Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10711 18 grudnia 2013, 9:11

Dorota93 Supermama
Niutka dziś jeszcze nic nie było, ale wczoraj to aż 3 razy ...
Super, że nagrałaś filmik ! Cudna pamiątka :) :) no i gratuluję teściowej :P

Zgłoś nadużycie #10712 18 grudnia 2013, 9:14

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Mamuśki,

Dorota- teściowe chyba już tak mają z definicji :)
Ewka- miłego spacerku choć może poczekaj aż będzie trochę cieplej
Ece- współczuję swędzenia, wiem jak potrafi być upierdliwe,
Kristi- na zmianę dokumentów masz 30 dni, więc możesz sobie to w czasie rozłożyć, żeby w największych tłokach przed świętami nie biegać po mieście
Niutka- fajnie, że wet coś zaradził z pupilkiem, bo żal patrzeć jak coś się dzieje i nie ma za bardzo jak pomóc nawet
Kinica- mój kot ostatnio podczas zastrzyku był bardzo grzeczny, a jak tylko wet się odwróciła to planował się rzucić na jej rękę, dobrze, że mój W. go trzymał. Ale zdecydowanie kot traumatycznie znosi weterynarzy- kiedyś dużo odwiedzał, bo pogryzł go pies i miał komplikacje, ale na szczęście wyszedł z tego.

Dziś się mega nie wyspałam, bo nie mogłam spać od 0.00 gdzieś do 4.00. Pewnie będę odsypiać w ciągu dnia jakoś i kolejna noc znów będzie średnio przespana grrr.
Może dziś się zabiorę za upieczenie ciasteczek, a jutro za dekorowanie, bo pewnie zajmie to cały dzień.

Zgłoś nadużycie #10713 18 grudnia 2013, 9:14

Dorota93 Supermama
Muli mi internet, idę wstawić pranie i trochę porobić, odezwę sie po lekarzu, jadę na 15:00 :)

miłego dnia wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #10714 18 grudnia 2013, 9:16

Niutka26 Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Niutka dziś jeszcze nic nie było, ale wczoraj to aż 3 razy ...
Super, że nagrałaś filmik ! Cudna pamiątka :) :) no i gratuluję teściowej :P

Oglądałam Twój :) ) super :) i masz rację,że to pamiątka :)
dlatego ja cały czas robię zdjecia brzuszka i nagrywam jak się rusza,bo szczerze to będzie mi go brakować za niedługo...:/ Mimo,że coraz ciężej chodzić,spać a o założeniu butów można pomarzyć...
A jak się uda i mąż nie ucieknie po wigilii spać to planujemy małą sesję przy choince :) Mamy statyw,trochę inwencji twórczej ,pomysłu i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Na taką profesjonalną u fotografa trochę brak środków przed Maluszkiem,a szkoda sobie nie sprawić takiego prezentu pod choinkę :) Oglądam takie sesje i buzia mi się nie zamyka z zachwytu.Ślicznie to wygląda :)

Mówią,żeby nie chwalić dnia przez zachodem słońca z tymi teściowymi,ale na prawdę rzadko się tak zdarzy,żeby się z nimi dogadywać...A mi się udaje i bardzo swoją lubię.

Zgłoś nadużycie #10715 18 grudnia 2013, 9:36

coś miłego na dzień dobry :)
https://www.youtube.com/watch?v=4sNlcwAh83Y

Zgłoś nadużycie #10716 18 grudnia 2013, 9:59

ewka90 Gotowa na wszystko
Już wróciłam okropnie tam zimno... brr... Ale zmarzłam...

Niutka to gratuluję takiej teściowej :) właśnie przygotowuję sobie sniadanko :) Świeża bułeczka z twarożkiem :) )

Dorotka powodzenia na wizycie i napisz od razu po :)
Lorelei współczuję nieprzespanej nocy.... odeśpij to w ciągu dnia :)

Zgłoś nadużycie #10717 18 grudnia 2013, 10:50

Anett Gotowa na wszystko
Hej Kobietki!

Jesteście WSPANIAŁE ale nie musicie się martwić:* generalnie u mnie w porządku.

