Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10831 19 grudnia 2013, 21:57

basza Fajna mama
No wreszcie pezestal zmulac ten moj net
Diaglab wiem, ze gadaja...bo ostatnio jak mnie widziano na ulicy to jeszcze brzuxhacza spod kurtaly nie bylo widac.... no i ostatnio moja mama szla z psem, a jedna nasza szanowna sasiadka taka co wszystko wie lub chce wiedziec... ni z tego ni z owego rzecze tak: a dzieciom to się wudzę dobrze powodzi (nawiasem mowiac nie wiem skad ma takie wnioski - no ale faktycznie Ja tam nie narzekam, a nawet jak nie na wszystko Nam starcza to wiem,.ze wiele osob ma duzo gorzej wiec zawsze staram sie dzielic tym co mam). Na co Moja Szanowna Rodziciela mowi: Dzięki Bogu tak :-) . Na co pani sasiadka: A Ja tez sie modlę. Hihihi. I tak sobie myślę jesli moje lezenie skloni choc jedna dodatkowa osobe do modlitwy to Chwala Ci Panie mogę leżeć :-)

Ewa ale zazdroszczę rorat i chrzesnicy w takim fajnym wieku.

Kincia dobrze ze z pupką lepiej :-) .

A Dorotka dobrze ze jestes. Ale po pupie to masz jak.nic.... do wszystkich oszczedzajcie sie a sama biega, hotuje.... a Ogoreczek spokoju nie ma.

Witam nową Mamusię - kazda z Nas ma gorsze chwile :-) ale wszystko przejdzie.

Zgłoś nadużycie #10832 19 grudnia 2013, 21:57

Dorota93 Supermama
Ja mam 20 i spodziewan sie Synka. Tu sie dogrzebac do wiadomosci ciezko, bo tu stala produkcja :) ja w simoe na forum tez trafilam przez przypadek ale nie zaluje, bo dziewczyny tu sa cudowne :) a co Cie sklonilo do przeprowadzki? Za miloscia, praca? :)

Ja doczytam jutro reszte, padam z sil i mykam spac. Dobrej nocki :)

Zgłoś nadużycie #10833 19 grudnia 2013, 21:59

Dorota93 Supermama
Basza :* ale wiem, ze przegielam skurcze mialam i ratowalam sie magnezem ;/ jutro pauza xD no jak bic pizza i fryty na wigilie :D

Zgłoś nadużycie #10834 19 grudnia 2013, 22:01

Anett Gotowa na wszystko
Basza podziwiam Cie mocno, jestem wierząca ale brakuje mi takiego umocnienia w tym wszystkim jak Ty to przedstawiasz, za duża zła się dzieje w 'tym' środwisku, nawet naszemu proboszczowi brakuje takiego człowieczeństwa. Oczywiście zaliczyłam spowiedź, u nas już po rekolekcjach ale wiem że gdybym nie mogła pójść do kościoła to na pewno bym to wszystko ominęła, nawet bym nie wpadła żeby zapraszać księdza lub oglądać/słuchać msze św.
Diaglab jestem przekonana, że wyjdą Wam pierniki :) tak jak mówi Qasha, jeśli to debiut to nie ma innej opcji.. :) uważaj na te biegunki, w naszym stanie stanowią już ryzyko, ale fakt faktem lepsza jest taka ulga niż te okropne zaparcia... Nie wiem jak to jest z tym kręgosłupem, ja zawszę chetnie się poddaję takiemu masażowi i nic się nie dzieje...
Qasha ja tez sobie nie wyobrażam zakupów w poniedziałek :) wigilia firmowa to fajna sprawa :) do mnie dzwonili z pracy, że szykują coś na sobotę ale żadnego potwierdzenia jeszcze nie miałam więc nie wiem czy będzie czy nie...
Kincia cieszę się, że cebulka pomogła :) udanej wizyty jutro! :)
Dorota to miałaś intensywny dzień, Ty jak zawsze w pałnych obrotach :) a co do śledzi to niestety ja nie pomogę, ale wydaje mi się że do świąt mogą poleżać w lodówce zanim je wypłuczesz...
Ewka90 roraty? pięknie... mnie też zawsze zadziwiają te opinie ludzi hihi
Monte witaj! Zobaczysz, że szybko ogarniesz to nasze forum :)
Uciekłam na chwilę od mojego, słyszę tylko przez ścianę jak umiera ze śmiechu oglądając jakąś komedie Taxi4 heh, faceci :D
a synuś pręży się i coć majstruje z prawej strony :)

Zgłoś nadużycie #10835 19 grudnia 2013, 22:03

Monty Świeżo upieczona
obawiam sie ze to samo moglo sie dziac przy pierwszej ciazy tez mnie tak swedzialo wszystko i Szymon urodzil sie 4 tygodnie wczesniej . Teraz boje sie bardziej bo przed Monty bylam w ciazy ale tylko do 12 tygodnia ...

