(

Zgłoś nadużycie #11134 25 grudnia 2013, 21:59

Oj jak tutaj spać....cały dzień nie zmrużyłam oka, wcinam czosnek i cebule, pije dużo ale spać nie idzie. Duszności mega mnie dręczą, jedynie półsiedząc jest ok. Jakie pozycje polecacie?

Dorotka nie martw się ja 12 kg na plusie miałam w tamtym tygodniu. Teraz będą rosnąć nasze chłopaki to i my z nimi :)

Zgłoś nadużycie #11135 25 grudnia 2013, 22:17

Dorota93 Supermama
Jak sie mam nie martwic jak jeszcze z tyle samo dojdzie xD

Zgłoś nadużycie #11136 26 grudnia 2013, 11:51

Dorota93 Supermama
Moj zoladek dzis odmowil posluszenstwa, troche kiepsko sie czuje , a do tesciowej idziemy. No ake dam rade :) milego dnia wszystkin, swietujcie :)

Zgłoś nadużycie #11137 26 grudnia 2013, 11:55

Dorotka udanego świętowania. Ja swojego wygnałam do kościoła a sama powoli przygotowuje obiad. Noc miałam straszną :( nie wiem co to będzie dalej...4 godziny snu. Dzisiejszy ból pleców jest aż nie możliwy :( .

Później mamy pojechać na gofry bo mnie naszło, może jak troche sceneria się zmienia to się polepsze?nie wiem.
Ale życze wam przeciwbólowego dnia :) - a śniegu dalej brak :(

Zgłoś nadużycie #11138 26 grudnia 2013, 11:56

Dorota93 napisał(a)

Moj zoladek dzis odmowil posluszenstwa, troche kiepsko sie czuje , a do tesciowej idziemy. No ake dam rade :) milego dnia wszystkin, swietujcie :)

powolutku i mało jedz...damy rade musimy :)

Zgłoś nadużycie #11139 26 grudnia 2013, 12:23

lorelei_l Fajna mama
Hej Mamuśki :)

Widzę, że u wszystkich święta rodzinne pełną gębą :)
Dorota- nie przejmuj się jakoś specjalnie tą wagą, bo co lekarz/ położna to mówi co innego :) a z żołądkiem to musisz uważać, żeby jakoś się bardziej nie zatruć, skoro o tak masz skłonność do nudności
Kristi- może spróbuj sobie zrobić ciepły prysznic i wymasować plecy (możesz męża wykorzystać :) )

Ja jednych gości pożegnałam teraz akcja sprzątania i na 15 sami w gości wędrujemy. Może uda mi się jeszcze na 30 minut choć na spacer się wyrwać. :) Miłego dnia dla wszystkich.

Zgłoś nadużycie #11140 26 grudnia 2013, 12:29

Niutka26 Gotowa na wszystko
witajcie świątecznie!
Bąbeluńku cieszę się,że już jesteście w domu,to dobrze,że ciśnienie się unormowało :)
Kincia jak u Ciebie? Czy już lepiej? Mam nadzieję,że skurcze ustąpiły i że już w porządku.
Dorotko jak się czujesz? Trochę się opracowałaś na te święta,jak tylko masz takie bóle w podbrzuszu to nie czekaj tylko jedz koniecznie,tym bardziej jak się utrzymują i często powtarzają.
Jak mijają Wam święta?
Ja oddaję się leniuchowaniu :) Tak jak na świąteczne dni przystało :)
Dorotko martwisz się wagą a ja już 17kg na plusie ... :) To dopiero jest wynik :) Wczoraj przy rodzinnym spotkaniu wszyscy tylko nie mogli się nadziwić jaki ten brzuszek duuuuuży :)
A reszta to nie nawet nie poznała ,tylko nie wiadomo czy przez nową fryzurke czy przez wagę heheh :)
Ok ja uciekam zaglądnę później.
Wesołych Wam życzę raz jeszcze ;)

Zgłoś nadużycie #11141 26 grudnia 2013, 17:36

Dorota93 Supermama
Boli jako tako juz nie mam, tylko se rzyglam :P teraz jestem u tesciowej ale kicham ich i sobie leze w dawnym pokoju mojego K, bo bardzo spuchlam... jutro mam wizyte :)

Zgłoś nadużycie #11142 26 grudnia 2013, 18:11

Niutka26 Gotowa na wszystko
Ojej :( to nie odczułaś świąt,co zjadłaś to w kibelek :( szkoda Ciebie,tak Cię męczy.
Na Twoim miejscu pożaliłabym się tak solidnie jutro lekarzowi na wizycie,niech w końcu coś Ci z tym poradzi,bo się wykończysz :/

Zgłoś nadużycie #11143 26 grudnia 2013, 19:34

Dorota93 Supermama
Nie kochana, tylko dzis cos mnie z ranka wzielo ale pojadlam :) :)

