Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10351 13 grudnia 2013, 13:56

qasha Fajna mama
wlasnie te szczepionki tez mnie przerazają... tez juz troszke czytalam o tym i dalej głupiutka w tym temacie jestem :/

Zgłoś nadużycie #10352 13 grudnia 2013, 13:58

Ece Gotowa na wszystko
Basza-zaraz klapsa dostaniesz ;-) -NAM TU JESTEŚ POTRZEBNA !
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10353 13 grudnia 2013, 14:07

qasha Fajna mama
basza kochana co ty za głupoty wygadujesz. kochana masz cudowną rodzinkę i wszyscy cie potrzebują :*

Zgłoś nadużycie #10354 13 grudnia 2013, 14:08

Ece Gotowa na wszystko
Qasha-zawsze można zrezygnować ze szczepień, są nawet lekarze,którzy nie szczepią własnych dzieci.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10355 13 grudnia 2013, 14:17

Ece Gotowa na wszystko
Ja to chyba nie mam tyle odwagi,choć mój brat nie dostał w życiu żadnej szczepionki,ale ma wrodzoną wadę serca i płuc i z tego względu lekarze 29 lat temu nie chcieli go dodatkowo obciążać szczepieniami.

Zgłoś nadużycie #10356 13 grudnia 2013, 14:20

babeluniek Gotowa na wszystko
Ece, a to nie jest tak, że w naszym kraju mamy obowiązek szczepień?
Ja chyba też bym nie zaryzykowała więc szczepić będziemy na pewno :)

Zgłoś nadużycie #10357 13 grudnia 2013, 14:24

qasha Fajna mama
jakieś szczepionki są obowiązkowe. a jakies dobrowolne. wiec....

ale z tych dobrowolnych nie wiem czy szczepic czy nie. musze wiecej poczytac i popytac mamusiek posiadajacych swoje pociechy :)

Zgłoś nadużycie #10358 13 grudnia 2013, 14:26

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Ece, a to nie jest tak, że w naszym kraju mamy obowiązek szczepień?
Ja chyba też bym nie zaryzykowała więc szczepić będziemy na pewno :)

No niby mamy,ale wiesz jak to jest Polak potrafi-poza tym nikogo nie można zmusić.Ja jednak czuję się bezpieczniej,gdy dzieci są zaszczepione.Matryśkę przed póściem do przedszkola zaszczepiłam dodatkowo na pneumokoki i w sumie bdb,bo moj M astmatyk jest nosicielem dwoinki zapalelenia płuc.

Zgłoś nadużycie #10359 13 grudnia 2013, 14:29

Ece Gotowa na wszystko

qasha napisał(a)

jakieś szczepionki są obowiązkowe. a jakies dobrowolne. wiec....

ale z tych dobrowolnych nie wiem czy szczepic czy nie. musze wiecej poczytac i popytac mamusiek posiadajacych swoje pociechy :)

ja się zastanawiam jeszcze nad rotawirusem-maleństwa paskudnie przechodzą i zwykle ląduje się w szpitalu-nas to spotkało w 18.mcu życia i było strasznie.

Zgłoś nadużycie #10360 13 grudnia 2013, 15:26

diaglab Gotowa na wszystko
Babeluniek rozwaliłaś mnie na łopatki opisem swojego ubioru :-D no co, sexi mamuśka z Ciebie :-D jakby mąż zobaczył Cię w stroju to by się działo hehe :-D
Na rotawirusy też chciałabym zaszczepić.
część rodziców faktycznie nie szczepi swoich dzieci ale konsekwencji chyba nie ma żadnych.

