Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10431 14 grudnia 2013, 17:15

Anett Gotowa na wszystko
Hej Mamuśki jestem, jakoś przetrwałam dzisiejsze zajęcia, ale duuupka i kość ogonowa to tak mnie bolą że szok :)
jestem teraz w mieszkaniu M, tylko weszłam do środka to naraz wszystko z siebie zrzuciłam i pod prysznic, uff... już tak mi było ciasno po całym dniu, a teraz paraduje w samych majtochach i koszulce M - to jest teraz moj ulubiony strój, nie ma chyba nic wygodniejszego...

Dołączam do klubu źle śpiących dzisiejszej nocy, ehh... nie dość że nie mogłam wczoraj zasnąć, jakieś czarne myśli mnie dopadły i oczy napływały mi łzami a dzis taka wczesna pobudka, teraz już oczy mi się zamykają ale czekam cierpliwie aż M przywiezie mi obiad hihi

Kincia ładne imię wykombinowałaś dla córy! super :) wyobrażam sobie jak musiałaś się wystrachać w nocy :*
a od leżenia na lewym boku to też już mi biodro dokucza, ale cóż...

Dorota biedactwo leż leż i leż! będzie dobrze :*

Bąbeluniek powodzenia w przeprowadzce! :)

Kirsti niby ja mam pewność że chlopiec a też staram się kupować takie uniseksy :) w razie jakby kiedys była dziewuszka :)

Dziewczynki nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić, muszę się położyć cały dzień w pozycji siedzącej ma swoje nieprzyjemne skutki, w ramach rekompensaty wszystkim mamusiom tak samo życzę miłego wieczoru i reszty weekendu :*

Zgłoś nadużycie #10432 14 grudnia 2013, 17:43

Konto usunięte
Kristi ja też lubie neutralne ubranka ,najwięcej mam białych ,ale moja rodzina szaleje i wszystko w różu nam kupuje xD nie wiem czy tylko taki kolr jest dostępny dla dziewczynek ,ale ok :D
Bąbeluniek gratulacje przeprowadzki ! :* 2 bloki od teściowej ? :D to itak nie piętro wyżej tak jak u nas :P i zazdroszcze :D
Anett dziękuje :* ojj tak koszulka i gacie to najwygodniejszy strój :D też cierpisz na ból kości ogonowej ? :( współczuje bo się siedzieć nawet nie da ,ani chodzić ani w sumie nic robić :/ :D bo ta kość ma takie głupie położenie że uciska na kręgi ,albo na biodro :( odpoczywaj sobie Kochana :* miłego wieczoru !!! :)
Dorota nas okłamała że bedzie odpoczywać !!! Brzuch ją boli a sprząta ,DZIEWCZYNY opieprzyć ją pożądnie !! :P

Zgłoś nadużycie #10433 14 grudnia 2013, 17:54

basza Fajna mama
AOdpoczywaj Anett, mnie tez biodro od tego lewego boku boli. DOROTA gdzie jesteś, jak Ja Ci zaraz przyleję. aBabo!!!!

Zgłoś nadużycie #10434 14 grudnia 2013, 17:56

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Kristi ja też lubie neutralne ubranka ,najwięcej mam białych ,ale moja rodzina szaleje i wszystko w różu nam kupuje xD nie wiem czy tylko taki kolr jest dostępny dla dziewczynek ,ale ok :D
Bąbeluniek gratulacje przeprowadzki ! :* 2 bloki od teściowej ? :D to itak nie piętro wyżej tak jak u nas :P i zazdroszcze :D
Anett dziękuje :* ojj tak koszulka i gacie to najwygodniejszy strój :D też cierpisz na ból kości ogonowej ? :( współczuje bo się siedzieć nawet nie da ,ani chodzić ani w sumie nic robić :/ :D bo ta kość ma takie głupie położenie że uciska na kręgi ,albo na biodro :( odpoczywaj sobie Kochana :* miłego wieczoru !!! :)
Dorota nas okłamała że bedzie odpoczywać !!! Brzuch ją boli a sprząta ,DZIEWCZYNY opieprzyć ją pożądnie !! :P

Kincia a z tym rozowym kolorem to faktycznie jest jakas masakra, ale najwięcej ciuchów dla dziewczynek jest wlasnie.w tym kolorku.

Zgłoś nadużycie #10435 14 grudnia 2013, 19:46

Dorota93 Supermama
Oj tam zaraz sprzatam, tylko troche ogarnelam a pozatym to ja mam bardzo male mieszkanie wiec sie nie zmeczylam nawet. Bylam u tesciowej i stwoerdzila, ze brzucha wielkiego nie mam, ale ciaza rozlazla mi soe na boki i pewnie szczupla po ciazy nie bede. I ze kochanego ciala nigdy za duzo, pokrzepiajace....
W ogole za te ogarnianie sama se zrobilam na zlosc, bo robilam kibel domestosem, nie splukalam i chcialan zrobic siusiu i troche chyba sie na deske kaplo, bo mnie prawy posladek szczypi :p

Zgłoś nadużycie #10436 14 grudnia 2013, 19:47

Dorota93 Supermama
Tzn domestosa sie kaplo :)

Zgłoś nadużycie #10437 14 grudnia 2013, 19:53

Konto usunięte

basza napisał(a)

Kincia a z tym rozowym kolorem to faktycznie jest jakas masakra, ale najwięcej ciuchów dla dziewczynek jest wlasnie.w tym kolorku.