Zgłoś nadużycie #11144 26 grudnia 2013, 20:45

Dorota93 Supermama
Wszystkim wizytujacym jutro zycze powodzenia !! :) :*
A ja ide do lozka, mam jakis kiepski nastroj :(
Mezus moj ma wolne, woec moge mniej zagladac w ciagu dnia na fm :)

Zgłoś nadużycie #11145 27 grudnia 2013, 0:11

Konto usunięte
Z dnia na dzień spi się coraz mniej i coraz gorzej :( ale dam radę dla mojego skarba ! :*

Zgłoś nadużycie #11146 27 grudnia 2013, 8:07

lorelei_l Fajna mama
:) Hej Dziewczęta :)
Dorota miłego dnia w towarzystwie męża :)
Kincia ja mam tak samo wieczorem zmęczona, a w ciągu nocy się budzę kilka razy i średnio mogę zasnąć. Na szczęście możemy podsypiać w ciągu dnia. Jeszcze rano mnie jakoś jajniki bolały (?) w sumie to nawet nie wiem czy w tym miejscu są jeszcze jajniki :) ale może moja macica już się zaczyna przygotowywać do porodu :)

Zabieram się za śniadanko i dalsze ogarnięcie mieszkania :)

Zgłoś nadużycie #11147 27 grudnia 2013, 8:35

qasha Fajna mama
czesc mamusie :)

Dorota powodzenia na wizycie :) nooo i miłego dnia z meżulkiem :)

jak przezylyscie swieta? Mikołaj was odwiedził? :)

my do wczoraj do 18.30 mielismy gosci wiec pozniej juz ległam na łóżku i nic nie robiłam. ale swieta miłe, rodzinne i wesole - to najwazniejsze :)
a jak u was?

Babelunku - cuuudownie ze udało wam sie wyjsc do domku. jak sie czujesz kochana?

Zgłoś nadużycie #11148 27 grudnia 2013, 8:52

babeluniek Gotowa na wszystko
Cześć :-)
Ja to się cieszę, że już po świętach ;-)
Teściowa i jej mama dały mi do wiwatu głupim gadaniem choć wszystko po mnie splywalo :-P

Jutro jedziemy z M. po farbę i wykladzine i wijemy gniazdko :-)

A moja znajoma z rodzinnego miasta, która miała termin na połowę lutego urodziła w święta synka. Wyszedł w 33 tygodniu z wagą 2800 i 50 cm i ogólnie to zdrowa klucha z niego :-)

Zgłoś nadużycie #11149 27 grudnia 2013, 9:02

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) a mi właśnie skasował się długi post do Was bu :-( więc teraz będzie krócej bo już wszystkiego nie pamietam co naszkrobałam :-D
Jak tam samopoczucie po świętach Kochane? Zadowolone z prezentów? :-)
Basza i Dorotka meldujcie jak tam po wizytach :-) ( chyba o nikim nie zapomniałam?)
Lorelei jak tam Twoje uczulenie? Ja przedwczoraj też miałam takie bóle jakby w okolicach jajników, może to więzadła?
Kincia ja też część nocy mam takie że ułożyć się nie mogę a już tym bardziej spać a część jest takich że śpię jak dziecko :-D ale już niedługo :-) zaczynasz już prawie 35 tydz. Wow! :-)
Babeluńku jak Twoje ciśnienie i ogólnie samopoczucie?
Kirsti jak tam u Ciebie chorowitko? Duszności dalej Cię męczą?
Co u pozostałych? :-)
U mnie święta były dość spokojne, odpoczywaliśmy z mężem. Brakowało tylko spotkań z rodzinką więc trochę nam smutno było. Oczywiście musiałam popłakać się w Wigilię przy składaniu życzeń mężowi :-P drugi dzień był dla mnie tragiczny- miałam apogeum biegunki-co 5 min. Dosłownie latałam, więc zamiast leżeć cały dzień to przesiedziałam w wc. Także Basza jestem Królową kibelka hihi :-D . Stwierdziłam że odstawiam magnezin bo bałam się że mogę się odwodnić lub co gorsza dostać jakąś kwasice metaboliczną bo te biegunki już od tyg. Trwały choć nie z takim nasileniem jak w Boże Narodzenie. Wczoraj czułam sie o niebo lepiej.
Jutro mam usg i już doczekac się nie mogę :-D

Zgłoś nadużycie #11150 27 grudnia 2013, 9:08

diaglab Gotowa na wszystko
Babeluniek cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku:-* a z "radami" dobrze zrobiłaś :-) nie ma co sobie psuć humoru :-) super że zaczynacie urządzać gniazdko rodzinne :-) nas też to czeka, ale pełną parą ruszy po Nowym Roku :-)
Qasha mam nadzieję że odpoczełaś choć trochę w święta :-) dokładnie-najważniejsze że w gronie rodzinnym spędzone i radosne :-)