Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10951 21 grudnia 2013, 10:15

diaglab Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

diaglab ale ja se pomalutku to naszykuję, dziś mnie nic nie boli (tfu tfu :) )

Ja też dobrze czułam się za dnia a w nocy mnie wzięło :-P pamiętaj by nie schylać się i najlepiej to na leżąco lep pierogi, absolutnie nie siedz! Choć wiem że to hardcorowe warunki ale mnie też to czeka :-D przetrzyj szlaki :-D

Zgłoś nadużycie #10952 21 grudnia 2013, 10:16

Dorota93 Supermama
Anett my to takie rozrywkowe dziewuchy hihi a u mnie ten śnieg to zaraz chyba zniknie bo świeci mocno słońce a już ledwo co go widać :( (

Zgłoś nadużycie #10953 21 grudnia 2013, 10:17

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Ja też dobrze czułam się za dnia a w nocy mnie wzięło :-P pamiętaj by nie schylać się i najlepiej to na leżąco lep pierogi, absolutnie nie siedz! Choć wiem że to hardcorowe warunki ale mnie też to czeka :-D przetrzyj szlaki :-D

ej to by było najwygodniejsze, najwyżej Kamil wypierze po pracy pościel haha bo ja nie mam zamiaru dziś nic innego robić. Nawet łóżka nei składam, obiadu nie robie. LUZIK ! tylko pierogi :D !!

Zgłoś nadużycie #10954 21 grudnia 2013, 10:19

I tak ma być! :-P

Dorota93 napisał(a)

ej to by było najwygodniejsze, najwyżej Kamil wypierze po pracy pościel haha bo ja nie mam zamiaru dziś nic innego robić. Nawet łóżka nei składam, obiadu nie robie. LUZIK ! tylko pierogi :D !!

Zgłoś nadużycie #10955 21 grudnia 2013, 10:20

Konto usunięte
Hej kobiety ! Nie mogę Was nadrobić ,kochana Dorota mi pisze co chwilkę co u Was :)
Witam nową Mamusie na forum ! :)
Ece widze przygotowania idą pełną parą :) super :) ja muszę zwolnić swoje obroty...
Dorota znów czeka Cię dziś imprezka ? :D
Kristi ja tak jak Ty poczytam sobie o tych "wynalazkach" ale się nie nakręcam :)
Babeluniek współczuje Ci :* staraj się nie denerwować i odpoczywaj dużo ! Trzymaj się i pisz co tam u Ciebie :)
Dziękuje Wszystkim za trzymanie kciukasów za moją wizytę :* byłam wczoraj i ogólnie wszystko ok ,małej serce bije jak dzwon ,rośnie sobie wazy ponad 2 kg . Lekarz pobierał mi posiew z szyjki i przy okazji zbadał pożądnie ,stwierdził że mocno skróciła mi się szyjka (a całą ciaże słyszałam że mam ją długą jak szyja łabędzia ) rozwarcie na opuszek 1 palca :( i powiedział mi że nie donoszę ciąży do 5 lutego ,chyba żebym leżała cały czas ,wstawała tylko na siku i brała tabletki na zatrzymanie skórczy ,a skórcze mam często :( główka kest bardzo nisko ,już badając mnie "ręką" powiedział że niedługo wypadnie :P
Trzymajcie się ,jak wejdę na laptopa to postaram się wszystkim odposać ,bo na tablecie ciężko :( buziaki !!! :*

Zgłoś nadużycie #10956 21 grudnia 2013, 10:29

Anett napisał(a)

Dzień dobry Dziewczynki :) poprawiłam sobie humor czytając wasze posty, jesteś boskie :)
Ja dziś dłużej pospałam no i jestem ciut nieprzytomna, nawet jeszcze śniadania nie wsunęłam :) M mi uciekł skoro świt a ja jeszcze zasnęłam, a sen? o rany urodziłam, a ten mały bąk w ogóle nie dał się włożyć do becika, taki pyskaty i rozgadany hehe :)

Diaglab pocieszyłaś hihi :) a wstawać na wznak to faktycznie sie juz nie da.. Ja zawsze się zataczam jak kula i dopiero, Michał to już taki ma zaciesz ze mnie, i czasem naśladuje mnie jako zawodnika sumo.. :) a co tam dziergasz na tych pałeczkach? :)

A dziś sprzątanie :/

Miłego dnia! :*

Wow jaki fajny sen :-) już sobie wyobrażam jak gaworzył hihi :-D oj te chłopy, mój też się ze mnie śmieje jak chodzę
I martwi się o wszystko :-) mam nadzieję że coś ruszy z tym remontem...udanej imprezki dziś :-) a dziergam ponczo ale nie wiem czy się uda bo poraz pierwszy w życiu robię i to metodą prób i błędów :-P muszę coś robić bo nie wytrzymam tu w wyrku :-D

