Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10231 11 grudnia 2013, 14:50

babeluniek Gotowa na wszystko
W ogóle naszło mnie wczoraj na barszczyk :) Ugotowałam, M. jadł na kolację i nagle spytał, czy ugotuję na święta do jego rodziców... Idziemy do nich na wigilię i M. chce, żebym ugotowała ten barszcz :) I wiecie co? Jest kochany :P Teściowa na święta prawie wszystko kupuje gotowe, pamiętam w jakim szoku byłam jak spędzałam z nimi pierwsze święta... Przy każdym postawiła kubeczek z proszkiem w środku, przyniosła dzbanek wody i każdemu zalała :P Ja nie jadłam, bo przez moje problemy z żołądkiem nie mogę jeść tak sztucznych rzeczy... Więc M. stwierdził teraz, że przynajmniej barszcz będzie prawdziwy na stole :P

Zgłoś nadużycie #10232 11 grudnia 2013, 15:35

qasha Fajna mama
babelunku ojjj pewnie bede wstawala na poczatku wczesnie :D a pozniej jak juz bede chciala odespac to bedzie luty i maluch sie pojawi :D heheh :D

serio tesciowa wszystko gotowe kupuje ?? ? barszczyk z proszku ?? wow... niezle... a twoj mezczyzna jest naprawde kochany :)

moj A ma dzisiaj urodziny wiec zaraz zabieram sie za obiadek bo niedlugo bedzie wyjezdzal z pracy :) kupilam maly torcik i wloze swieczki :)

Zgłoś nadużycie #10233 11 grudnia 2013, 15:46

qasha napisał(a)

babelunku ojjj pewnie bede wstawala na poczatku wczesnie :D a pozniej jak juz bede chciala odespac to bedzie luty i maluch sie pojawi :D heheh :D

serio tesciowa wszystko gotowe kupuje ?? ? barszczyk z proszku ?? wow... niezle... a twoj mezczyzna jest naprawde kochany :)

moj A ma dzisiaj urodziny wiec zaraz zabieram sie za obiadek bo niedlugo bedzie wyjezdzal z pracy :) kupilam maly torcik i wloze swieczki :)

Serio serio :P Wszystkie pierogi, uszka, ryby są ze sklepu :P No i ten słynny barszcz :P Dla mnie to dziwne, bo moja mama od zawsze gotowała te wszystkie pyszności sama :)

Wszystkiego najlepszego dla Twojego A. :)

Zgłoś nadużycie #10234 11 grudnia 2013, 16:19

Dorota93 Supermama
Tyyyyle narobilam, pare udekorowalam ale palce mnoe bola :P smieszne te moje pierniki, jutro postaram sie ladniej zrobic :)

Zgłoś nadużycie #10235 11 grudnia 2013, 16:21

Dorota93 Supermama
A w sumie wyszla mi cala puszka i pudelko , na koncu tyle  
Niutka mam te same body :)

Zgłoś nadużycie #10236 11 grudnia 2013, 17:49

Anett Gotowa na wszystko
No no Dorotka ale pysznie wyglądają te pierniczki :)

Bąbeluniek kopara mi opadła jak przeczytałam o gotowych rzeczach na Wigilię u Twojej teściówki, zwłaszcza ten barszcz w proszku zalewany przy stole. Szok! Kochana gotuj :) zawstydź teściową! :)

Qasha no to i ja się dokładam do życzeń dla Twojego mężusia :)

A mnie oczy bolą, zamówiłam parę rzeczy na allegro ale tak mi się zeszło... ach to moje zdecydowanie hihi :)

Zgłoś nadużycie #10237 11 grudnia 2013, 17:54

Wow, Dorota! Ale zaszalalas! :-)

Anett, co kupilas?

