Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11071 23 grudnia 2013, 23:13

Konto usunięte
Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #11072 23 grudnia 2013, 23:58

Dorota93 Supermama
Dobranoc super Laski ;)

Zgłoś nadużycie #11073 24 grudnia 2013, 6:02

Konto usunięte
Hej dziewczyny moze Wy mi coś poradzicie na ten temat :) jak chodzę obojętnie ile czy dużo czy wstaję tylko kilka kroków ,to zaraz czuję skórcze i bardzo duży ucisk na szyjkę,poprostu czuję jak Diana mi głową naciska. Zmieniam pozycje w nocy jest ten sam ból.. Już nie wiem czy to normalne czy nie i zastanawiam się nad szpitalem... Dostałam wczoraj wyniki z posiewu z szyjki i ten paciorkowiec dalej siedzi mi w szyjce ,pewnie zaś czekają mnie antybiotyki... :(

Zgłoś nadużycie #11074 24 grudnia 2013, 7:08

Dorota93 Supermama
Kincia moim zdaniem powinnas pojechac zobaczyc co jest grane, bo masz wizyte chyba nie za predko co?
A ja orzed spaniem czulam bol brzucha jak na okres taki jakby ucisk na dole, chocby mnie cos skrecalo. Potem mijalo. I tak pare razy. Brr niefajne uczucie.
Milego dnia Kobietki :*

Zgłoś nadużycie #11075 24 grudnia 2013, 7:09

qasha Fajna mama
czesc mamusie :)

ja wczoraj totalny brak czasu bo i fryzjer i gotowanie wiec cały dzien zleciał :) dzisiaj tez wczesna pobodka i zaraz zabieram sie za pierogi ;)

Anett - suuper pierniczki :)
Dorota - noo to mezus dumny z zonci co? :)
Babelunku - kochana wiem ze smutno ci ze swieta spedzisz w szpitalu, aleto dla waszego dobra. łatwo sie pewnie na z boku mowi, ale musimy zacisnac zeby i wytrzymac. kochana jestem myslami z toba i zycze wam aby cisnienie w koncu sie unormowalo i zebyscie juz niebawem wrocily do domku :*

Zgłoś nadużycie #11076 24 grudnia 2013, 7:10

Dorota93 Supermama
Qasha dumny i za to cale mieszkanie wysprzatal :D jak nowa fryzurka?

Zgłoś nadużycie #11077 24 grudnia 2013, 7:46

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Hej dziewczyny moze Wy mi coś poradzicie na ten temat :) jak chodzę obojętnie ile czy dużo czy wstaję tylko kilka kroków ,to zaraz czuję skórcze i bardzo duży ucisk na szyjkę,poprostu czuję jak Diana mi głową naciska. Zmieniam pozycje w nocy jest ten sam ból.. Już nie wiem czy to normalne czy nie i zastanawiam się nad szpitalem... Dostałam wczoraj wyniki z posiewu z szyjki i ten paciorkowiec dalej siedzi mi w szyjce ,pewnie zaś czekają mnie antybiotyki... :(

Dzień dobry Ślicznotki. Kincia Kochana Ty nie.rozmyślaj tylko biegusiem na IP albo do.swojego lekarza, chociaz dzisiaj to pewnie niemozliwe .... Ja jak tak mialam to okazalo sie, ze.szyjki juz w zasadzie nie ma. Jeazcze za wczesnie zeby Dianeczka wychodziła. Jak nie będzie powodu to Cie nie.zostawią, ale.trxeba sprawdzic.jak.silne.są skurczybyki na ktg. Takze uciekaj do.szpitala.

Zgłoś nadużycie #11078 24 grudnia 2013, 7:52

Dorota93 Supermama
Basz krolowa wyrka sie obudzila :P mialam isc do spowiedzi ale cos normalnie mnie pika i kluje , lepiej poleze jeszcze chwolke a potem kaweczka i noe woem co :P

Zgłoś nadużycie #11079 24 grudnia 2013, 8:37

basza Fajna mama
Cześc Dorotko - krolowo forumowych gospodyń :-D ... kurde pospac to Ja w.koncu chcialabym. Odpocznij i zobacz jak sie sytuacja rozkreci pewnie znowu wczoraj przesadzilas z praca.... a spowiedz to krolowe.wyrka maja z dostawa do domu hihihi :-)

Zgłoś nadużycie #11080 24 grudnia 2013, 8:41

basza Fajna mama
Dorotka co z Kincia.pojechala na IP?

Zgłoś nadużycie #11081 24 grudnia 2013, 9:14

diaglab Gotowa na wszystko
Dzień Dobry Kochane :-)
Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dużo miłości, ciepła, przede wszystkim duuuzo zdrowia dla Was i dla Waszych dzieciaczków, aby prawidłowo się rozwijały, szczęśliwych rozwiązań w terminach, świąt spędzonych w gronie rodzinnym oraz spełnienia Waszych najskrytszych marzeń:-*

Dorota nie chce Cię straszyć ale mnie też bolał brzuch jak na okres...
Kincia daj znać jak się czujesz i co lekarze powiedzieli. Trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku ;-)
Anett aż mi smaka narobiłaś na te pierniczki..moje będą chyba po świętach robione bo mój lubym nie miał kiedy upiec piernika :-(
Wszystkim Mamusiom życzę udanych ostatnich przygotowań do Wigili :-)