Zgłoś nadużycie #10957 21 grudnia 2013, 10:31

Dorota93 Supermama
kurde dziewczyny wy sie wszystkie wypakujecie a ja bede sie kulac jak kulka sniegu , albo balwan :D

Zgłoś nadużycie #10958 21 grudnia 2013, 10:34

kincia napisał(a)

Hej kobiety ! Nie mogę Was nadrobić ,kochana Dorota mi pisze co chwilkę co u Was :)
Witam nową Mamusie na forum ! :)
Ece widze przygotowania idą pełną parą :) super :) ja muszę zwolnić swoje obroty...
Dorota znów czeka Cię dziś imprezka ? :D
Kristi ja tak jak Ty poczytam sobie o tych "wynalazkach" ale się nie nakręcam :)
Babeluniek współczuje Ci :* staraj się nie denerwować i odpoczywaj dużo ! Trzymaj się i pisz co tam u Ciebie :)
Dziękuje Wszystkim za trzymanie kciukasów za moją wizytę :* byłam wczoraj i ogólnie wszystko ok ,małej serce bije jak dzwon ,rośnie sobie wazy ponad 2 kg . Lekarz pobierał mi posiew z szyjki i przy okazji zbadał pożądnie ,stwierdził że mocno skróciła mi się szyjka (a całą ciaże słyszałam że mam ją długą jak szyja łabędzia ) rozwarcie na opuszek 1 palca :( i powiedział mi że nie donoszę ciąży do 5 lutego ,chyba żebym leżała cały czas ,wstawała tylko na siku i brała tabletki na zatrzymanie skórczy ,a skórcze mam często :( główka kest bardzo nisko ,już badając mnie "ręką" powiedział że niedługo wypadnie :P
Trzymajcie się ,jak wejdę na laptopa to postaram się wszystkim odposać ,bo na tablecie ciężko :( buziaki !!! :*

Oszczędzaj się Kochana, widzę że coraz więcej z Nas zaczyna mieć problemy z szyjką :-( Kincia jednym słowem zaciskaj uda i do lutego musisz z Nami dotrwać! Innego wyjścia nie masz, nie możesz nas opuścić i przejść do styczniówek :-) dobrze że z Dianą wszystko jest ok :-)

Zgłoś nadużycie #10959 21 grudnia 2013, 10:35

Konto usunięte
Dorota wcale nie powiedziane :P mozesz Ty się pierwsza wypakować :D a ja się będę kulać :P

Zgłoś nadużycie #10960 21 grudnia 2013, 10:36

Dorota93 napisał(a)

kurde dziewczyny wy sie wszystkie wypakujecie a ja bede sie kulac jak kulka sniegu , albo balwan :D

No nie wiem nie wiem, przy Twoim tempie życia :-P jesteś za energiczna!

Zgłoś nadużycie #10961 21 grudnia 2013, 10:37

Anett Gotowa na wszystko
Bąbeluniek, Kincia ściskam Was mocno :*

Bąbeluniek trzymam kciuki za wyrównanie ciśnienia, oby ta cesarka nie była jeszcze konieczna, niech maleństwo jeszcze posiedzi w ciepełku :*
Kincia to teraz musisz się starać jak najmniej ruszać :* ale najważniejsze, że Diana zdrowa jak rybka...

Diaglab ponczo fajna sprawa, na pewno się uda :) w gruncie rzeczy to dzierganie nie jest takie trudne.. :)
a w tym śnie to młody nie gaworzył, on gadał i bluźnił normalnie hihi

Kochane obowiązki wzywają, powoli musze się wziąć za sprzątanie, ale tym razem na prawdę nie będę sie zawzinać... Do zobaczenia później :)

Zgłoś nadużycie #10962 21 grudnia 2013, 10:38

Znając Cię już całe mieszkanie wysprzatałaś z rana a nam tu piszesz że polegujesz sobie i odpoczywasz :-P

Zgłoś nadużycie #10963 21 grudnia 2013, 10:40

Anett napisał(a)

Bąbeluniek, Kincia ściskam Was mocno :*

Bąbeluniek trzymam kciuki za wyrównanie ciśnienia, oby ta cesarka nie była jeszcze konieczna, niech maleństwo jeszcze posiedzi w ciepełku :*
Kincia to teraz musisz się starać jak najmniej ruszać :* ale najważniejsze, że Diana zdrowa jak rybka...

