Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10591 16 grudnia 2013, 22:03

Kiniaa Gotowa na wszystko
a reszta babek to gdzie?
poszły już w poduchy pewno :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #10592 16 grudnia 2013, 22:04

Dorota93 Supermama
Chodzi mi ze po tym 37 tc ma sie litowac :) teraz jeszcze niech siedzi :)
Kochane ide spac jutro mam troche roboty bo tesciowie przychodza na kawe i pewnie zostana na kolacji, musze posprzatac w domu bo dzis nic nie zrobilam takze dovranoc, wyspijcie sie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #10593 16 grudnia 2013, 22:05

A jeszcze dodam że waga wskazała dzisiaj 7,6kg na plusie i licze że zatrzyma się na 15-16 max

Zgłoś nadużycie #10594 16 grudnia 2013, 22:06

Spokojnej nocy Dorota :)

Zgłoś nadużycie #10595 17 grudnia 2013, 5:26

qasha Fajna mama
czesc mamsie :)

Kinciaa - super ze maluch duzy rosnie :) moj Staś w 31 tyg ważył 1800 :) takze porównywalnie ;)

Kirsti - suuuper domeczek :)

Dorota - nie przemeczajs ie tam tylko :)

ja dzisiaj wyruszam do Poznania wiec mnie pewnie nie bedzie. wroce poooozno wiec juz pewnie sily braknie na wejscie do was, wiec do jutra mamusie i milego dnia!! :)

Zgłoś nadużycie #10596 17 grudnia 2013, 7:10

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć :-)
Kirsti prześliczny domek Darusia/Natalki :-) pamiętaj by wypoczywać w międzyczasie załatwiania formalności.
Kiniaa cieszę się że wizyta udana, z Natanka już duży chłopak :-)
Qasha szerokiej drogi do Poznania, uważaj na siebie i Stasia i wracaj do nas szybko :-)
MamaJulki witaj i zagladaj do nas częściej. Ja też większość rzeczy będę robić w styczniu, jak narazie mam tylko część ubranek zakupionych :-)
Obudził mnie potworny ból brzucha tak jak na okres, ale tak mocno jak nigdy. Odrazu wzięłam 2 tabletki magnezu i nospe. Całe szczęście już przeszło. Chyba podzielę Dorota Twój wczorajszy los-w łóżku dziś poleże. Dobrze że obiad mam ugotowany. Czy Wy też macie takie bóle?
Basza- z hemoroidem raz lepiej raz gorzej, wczoraj wzięłam jeden z leków na noc i mam nadzieję że nie spowodował on tego bólu brzucha. Wczoraj rozmawiałam z mamą i jej po porodzie też wyskoczyły hemoroidy :-( widzę że u mnie chyba to dziedziczne. Najgorsze jest to że nie cofnęły jej się :-( Zapytam jeszcze siostry.

Zgłoś nadużycie #10597 17 grudnia 2013, 7:12

A Niutka cieszę się że u męża w pracy już lepiej :-) trzymałam za Was kciuki :-) oby Twój mąż zawsze w dobrym humorze wracał do domu :-)

Zgłoś nadużycie #10598 17 grudnia 2013, 7:40

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Cześć :-)
Kirsti prześliczny domek Darusia/Natalki :-) pamiętaj by wypoczywać w międzyczasie załatwiania formalności.
Kiniaa cieszę się że wizyta udana, z Natanka już duży chłopak :-)
Qasha szerokiej drogi do Poznania, uważaj na siebie i Stasia i wracaj do nas szybko :-)
MamaJulki witaj i zagladaj do nas częściej. Ja też większość rzeczy będę robić w styczniu, jak narazie mam tylko część ubranek zakupionych :-)
Obudził mnie potworny ból brzucha tak jak na okres, ale tak mocno jak nigdy. Odrazu wzięłam 2 tabletki magnezu i nospe. Całe szczęście już przeszło. Chyba podzielę Dorota Twój wczorajszy los-w łóżku dziś poleże. Dobrze że obiad mam ugotowany. Czy Wy też macie takie bóle?
Basza- z hemoroidem raz lepiej raz gorzej, wczoraj wzięłam jeden z leków na noc i mam nadzieję że nie spowodował on tego bólu brzucha. Wczoraj rozmawiałam z mamą i jej po porodzie też wyskoczyły hemoroidy :-( widzę że u mnie chyba to dziedziczne. Najgorsze jest to że nie cofnęły jej się :-( Zapytam jeszcze siostry.