Wiecie, są plusy wigilii u mojej teściowej - nie objem się jak Wy :-P

Zgłoś nadużycie #10238 11 grudnia 2013, 19:12

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) pisze. tableta bo mi tel. zastrajkowal zawiesil sie, wiec nie bedzie polskich znakow :(
ja juz po wizycie, dostalam leki na tego hemoroida, szyjka cale szczescie sie nie skraca jest twarda i dobrze trzyma i moge szybciej usg zrobic, ale sie ucieszylam :-) zaraz po swietach moge pojsc :-) posluchalam serduszka Malenstwa i bije jak dzwon :-) niestety jest ulozony jeszcze poprzecznie, palpacyjnie lekarz wyczul. moge tez odstawic zelazo z czego rowniez jestem happy :-) lekarz byl zadowolony z mojej hemoglobiny :-) a! zapytalam tez o bole zoladka, zgage itd. moj dr polecil rennie a najlepszy jest len ale nie mielony, nalezy go zalac woda ale nie goraca az wytworzy sie sluz i popijac to co jakis czas lyczkami :-)
Kirsti wszystkiego naj naj naj na nowej drodze zycia :-) :*
Qasha i Ece ciesze sie ze w koncu idziecie juz na zwolnienie i odpoczniecie :-) Qasha dla Twojego meza wszystkiego najlepszego z okazji Jego swieta :-) a organizm przestawi Ci sie do dluzszego spania :-)
Anett ciesze sie ze stresujacy obiad u tesciow juz za Wami, no widzisz nie bylo tak zle, a tak sie obawialas :-) co ciekawego zamawialas?
Dorota przepiekne pierniczki, nie musisz robic ladniejszych, napewno sa smaczne :-)

Babeluniek o to masz duze pole do popisu przed swoja tesciowa :P pokaz Jej jak robi sie prawdziwe rodzinne swieta, sam etap przygotowywania posilkow to magiczny czas :-)
Gratulacje skonczonych kolejnych tygodni :-)

Basza jak u Ciebie?

Zgłoś nadużycie #10239 11 grudnia 2013, 19:25

Diaglab, wielkie gratulacje udanej wizyty :) Cieszę się, że już za chwilę zobaczysz synka :)

Dobrze, że mi przypomniałaś o siemieniu lnianym. Jak miałam 16 lat i zaczęły się u mnie pojawiać problemy z żołądkiem to właśnie w szpitalu nauczono mnie go pić :) Na początku odrzucał ale z czasem nawet polubiłam :) I lubię nawet te pestki rozgryzać :) I jeszcze na włosy bardzo dobrze wpływa! :) Trzeba pić :)

Zgłoś nadużycie #10240 11 grudnia 2013, 19:27

Kiniaa Gotowa na wszystko
Hejo dziewuszki :) :)

Kristi-juz pewno jesteś żonką więc i ja życze Ci z okazji tego cudownego dnia ślubu "WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO" :) :)

ja od wczoraj próbuje pakowac walizki z naszymi rzeczami, które pojada w piątek busem do polski bo wdo samolotu tego wszystkiego nie zabierzemy,no i zamotana jestem od wczoraj bo sama nie wiem co spakować żeby o niczym nie zapomnieć...o rany co się ze mną dzieje, chyba jak nigdy mi się mózgownica przestawiła :)
myslę że najlepiej będzie jak zapisze zaraz na kartce co zapakować ;)

a u was jak przygotowania do świat?
my wczoraj ubraliśmy z Kornelią naszą choinkę-jest śliczna jak co roku :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #10241 11 grudnia 2013, 19:37

basza Fajna mama
Witam się i Ja :-) nadal bez laptopa buuuu. Kirsti najlepazego Kochana,tylko.dobrych wspolnych dni :-) . Anett gratki udanej kolacji i faceta, ktory sie spisal. Ece Ty drobinko jak.wieloryb ciekawostka. Babeluńku ten barszczyk w.proszku mnie.rozwalil kompletnie. Cieszę się, ze Marcysia fika :-) . Dorotko ale.fajne pierniki mniam, a jak tam Ogóreczek fika? Anett acha a na zaparcia ostatnio znalazlam nowa metode.jest dosc skuteczna, sliwki suszone i morele.bio ok 6szt. zalewam wrzątkiem i mieszam jak troszeczkę przestygnie piję na czczo. Diaglab cieszę się, ze wizyta udana :-) . I fajnie z tym usg, umow sie na 27 hihi to jest przeciez.po.swietach ja tak wlasnie mam. Lorelai.zazdroszcze wypadu do biblioteki :-) . Moja.wizyta tez udana, corcia mi pomachala. Jest bardzo duzq wazy prawie 1,7kg. Szyjki nadal prawie nie mam, ale pessar trzyma. Ja nic nie przytyłam, pan dr powiedzial ze.Nina.wysysa ze.mnie, wiec.Ninka.Sloninka zostala od dzisiaj przechrzczona na pasozyta. Buziole.dla wszystkich i gratki ukonczonych i rozpoczetych tygodni hihi.

