Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10491 15 grudnia 2013, 15:29

Konto usunięte
Kinia no nasza córcia będzie mieć na imie Diana :) powodzenia na wizycie ,trzymam kciuki :* tez nie mamy gotowego pokoju dla maleństwa .. Przez to mam lekki stres ,ale chcemy po świętach się za to zabrać ! :)
Kristi przykro mi z powodu problemów rodzinnych ,trzymam kciuki aby jakoś się ułożyło :) może święta ,albo dzidziuś Was do siebie zbliżą :) ja już myślę o wypychaniu :P ale niech jeszcze posiedzi sobie w ciepłym brzuszku te kilka tyg ,bo nie jestem jeszcze gotowa ! :P
Lorelei dziękuje :* wiesz co ze ja wczoraj przeszłam się kawałek i też brakowało mi powietrza ! Człowiek zaraz inaczej się czuje ,chociaż się zmęczy i nie ma sił ,ale dotlenienie jednak to jest to ! :)
Coś ostatnio obijacie się z dodawaniem zdjęć ! :P dawać mi tu zdjęcia brzuszków Mamusie !!! :) lubie popatrzeć na Wasze brzuszki :)

Zgłoś nadużycie #10492 15 grudnia 2013, 15:31

diaglab Gotowa na wszystko
Hej Mamusie :-) ale naprodukowałyście od pt wieczorem :-D w końcu narobiłam :-)
Kirsti wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia :-* :-) ( Kiniaa jeszcze ka nie składałam życze ;-) ) a rodziną się nie przejmuj.miałam podobną sytuację i zobaczysz że z czasem w końcu zatęsknią.... Teraz skup się na swojej kochanej trójce :-) bo ona tak naprawdę będzie Cię wspierać :-) Dorota co do ciepłych czapek mi mama taką kupiła bo u siebie takich nie widziałam. Tobie i Ewie naprawdę współczuję wymiotów :-(
Lorelei spacerki są super :-) wczoraj też wybrałam się na chwilę i czułam się świetnie :-) odrazu więcej energii do życia się ma :-) dzisiaj nie poszłam bo strasznie pachwina po nocce mnie rozbolała :-( a chyba ścięgna już się zbyt rozluźnioniają :-(
Kirsti i Kincia piękne imiona wybrałyście dla swoich pociech :-)
Babeluniek jak tam na nowych włościach? :-) a teściową to masz udaną :-D mnie moja do tej pory wspierała mówiąc że mam z przodu taką kulkę :-D ale zobaczymy jak będzie na święta :-D
Ja też pranie ubranek planuje w styczniu. Tym bardziej że termin porodu mam ma końcówkę lutego.
Anett jak tam dziś już do domku wracasz z uczelni? Podziwiam że umiesz tyle usiedzieć. Fajna taka pizamka z koszuli mężczyzny :-D
Ece jak u Ciebie? Jak się czujesz?
Basza też nie mogłabym się oprzeć żeby nie poprowadzić swieżo zakupionego wózka hihi :-) ale uważaj na te skurcze :-)
Miłego wieczoru wszystkim mamusiom :-) mnie pochłonęło robienie na drutach :-D niesamowicie wciąga :-D

Zgłoś nadużycie #10493 15 grudnia 2013, 17:26

kirsti30 Gotowa na wszystko
diaglab dawaj fotki robótek :) hihi :) trzeba oglądnąć co tam tworzysz :) .

Coś mnie dzisiaj klucha uciska na pęcherz plus powróciły ciągnące bóle w okolicach gdzie jajniki były. Ale nie atakują często także pocieszam się że to pewnie związane z rozciąganiem.

My mieliśmy do kościoła jechać na msze wieczorną ale przez to że dziwnie się czuje nie pojechaliśmy :(
a jak wasze popołudnie?

Zgłoś nadużycie #10494 15 grudnia 2013, 17:29

qasha Fajna mama
diaglab zawsze chcialam umiec robic na drutach :)
kirsti - poleż i na pewno przejdzie :*
a to my z wczoraj :)

Zgłoś nadużycie #10495 15 grudnia 2013, 17:44

qasha napisał(a)

diaglab zawsze chcialam umiec robic na drutach :)
kirsti - poleż i na pewno przejdzie :*
a to my z wczoraj :)

ślicznie rośniecie :)

Zgłoś nadużycie #10496 15 grudnia 2013, 18:11

http://www.youtube.com/watch?v=jTBonbN5c9o

A jaka jest wasza opinia?

