Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #11011 21 grudnia 2013, 21:30

Konto usunięte
Diaglab no te nasze szyjki chyba już nie dają rady :( :D do styczniówek nie ma mowy abym przeszła!! tu jest moja rodzina !! nawet jeśli jakimś cudem w styczniu się wykluje ,to zostaje tutaj :) dziękuje za miłe słowa :*
Anett mam nadzieje że sprzątanie było na spokojnie i nie będziesz potem zle się czuła :* udanej wigili :)
Niutka super że jesteś zadowolona z fryzjera :) ale się nasprzątaliście :) super że choinka już stoi ,my po naszą nie możemy coś dojechać :P
Basza nagorsze jest to że ja nie potrafię być tak usłuchana jak Ty i nie potrafie leżeć ,mam chyba jakąś chorobę która nie daje mi usiedzieć na miejscu :P powiedz jak się czujesz ? co pomaga Ci na skórcze ? bierzesz jakieś specjalne antybiotyki ? buziaki :*
Monty dzięki za pocieszenie :* no właśnie masz racje z tym poświęceniem ,to wymaga dużego poświęcenia ,ale na pewno da się przeleżeć całą ciąże :) a Twój synek cieszy się na rodzeństwo ? :)
Ewka no niestety :P ale nic nie mówione ,może to ja się rozpakuje ostatnia ,a nie Ty :)
Ece dziękuje Ci kochana :* postaram się ! stroiki świąteczne ,choinka ubrana i goście ,Ty to naprawdę jesteś obrotowa kobieta :) a przy tym taka ciepła miła prawdziwa Mamusia ! :)
Kristi menu na święta masz genialne ! :) życzę szybkiego powrotu do zdrowia Twojemu mężowi :)
dobrze że mówicie o tych otrębach ,ja mam takie zaparcia że chyba mi się hemorojdy zrobią :( Wiecie co my wszystkie jesteśmy tak zajęte tymi potrawami i sprzątaniem ,że chyba się nagotujemy i wszystkie na porodówce się znajdziemy :D oczywiście nie życzę tego nikomu ,ale działamy na pełnych obrotach!! :)

Zgłoś nadużycie #11012 22 grudnia 2013, 7:19

Konto usunięte
A Mamusie śpią smacznie ,albo dzielnie przygotowują święta :) ciekawe jak czuje się Nasz Bąbeluniek ,trzymamy mocno kciuki !!! :)

Zgłoś nadużycie #11013 22 grudnia 2013, 8:24

Dorota93 Supermama
A ty Kincia spac nie mozesz? :p co ja gadam. Juz pewnie znow zasnelas :*

Zgłoś nadużycie #11014 22 grudnia 2013, 8:25

babeluniek Gotowa na wszystko
Kincia, ja od 4 nie śpię... Jednak właśnie z kroplowki płynie do mnie kolejna dawka leków po której nawet nie wiem kiedy zasypiam więc pewnie zaraz padne ;-)
Ciśnienie 145/89 - najświeższe dane...
Miłej niedzieli :-)

Zgłoś nadużycie #11015 22 grudnia 2013, 8:28

Dorota93 Supermama
No to jiz lepsze co nie? Bo zblizone do mojego. Oby spadalo ciagle, trzymamy kciuki! Do lutego Marcysia ma siedziec w brzuszku :*

Zgłoś nadużycie #11016 22 grudnia 2013, 8:39

Dorota93 Supermama
Spicie wszystkie? O matko :D

Zgłoś nadużycie #11017 22 grudnia 2013, 8:39

Ece Gotowa na wszystko
Hej!

Babelunku- trzymaj się Kochana-caly czas myślę o Tobie i Marcysi :-) :-*.

Lorerei-a co z Tobą i Kamilkiem-jest szansa,ze wypuszcza Was na święta choć na przepustkę i co najważniejszej czy poradzili cos na alergię?

Kincia i Dorotka-ale z Was ranne ptaszki.Ja jeszcze poleguję w wyrku :-) .

Basza i Diaglab -a co u Was-grzecznie lezycie?

A co u pozostałych kobietek-cisza przed burzą czy już robota świąteczna wre :-) ?
Udanej niedzieli i pamietajcia żeby się nie nadwyręzać :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #11018 22 grudnia 2013, 8:41

Dorota93 Supermama
Ja tez w lozku hahaha

Zgłoś nadużycie #11019 22 grudnia 2013, 8:43

diaglab Gotowa na wszystko
Witam niedzielnie :-)
Babeluniek dobrze że ciśnienie spada, ale kciuki trzymam nadal za Was i nie puszczam dopóki do domciu Cię nie wypiszą:-* mam nadzieję że już niedługo :-)
Kirsti dużo zdrówka dla Twojej drugiej połówki, normalnie jakieś plagi egipskie. Jak nie my to nasi mężowie chorują :-(
Anett jak po imprezce?
Mój M. Piekł wczoraj swoją pierwszą w życiu szarlotke a jaki dumny był z siebie :-D ego mu wzrosło hehe :-D powiedział że częściej będzie teraz ją piekł :-P ja jestem za bo przepyszna mu wyszła :-P dzisiaj Jego rodzinka ma nas odwiedzić więc pewnie późnym wieczorem do Was się odezwę.
Miłego dnia i dużo odpoczywajcie :-)

Zgłoś nadużycie #11020 22 grudnia 2013, 8:44

qasha Fajna mama
a ja wlasnie zjadlam jajeczniczkę na sniadanko ;)

Babelunku - cisnienie spada to dobry znak :) trzymam kciuki aby dalej spadalo i nie rosło :)

miłej niedzieli mamusie :)

Zgłoś nadużycie #11021 22 grudnia 2013, 8:45

Ece napisał(a)

Hej!