No to lez Kochana, a z tymi lekami... to mi tez sie czasem wydaje, ze mogą powodowac dziwne skutki.niepożądane. Ja np po jednych globulkach dopowchowych dostalam plamien. Co do bolu brzucha to nic.nie.ppmogę bo mnie tylko okazjonalnie nie boli - a tak niestety naokrąglo, tyloo natęzenie sie zmienia. Moze faktycznie te hemorpidy u Was dziedziczne, moja.kolezanka tez w ciazy zaczela przygode z hemoroidami i niestty zostaly. No ale Ty sie szybko za niego zabralas wiec moze uda sie vo pozbyc na zawsze lub przynajmniej do nastepnej.ciazy hihi.

Zgłoś nadużycie #10599 17 grudnia 2013, 7:41

basza Fajna mama
No i dzien dobry wszystkim oczywiscie :-)

Zgłoś nadużycie #10600 17 grudnia 2013, 8:00

Hej Basza :-) ja Ci dam następną ciążę :-P najpierw pierworodnego muszę w terminie urodzić NIE PRZED! No chyba że po 37 tyg. ;-) później o drugim bobo będzie się myśleć :-P
A jaki masz charakter swoich bóli?i wtedy jak jechałaś do szpitala?czułaś że skraca Ci się szyjka?

Zgłoś nadużycie #10601 17 grudnia 2013, 8:03

Dorota93 Supermama
Bry :)
Jesli chodzi o bol to ja nie potrafie rozpoznawac tych boli :( ale cos boli to napewno.
Diaglab lez sobie dzisiaj i idpoczywaj. Co prawda mi to poprawy nie przynioslo, ale trzymam kciuki, by Tobie bylo lepiej :)
Basza wyspana? Jak Ninka Sloninka?

Zgłoś nadużycie #10602 17 grudnia 2013, 8:09

Dorota93 Supermama
Dziewczyny czy ja np moge czuc, ze mam nizej malego niz zwykle?

Zgłoś nadużycie #10603 17 grudnia 2013, 8:09

Dorota93 napisał(a)

Bry :)
Jesli chodzi o bol to ja nie potrafie rozpoznawac tych boli :( ale cos boli to napewno.
Diaglab lez sobie dzisiaj i idpoczywaj. Co prawda mi to poprawy nie przynioslo, ale trzymam kciuki, by Tobie bylo lepiej :)
Basza wyspana? Jak Ninka Sloninka?

Podoba mi się jak mówisz "Bry" :-D u mnie wujek zawsze się tak witał :-)
Poleże, wcześniej dużo mi to dawało no i leki. Jakoś doczłapać w dwupaku muszę do 37 tc :-)
Ty też się dziś nie przepracowuj :-P
A jak tam u Ciebie? Nadal masz nudności, wymioty i boli brzuch?

Zgłoś nadużycie #10604 17 grudnia 2013, 8:11

Ale słoneczko u mnie pięknie świeci...aż by się chciało na spacer wyjść :-P

Zgłoś nadużycie #10605 17 grudnia 2013, 8:17

Dorota93 Supermama
Wczoraj przed spadniem znowu wymiotywalam (mojego K to nie rusza bo nawet sie nie obudzil, jaja beda jak rodzic zaczne), niedobrze mi caly czas i kurde ten twardy brzuch... ktos by se mogl glowe rozwalic o niego :/ diaglab u ciebie sloneczko a ja mam rolety zasloniete jeszcze xs ale slysze ptaki jak piszcza na dworze :)

Zgłoś nadużycie #10606 17 grudnia 2013, 8:17

lorelei_l Fajna mama
Hej Mamuśki,

Kinia- to Twój synek będzie dużym mężczyzną :) u mnie w 30 tygodniu było 1400g i podobno to jest po środku skali :)
Qasha- miłej podróży :) na szczęście trasa Warszawa-Poznań raczej do lekkich należy :)
Diaglab- korzystaj z odpoczynku, bo to dobre dla Ciebie i dla malucha :)
Dorota- niby brzuchol się obniża przed porodem ok 2 tygodni, podobno odczuwa się to dzięki łatwiejszemu oddychaniu :) ale może po prostu u Ciebie Igor się przesunął- jak był ułożony wcześniej?