Zgłoś nadużycie #10242 11 grudnia 2013, 19:39

basza Fajna mama
A Qasha dobrze ze juz lepiej Ty to jednak jestes nie.do.zdarcia. Kiniaa mi tez sie.czesto wydaje,.ze mozgu mi pstatnio.ubywa hihi.

Zgłoś nadużycie #10243 11 grudnia 2013, 19:45

basza super wieści :) Ciesze się razem z tobą i dzięki bogu że pessar trzyma i ma trzymać do terminu aby Ninka-słoninka mogła spokojnie sobie u mamusi w brzuszku siedzieć....waga super :)
oby tak dalej :)

Zgłoś nadużycie #10244 11 grudnia 2013, 19:47

my w poniedziałek zobaczymy naszego Natanka i płytke będę miała z usg....juhuuuu :)

Zgłoś nadużycie #10245 11 grudnia 2013, 19:48

macie czasem uczucie że zaczynacie chodzić jak kaczka? ;) ja chyba zaczynam hehe

Zgłoś nadużycie #10246 11 grudnia 2013, 20:09

Dorota93 Supermama
Basza ma dobra wage, nie jest bardzo duza :) idzie chyba leb w leb z Ogorkiem :) dzis cigle cos robie to chyba go kolysze bo czasem puknie ale tak to chyba spi :) my stwierdzilismy z K ze wigilie spedxamy sami, nie czekamy az tesciowa laskawie nas zaprosi :) takze czeka mnie troche roboty ale jestem i tak zadowolona :)

Zgłoś nadużycie #10247 11 grudnia 2013, 20:11

Dorota93 Supermama
Tak zaczynam chodzic jak kaczka xd waga mi sie dzis popsula patrzecie to

Zgłoś nadużycie #10248 11 grudnia 2013, 20:12

Dorota93 Supermama
Jest masa :)

Zgłoś nadużycie #10249 11 grudnia 2013, 20:24

lorelei_l Fajna mama
Hej,

Ece- dziękuję za pamięć :) znalazł się, zgodnie z przwidywaniem został w pracy, więc jak pierwsze osoby do niej przyszły o 7 to zdziwił je mój budzik :)
Babeluniek- jestem psychicznie niezdolna do nic nie robienia :) muszę zawsze sobie coś wynaleźć. Fajnie, że Twój mąż docenia Twoją kuchnie :) a pamiętając wypowiedzi Twojej teściowej, to aż dziwne, że nie uważa takich gotowych "potraw" za niezdrowe :)
Dorota- pierniki super, już widać, że się święta zbliżają :) też mam plan się za takie zabrać, ale chyba dopiero ok 18.12, robisz z lukru czy z polewy dekoracje?
Qasha- smacznego torcika i miłej miniimprezki :)
Diaglab- super, że u Maluszka wszystko dobrze, u mnie też jest poprzecznie, ale mają jeszcze trochę czasu na przekręcanie się :) co zresztą czuję na moim brzuchu :) Mam nadzieję, że sposób na zgagę pomoże, choć ten śluz nie brzmi smacznie...
Basza- to musisz o siebie dbać, żeby później mieć siłę jeszcze Ninkę karmić, bo pewnie potem nie przystopuje ze wzrostem :) silna dziewczynka z niej będzie :)

Właśnie wróciłam z kolejnych zajęć w szkole :) było mega zabawnie, bo dziś była kąpiel i wszyscy panowie ćwiczyli. Bardzo chętnie, ale dobrze, że na pierwszy raz to były lalki :) najzabawniej było z ubieraniem dziecka, nie do końca wiedzieli jak się za to zabrać, bo były bardzo różne sposoby zapinania ubranek :)

Zgłoś nadużycie #10250 11 grudnia 2013, 21:03

Dorota93 Supermama
Wiesz co kupilam te pisaki z dr oetkera ale to badziewie. Zrobie z czekolady i pedzelkiem posmaruje i chyba na to lukier dam tzn najpierw do rekawa i jakies wzorki.
Musze kupic jutro te baterie do wagi mysllam ze zjade na zawal dzis xD