Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10911 20 grudnia 2013, 22:07

ewka90 Gotowa na wszystko
O Kirsti zaczęłaś ósmy miesiąc :) Gratulację! :)

Zgłoś nadużycie #10912 20 grudnia 2013, 22:08

Dorota93 Supermama
To macie sie super z cisnieniem :) kirsti lap, dmucham Ci troche sniegu ale nie caly, bo ja tez chce :D

Zgłoś nadużycie #10913 20 grudnia 2013, 22:12

diaglab Gotowa na wszystko
Dorota ja Ci zaraz dam Ci się ze mnie naśmiewać :-P . O Ty! :-D dzięki za rozjaśnienie :-) no to Wam przechrzciłam moczka hehe :-D pierwszy raz o tym słyszę :-) mi doktorka powiedziała żeby zupełnie płasko leżeć na boku, i tak jak Basza napisała nie można nawet siedzieć bo jest duży nacisk na macice- ja dziś nieźle to odczułam jak wstawalam do wc. A i trzeba wstawać z pozycji bocznej nie na wznak bo wtedy też naprężasz mięsień. Leż leż, :-) a przeszło Ci choć trochę?

Zgłoś nadużycie #10914 20 grudnia 2013, 22:15

Dorota93 Supermama
Jesli pytasz mnie to jak leze jest nawet ok. Gorzej z wstawaniem i chodzeniem... a ja jiz nie potrafia wstawac z pozycji lezacej. Ja to najpierw na bok, potem najlepiej nogi zrzucic z lozka i wstawac xD jak stara baba!! :D a jak Ty sie czujesz?

Zgłoś nadużycie #10915 20 grudnia 2013, 22:16

basza napisał(a)

Dorotka od razu kamery tylko jedną taką malutką kamerkę :-)

Ala Big Brother hihi :-D a właściwie Big Sister :-D

Zgłoś nadużycie #10916 20 grudnia 2013, 22:18

Mój mąż dzisiaj na spotkaniu integracyjno-wigilijnym z pracy ciekawe o której wróci :) Więc samotny wieczór dzisiaj mam...

Zgłoś nadużycie #10917 20 grudnia 2013, 22:22

Dorota93 Supermama
Kochane uciekam spac, wolee przespac bol :* buziaki

Zgłoś nadużycie #10918 20 grudnia 2013, 22:25

Dobranoc wszystkim :) JA też uciekam spać!

Zgłoś nadużycie #10919 20 grudnia 2013, 22:25

kirsti30 Gotowa na wszystko
Ewa dziękuje :) jestem mega przerażona że to już tak szybko leci, paraliżuje mnie strach staram się czytać i nastawić najlepiej jak umiem ale to nie łatwe.

Zgłoś nadużycie #10920 20 grudnia 2013, 22:37

Dorota93 napisał(a)

Jesli pytasz mnie to jak leze jest nawet ok. Gorzej z wstawaniem i chodzeniem... a ja jiz nie potrafia wstawac z pozycji lezacej. Ja to najpierw na bok, potem najlepiej nogi zrzucic z lozka i wstawac xD jak stara baba!! :D a jak Ty sie czujesz?