Zgłoś nadużycie #10836 19 grudnia 2013, 22:05

Dorota93 Supermama
Anett Twoj sie smieje a moj mi chrapie do ucha!! Chcialam isc spac ale nie daje chlop jeden ! :D
Kurde ciekawe co z rych moich sledzi zostanie :D

Zgłoś nadużycie #10837 19 grudnia 2013, 22:06

Dorota93 Supermama

Monty napisał(a)

obawiam sie ze to samo moglo sie dziac przy pierwszej ciazy tez mnie tak swedzialo wszystko i Szymon urodzil sie 4 tygodnie wczesniej . Teraz boje sie bardziej bo przed Monty bylam w ciazy ale tylko do 12 tygodnia ...

To moze pojedz na kontrole dp lekarza jutro jesli masz mozliwosc? Lepiej sprawdzic...

Zgłoś nadużycie #10838 19 grudnia 2013, 22:12

Dorota93 Supermama
Spadam :)

Zgłoś nadużycie #10839 19 grudnia 2013, 22:20

Monty Świeżo upieczona
Dzieki dziewczyny za mile powitanie. Do UK przeprowadzilam sie z powodu pracy a zostalam z powodu meza. Moj maz prowadzi powazna firme i jak na biznes - mena przystalo czesto podrozoje albo go nie ma z powodu spotkan z klientami czy imprez dla pracownikow. Ma 46 lat i jest wspanialy w kontaktach ze starszym moim synkiem. Czasem jednak troche mi go brak w domu. Sorry ze sie tak zwierzam ale jakos mi tak smutno zwlaszcza dzis jak mam ochote sobie poplakac bo sie martwie - denerwuje i nie mam z kim pogadac.

Zgłoś nadużycie #10840 19 grudnia 2013, 22:36

Ece Gotowa na wszystko
chwilę mnie nie było(ogarnęłam łazienki,pranko i wyszykowałam Marti na jutrzejszą Wigilię w szkole),a Wy tu szalejecie z postami ;-) .

Dorotka-a ja obstawiałam,że Ty działasz w kuchni.Jakie masz te śledziki-świeże,wypatroszone,niesolone?Takie trzeba szybko przerobić.Solone mogą sobie poleżeć w lodówce :-) .

Kirsti30-trzymam kciuki za pierniczki z pewnością się udadzą.

Kincia-super wiadomości, cieszę się że już nie cierpisz.

Diaglab-ja też łykam magnezin i nie wiedziałam,że ma takie skutki uboczne.
Masz rację,że o aniołkach nigdy się nie zapomina. :-( .

Basza-dzielna z Ciebie dziewczynka :-) .Dobrze,że mąż dba o Twoje mięśnie i Cię masuje,bo leżenie bardzo osłabia,a przecież po porodzie musisz mieć siłę ,żeby się zająć Ninką Słoninką ;-) .

Ewcia-podziwiam Cię,ja nigdy nie byłam na roratach-ta wczesna pora skutecznie mnie ostraszała :-) .Podejrzewam,że w przyszłym roku mi się już nie upiecze,bo Martyśka będzie szła do komunii i będzie musiała brać czynny udział we wszystkich mszach.

Monty-witaj w naszym gronie.Masz chyba na myśli cholesterazę ciążową-czyli zaburzenia pracy wątroby związane z ciążą-ja dziś robiłam sobie w tym kierunku badania z uwagi na intensywny świąd skóry pomimo ciągłego jej nawilżania,podobno charakterystyczny objaw to swędzenie dłoni i stóp-ja tez to mam,ale aspat,alat i bilirubina w normie,więc to wina suchej skóry.Pozostaje sie smarować i czekać do rozwiązania :-) .Trzymam kciuki,żeby żeby u Ciebie też wykluczono tą cholesterazę,bo oprócz tego ,że uciążliwa to niebezpieczna dla Maluszka.

A u mnie znowu zgaga-tym razem nie wiem po czym-śledzika nie tknęłam.Ada uparła się na mój żołądek i kopie go z uporem maniaka ;-) .Za chwilę chyba do przełyku się dokopie :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10841 19 grudnia 2013, 22:51

Ece Gotowa na wszystko
Monty-po to tu jesteśmy,żeby się nawzajem wspierać :-) .

Kincia-kciukasy za Twoją jutrzejszą wizytkę mocno zaciśnięte-koniecznie melduj po :-) .

Qasha-odnośnie zakupów w poniedziałek to u nas będą wyprzedawać to co zostanie z soboty i niedzieli-dziś pytałam zaprzyjaźnionych pań ekspedientek z mięsnego I rybnego.Aż boję się pomyśleć,co będzie się działo w poniedziałek w sklepach samoobsługowych.Rokrocznie mnie to zdumiewa,bo naokoło słyszy się głosy,że źle,kiepsko,kryzys-a przed świętami takie zakupy,że mi oczy z orbit wychodzą-5 kilo karkówki,pół świnki i koszyk wypchany do granic możliwości ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10842 20 grudnia 2013, 10:55

Anett Gotowa na wszystko
Hej!
Nie wierzę własnym oczom :)

Co tu się dzisiaj dzieje....

aaa będę pierwsza :)

Miłego dnia wszystkim zapracowanym mamciom:*

Zgłoś nadużycie #10843 20 grudnia 2013, 11:15

basza Fajna mama
Dzień dobry Wszystkim Mamusiom!

