Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10811 19 grudnia 2013, 19:02

basza Fajna mama
A co ludzi dookoła to.pewnie mysla, ze umierajaca jestem tylko cos nie mogę na tamtą stronę przejsc i ten biedny ksiadz juz od tylu tygodni musi przylazic hihihi :-)

Zgłoś nadużycie #10812 19 grudnia 2013, 19:09

kirsti30 Gotowa na wszystko

basza napisał(a)

A co ludzi dookoła to.pewnie mysla, ze umierajaca jestem tylko cos nie mogę na tamtą stronę przejsc i ten biedny ksiadz juz od tylu tygodni musi przylazic hihihi :-)

Hahaha a to najlepsze w tym wszystkim, jak ludzie smai sobie dokładają :) hje hje :D niech im tam :D

Ja ide legnąć, normalnie masakra dziś :(

Zgłoś nadużycie #10813 19 grudnia 2013, 19:28

diaglab Gotowa na wszystko
Dziękuję dziewczyny za wsparcie:-* jesteście kochane :-)
Ece współczuję Ci straty Maluszków, napewno bardzo to przeżyłaś :-( najważniejsze że masz Martynkę i Ada w drodze :-) . Ale wiem że o Aniołkach nigdy się nie zapomina i ból w serduszku nadal zostaje :-( o to Ada już pewnie nie może doczekać się zabawy grzechotką i z tej okazji pewnie fika w brzuszku :-) cieszę się że wyniki masz w porządku i oby przestało Cię wszystko swędzieć.
Anett tak, to pewnie ten sam przepis, choć ja ciasto 4 czy 5 tyg. Temu robiłam i miało to leżakować i dopiero teraz się piecze ( właściwie mój M. Będzie musiał to zrobić :-D to będzie Jego pierwsze ciasto w życiu które upiecze i będzie miał już w tym doświadczenie bo ja piernik pieklam 2 x w życiu i zawsze zakalec wychodził. A ten przepis pierwszy raz chciałam wypróbować). Twoje pierniki napewno zmiękną i będą przepyszne :-) kuruj się Kochana :-) Kochana a na Porodówce też zawsze sobie popłaczę aż mąż się śmieje hihi :-D
Basza dzisiaj wyjątkowo mam biegunki :-D ale to efekt uboczny magnezinu bo czytałam w ulotce także idę ze skrajności w skrajność :-D ale wolę biegunkę niż zatwierdzenie :-D ale biorę pod uwagę że problemy z wypróżnianiem wrócą dlatego profilaktycznie dalej będę jeść otręby. Oj nasze ciąże to faktycznie wspinaczka ale ja bym powiedziała że jak na Mount Everest hehe :-D ale nie tracę nadziei że urodzimy w terminie i już bliżej jak
dalej :-) nie można masować kręgosłupa? :-( dobrze że mi powiedziałas bo ostatnio masowałam sobie krzyż bo mnie bolał. Może to też przyczyniło się do skurczy. Już nie będę pomimo że skóra na krzyżu niemiłosiernie mnie swędzi:'(

Zgłoś nadużycie #10814 19 grudnia 2013, 19:33

diaglab Gotowa na wszystko
Kirsti wypoczywaj :-) napewno nie połamiecie sobie zębów na Twoich pierniczkach, będą przepyszne :-) wklej zdjecie łóżeczka :-)
Basza hehe no faktycznie sąsiedzi niewiadomo co sobie myślą jak ksiądz przychodzi do Ciebie :-) napewno przez plotki już jesteś sławna :-D

Zgłoś nadużycie #10815 19 grudnia 2013, 19:35

qasha Fajna mama
Anett - kochana przytulam kochana.

diaglab - noo to musi wyjsc super piernik skoro pierwszy raz bedzie piekl :) ja zawsze jak cos robie pierwszy raz w kuchni to wychodzi mi najlepiej :D

ja dzisiaj tez intensywnie. teraz troszke odpoczywam, zamówiłam auchan direct na poniedziałek bo nie mam zamiaru mykac miedzy półkami w te dni w sklepach :)

jutro mam w pracy wigilie :)