Byłam trochę zabiegana, i z każdym dniem było gorzej się wbić na forum, przerosły mnie zaległości a nie miałam czasu tego nadrobić...i nie wiem jak to zrobię :/

Zgłoś nadużycie #10718 18 grudnia 2013, 10:54

Ece Gotowa na wszystko
Dzień Dobry!

Dorotka-powodzenia na wizycie-daj znać koniecznie po :-) .A wizytacje teściowej-no coż-trzeba jakoś to przeżyć ;-) ,najważniejsze,że jesteś już po :-) .

Ewcia-ja już po zakupach-część rzeczy zostawiałam jeszcze na jutro,bo problemy z parkowaniem auta,dwa głód ;-) ,no i parcie na pęcherz.Ale jutro spokojnie to pozałatwiam,co mi jeszcze zostało na liście.Ja też właśnie wrzuciłam śniadanko-chlebek orkiszowy,a do tego obsmażony śledzik z zalewy octowej-wczoraj w rybnym były ładne i od razu mi się zamarzyły.Kupiłam,wypatroszyłam i usmażyłam wczoraj,przez noc ładnie przeszły i dziś są pysznościowe.Jak ciężarnej niewiele do szczęścia trzeba.Jedyny mankamet to ten zapach po smażeniu-trzeba było porządnie wywietrzyć chałupkę ;-) .

Lorelei-Biedulko wspólczuję nieprzespanej nocy, oby udało Ci się zdrzemnąć i trochę zregenerować w ciągu dnia.

Niutka26-super,że utrwalasz chwile z brzusiem-piękna pamiątka będzię.Ja bardzo żałuję,że z Martyśką ma tylko kilka zdjęć,bo szybko się zapomina jak duży był brzusio.Ja też się przymierzam,żeby swoją akrobatkę nakręcić jak bombarduje brzuch :-) .Za kilka lat jak będzie to oglądać to nie uwierzy.Zresztą ja codziennie nie mogę wyjść z podziwu,kiedy ta moja pierworodna tak urosła,przecież wydaje mi się ,że całkiem niedawno przyszła na świat-taka maleńka i bezbronna,a teraz pannica i pilna uczennica.Nawet nie wiem kiedy to zleciało.
A na filmiku łezki mi się zakręciły-te hormony mnie wykończą ;-) .

Życzę miłego dzionka wszystkim i idę podziałać odrobinkę :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10719 18 grudnia 2013, 10:57

Ece Gotowa na wszystko
Anett-super,że wszystko ok,bo troszkę zaczęłam się o Ciebie niepokoić-żeby mi to było ostatni raz ;-) .A zaległościami rozumiem-ja wczoraj godzinę nadrabiałam 2 dni :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10720 18 grudnia 2013, 11:09

Anett Gotowa na wszystko
Ece jesteście takie Kochane :* tak mi się miło zrobiło jak wyłapałam z tych wszystkich stron, że się martwicie...

No właśnie a od soboty to tyyyle stron, że się załamałam.

Zgłoś nadużycie #10721 18 grudnia 2013, 11:22

Ece Gotowa na wszystko
Obiecalam Kinci fotki-to my sprzed chwili ;-) .

Zgłoś nadużycie #10722 18 grudnia 2013, 11:34

Dorota93 Supermama
Hej ja tylko na chwilke. Anett w koncu sie odezwalas :)
Ece ale masz brzuszek! Nie wierze :) poduche se wsadzilas :p

Zgłoś nadużycie #10723 18 grudnia 2013, 11:36

Anett Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Obiecalam Kinci fotki-to my sprzed chwili ;-) .

Ślicznie wyglądacie! :)

Wczoraj miałam wizytę i ginekolog zaniepokoił się, że jak na ten tydz to mam mały brzuch, po czym sam się zastanowił że może mu się jednak wydawać bo wysoka jestem to ta 'piłeczka' po prostu jakoś ginie...
Mimo to podczas usg wyszło, że mały ma od 2 tyg za mały brzuszek w stosunku do reszty ciała :( kazał mi się tym nie martwić, ale jednak opadł mi dobry nastrój wczoraj... Szyjka juz mi się skróciła więc mam nie 'tańczyć' i dodatkowo ciśnienie mierzyć codziennie bo wyszło mi za wysokie :/

Zgłoś nadużycie #10724 18 grudnia 2013, 11:37

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Hej ja tylko na chwilke. Anett w koncu sie odezwalas :)
Ece ale masz brzuszek! Nie wierze :) poduche se wsadzilas :p

Hii-wszyscy mi tak mówią,żebym tą piłkę wyciągnęła,ale to nie piłka ;-) .