No wszystko co dostaliśmy na prezent od rodziny jest w kolorze różowym :D dlatego dla równowagi kupujemy inne kolory :P

Zgłoś nadużycie #10438 14 grudnia 2013, 19:57

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Oj tam zaraz sprzatam, tylko troche ogarnelam a pozatym to ja mam bardzo male mieszkanie wiec sie nie zmeczylam nawet. Bylam u tesciowej i stwoerdzila, ze brzucha wielkiego nie mam, ale ciaza rozlazla mi soe na boki i pewnie szczupla po ciazy nie bede. I ze kochanego ciala nigdy za duzo, pokrzepiajace....
W ogole za te ogarnianie sama se zrobilam na zlosc, bo robilam kibel domestosem, nie splukalam i chcialan zrobic siusiu i troche chyba sie na deske kaplo, bo mnie prawy posladek szczypi :p

Jasne ! Podłogi umyte ,obiad zrobiony ,szafka rozwalona :D :P kabina od prysznica wyszorowana ! Moze jeszcze okna umyjesz ? i też nie przesadzaj że aż takie małe mieszkanie ! Bo troche masz tego do posprzątania !!!!!! Ahaha i masz za swoje ! Dupa Cię wyszczypie to będziesz miała dość sprzątania ! :D a teściowej nie słuchaj ,teściowe głupoty gadają ,nie masz żadnego brzucha na bokach tylko z przodu go masz :) moja się mnie dziś pytała co tam ,to mówie jej ze sie nie wyspałam bo skórcze miałam a oba do mnie że teraz to tak będzie ale mnie pocieszyła :D

Zgłoś nadużycie #10439 14 grudnia 2013, 19:59

Dorota93 Supermama
Kochajmy je :p

Zgłoś nadużycie #10440 14 grudnia 2013, 21:06

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Kochajmy je :p

Tak całym sercem !! :D

Zgłoś nadużycie #10441 15 grudnia 2013, 9:34

Dorota93 Supermama
Bry :)
Dziewczyny pewna rzecz nie daje mi spokoju... Mam okazję pojechać w góry na sylwestra... No i nie wiem czy się zdecydować... to jest ok 140km

Zgłoś nadużycie #10442 15 grudnia 2013, 10:03

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej :-)

Dorotka, podejrzewam, że nie zamierzasz po tych górach chodzić ;-) Jeśli chodzi o samą podróż i imprezke to myślę, że jeśli czujesz się na siłach i masz chęć to śmiało :-)

Ja już obudzona na nowym. Wczoraj wypakowalismy tylko kuchnię, na co wpadła teściowa "z pomocą" i zaczęła na mnie wrzeszczeć, że jej wnuka narażam przepracowujac się... Już nie ma mowy o mnie, tylko dziecko zagrożone :-P Dodam, że siedzialam akurat na dywanie i segregowalam sztućce :-P

Choćbym miała dziś udawać, że nie ma mnie w domu, nie spotkam się z nią :-P

Zgłoś nadużycie #10443 15 grudnia 2013, 10:08

Dorota93 Supermama
po górach nie hehe tylko zastanawiam się jak mój organizm zareaguje na np zmianę klimatu, ciśnienia itp.

No Babelunku jak mogłaś układać sztućce... No nie ! hihi
W ogóle gratulacje i wszystkiego dobrego na nowym mieszkanku, oby żyło Wam się dobrze :)
I aby teściowa rzadko przychodziła i Cię nie denerwowała, bo to źle wpływa na dzidziusia. (czyt. ona :P )

Moja też mi wczoraj dowaliła... eh co zrobić.

Zgłoś nadużycie #10444 15 grudnia 2013, 10:10

lorelei_l Fajna mama
Hej :)
Ale dziś sobie pospałam, tylko rano mąż się udał na narty, więc mam cały dzień dla siebie :) zacznę sobie od zabiegów kosmetycznych a potem się na spacerek szykuję, bo pogoda znów piękna za oknem :)

Dorota na Twoim miejscu skonsultowałabym się z lekarzem, bo w górach jest inne ciśnienie, co może nie dobrze wpływać na Twoje podwyższone ciśnienie.

Z tym różem dla dziewczynek to faktycznie jest jakiś koszmar, ale chyba tylko u nas, bo jak kupowałam w Anglii znajomym ubranka, to już były raczej w takich neutralnych kolorach.