Ja dokładnie tak samo robię :-D jutro cały dzień leż nic nie rób! Jaki magnez bierzesz? Weź magnezin on mi o wiele bardziej pomaga niż magne b6 który wcześniej zazywalam. Jak wstaje do wc to też mnie boli i czasem też trzymam się za brzuch ale ja to mam raczej od zastania mięśni przy leżeniu-nawet jak chodziłam i wstawałam rano to zawsze tak bolało później było ok. Miłych snów :-)
Kirsti biedactwo mam nadzieję że coś da się zrobić by te plamy zniknęły :-( niezłą zabawę mieliście przy pieczeniu pierniczków :-D cieszę się ze wyniki są choć dobre :-)
Dorota, Basza i Anett brzusia macie cudowne, aż napatrzeć się nie mogę :-) Anett Twój lekarz jakąś wadę wzroku chyba ma :-D wielkość brzuszka wg mnie masz odpowiednią :-) Basza a Twój brzuszek taki słodki malusi :-)
Lorelei kochana trzymam kciuki byś i Ty szybciutko wyszła ze szpitala:-* normalnie jakas plaga jest ostatnio :-( oby sterydy pomogły i wracaj do nas, Tobie również życzę przede wszystkim zdrowych spędzonych w gronie rodzinnym świąt:-*t
ja też poproszę o dostawę śniegu :-)
Ewa wiem co to znaczy :-) mój M. Tydzień temu tak zabalował na wigilii zakładowej że wrócił k. 4 nad ranem.... A ja się tak martwiłam o Niego bo nawet nie raczył tel. Odbierać.... Dobrze że leciało " Pearl Harbor" to szybciej czas mi zleciał :-D

Zgłoś nadużycie #10921 20 grudnia 2013, 22:39

No i wszystkie pouciekały :-( miłej i przede wszystkim przespanej nocki życzę Wam Mamusie ;-) ja jeszcze podziergam na drutach i też zaraz mykam spać :-) do jutra!:-*

Zgłoś nadużycie #10922 21 grudnia 2013, 9:09

Monty Świeżo upieczona

kirsti30 napisał(a)

Monty uważaj z tą pracą, nie byle co roisz, malowanie w naszym stanie to nie lada wyczyn, a schody...hm nie na marne się mówi że jak się jest po terminie i dziecko się nie urodziło to schodami na góre i na dół. Uważaj na siebie kochana, żeby wcześniej nie wywołać porodu. Może trochę męża zmobilizuj do pracy ;) a coooo

Witaj Kirsti - zupelnie sie z toba zgadzam ale nie da sie uniknac chodzenia po schodch w domu ze schodami :-) Meza owszem chetnie bym zaangazowala do pomocy jakbvy byl w domku. Zobaczymy ja bedzie teraz powinien miec 10 dni wolnego ... Mam do was wszystkich jeszcze pytanie. kiedy zaczyna sie zakupy pod katem malenstwa. Ja mam pustke w glowie...nie mam pojecia jak zorganizowac jego pokoj i co ja wogole potrzebuje . Jakos nadal nie umiem przyjac do wiadomosci ze on sie pojawi w naszej rodzinie i takie nie realne jest ... a czas ucieka -czy wy juz macie wszystko gotowe?

Zgłoś nadużycie #10923 21 grudnia 2013, 9:09

Ece Gotowa na wszystko
Dzień Dobry Sloneczka moje!

Basza, Dorotka,Anett-cudowne Wasze brzuszki i Każdy inny.Przezślicznie wygladacie :-) .

Babeluńku,Lorelei- moje biedulki,mam nadzieję,ze pomogą Wam w szpitalach a na święta już będziecie w wśród bliskich w domku.Trzymajcie się Kochane :-) .

Ewciu-gratki udanej wizytki-spory Twój synek,cieszę się ze dobrze się ułożył :-) .A przetrwanie remontu niefajne,ale dla późniejszych efektów warto zacisnąc zęby.

Kirsti30-lączę się z Tobą w bólu odnośnie zmian na skorze-u mnie pełno popekanych małych żyłek a przy tym drapaniu pojawia się ich coraz więcej. Może później będą mniej widoczne,a jak nie to cala nadzieja w medycynie estetycznej ;-) .

Kincia-jak tam po wizycie-melduj co U Diany :-) .

Qasha-ja wczoraj zaliczylam szkolną wigilę u Martyski.W pracy od paru lat jakoś nie organizujemy.Mam nadzieję,ze Wasza była udana :-) .

Diaglab-ten bol to wiązadła, jak Ada się ułoży ,ze naciska na spojenie łonowe,to mam wrażenie ze mi się cala miednica rozwali-najgorsze jest przy chodzeniu po schodach,bo wtedy dochodzą jeszcze takie kłucia w pochwie.W związku z tym przez najbliższe 2 miesiące niecierpię schodów.No i prawego boku jak na nim spię to chodzą jak kaczucha kulawa tak mnie boli krzyż.