Ja mam ostatnio jakoś schizę, że dziecko się nie przekręci właściwie, bo w sumie blisko już ten 32 tydzień, po którym się podobno mało dzieci przekręca, a nadal leży bokiem :/ zobaczymy co się okaże na wizycie, bo na 7 stycznia mam dopiero.

Zgłoś nadużycie #10607 17 grudnia 2013, 8:20

Dorota93 Supermama
Lorelei moj caly czas glowka w dol wlasciwie od poczatku. Kaskader :) trzymam kciuki aby Twoje malenstwo sie przekrecilo!!

Zgłoś nadużycie #10608 17 grudnia 2013, 8:23

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Hej Basza :-) ja Ci dam następną ciążę :-P najpierw pierworodnego muszę w terminie urodzić NIE PRZED! No chyba że po 37 tyg. ;-) później o drugim bobo będzie się myśleć :-P
A jaki masz charakter swoich bóli?i wtedy jak jechałaś do szpitala?czułaś że skraca Ci się szyjka?

nie nic czulam, ze mi sie.skraca bolal mnie.po prostu bardzo brzuch i cala noc nie przechodzilo, taki okresowy bol, twardy brzuch i wiesz przepraszam.za.szczegoly ale.jak.aplikowalam.sobie.luteine.to.wydawalo.mi.sie,.ze tam.jest jakos bardziej miekko i za.pierwszym razem skrocila.mi.sie.do.cos.ponad 2cm a potem pomimo lezenia w zasadzie.sie zgladzila. Przepraszam za te ciagle kropki, ale.tak umiem pisac na telefonie :-)

Zgłoś nadużycie #10609 17 grudnia 2013, 8:26

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Dziewczyny czy ja np moge czuc, ze mam nizej malego niz zwykle?

Dorotka i to byl.wlasnie moj objaw przy skroconej.szyjce, mala strasznie napierala na dol.brzucha.... Kochana to Twoje zle.samopoczucie juz.za dlugo trwa, Ja polecam kontrole.u lekarza. Pewnie nic zlego sie nie.dzieje, ale lepiej sprawdzic. Ja nie.chcialam jechac do lekarza i jakby nie.upór mojego W. i to.dwukrotnie.to nie bylabym dzisiaj w.dwupaku o czym jasno.poinformowal mnie lekarz.

Zgłoś nadużycie #10610 17 grudnia 2013, 8:30

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

Hej Mamuśki,

Kinia- to Twój synek będzie dużym mężczyzną :) u mnie w 30 tygodniu było 1400g i podobno to jest po środku skali :)
Qasha- miłej podróży :) na szczęście trasa Warszawa-Poznań raczej do lekkich należy :)
Diaglab- korzystaj z odpoczynku, bo to dobre dla Ciebie i dla malucha :)
Dorota- niby brzuchol się obniża przed porodem ok 2 tygodni, podobno odczuwa się to dzięki łatwiejszemu oddychaniu :) ale może po prostu u Ciebie Igor się przesunął- jak był ułożony wcześniej?

Ja mam ostatnio jakoś schizę, że dziecko się nie przekręci właściwie, bo w sumie blisko już ten 32 tydzień, po którym się podobno mało dzieci przekręca, a nadal leży bokiem :/ zobaczymy co się okaże na wizycie, bo na 7 stycznia mam dopiero.

Jeszcze ma czas przekreci sie :-) . A moja Nina w 28 wazyla.1200a w 30.1660lekarz powiedzial ze.przyrost zaskakujaco.duzy, ale.ze.to dobrze bo gdybysmy sie.wczesniej rozpakowywaly to.dla.Niej.lepiej. Zobaczymy ile.bedzie 27 w 32 tygodniu :-) .