Zgłoś nadużycie #11082 24 grudnia 2013, 9:30

Dorota93 Supermama
Nie, Kincia zasnela potem :D dam jej znac, zeby sie tu odezwala :)
Diaglab 4 dni i USG w koncu :)

Zgłoś nadużycie #11083 24 grudnia 2013, 9:31

Dorota93 Supermama
A ja sie jednak dokulalam do kosciola, byl pogrzeb i sie poplakalam :D

Zgłoś nadużycie #11084 24 grudnia 2013, 9:44

Konto usunięte
Zasnełam Kobiety :) właśnie się obudziłam ,na razie nic nie boli ,ale jak tylko zacznie to jadę do szpitala ...
Dorota przykro mi że cierpisz :( :*
Basza dzięki Kochana ,masz racje powinnam wtedy odrazu na ip jechać ,ale zasnełam i chyba jakoś samo przeszło... Zobaczę co dzień pokaże i jak będzie tak jak wcześniej to jade odrazu !
Diaglab dziękuje za życzenia :* jak się ogarne to napiszę też jakieś sensowne :) teraz mi juz lepiej ,ale jestem pewna że za jakiś czas znów będzie tak bolało :( takze na razie czekam.. Dziękuje ! :*

Zgłoś nadużycie #11085 24 grudnia 2013, 9:48

lorelei_l Fajna mama
Hej Mamuśki,

Ciasto zagniecione, sałatka zrobiona, prezenty popakowane. Jeszcze tylko prasowanie i ciastka dokończyć :) a potem mogę się obijać :)

Kincia leż grzecznie i czekaj w łóżku na pierwszą gwiazdkę :)
Dorota mam nadzieję, że już się lepiej czujesz, choć jak znam życie to pewnie jesteś w trakcie sprzątania :P
Qasha u mnie się pojawiła ciocia i razem z mamą używają tego magicznego urządzenia do wszystkiego, więc pierogi już się tworzą :) a po zagnieceniu ciasta kruchego chyba nie miałabym siły na kolejne
Basza :) cześć :)
Diaglab dziękuję za życzenia oraz wzajemnie :) samych radosnych chwil w święta oraz wytrwania przez Maluszka do lutego :)

Pewnie w ferworze przygotowań i obijania się (o ile nastąpi) ciężko będzie tutaj zajrzeć, więc raz jeszcze wszystkim Mamusiom i Maluchom życzę Wesołych Świąt :)

Zgłoś nadużycie #11086 24 grudnia 2013, 9:49

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie mamusie :)
Nie wiem czy będę miała jeszcze później czas by coś napisać,od razu bierzemy się na przygotowania do wigilii,dlatego też chciałabym Wam wszystkim życzyć zdrowych ( przede wszystkim! :) ) ,radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia,wszystkiego co najlepsze na te nadchodzące święta,aby niczego Wam i Waszym rodzinom nie zabrakło!
Tym które muszą niestety spędzać święta w szpitalu lub leżąco-dużo wytrwałości i siły,to wszystko dla Waszych maleństw,które już następne święta będą spędzać z Wami :)
Wszystkim mamusiom życzę wesołych świąt!!! :)

Zgłoś nadużycie #11087 24 grudnia 2013, 9:49

basza Fajna mama
Kincia Kochana tylko proszE Cię oszczędzaj się :-*

Zgłoś nadużycie #11088 24 grudnia 2013, 9:51

basza Fajna mama
Diaglab leżysz ?? Ja trochę sobie więcej pozwalam, ale tylko ciut.... bo zaraz się zaczyna. Już nie mogę doczekać sie wizyty w piatek i usg... to moj najlepszy prezent :-)

Zgłoś nadużycie #11089 24 grudnia 2013, 9:52

basza Fajna mama
Dorotka :-* no to trafiłas, mnie tez zawsze pogrzeby rozwalały - a teraz w ciaży to juz nie chcę nawet myśleć

Zgłoś nadużycie #11090 24 grudnia 2013, 10:01

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

Hej Mamuśki,

Ciasto zagniecione, sałatka zrobiona, prezenty popakowane. Jeszcze tylko prasowanie i ciastka dokończyć :) a potem mogę się obijać :)

Kincia leż grzecznie i czekaj w łóżku na pierwszą gwiazdkę :)
Dorota mam nadzieję, że już się lepiej czujesz, choć jak znam życie to pewnie jesteś w trakcie sprzątania :P
Qasha u mnie się pojawiła ciocia i razem z mamą używają tego magicznego urządzenia do wszystkiego, więc pierogi już się tworzą :) a po zagnieceniu ciasta kruchego chyba nie miałabym siły na kolejne
Basza :) cześć :)
Diaglab dziękuję za życzenia oraz wzajemnie :) samych radosnych chwil w święta oraz wytrwania przez Maluszka do lutego :)

Pewnie w ferworze przygotowań i obijania się (o ile nastąpi) ciężko będzie tutaj zajrzeć, więc raz jeszcze wszystkim Mamusiom i Maluchom życzę Wesołych Świąt :)

czesc Kochana - jak się czujesz ?? Mam nadzieję, ze będzie lepiej taki prezent swiateczny