Babelunku- trzymaj się Kochana-caly czas myślę o Tobie i Marcysi :-) :-*.

Lorerei-a co z Tobą i Kamilkiem-jest szansa,ze wypuszcza Was na święta choć na przepustkę i co najważniejszej czy poradzili cos na alergię?

Kincia i Dorotka-ale z Was ranne ptaszki.Ja jeszcze poleguję w wyrku :-) .

Basza i Diaglab -a co u Was-grzecznie lezycie?

A co u pozostałych kobietek-cisza przed burzą czy już robota świąteczna wre :-) ?
Udanej niedzieli i pamietajcia żeby się nie nadwyręzać :-) .

Tak jest! :-) grzecznie leżę i wcinam jajecznicę :-P

Zgłoś nadużycie #11022 22 grudnia 2013, 8:47

qasha napisał(a)

a ja wlasnie zjadlam jajeczniczkę na sniadanko ;)

Babelunku - cisnienie spada to dobry znak :) trzymam kciuki aby dalej spadalo i nie rosło :)

miłej niedzieli mamusie :)

Jajecznica górą :-) widzę że mamy podobny jadłospis Qasha :-D

Zgłoś nadużycie #11023 22 grudnia 2013, 8:48

basza Fajna mama
Dzień dobry Dziewczynki!

Ja juz po kosciolku oczywiscie tylmo tv :-) .)

Kincia co do lezenia to gdybym byla.w 34 tygodniu i lekarz by mi powiedsiał ze urodze przedwczesnie to nie bylabym taka grzeczna.No ale.to byl 26 tydzien a skurcze co 5 min i wizja nqkreskolna przez.polozne.... co.do.lekow to mam.przeciwskurczowe, bez nich byloby po wszystkim .... a tak mimo skurczy jakos sie trzymam...no i mam ich zdecydowanie mniej :-) . Takze nie dziwie sie Tobie ze nie do konca jestes usluchana.... Ja wiedzialam ze jakbym wtedy urodzila to moglabaym narzic swoje dziecię na duzo bolu, leczenia - nie darowalabym sobie tego. A Ty Kochana ile.masz tych skurczy, a szyjka jakiej dlugosci ?? :-*

Babelunku to lepiej uff :-*.

Dorotka jak dzisiaj samopoczucie ??

Ece a jak u Ciebie? Odpoczywasz cos ??

Zgłoś nadużycie #11024 22 grudnia 2013, 8:57

Dorota93 Supermama
Hej basza :* ze mna juz wszystko super :) pomalu dzis cos porobie w domku, moze jeszcze jakies ostatnie zakupki czy cos. A jak u Ciebie? :)

Zgłoś nadużycie #11025 22 grudnia 2013, 9:02

qasha Fajna mama

diaglab napisał(a)

Jajecznica górą :-) widzę że mamy podobny jadłospis Qasha :-D

taaak :) my w tygodniu nie mamy czasu na jajecznice wiec w niedziele zawsze coś wymyślamy ;) to zapiekanki, to jajka w bulce w piekarniku, a dzisiaj padło na zwyczajną jajecznicę bo wieki nie jedliśmy :) a mamy swieże wiejskie jaja wiec trzeba było skonsumować :)

Zgłoś nadużycie #11026 22 grudnia 2013, 9:08

basza Fajna mama
Jajeczniczka narobiłyscie mi smaka, ale Ja juz po.sniadanku... ale na kolacje bedzie jak znalazl. :-)

Zgłoś nadużycie #11027 22 grudnia 2013, 9:10

Dorota93 Supermama
Ja lubie jajeczniczke na bulke nalozyc mmm chyba tak zrpbie hihi

Zgłoś nadużycie #11028 22 grudnia 2013, 9:14

basza Fajna mama
Dorotka cieszę sie ze lepiej, a jak Twoje wymioty ??

Zgłoś nadużycie #11029 22 grudnia 2013, 9:15

Dorota93 Supermama
Tfu tfu skonczone :) w ogole czuje sie jak nowo narodzona, moge na nowo ogarniac wszystko :) i jesc wszystko!! Haha :)

Zgłoś nadużycie #11030 22 grudnia 2013, 9:20

basza Fajna mama
No.to rewelacja :-) .Ciesze się razem z Tobą :-)