U mnie nawet net ma swiateczna gorączkę bo zmula.

Anett jak dzisiaj samopoczucie?

Mnie boli prawe ucho i prawa część gardła - dziwne jakies. Macie jakies rady?

A co do podziwu dla Mojej wiary - proszę Was, wiara to łaska... Ja miałam to szczęście, że spotkałam na swojej drodze żywego Boga i inaczej zaczełam na wszystko patrzec. Jeszcze kilka lat temu byłam w calkiem innym miejscu, zycie dawalo.mi niezle w kosc, bardzo duzo przeszlam i nie wiem gdzie bylabym dzisiaj gdyby Bóg mnie zwerbował... wiem, ze nawet najwieksze zlo Bog potrafi zamienić w dobro i bardzo mu za to dziękuję. Opowiedziałabym wszystko ale to za dużo i.zresztą chyba nie da się tego dobrze opisać. Polecam wpisac sobie w google lub na youtubie film: Nie przeszkadzać Bogu. Uczestniczylam w rekolekcjach z tymi Ojcami.i po prostu polecam. :-)

Zgłoś nadużycie #10844 20 grudnia 2013, 12:56

qasha Fajna mama
Ece dokładnie tak jak piszesz :D jeżdza tymi wózkami jak opętani po sklepach, nie patrzą na nic :/ dlatego ja boję się wybierać w te dzikie tłumy do dużego supermarketu.

Anett może jeszcze dostaniesz potwierdzenie :)

ja swietuje dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #10845 20 grudnia 2013, 12:59

Dorota93 Supermama
hej ale cisza :)
ja byłam na poczcie, ale oczywiście mieli jakąś awarię, potem zrobiłam krokiety na obiad, bo mi został farsz ze wczoraj. Wzięłam się za pierogi, zrobiłam farsz i opadłam z sił... Chyba się prześpię. W ogóle brzuch mnie boli tak bardzo nisko, co to może być? jak chodzę to już w ogóle masakra. Idę spać, klapłam.
Buziaki

Zgłoś nadużycie #10846 20 grudnia 2013, 13:01

ewka90 Gotowa na wszystko
Qasha udanej imprezki :) )
Anett może faktycznie Ci potwierdzą i jutro będziesz imprezować :)
Witaj Monty :)
Oj Basza takie objawy to możliwość zapalenia ucha lub angina ale mam nadzieję, że to nic z tego i już lepiej się czujesz. No i oczywiście tosty z czosnkiem zjedz to naturalny antybiotyk.

Ja już po wizycie ;) Wszystko dobrze :) Ciśnienie jak zwykle niskie, ale lepiej niskie niż wysokie, ważne, że dobrze się czuję :) Mały ma się dobrze i jest głową w dół. Waga: około 1700.

Zgłoś nadużycie #10847 20 grudnia 2013, 13:02

ewka90 Gotowa na wszystko
Dorotka pewnie Ogórek CI naciska na dół, a lekarz Ci mówił, że masz go nisko więc Ty lepiej odpoczywaj, a nie cały czas coś robisz...

Zgłoś nadużycie #10848 20 grudnia 2013, 13:02

Dorota93 Supermama
ewka gratuluję udanej wizyty :)

Zgłoś nadużycie #10849 20 grudnia 2013, 13:04

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Dorotka pewnie Ogórek CI naciska na dół, a lekarz Ci mówił, że masz go nisko więc Ty lepiej odpoczywaj, a nie cały czas coś robisz...

myślę czy opłaca mi się iść spać, bo o 14 muszę obiad podgrzać.. :D
niestety Ewcia muszę zrobić, bo ja na wigilię szykuję pomalutku , nie dam rady inaczej tego ogarnąć :(

Zgłoś nadużycie #10850 20 grudnia 2013, 13:05

basza Fajna mama
[QUOTE=ewka90;2120128]Qasha udanej imprezki :) )
Anett może faktycznie Ci potwierdzą i jutro będziesz imprezować :)
Witaj Monty :)
Oj Basza takie objawy to możliwość zapalenia ucha lub angina ale mam nadzieję, że to nic z tego i już lepiej się czujesz. No i oczywiście tosty z czosnkiem zjedz to naturalny antybiotyk.

Ja już po wizycie ;) Wszystko dobrze :) Ciśnienie jak zwykle niskie, ale lepiej niskie niż wysokie, ważne, że dobrze się czuję :) Mały ma się dobrze i jest głową w dół. Waga: około 1700.[/QUOTE
super ze z Robaczkiem :-) wszystko ok i z Mamusią tez :-) . CieszE się bardzo. Zaaplikowalam sobie watę z amolem do ucha, prenalen popijam i jakies tabletki.na gardlo dozwolone tez.mam, jakby troche lepiej :-) . Dziękuję Ewcia i gratuluję udanej wizyty :-)