Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10731 18 grudnia 2013, 14:19

kirsti30 Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Hii-wszyscy mi tak mówią,żebym tą piłkę wyciągnęła,ale to nie piłka ;-) .

Ece rewelacja :) śliczna chatka :)

Zgłoś nadużycie #10732 18 grudnia 2013, 14:21

lorelei_l napisał(a)

Witajcie Mamuśki,

Dziś się mega nie wyspałam, bo nie mogłam spać od 0.00 gdzieś do 4.00. Pewnie będę odsypiać w ciągu dnia jakoś i kolejna noc znów będzie średnio przespana grrr.
Może dziś się zabiorę za upieczenie ciasteczek, a jutro za dekorowanie, bo pewnie zajmie to cały dzień.

Lore_i witaj w klubie nie wyspanych a zgryźliwych. Podziwiam cię za ciasteczka, ja nawet nie zaplanowałam jeszcze menu na wigilie :) w końcu nas dwoj, kot to troje, bąbel czwórka ....no i chyba komplet. Uszy do góry. Ja swojego dziś po kostkach gryze o byle co ;)

Zgłoś nadużycie #10733 18 grudnia 2013, 14:59

Anett Gotowa na wszystko
Dziękuję za wsparcie :) no właśnie staram się nie martwić na zapas ale wiecie jak to jest, na następnej wizycie mam przypomnieć żeby znów dokładnie wymierzył mojego bąbla...
Najgorsze, że nie umiem leżeć:/ no i muszę się nauczyć wolniej ruszać w takim razie... bo czasem zapitalam jak mały samochodzik :)

Ja też ostatnio kiepsko śpię, coraz częściej boli mnie lewe biodro, dziś już pod tyłek podłożyłam poduchę w nocy..no nawet coś pomogło :)
Lorelei ciasteczka :) ja mam zamiar się wziąć za pierniki, ale gotowanie obiadu mnie wykończyło na razie...

Doszedł mi dziś materac, powiem Wam że wygląda solidnie mimo, że piankowy to jest odpowiednio twardy, no i razem z materacem parę ubranek (moich pierwszych kupionych) :)

Zgłoś nadużycie #10734 18 grudnia 2013, 19:04

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie mamcie :)

Ece-super szpiczasty domek twojej kruszynki :) :)

my na 19 stycznia zapisani na sesje brzuszkową,szkoda że to nie będzie na zewnątrz jak latem ale jestem pewna że i w studio będzie super :) :)
Ja dzisiaj pierwszy raz poczułam jak moje dziecie miało czkawkę i na dodatek w pracy...toż się uśmiałam z koleżanką jak jej pokazałam jak brzuch podskakuje a chwile potem skopał mnie łobuz po jakimś organie bo nie zle zabolało...moje kochane :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #10735 18 grudnia 2013, 19:17

qasha Fajna mama
czesc mamusie :)

trafiłam w koncu do was i probuje was nadrobić.

Dorota - jak tam po wizycie u lekarza ?? ? mam nadzieje ze wszystko ok.

Anett - nie stresuj się, wielkość brzuszka na pewno nie ma znaczenia do rozwoju dziecka. niejednokrotnie kobiety mają albo mega duze brzuszki albo bardzo małe. moj brzuszek tez ie jest jakis gigantyczny, a za kazdym razem jak mowie lekarzowi ze nie duzy - to lekarz mowi ze tylko sie cieszyc :)

Ece - suuuper masz brzuszek :)

Kiniaa - noo to sesyjkę bedziecie mieli już pod koniec :) faaajnie :)

Kirsti czasami zdazaja sie takie dni :)

u nas wszystko w porzadku :) podróże zniosłam dobrze :) ustaliłam przed chwiląz tesciową co robimy na swieta do jedzenia wiec teraz tylko liste zakupow i jeszcze jakies przystawki musze wymyslec :)

Zgłoś nadużycie #10736 18 grudnia 2013, 19:58

Konto usunięte
tyle się napisałam i mi forum szfankuje i wiadomość nie chce się dodać ;/ ahh nie mam cierpliwości   :D trudno ,nadrobiłam wszystkich ! przeczytałam wszystkich , atu taki psikus !