Zgłoś nadużycie #10497 15 grudnia 2013, 19:36

diaglab Gotowa na wszystko
Kirsti załączę zdjecie robótki jak skończę :-) niestety nawet 1/3 jeszcze nie mam :-) długo się to dzierga :-) co do kościoła to lepiej nie ryzykować, zawsze można w domu się pomodlić :-) ja też przed chwilą odczułam swój pęcherz :-P co oczywiście musiało skończyć się bieganiem do toalety :-D
Qasha jaki śliczny brzusio :-) ! Staś już duży jest :-) ka za to nie potrafię robić na szydełku a bardzo bym chciała :-) na drutach tylko najprostsze ściegi.

Zgłoś nadużycie #10498 15 grudnia 2013, 21:22

diaglab nie moge sie doczekać jak pokażesz co tam wymodziłaś.

Plan kościoła niestety nie spełniony,cosik mnie te bóle konkretnie dzisiaj męczą, a mały fika konkretnie. Moje kochane jak zobaczyło jak mi brzucho rozciąga to aż zdziwniał, :ale to tak bardzo wow ;) jego mina była rewelacyjna. A siurkam co chwile do kibelka. Dzisiaj mega aktywna nasza pociecha, jutro dla pewności przedzwonie do położnej czy oby wszystko jest ok - gdzieś ta pępowina nie daje mi spokoju.

Zgłoś nadużycie #10499 15 grudnia 2013, 22:59

Ece Gotowa na wszystko
Hej Lalki!
Kincia-piękne imię Diana,mnie też się podoba,ale M i Martyśka nie chcieli się zgodzić ;-) .Pozwolę sobie dopisać je w naszej tabelce ok ? :-) .Fotki brzuszków powiadasz-zobaczę czy cos się nadaje ;-) .
Kirsti-ślicznie wyglądaliście ;-) .A co do zazdrości to problemy z płodnością wpływają na psychikę,ja przeżyłam dwie straty i ciężko mi było w towarzystwie ciężarnych,a jak widziałam noworodki czy niemowlaczki serce pękałao na tysiące kawałeczków.I ciągle myślałam dlaczego mnie się nie udało.Ja wiem tylko ile nocy przepłakałam nie mogąc się z tym pogodzić,ale każda kobieta jest inna-czasem zamiast żalu pojawia się złość i inne negatywne uczucia,szkoda tylko,że skierowane są ze strony bliskiej Ci osoby i w dodatku w tak ważnych chwilach dla Ciebie.Mam tylko nadzieję,że Ona oprzytomnieje, przemyśli i będzie dla Ciebie wsparciem jak maleństwo się urodzi.
Co do pępowiny to nie ma powodów do niepokoju,bo jeśli jest trójnaczyniowa(o prawidłowej budowie),to nie ma zagrożenia dla dzidzi :-) .A jeśli chodzi o chusty,to nie mam żadnego doświadczenia :-( .
Ewcia-to pracowity weekend za Tobą.Oby łatwo było wszystko zapakować-ja mam zamiar przystąpić do akcji pakowania prezentów jutro,bo M ma zabrać Martyśkę na basen i wtedy będę mogła spokojnie się zająć tematem ;-) .
Babeluńku-super,że jesteście już w nowym mieszkanku.Mam nadzieję,że uwijecie super przytulne gniazdko dla Was i Marcysi.A teściową i jej "dobre"rady wpuszczaj jednym uchem,a wypuszczaj drugim ;-) .
Dorotka-trafne spostrzeżenia-czas zasuwa do przodu jak dziki,ale myślę,że jak ruszymy z przygotowaniami po świętach to spokojnie zdążymy :-) .A co do aktywności na forum-to tabelke mamy pokaźną,ale aktywnych uczestniczek mało :-( .
Kiniaa-super,że mebelki dotarły-jak się urządzicie cyknij fotki.Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytkę,żeby Natanek ładnie pozował do usg. :-) .
Qasha-fajny brzusio :-) .A jak Twoje zdrówko,wykurowałaś się przez weekend?
Diaglab- :-*,podziwiam Cię,ja to jestem noga do wszelkich drutów i szydełek-ostatni raz miałam je w rękach na ztp w szkole.Jak skończysz dzieło to się pochwal :-) .
Lorelei_l-popieram,aktywność na świeżym powietrzu dodaje skrzydeł i super dotlenia.A jak Twoje samopoczucie,czy te sterydy łagodzą objawy alergii?Dopisałam Ci w tabelce chłopczyka i imę Kamil-dobrze pamiętam czy coś mi się pozajączkowało ;-) ?