Zgłoś nadużycie #10725 18 grudnia 2013, 11:48

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Ślicznie wyglądacie! :)

Wczoraj miałam wizytę i ginekolog zaniepokoił się, że jak na ten tydz to mam mały brzuch, po czym sam się zastanowił że może mu się jednak wydawać bo wysoka jestem to ta 'piłeczka' po prostu jakoś ginie...
Mimo to podczas usg wyszło, że mały ma od 2 tyg za mały brzuszek w stosunku do reszty ciała :( kazał mi się tym nie martwić, ale jednak opadł mi dobry nastrój wczoraj... Szyjka juz mi się skróciła więc mam nie 'tańczyć' i dodatkowo ciśnienie mierzyć codziennie bo wyszło mi za wysokie :/

Będzie dobrze-musisz się tylko oszczędzać.Najważniejsze,żeby nie było jeszcze rozwarcia.A nadciśnienie tez jest do opanowania-będzie dobrze zobaczysz.Głowka do góry :-) .

Zgłoś nadużycie #10726 18 grudnia 2013, 12:27

ewka90 Gotowa na wszystko
Ece świetny brzuszek :) ) Taka piłeczka :)

Anett nie martw się po prostu musisz więcej wypoczywać... A co do wielkości brzuszka Malucha to mi zawsze lekarz mówił, że dwu-trzy tygodniowe różnice to same się wyrównują przeważnie i takim czymś się nie przejmować... A ciśnienie da się opanować więc nie stresuj się bo wtedy będziesz miała jeszcze wyższe te ciśnienie.

Zgłoś nadużycie #10727 18 grudnia 2013, 12:32

Ece brzuszek śliczny :) bardzo zgrabny i chyba taki w sam raz jak na ten miesiąc :)
Anett witaj :) nie martw się tym,co lekarz powiedział,chyba uprzedziłby że to coś niepokojącego,czym można się martwić,musi przecież mówić o wszystkim,a skoro stwierdził,żeby o tym nie myśleć to nie myśl- zaufaj,że wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze :) Nie ma innej opcji nawet :)

Zgłoś nadużycie #10728 18 grudnia 2013, 12:33

lorelei_l Fajna mama
Ece- naprawdę wyglądasz jak z piłką :) śliczny brzuszek
Anett- stosuj się do zaleceń lekarza i będzie dobrze :) gdyby coś się działo, to zalecenia byłyby inne

Ja mam dziś jakiś zrypany humor przez to nie wyspanie. Nawet mi się wydaję, że uczulenie mi wraca :/ mam nadzieję, że sama sobie to wkręcam, ale pewnie poproszę W. żeby mnie pooglądał wieczorem.

Na razie zrobiłam ciasto na kruche ciastka i czeka sobie w lodówce, podczas gdy mi udało się znaleźć foremki do ciasta. Potem się będę bawić w wycinanie.

Zgłoś nadużycie #10729 18 grudnia 2013, 13:19

Dorota93 Supermama
Anett tak więc od dziś jak najwięcej leż i odpoczywaj, nie ma co szaleć, bo mały ma jeszcze kupę czasu do wyjścia ! :* ciśnieniem się nie martw, da się opanować tylko kontroluj a i jak mogę dać Ci moją radę, pij dużo wody :)

lorelei uśmiechnij się :)

Zgłoś nadużycie #10730 18 grudnia 2013, 14:15

kirsti30 Gotowa na wszystko
jestem. jednym okiem was czytam a drugim pisze a myślami jestem na kanapie...jeju jeju plecka moje biedne.ale wniosek o dowód złożony a prawo jazdy phi teraz nie wymienie zrobie po nowym roku. Wrrr. Nie wszystko na raz :) .

czy wy też czujecie się duże, obolałe, majaczące i kołyszące podczas chodzenia? to ostatnie to nawet sama się z tego śmiałam :)