Zgłoś nadużycie #10816 19 grudnia 2013, 19:57

Konto usunięte
Cebula pomogła !!! Dziękuje dziękuje :* i serdecznie polecam cebule na wrzody !! :)
dziś miałam dzień lenistwa ,chociaż wcale tego nie chciałam !! :( dopiero pod wieczór odzyskałam troche siły... Byliśmy na zakupach świątecznych :P znalazłam telefon który oddałam :) i teraz leżę i patrze na zakupy które trzeba rozpakować ,żeby potem zapakować na prezenty :D bez sensu :D
Jutro mam wizytę ,już nie mogę się doczekać :)

Zgłoś nadużycie #10817 19 grudnia 2013, 20:29

ewka90 Gotowa na wszystko
No właśnie gdzie się podziała Dorotka?

Kincia ja też mam jutro wizytę :) Dobrze, że cebula pomogła i masz już spokój :)
Qasha Ty zawsze na pełnych obrotach :)
Diglab już na prawdę niedługo z Ci zostało więc dasz radę :)
Basza również Cię podziwiam, że przyjmujesz komunię w domu, teraz to rzadko się zdarza. A co do tego co ludzie mówią to ja też ostatnio usłyszałam, że pewnie coś nie tak z moim dzieckiem, bo kobieta w ciąży codziennie na roraty chodzi to coś musi być nie tak :) Więc wiesz ludzie i tak swoje wymyślą :)

Zgłoś nadużycie #10818 19 grudnia 2013, 20:44

Dorota93 Supermama
hej jestem :)
rano pojechałam sama na zakupy świąteczne, ledwo wyrabiałam na zakrętach z wózkiem hahah ale miła Pani kasjerka zawołała mnie do kasy z pierwszeństwem :)
później wróciłam do domu i zrobiłam paszteciki z kapustą i grzybami, takie a'la kapuśniaczki. No i mojemu mężulkowi sałatkę do pracy bo robią sobie na dole wigilię. Ci to pożyją :) nogi mi już spuchły i mam palce jak takie parówy, dopiero teraz sobie siadłam :)
Małego dziś mało czuję, ale mam nadzieję, że jak się położę to da o sobie znać, już trochę czekolady zjadłam. Może się rozkręci.
Dziękuję za zainteresowanie moją osobą, ale beze mnie też tu sobie świetnie radzicie :)
Dużo naskrobałyście dziewuchy.
No więc co pamiętam, to naszym leżakującym życzę dużo siły i wytrwałości. To jest wszystko dla zdrowia maluszków, jeszcze troszkę muszą wytrzymać, a więc zaciskajcie mocno nogi. Wierzę, że wytrzymają do lutego!
Basza pięknie napisałaś o Bogu i ogólnie o życiu, no lepiej bym tego nie ujęła.
Wizytującym życzę udanych wizyt, co by maluszki pomachały mamuśką i się ładnie ustawiały do fotki.
Anett odpoczywaj dużo i nie przejmuj się wszystkim. Wiem, że łatwo się pisze, ale maluszek to czuje. A jeśli chodzi o wielkość brzucha to mój lekarz mi powiedział, że jeśli dziecko jest zdrowe to nie ma się czym przejmować i mamy zaufać lekarzowi, a nie czytać w internecie pierdoły hihi :)
Niutka sukienka śliczna, sama taką oglądałam ale ja za niska jestem do niej :( Więc mi na święta pozostaje koc, ewentualnie dywan.
Kirsti Ty też się oszczędzaj kochana, ale cieszę się, że już masz postęp z robotą. Co wymyśliłaś na stół? :)
Qasha dobrze, że już koniec z takimi wycieczkami :)
Ece bardzo się cieszę, że masz dobre wyniki. Też na to miałam badania a te swędziołki to napewno miałam od proszku bo gdy zmieniłam, wszystko minęło.
Kincia dobrze, że Ci cebula pomogła !! :) Cebula dobra na wszystko ! :D
Przepraszam, jeśli kogoś pominęłam ale już trochę nie kontaktuję po intensywnym dniu...

kochane kupiłam dziś śledzie takie luzem ale chyba za wcześnie... Ile mogę je trzymać w lodówce i jak najlepiej je przechowywać?