Basza-super,że odbyłaś już " pierwszą jazdę próbną"nowym wózeczkiem i co najważniejsze,że spełnia Twoje oczekiwania. :-) Nince tez się z pewnością spodoba :-)
Anett-ja sobotnio-niedzielną noc miałam fatalną-budziły mnie co pół godziny bolesne skurczybyki,potem siku,potem skurczybyki,znowu Ada i tak co godzinę.Mam nadzieję,że dziś będzie lepiej :-) .Ja straciłam już nadzieję,że istnieją jakieś wygodne ubrania,wieczorem wszytko mnie gniecie i uwiera ;-) .
U mnie wolne dni upłynęły pod znakiem przygotowań przedświątecznych-upiekłyśmy z Matryśką ciasteczka kruche-dzisiaj je dekorawała, walczyliśmy wczoraj też z pierogami-kapuściane i ruskie oraz oczywiście ja produkowałam uszka.Dziś pomoroziłam wszystko i niech sobie grzecznie czekają do świąt.Trochę też udało się chałupkę ogarnąć i dwa dni zleciały-nie wiedzieć kiedy.
Zmykam Gwiadeczki-śpijcie spokojnie-pogłaskajcie brzusie od e-ciotki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10500 15 grudnia 2013, 23:02

Konto usunięte
Diaglab dziękuje :* było trudno wybrać imie :) ale wkońcu się udało ! Ale Ci zazdroszcze robienia na drutach !! Jak ja bym chciała mieć taki talent :)
Kristi też mam te bóle w okolicach jajników :( raz już nawet myślałam że to bóle przepowiadjące :P ale przestało boleć ,masz rację że to pewnie coś się rozciąga/naciąga i dlatego cierpimy :( ja dziś nawet obiadu nie zrobiłam ,tak się leniłam dziś ! Ale to przez to samopoczucie :/ może jutro bedzie lepiej ,bo trzeba zabrać się za prezenty :) życzę Ci abyś się lepiej czuła :) :* z pępowiną się nie martw ! Wszystko będzie dobrze :) mnie tak mocno kopie od kilku dni że nie wiem o co chodzi :P Dorota się ze mnie śmieje że najpierw marudzę że nie czuję ruchów ,a potem marudzę że czuje ruchy za bardzo i że mi się nie dogodzi :P ale do położnej zawsze warto zadzwonić :) po to są te kobiety ,żeby nas teraz wysłuchać i pomóc :)
Qasha nieźle podrośliście sobie :P ładnie ,ładnie :)
A ja idę spać i mam nadzieję że nie dopadnie mnie już żadnen skórcz ! :D byłam u babci najadłam się ciasta ,ale cały dzień chodzi za mną chamburger przez Dorotę ,bo mi smaka narobiła !! :P
Dobrej nocy ! :* bez koszmarów :)

Zgłoś nadużycie #10501 15 grudnia 2013, 23:04

Konto usunięte
Ece dziękuje :* tak prosze o dopisanie i czekam na fotki !! Bo naprawde się obijacie :P jejku jak zazdroszcze Ci zrobionych pierogów !! :P ja bede się z nimi męczyć od jutra ! :( mam nadzieje że dam rade :P buziaki :*

Zgłoś nadużycie #10502 15 grudnia 2013, 23:13

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Ece dziękuje :* tak prosze o dopisanie i czekam na fotki !! Bo naprawde się obijacie :P jejku jak zazdroszcze Ci zrobionych pierogów !! :P ja bede się z nimi męczyć od jutra ! :( mam nadzieje że dam rade :P buziaki :*

Powodzenia-dasz radę :-) .Buziaki.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10503 15 grudnia 2013, 23:35

Dorota93 Supermama
Hej :) jestem padnieta, znow nie moge was nadrobic a to przez to, ze wizja udanej imprezki sie rozsypala. Bylismy w kosciele, brzuch ciagle mi sie napinal ale pojechalismy do tych znajomych. Jak wrocilosmy to znow rzyganie... a nic nie jadlam tam :(
Qasha fajne zdjecie.