Zgłoś nadużycie #10445 15 grudnia 2013, 10:13

Dorota93 Supermama
Wy macie róż a ja mam całą szafę biało niebieską hihi ! :D
lorelei ja wczoraj zrobiłam sobie paznokcie, tzn umalowałam dziś idę na imprezkę , zamierzam się dobrze bawić :)
oglądałam znów naszą tabelkę i mało się udziela a było dużo więcej dziewczyn

Zgłoś nadużycie #10446 15 grudnia 2013, 10:17

lorelei_l Fajna mama
Babeluniek fajnie, że jesteście już na swoim. Przed Wami teraz tylko ważne zadanie, takie zarysowanie granicy, żeby teściowa się Wam we wszystko nie "wpieprz.." :) Na szkole fajnie laska o tym mówiła, że my wychowujemy Nasze dzieci i jak ktoś z rodziny chce pomóc to oczywiście pomoc przyjmujemy, ale w zakresie zrobienia prania, umycia okien czy coś takiego :) a nie wtrącania się do wychowania dzieci :)

Ja tak miałam jak mieszkałam z W. w ich mieszkaniu (jego, jego brata i jego siostry), która wyjechała do Anglii i odwiedzała nas w czasie urlopu. Oczywiście nie byłam w ciąży :) ale rady dotyczyły głównie tego jak to lepiej mieszkanie było urządzone :) np. ociekacz na talerze sobie obróciliśmy o 180 stopni, a jak wróciłam z uczelni to był ułożony jak przed jej wyjazdem :) w końcu się poddała jak wszystko co zmieniła wracało do normy (naszej) a dodatkowo W. jej powiedział, że teraz sobie urządzamy po swojemu :)

Z tym ostatnim chyba nie będziesz mieć problemu, bo widać, że Twój Mąż Cię wspiera w tym zakresie :)

Zgłoś nadużycie #10447 15 grudnia 2013, 10:19

lorelei_l Fajna mama
Dorota no właśnie sobie ostatnio myślałam o ana mari i malince, bo jak ja się już pojawiłam, to część osób z tabelki nie była aktywna, więc nawet ich nie kojarzę. Mam nadzieję, że wszystko u nich ok :) a mają wiele innych rzeczy na głowie :)

Zgłoś nadużycie #10448 15 grudnia 2013, 10:22

Dorota93 Supermama
moze brak czasu tez, no a pozniej to sie ciezko z powrotem wkrecic jak my sie juz wszystkie tak dobrze znamy :)

Zgłoś nadużycie #10449 15 grudnia 2013, 10:23

Dorota93 Supermama
kurde usunęłam suwaczek z odmierzaniem w ktorym tygodniu jestem i sie pogubilam :)

Zgłoś nadużycie #10450 15 grudnia 2013, 10:24

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć Mamuśki :) W końcu jestem i nie wiem czy wszystko zapamiętałam, ale przeczytałam :) Jak o czymś zapomnę to nie bądźcie złe :)

Dorotka, Kincia wiem coś o teściowych :) Też tak mam :) Też ostatnio usłyszałam, że pewnie po dziecku mi dużo zostanie, ale kobiety chude są brzydkie ;p takie pocieszenie :)
A Ty Dorotka jak masz twardniejący brzuch to leż, a nie sprzątaj, bo to bardzo niebezpieczne. Tak jak Basza mówi bardzo często to objaw problemów z szyjką... A przecież chcesz, żeby Ogórek spokojnie wyszedł sobie w lutym :) A co do wymiotów to współczuję! Ale też mam ostatnio czasem tak. Zjem coś, pobiegnę szybko do toalety zwymiotować i już jest ok więc tak bardzo mi to nie dokucza :)

Kincia pamiętałam o zapłaceniu składki zdrowotnej. Mam w kalendarzu zapisane zawsze 5, że mam zapłacić. No i współczuję, że boli, ale pocieszam WAS WSZYSTKIE KTÓRE COŚ BOLI: TO JUŻ NIEDŁUGO!! :)

Babeluniek wszystkiego co najlepsze w Waszym nowym gniazdku :) No i pamiętaj, żeby trzymać teściową na dystans i oczywiście nie dorabiać jej klucza :) )

Basza dobrze, że odpoczywasz :) I co macie ten wózek? :)

Anett również współczuję, że boli, ale dokładnie jak boli to trzeba odpoczywać! :)

Lorelei super, że u Ciebie świeci słoneczko no i że masz dzień dla siebie :) ) Mój też się wybiera na narty, ale za tydzień :)

Pewnie o wielu sprawach zapomniałam, ale tak dużo pisałyście, a w ciąży jakoś tak jak Basza czuję, że pamięć mi szwankuje i nie potrafię się tak skupiać :)
Ja oczywiście miałam aktywny weekend i dziś może wreszcie wieczorem uda mi się wreszcie poleżeć :) Ale mam już wszystkie prezenty kupione! :) ) Teraz tylko muszę poprzeglądać jakie torebki potrzebuję i kupić papier do pakowania i zaczynam pakowanie w przyszłym tygodniu. Pół pokoju mam zawalonego tymi prezentami :) Strasznie dużą mamy rodzinkę :) Dzisiaj jadę do teściowej na obiad :) Jutro mam zamiar kupić choinkę :)
Mam tyle do zrobienia i brakuje mi doby. A czuję się dobrze :) ) Ale w przyszłym tygodniu odpoczywanie :)