Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1051 10 lipca 2013, 17:19

Konto usunięte
Ece myslisz ze ja nie nosze w sercu zaloby.....codziennie sie modle aby miec sile przetrwac nastepny dzien, nawet jak pisze komentarze to mi lezka leci, jak bede o tym myslec to dostane fiola i wyladuje w psychiatryku, wiec mysle pozytywnie a w sercu nosze zalobe

Zgłoś nadużycie #1052 10 lipca 2013, 17:38

Ece Gotowa na wszystko

agnes33 napisał(a)

Ece myslisz ze ja nie nosze w sercu zaloby.....codziennie sie modle aby miec sile przetrwac nastepny dzien, nawet jak pisze komentarze to mi lezka leci, jak bede o tym myslec to dostane fiola i wyladuje w psychiatryku, wiec mysle pozytywnie a w sercu nosze zalobe

Wiem Kochana,wiem...Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem..Tylko nie każda z nas potrafi zacząć pozytywnie myśleć.Mnie po pierwszej stracie poszło to łatwiej,za drugim razem było strasznie ciężko i trwało to bardzo długo.Jeśli w jakiś sposób poczułaś się urazona moim slowami, to najmocniej Cię przepraszam,ale nie takie miałam intencje.Ściskam Cię mocno.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1053 10 lipca 2013, 18:02

Konto usunięte
Ece nie czuje sie urazona, to mocny bol, ale trzeba zyc, wiesz co powiedzialam mojej gin, jak sie dowiedzialam, ze moje malenstwo umarlo, ze chce umrzec, a ona sie popatrzyla i powiedziala zebym tak nie mowila, a ja ze tak bo moje dzieciatko umarlo...a ona mnie przytulila i powiedziala ze bedzie wszystko dobrze, ze mam dobrze myslec, cala droge do domu plakalam, i bylo mi wszystko jedno czy sie ludzie gapia czy nie.....kobieta ktora byla przedemna stracila swoje dziecko w 5 miesiacu ciazy.......takze wiem ze teraz bedzie dobrze.....kazda z kobiet, ktore to przezyly, przezywaja inaczej......ja staram sie dodawac otuchy jak mnie dodawaja inni :-) milego dnia Ece...

Zgłoś nadużycie #1054 10 lipca 2013, 18:16

agulinka28 Gotowa na wszystko
Agnes wiem kochana co czujesz. Ja pierwsze poronienie przezylam strasznie, nie moglam dojsc do siebie, bralam tabletki na uspokojenie. Teraz jak sie dowiedzialam dwa tygodnie temu ze z druga ciaza cos jest nie tak plakalam strasznie nikt nie mogl mnie uspokoic, mialam zal do calego swiata. Wszyscy mowili mi ze bede miala jeszcze gromatke dzieci a kolezanka mowila ze nawet blizniaki bede miec(u mnie w rodzinie byly 2 przypadki blizniakow wiec szanse sa), ja mowilam ze juz w ciazy nie bede nie chce przechodzic przez to wszystko znowu. Teraz mysle inaczej jak mialam w piatek poronienie. Lekarze powiedzieli mi jak bede musiala sie przygotowac do nastepnej ciazy,wytlumaczyli wszystko, zrobili mi badania genetyczne i dali szanse ze bedzie dobrze, to mnie uspokoilo dalo nadzieje ze mam byc silna dla nastepnego dziecka. Za trzy miesiace bede znowu sie starac.

Zgłoś nadużycie #1055 10 lipca 2013, 19:02

Ece Gotowa na wszystko
"Dzieci nie umierają,one zmieniają tylko datę swojego przyjścia na świat".
Agulinka i Agnes -mam nadzieję,że już za niedługo zalozycie wątek Sierpniowe mamusie 2014.Trzymam kciuki.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1056 10 lipca 2013, 19:04

Ulla Fajna mama

maniaaa napisał(a)

Ja dzis wyczytalam ze na mdlosci lokomotiv albo aviomarin.Ale nie wiem czy branie lekow to dobre wyjscie.Teraz wybieramy sie na wakacje.Niby tylko godz drogi autem ale nie wiem jak ja ja zniose...Na samą myśl nie daję rady.W poprzedniej ciazy na slowo auto reagowalam okropnie...Ta herbatka z imbirem mam nadzieje ze pomoze.Jutro zakupie.
A mamusie podwojne juz mam pytanie.Wasze starszaki maja moze chorobe lokomocyjna ??

nie :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #1057 10 lipca 2013, 19:39

Mam nadzieje Ece, jak przeczytałam twoj wpis az sie poplakalam....