Zgłoś nadużycie #10737 18 grudnia 2013, 20:05

Konto usunięte
Dorota na teściową najlepiej się obrazić xD ahaha trzymaj się Kochana moja:*
Lorelei ojj to niedobrze ! :P moja kotka też pogryzła wszystkich wkoło :P ale ogólnie lubi swojego wet,tylko teraz był jakiś inny który w ogóle nie miał podejścia ! dobrze że Twój kociak wyszedł z tego ,bo na pewno nie było mu łatwo po takim pogryzieniu :( ooo ciasteczka ! :) dobrze że przypominasz ,bo ja też bym musiała upiec :) tylko boję się że wszystkie zjem :P ,a chciałabym je na choince powiesić :P co do nieprzespanych nocy ,to u mnie też się zdarzają takie gdzie spać nie idzie :( współczuje i życzę Ci abyś dziś spała całą noc ! :)
Niutka oo tam domowe sesje ,a do tego z choinką :D to jest coś ! będziecie mieli fajną pamiątke!! fajnie że dogadujesz się ze swoją teściową :)
Anett to nie nadrabiaj ,bo sama wiem że ciężko nadrobić wszystkie wspaniałe Mamuśki ,tylko pisz co u Ciebie!! :) nie przejmuj się wymiarami ! moja niunia ma zawsze za dużą głowę i za długie kości udowe ,proporcjonalnie do reszty ciała ,ale lekarz mówi żeby się nie martwić :) a co do Twojego brzuszka ,to pamiętam ostatnią Twoją fotkę i nie zgodzę się z tym że jest mały :P nie denerwuj się ,wszystko jest i będzie dobrze :*
Kristi ja się czuje taka od kilku tyg ! najgorzej jest wieczorem :( damy rade :* fajnie że wszystko pozałatwiałaś ! :) dodam fotkę ,śmieszną taką bo podobna jestem do postaci z bajki :D mój mąż na mnie mówi Fimbuś :D tak się właśnie czuje !!jak duży gruby obolały fimbuś :D
a teraz co u mnie :) ktoś dziś rano przywiązał psa do kraty od sklepu ,pod moim domem i go tam zostawił ,ładnych pare godzin biedak na mrozie siedział na krótkiej smyczy i marzł :( zadzwoniłam po straż miejską ,bo nie mogłam juz na to patrzeć i nagle znalazła się właścicielka ,niby była w sklepie i zapomniała o psie ,poszła do domu a biedak marzł :( aż mi się wyć do gwiazd chciało jak widziałam w jego oczach taki jakby smutek :( albo to przez moje hormony :D bo wczoraj się popłakałam że mi lampki z lustra spadły :P

Zgłoś nadużycie #10738 18 grudnia 2013, 20:07

Konto usunięte
Ece Kochana śliczny brzusio :* odrazu lepszy wieczór jak taką piłeczkę zobaczyłam :D obu dwie piękne jesteście :) no faktycznie nie dasz rady tego wciągnąć :) hehe
Ewa powodzenia w remoncie :* oby jak najszybciej się skończył !! :) ja dopiero mam 50 pierogów :( tyle to ja sama zjem w święta :D  
Kinia super że jesteście umówieni na sesje ! :) koniecznie podziel się ppotem z nami zdjęciam :) oo widzę że nie ja dziś tylko jestem skopana aż do bólu :P

Zgłoś nadużycie #10739 18 grudnia 2013, 20:32

kincia rozbawiła mnie twoja dygresja :D hehe właściwie to faktycznie wyglądasz jak ten pimpuś czy to to tam ;) .

Kiniaa ja jeszcze nie widziałam jak mały miał czkwawke....wydaje mi się że czasami wiem bo stuka ale to widze że cały brzuch się rusza...hm

Anett ja byłam jak ty, wszędzie musiałam być i komandować....dzisiaj był mega dzień klęski...mój wszystko robił w domu a ja leżałam...podładowałam baterie by zrobić racuchy jabłkowe i ...znowu w głowie zaczeło się krecić i do wyra.
A mały tak kopieeeeeena maksa :D

Zgłoś nadużycie #10740 18 grudnia 2013, 20:45

Dorota93 Supermama
Witajcie :) ja wpadlam tylko dac znac co po lekarzu, bo nie mam dostepu do komputera i pisze z telefonu, co doprowadza mnie do szalu, bo robie byk za bykiem.

U lekarza wyszlo jak myslalam, ze ta moja pociecha zlazla nizej. Ale mam sie nie martwic. Musze brac magnez 3x2 tabletki dziennis, 2x1 tabletka dopegyt na cisnienie i 4x na dzien leki na wymioty. Termin dalej utrzymuje sie taki sam. Maly ma 2100 i do porodu bedzie mial tak z 3500 czyli moim zdaniem tak akurat :)
Nastepna wizyte mam 27 grudnia i mam pilnowac cisnienia. Jesc 7 posilkow dziennie w malych ilosciach. Wyzalilam sie lekarzowi z moich lekow i obaw i pogadal ze mna jak przyjaciel a na koniec puscil bicie serca Igorka :) i powiedzial, ze Kamil ma ladna i fajna zone i prawil mi komplementy hihi :) mowil tez, ze mam sie tak nie zamartwiac i nie czytac tyle w internecie :)

Bylam pozniej na wizycie u poloznej z moim K. Mila i rzeczowa kobietka. Pokazala mi tez jak masowac krocze. W zblizajacym sie terminie mam sie do niej zglosic na badania i ktg i bedziemy myslec co dalej.