Zgłoś nadużycie #10819 19 grudnia 2013, 20:46

Dorota93 Supermama
ewka na roraty chodzisz ? :)

Zgłoś nadużycie #10820 19 grudnia 2013, 20:50

No jak do tej pory tylko raz opuściłam :) ) Chodzę z chrześnicą, a ona z lampionem :)

Zgłoś nadużycie #10821 19 grudnia 2013, 20:51

No i Dorotka Ty uważaj tak z tymi zakupami przecież lekarz Ci powiedział, że Mały się obniżył więc spokojnie a nie szaleństwa zakupowe! :)

Zgłoś nadużycie #10822 19 grudnia 2013, 20:52

Dorota93 Supermama
ale super ja też bym pochodziła ale u mnie to chyba o 7 czy o 6:30 no nie ma szans, żebym wstała....
Spokojnie , Kamil wniósł zakupy :)

Zgłoś nadużycie #10823 19 grudnia 2013, 21:09

Dorota93 Supermama
Jeny dzirwczyny boli mnie wszystko razem a jednak osobno :D czuje kazda najmniejsza kosteczke. I maly sie rusza tylko sie polozylam :)

Zgłoś nadużycie #10824 19 grudnia 2013, 21:21

Monty Świeżo upieczona
witam ja mam termin na polowe lutego
:-)

Zgłoś nadużycie #10825 19 grudnia 2013, 21:24

Dorota93 Supermama
Witaj Monty :) spodziewasz sie corki, synka? :) napisz cos o sobie

Zgłoś nadużycie #10826 19 grudnia 2013, 21:30

Monty Świeżo upieczona
To moj drogi synek - starszy ma 10 tat :-) Szymon pojawil sie w moim zyciu bardzo wczesnie . Przyniosl jednak wiele radosci i jest moim oczkiem w glowie. O kolejnyc dzieciach nie myslalam dopoki nie poznalam mojego meza w 2012 r. jestem w 31 tygodniu ciazy i chyba mam dola ... przytlacza mnie tak wiele rzeczy ... a dzis mialam badanie na chomeostaze ciazowa ... czekam na wyniki powinny byc jutro . Tak sie zastanawiam czy jest ktos kto ma jakies doswiadczenie w tej sprawie ? ...

Zgłoś nadużycie #10827 19 grudnia 2013, 21:45

Dorota93 Supermama
Oj jaa niestety nie :( a ile masz lat i skad jestes? :) jakie imie nadasz? :)

Zgłoś nadużycie #10828 19 grudnia 2013, 21:45

Monty Świeżo upieczona
Tak to w skrocie wyglada ... jesli hodzi o mnie wlasnie chodze po kuchni i sie drapie ...swedzi mnie wszystko okropnie :-( Moj maly Moty wierci sie okropnie ma bardzo silne nozki :-) ale ja sie tak bardzo martwie ... ze nie wiem jak wytrzymam do jutra

Zgłoś nadużycie #10829 19 grudnia 2013, 21:47

Dorota93 Supermama
A dzieje sie cos?

Zgłoś nadużycie #10830 19 grudnia 2013, 21:53

Monty Świeżo upieczona
Lat mam 28 i obecnie mieszkam w UK razem z meze i moim starszym synkiem . a ty ? Staram sie czytac twoje starsze posty ale jeszcze nie do konca rozumiem jak dziala forum. Wlasciwie to nigdy nie korzystalam z forum. Nie mialam potrzeby . W Polsce mialam prace i znajomych. Tu jestem troche osamotniona i sfrustrowana czasami.