Zgłoś nadużycie #1058 10 lipca 2013, 20:04

Konto usunięte
Agulinka, bedziemy szczesliwymi mamami zobaczysz....mnie tez lekarz powiedzial ze za 2 miesiace mozemy sie starac, nasze Aniolki nam dopomoga w niebie....u mnie tez moga byc blizniaki, bo moja szwagierka ma, wiec wszystko jest mozliwe....pozdrawiam. ja nie wiem dlaczego tak sie stalo, mysle ze sie dowiem i wtedy lekarz w zaleznosci co to bylo, powie mi co mam dalej robic....za tydzien napisze ci jaki byl powod, jak bede wiedziec...maja zrobic test.....wszystkie badania genetyczne przed ciaza mialam robione i byly ok. w ten dzien co sie dowiedzialam chcialam jeszcze zrobic badanie czy dzieciatko jest zdrowe...... Trzymam kciuki za nas oboje

Zgłoś nadużycie #1059 10 lipca 2013, 20:44

babeluniek Gotowa na wszystko
Cześć! Odebrałam wyniki. Prawie wszystkie są idealne...
Krwinki białe 9,74, norma to 4,37-9,68; liczba monocytow 0,84, norma 0,29-0,71. Rozmawiałam ze znajomą pielęgniarka i mnie uspokajala, że to niewiele za dużo i raczej nie ma zagrożenia ale i tak się martwię.
Na szczęście wszystkie inne książkowe.

Zgłoś nadużycie #1060 10 lipca 2013, 21:53

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Cześć! Odebrałam wyniki. Prawie wszystkie są idealne...
Krwinki białe 9,74, norma to 4,37-9,68; liczba monocytow 0,84, norma 0,29-0,71. Rozmawiałam ze znajomą pielęgniarka i mnie uspokajala, że to niewiele za dużo i raczej nie ma zagrożenia ale i tak się martwię.
Na szczęście wszystkie inne książkowe.

Spokojnie kochana.Nie przechodziłas ostatnio jakieś infekcji, bo to tlumaczylo by podwyzszoną liczba białych ciałek.Przekroczenie jest minimalne i nie martwimy się niepotrzebnie na zapas.Najważniejsze,ze reszta wyników jest w porządku.

Zgłoś nadużycie #1061 10 lipca 2013, 22:33

Konto usunięte
Ece dziekuje...milego wieczorku

Zgłoś nadużycie #1062 11 lipca 2013, 10:01

Agnes u mnie lekarze podejrzewaja ze zawinila tarczyca mialam za mala dawkie hormonow. Za trzy miesiace bede sie starac znowu tylko juz pod specjalna opieka lekarzy od samego planowania ciazy. Mam nadzieje ze nam sie uda i za rok bedziemy juz czekac na nasze dzieciatka. Jak bedziesz miala wyniki badan to napisz. Pozdrawiam. P.S. Znajomi tez mowia na mnie Agnes :)

Zgłoś nadużycie #1063 11 lipca 2013, 14:14

mona3 Zadomowiona
witam wszystkie lutowe mamusie

Zgłoś nadużycie #1064 11 lipca 2013, 14:15

Konto usunięte
oki, Agulinka, jak tylko bede miala wyniki to napisze, mam nadzieje ze wykryja co bylo powodem......ja tez mam problemy z tarczyca i biore Thyronajod 50 Henning.......Kochana bedzie dobrze...milego popoludnia

Zgłoś nadużycie #1065 11 lipca 2013, 16:22

mona3 Zadomowiona
jeszcze raz witam wszystkie lutowe mamusie jestem 1 raz na forum termin mam na 12 lutego pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #1066 11 lipca 2013, 16:36

babeluniek Gotowa na wszystko
Witaj mona3 :)
Jak się czujesz? :)

Zgłoś nadużycie #1067 11 lipca 2013, 16:36

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Witam wszystkich!
Skąd jesteś? jak się czujesz? :)

Zgłoś nadużycie #1068 11 lipca 2013, 19:07

Ece Gotowa na wszystko
Witam wszystkie mamusię,a szczególnie Ciebie mona3.Mamy zbliżony termin porodu-ja dzień później niż Ty 13.02.

Zgłoś nadużycie #1069 11 lipca 2013, 19:56

camelkova Zaprawiona w bojach
Witaj mona3!

Jeśli masz ochotę podaj dane do tabelki to Cię dopiszę :)

TABELKA LUTOWYCH MAMUŚ 2014:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #1070 12 lipca 2013, 11:43

Anett Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki dawno mnie nie było... ale to dlatego, że mam zbyt intensywny tyzień. Praca popołudniami do wieczora więc czas mi tak szybko uciekał...
Wczoraj robiłam badania i dziś już odebrałam wyniki, wszystko jako tako w normie tylko ta tarczyca jeszcze trochę podwyższona i to mnie martwi najbardziej. Z niecierpliwością czekam do wizyty we wtorek. 
Dziewczyny a jak u Was w tym temacie tarczycowym ?? ?