Zgłoś nadużycie #10361 13 grudnia 2013, 15:52

Anett Gotowa na wszystko
Ledwo Was nadrobiłam, taka jestem zmęczona po tym obiedzie heh, plecy aż mnie zabolały ale chociaż pojadłam, oczywiście popsrzątać też musiałam :)
aa no i nie mogło się obyć bez przygód, gaz mi się skończył w trakcie, musiałam zadzwonić po dziadka zeby mi wymienił butle, ryba mi naszła olejem ale na szczęście był happy end i wszystko wyszło nieźle :)

Basza Głuptaksu odganiaj od siebie te myśli, jaka niepotrzebna? Chociażby nam jesteś bardzo potrzebna, już nie wspomnę o rodzince! Uszy do góry! :*

Diaglab poważnie tylko dwa razy ta czkawka ?? No ładnie, u mnie wręcz przeciwnie, tak jak u Ece średnio 3 razy dziennie, chociaż nie jestem z tym sama :) Kochana miło, ze pytasz.. Szczerze mówiąc nic wielkiego nie robiłam z tymi zaparciami, jedynie wcinam duzo jabłek i to pomogło mi wczoraj ulzyć sobie ale jak dalej będzie niewesoło to zacznę stosować Colon c :)

Kincia daj spokój, bardzo wymiarowy brzuch :) mnie się bardzo podoba :)
No wlaśnie z tymi rozstępami to tak już jest, nie ma na to wpływu.. Trudno się mówi, żyje się dalej :)
A z materacami to masz rację, kiedyś tylko takie były i nikt nie narzekał, ja sama spałam na jakimś wypchanym czymś, i zyję do tej pory.. :)
Tak samo ze szcepionkami, czy my miałyśmy te dodatkowe ? nie, i coś jest z nami nie tak? nie, takze to tylko takie mydlenie oczu dla zysku producenta..
Ale nie powiem bo bardzo skuteczne i sama pewnie będę szczepić na co się da hehe

Bąbeluniek ja też sobie wyobraziłam Ciebie hihi musisz wyglądać bardzo seksownie :p a co do pakowania, pamiętaj kiedyś to się musi skończyć. :)
co nakupowałaś w tesco?

Hmm...... a Kirsti30 chyba cały czas świętuje nowy stan :) niekończąca się noc poślubna :D

Zgłoś nadużycie #10362 13 grudnia 2013, 16:02

Też właśnie tak pomyślałam, że Kristi jako świeżo upieczona żonka nie zauważyła, że noc poślubna się skończyła i napawa się tym stanem ;)

Anett, w tesco kupiłam prezenty dla mojego taty i dla teścia. Bez szału, chodziło mi o drobiazgi więc dostaną po takiej porządniejszej (ale niedrogiej) maszynce do golenia z wymiennymi ostrzami i piance do golenia :)
No i dla Babci M. też zrobiłam prezent. Ja ogólnie jestem dobrym słuchaczem i obserwatorem a ona jest gadułą więc łatwo mi wyłapać, co ona potrzebuje i chce :P No i ostatnio rozmawiałyśmy o pęcherzu moczowym i wpływie żurawiny na niego :P I powiedziała mi wtedy, że ona bardzo lubi żurawinę i kiedyś to codziennie zajadała nawet taką suszoną ale teraz nie chcą jej kupować (teściowa nie chce!)... Więc kupiłam wielką pakę suszonej żurawiny, herbatkę żurawinową i znalazłam jeszcze żurawinę w czekoladzie, wsadzę to do ładnego koszyczka i prezent gotowy :)

Moje pakowanie nie ma końca! Oszaleję!

Zgłoś nadużycie #10363 13 grudnia 2013, 16:18

kirsti30 Gotowa na wszystko
Hallo Kochane :)
Anett jestem ;) eh. Nie wiem od czego zacząć. Ogólnie przyjęcie się powiodło. Tato mój wspaniały już 2 raz wyżucił mnie ze swojego życia :( Tylko tym razem nie wiem czy mu przebaczę. Wszyscy cierpieliśmy z tego co zauważyłam, moja siostra i mama zwłaszcza. Ale mój mąż :D -tak mogę powiedzieć już spisał się rewelacyjnie. Wspierał mnie mega i przytulał a kolejna osoba która nie zawiodła to moja mama, podziwiam tę kobiete. Mam jeszcze teścia w domu i szwagierke, jutro wyjeżdżają. Podejrzewam że dopiero nacieszymy się małżeństwem jak zostaniemy sam na sam.