Zgłoś nadużycie #10504 15 grudnia 2013, 23:44

Dorota93 Supermama
A to mojvale nie wiem jak na kompie widac :)

Zgłoś nadużycie #10505 16 grudnia 2013, 7:52

lorelei_l Fajna mama
Witajcie :)

dziś postanowiłam wstać wcześniej, bo jakoś dzień jest taki krótki jak się wstaje o 9 30 :D
Qasha, Dorota- piękne brzuszki, jak piłeczka :) jak mi zejdzie uczulenie, to może się też zdecyduję na wrzucenie zdjęcia :) na razie brzuchol jest w plamy :)
Ece- jak dobrze pamiętam to miałaś się już powoli na zwolnienie szykować :) może rozłóż sobie zadania na całe dnie, to będziesz miała więcej czasu na odpoczynek :) oczywiście, że dobrze zapamiętałaś imię (swoją drogą jak Ty to robisz, że wszystko pamiętasz :) ) leczenie wydaje się pomagać, dziś mam pierwszy dzień z mniejszą dawką leku, więc ostatecznie będę decydować jutro, ale wszystko jest na dobrej drodze :)
Kincia- mam nadzieję, że noc Ci minęła spokojnie i śpiąco :)

Na dziś mam zaplanowane odwiedziny u babci i jeszcze ostatnie sklepowe zakupy prezentów, reszta będzie dostarczona kurierem :) Na obiadek z kolei będzie smażony syr z frytkami (i tutaj następuje ślinotok), bo mój W. zakupił w Czechach :)

Miłego dnia dla wszystkich Mam :)

Zgłoś nadużycie #10506 16 grudnia 2013, 8:26

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć mamuśki :)

Dorotka brzuszek śliczny :) No i współczuję wymiotów... Może powinnaś więcej odpoczywać jak tak często Cię brzuszek boli i wymiotujesz... Wydaje mi się, że to Ogórek daje znać: "MAMA ZWOLNIJ" :)

Qasha brzuszek urósł i ładnie wyglądacie. Kobiety w ciąży to jednak mają swój urok.

Ece mnie też dzisiaj czeka pakowanie prezentów, ale najpierw zakupy, by kupić coś w co będę mogła to wszystko zapakować... Cieszę się, bo w tym roku udało mi się kupić super prezenty dla wszystkich :) Trochę wydaliśmy ale warto było :) Ale cały rok zapisywałam sobie na kartce jak ktoś mówił czego nie ma itp... :)

Wybieram się do fryzjera za chwilę. To zawsze dobrze wpływa na moje samopoczucie :) )

Zgłoś nadużycie #10507 16 grudnia 2013, 8:34

Dorota93 Supermama
Milego dnia :) ewcia tryskasz dobrym humorem, czuc to jak sie Ciebie czyta, ze jestes w swoim zywiole :)

Zgłoś nadużycie #10508 16 grudnia 2013, 9:23

Dorota93 Supermama
a co u reszty? :)

Zgłoś nadużycie #10509 16 grudnia 2013, 9:28

Dorota93 Supermama
na tvn style w kuchennych rewolucjach jest knajpa gdzie praktyki miałam hihi

Zgłoś nadużycie #10510 16 grudnia 2013, 11:58

basza Fajna mama
Dzień doberek! Cos mi net od rana szwankowal, nie moglam nic napisać. Qasha i.Dorotka brzuszki sliczne. Dorotka Tobie sie zbiera coraz wieksze lanie. Kincia jak Ty jestes to mnie nie ma buuuu. Ececzy Ty kiedys zwolnisz - zazdroszcze energii. Napisz Kochana jak kregoslup Twego Lubego :-) . Lorelai Ty chcesz wstawac wczesniej, Ja najchetniej przespalabym caly grudzien i tak do połowy stycznia. Ewa ale masz fajnie z tymi prezentami :-) . Kristi tak sobie myslalam.o.Twojej sytuacji rodzinnej, wiesz co mysle, ze choc to bardzo bardzo trudne najlepiej bedzie jak bedziesz ponad to....masz swoja nowa cudowna.rodzine i na tym musisz sie.skupic. Jeszcze raz wszystkiego najlwpszego, wielu lask pochodzacych od Boga, milos i abyscie kazdego dnia pamietali o.sobie i o.swoim.uczuciu. Buziole.dla Wszystkich.