Co do potraw wigilijnych,to Waszych niektórych nawet nazw nie znalam.U nas jest tradycyjnie barszczyk z uszkami, ryba po grecku, karp w bakaliach,zupa śledziowa,smażone kapelusze,pierogi z kapustą i grzybami,kapusta wigilijna,śledzie,ryby panierowane,piernik,makowiecmakowiec,nieśmiertelna sałatka jarzynowa :-) .Wiec raczej standardy,a o moczce pierwszy raz uslyszalam.
Do nas wczoraj dotarli goście, więc pewnie będę się mniej udzielać niż do tej pory,ale myślami jestem ciągle z Wami Dziewuszki.Życzę wszystkim owocnych przygotowań bez nadmiaru obciążenia pracą-bo przecież najważniejsze to być razem,spędzać razem wspólnie czas i się nim cieszyć,a nie to czy będzie idealnie czysto,a stół będzie się uginał od nadmiaru potraw.
Miłego dzionka :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10924 21 grudnia 2013, 9:10

Dorota93 Supermama
Hej mialam piekny sen. Ze moje pierogi sa juz zrobione.... ale nie.... trzeba brac sie do roboty :(

Zgłoś nadużycie #10925 21 grudnia 2013, 9:12

Monty Świeżo upieczona
Kristi - pytanie do ciebie - czy oprocz plam masz tez swedzenie ?
Pytanie do wszystkich - co myslicie o przerabianiu łożyska na tabletki ? Slyszalyscie o tym pomysle ?

Zgłoś nadużycie #10926 21 grudnia 2013, 9:13

Dorota93 Supermama
Ece to mile spedzonego czasu z goscmi :)
Monty ja juz mam wszystko dla synka. Musze tylko wyprac wszystko

Zgłoś nadużycie #10927 21 grudnia 2013, 9:14

Ece Gotowa na wszystko

Monty napisał(a)

Witaj Kirsti - zupelnie sie z toba zgadzam ale nie da sie uniknac chodzenia po schodch w domu ze schodami :-) Meza owszem chetnie bym zaangazowala do pomocy jakbvy byl w domku. Zobaczymy ja bedzie teraz powinien miec 10 dni wolnego ... Mam do was wszystkich jeszcze pytanie. kiedy zaczyna sie zakupy pod katem malenstwa. Ja mam pustke w glowie...nie mam pojecia jak zorganizowac jego pokoj i co ja wogole potrzebuje . Jakos nadal nie umiem przyjac do wiadomosci ze on sie pojawi w naszej rodzinie i takie nie realne jest ... a czas ucieka -czy wy juz macie wszystko gotowe?

Ja zabieram się za to w styczniu,cześć rzeczy mam po Martyski,ale trzeba to wszystko poprać odświeżyć,wyprasować.Jestem spokojna,ze ze wszystkim zdażę,bo do lutego jeszcze sporo czasu :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10928 21 grudnia 2013, 9:15

Monty Świeżo upieczona
Witaj Dorota :-) milego lepienia pierogow - ale czemu tak wczesnie ?? ? mnie to czeka ale dopiero 24 sie za to zabiore

Zgłoś nadużycie #10929 21 grudnia 2013, 9:16

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Hej mialam piekny sen. Ze moje pierogi sa juz zrobione.... ale nie.... trzeba brac sie do roboty :(

Faktycznie piękny :-) .Tylko nie przesadzaj z ilością :-) tych pierożkow.

Zgłoś nadużycie #10930 21 grudnia 2013, 9:19

Dorota93 Supermama
Ece malo robie. Tyle tylko co dla nas a reszta bedzie jak znalazl gdy np bede w szpitalu, to Kamil obiad bedzie miec :)
Lozysko na tabletki? Dla mnie brzmi to troche okropnie i nawet nie mysle o tym ble