Zgłoś nadużycie #10741 18 grudnia 2013, 20:46

Konto usunięte
Dziewczyny pomocyyyy !!! Zrobił mi się wrzód :( wiadomo gdzie :D boli mnie to ,znacie jakieś sposoby żeby tego się pozbyć ? Całe szczęscie mam wizytę w piątek !

Zgłoś nadużycie #10742 18 grudnia 2013, 20:47

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dziewczyny pomocyyyy !!! Zrobił mi się wrzód :( wiadomo gdzie :D boli mnie to ,znacie jakieś sposoby żeby tego się pozbyć ? Całe szczęscie mam wizytę w piątek !

Odgryze Ci go :P

Zgłoś nadużycie #10743 18 grudnia 2013, 20:49

Kincia-ależ zgrabniocha jesteś i fajowy brzuś :)

Zgłoś nadużycie #10744 18 grudnia 2013, 20:50

kincia napisał(a)

Poczekaj aż się wybuduje, ja też to przerabiałam, masowałam go delikatnie żeby sobie rosnoł a później ściśnij go :) hihihh

Zgłoś nadużycie #10745 18 grudnia 2013, 20:50

Dorota93 napisał(a)

bleeee WYMIOT :D hahahaha

Zgłoś nadużycie #10746 18 grudnia 2013, 20:51

Dorota ty mega szczęściaro :) fajnego masz doktora, no i położna git majonez. A ty odpłatnie masz z nią takie spotkania? Bo moja to mi zaledwie czas poświęca w trakcie mierzenia parametrów i co zdąże zapytać to pytam a potem dupa....

Zgłoś nadużycie #10747 18 grudnia 2013, 20:52

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

bleeee WYMIOT :D hahahaha

Hahaha :D

Zgłoś nadużycie #10748 18 grudnia 2013, 20:53

Dorota93 napisał(a)

już to widze haha

Zgłoś nadużycie #10749 18 grudnia 2013, 20:55

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Dorota ty mega szczęściaro :) fajnego masz doktora, no i położna git majonez. A ty odpłatnie masz z nią takie spotkania? Bo moja to mi zaledwie czas poświęca w trakcie mierzenia parametrów i co zdąże zapytać to pytam a potem dupa....

Raz mialam spotkanie zeby ogladac szpital, a dzis zeby pogadac o porodzoe bo ona bedzie go przyjmowac. Spotkania za darmo ale za porod kasuje :p

Zgłoś nadużycie #10750 18 grudnia 2013, 20:55

Ece Gotowa na wszystko
Dziękuję Wam za miłe słowa :-*.

Dorotko-co po wizycie melduj Kochana,co u Ciebie i Igorka :-) .

Anett-teraz już musisz zwolnić,nie ma innej opcji, a jak już urodzisz znowu wejdziesz na obroty :-) .

Kincia-Twój brzusio śliczny,a Fimbuś jest słodki.Ja ciągle zapominam ,że ten brzusio mi wystaje i obijam się o blaty,ściany jak słoniątko.

Kiniaa-fajnie,że temin sesji ustalony :-) .A czkawka jest faktycznie rewelacyjnym uczuciem,choć Ada ma ją często zawsze wywołuje u mnie uśmiech ten skaczący brzusio .

Qasha-dobrze,że już po wojażach,rozumiem że to były ostatnie takie długie trasy :-) .Powodzonka w wymyślaniu przystawek.Za mnie tę robotę odwaliła szwagierka :-) moje zadanie to realizacja listy zakupowej :-) .

Kirsti30-coraz częściej poruszam się kaczkowato,szczególnie gdy siedzę na niewygodnym krześle.Dziś tak było na jasełkach w szkole u Martyśki,ledwo wstałam i doczłapałam się do samochodu-ciągnął mnie cały brzuch i pachwiny.A występ trwał jedynie 20 min.nie chcę myśleć co by było po godzinie.

Lorelei-mam nadzieję,że Twoja alergia jest jednak w odwrocie.

Przez moją poranna zachciankę śledziową zafundowałam sobie na cały dzień mega zgagę.Okropieństwo.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0