Diaglab ponczo fajna sprawa, na pewno się uda :) w gruncie rzeczy to dzierganie nie jest takie trudne.. :)
a w tym śnie to młody nie gaworzył, on gadał i bluźnił normalnie hihi

Kochane obowiązki wzywają, powoli musze się wziąć za sprzątanie, ale tym razem na prawdę nie będę sie zawzinać... Do zobaczenia później :)

To szorowanie płytek w łazience napewno odpada :-D

Zgłoś nadużycie #10964 21 grudnia 2013, 10:42

diaglab napisał(a)

Znając Cię już całe mieszkanie wysprzatałaś z rana a nam tu piszesz że polegujesz sobie i odpoczywasz :-P

To było do Doroty :-)

Zgłoś nadużycie #10965 21 grudnia 2013, 10:45

Dorota93 Supermama
diaglab ja dzis na caly dzien tylko zjadlam i kulam ciasto do pierogow :D luzik :D

Zgłoś nadużycie #10966 21 grudnia 2013, 10:53

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej :)
Jestem z małym opóźnieniem,napiszę szybko,żebyście wiedziały,że żyję i mam się dobrze :D a potem grzecznie i uważnie wszystko nadrobię :)
Wizyta u fryzjera jak najbardziej udana :) Wyszła duża zmiana,ale jak mąż to powiedział,tylko na lepsze :) Później wkleję obiecane zdjęcie :)
Wczoraj cały dzień sprzątaliśmy,błysk w pokoju jak nigdy :) nawet okna i żaluzje wyszorowałam na sam koniec :) No i choinka już piękna stoi :) Ahh.. tak świątecznie się zrobiło :)
Dziś znowu w pracy,potem pieczenie dla siebie na święta,ale będzie pomagać męża mama,więc może się bardzo nie zmęczę. Jak już wyląduje wieczorem w łóżku to wszystko to co przez te kilka dni napisałyście poczytam ( a jest tego trooooochę ;P) i obiecuję ,że się odezwę :)
Miłego dnia Wam życzę mamusie :)

Zgłoś nadużycie #10967 21 grudnia 2013, 10:55

basza Fajna mama
Dzień dobry dziewczynki! Coś ten okres przedświąteczny nie jest dla Nas najszczęśliwszy.

Babeluńku Kochana będę prosić na gorze zeby udalo się wytrawc jeszcze trochę chociaz do stycznia.

Dorotak z tego jak Ty sie zachowujesz Babo to obawiam sie, ze nie bedziesz sie najdluzej kulac. Po raz kolejny apeluję o rozsądek ;-) .

Kincia brakuje tu Ciebie,.ale moze.teraz skoro musisz wyluzowac bedziesz moala wie ej czasu.

Ece no to u Ciebie juz swieta, milego.czasu z najblizszymi Kochana i nie przemęczaj się.

Kirsti Ty się martwisz ze czas za szybko leci, a Ja zs.za wolno. Chyba nigdy nie czekalam.tak na Nowy Rk jak teraz.

Diaglab - ponczo. Chylè czoła :-) .

Monte wyprawkè to juz najwyzsza pora szykowac :-) . A co do tabsow.z lozyska nie slyszalam, caly czas mysle.za to.o pobraniu krwi pepowinowej, ale nie jestem w stanie podjac decyzji.

Kincia dobrze ze z Dianka ok - a Ty musisz jeszcze wytrzymac, w styczniu bedIesz juz mogla bePiecznie rodIc :-Buziole dla Wszystkich :-)

Zgłoś nadużycie #10968 21 grudnia 2013, 11:11

Dorota93 napisał(a)

diaglab ja dzis na caly dzien tylko zjadlam i kulam ciasto do pierogow :D luzik :D

Mam taką nadzieję :-) pamiętaj że kamera Baszy obserwuje Cię :-D

Zgłoś nadużycie #10969 21 grudnia 2013, 11:14

Monty Świeżo upieczona
Witaj Kincia - Widze ze masz problem z donoszeniem ciazy -nic sie nie martw moj starszy synek urodzil sie 5 tygodni wczesniej. Dostal 10 punktow i mial sie calkiem dobrze przy tym 53 cnm i 3.5 kl :-) Teraz ma 10 lat i jest super chlopak. Ja musialam lezec jak bylam z nim w ciazy i to pomaga w opoznieniu porodu ale wymaga duzo poswiecenia. A mowia ze ciaza to nie choroba .. :-)

Zgłoś nadużycie #10970 21 grudnia 2013, 11:14

basza Fajna mama
Moja kamera.ma oko na wszystkie :-) , takze Diaglab Najdrozsza za dlugo dzisiaj sikalas ;-)