Babel kopie, jestem mega uczulona na jego ruchy zwłaszcza teraz jak wiem o tej pępowinie, doktor powiedział aby się nie nakręcać narazie i jak się zakręcił to się i odkręci. Dzisiaj krew i mocz i wracam do doktora w Piątek. Ale zauważyłam że już nie każe mi się wdrapywać na fotel tylko na leżanke, wy też tak?

Także jestem zaobrączkowana :) i uważam że mam najwspanialszego mężczyzne na świecie którego będe wspierać i który wspiera mnie.

Dostałam jeszcze jedną mega złą wiadomość, nie moge o niej pisać oficjalnie.
Staram się być spokojna i silna. Jutro uprosiłam koleżanke o telefon, potrzebuje z kimś porozmawiać, jest to moja najlepsza koleżanka z wysp, także cieżko nam się widzieć, ale jest mega podporą.

Dobra zacieram ręce muszę was poczytać....w końcu wychaczyć co się tutaj działo :)

Zgłoś nadużycie #10364 13 grudnia 2013, 16:20

Anett Gotowa na wszystko
Bąbeluniek bardzo praktyczne prezenty :) mi własnie też chodzi o symbol, ale jeszcze nie wiem co kupić temu mojemu :)
No a babcia to już w ogóle podskoczy z radości na widok tej żurawiny :) :)

Ehh... myślałam, że kurier dziś mnie nawiedzi a tu gucio, chyba już nie przyjedzie... :/ a myślałam, że sie nacieszę nowymi zdobyczami, ale w sumie nic straconego jeszcze bo dziś wybrała sie moja mama do miasta z moją siostrą a mówiłam, że się napaliła na zakupy dla wnusia i pewnie dziś będę miała co oglądać :)

Zgłoś nadużycie #10365 13 grudnia 2013, 16:25

Kirsti, cieszę się, że jesteś szczęśliwa mimo pewnych przeciwności :) Heheh, my tu właśnie o Tobie piszemy a Ty się zjawiasz :P

Ja jednak przy każdej wizycie wdrapuję się na fotel, bo mam sprawdzaną szyjkę :)

Zgłoś nadużycie #10366 13 grudnia 2013, 16:28

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 wreszcie! :) w Twoich słowach jest zawarte tyle miłości do męża, aż jestem pod wrażeniem...Kochana aby to Wasze szczęście nigdy nie wygasło... :*
najgorsze, ze tak pięknym chwilom towarzyszą te złe, będę trzymać kciuki zeby wszystko Wam się ułożyło, zarówno w relacjach z tatą jak i w tej drugiej sprawie. Dużo pozytywnych myśli pamiętaj!

Ja też cały czas wdrapuje się na fotel...

Zgłoś nadużycie #10367 13 grudnia 2013, 16:46

basza Fajna mama
Dziewczynki dzięki za wsparcie :-) . Anett no to dobrze, ze dziadzio uratował rybę ;-) . Prezenty od Mamy i Cioci będą to zastąpi kuriera :-) bedziesz dozować przyjemności. Kirsti cudownie, że mąż się spisuje....a problemy przeminą, sama zawsze.w to gorąco wierzę - nawet dziś mimo tego, że tak dzisiaj narzekałam. A wracając do szczepień to to, że ludzie przestali szczepić skutkuje w ostatnich latach tym, ze choroby ktore juz w zasadzie nie wystepowaly np. krztusiec - powrocily. Ja tam zamierzam szczepic :-) .

Zgłoś nadużycie #10368 13 grudnia 2013, 16:47

basza Fajna mama
A co do fotela tp oczywis ie, ze na niego wlazę - szyjka musi byc sprawdzona

Zgłoś nadużycie #10369 13 grudnia 2013, 16:49

basza Fajna mama
A Babelunku Twoj sexi opis rozwalil mnie na maxa :-)

Zgłoś nadużycie #10370 13 grudnia 2013, 17:11

Anett Gotowa na wszystko
Ehh niestety zero przyjemności dziś. A dziewczyny coś nie mają szczęścia Ostatnio nie było w czym wybierać a dziś sklep przed nosem zamknęli... Buu. Myślałam, że to będzie miły akcent tego wieczoru a tu rzeczywistość niestety, trzeba zacząć szykować się na weekend w szkole :/