Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10171 10 grudnia 2013, 10:36

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

basza od pewnego czasu spokój , wczoraj miałam jeden konkretny epizod. ale tak to spoko , dzieki kochana. a jak Ty sie czujesz? :)
tam w tym 3 trym co Wam posłałam jest o snach i dusznościach też :)

No to dobrze ze jest ciut lepiej. A moje sny ostatnio.to wogole jakas masakra... A i jeszcze czy ktoras tez tak ma ze czuje sie delikatnie mowiac srednio.atrakcyjna? Bo Ja tak mam ostatnio i jakies wkrety, ze W. mnie zostawi albo ze przestane mu sie podobac.... chociaz On mi ciagle powtarza ze sliczniw wygladam i wogole, ale Ja oczywisvie mysle sobie, ze On tak mowi zeby mi.nie bylo przykro....

Zgłoś nadużycie #10172 10 grudnia 2013, 10:37

ewka90 Gotowa na wszystko
Chyba wszystkim nam się wydaje, że jesteśmy większe niż w rzeczywistości :) Ja też ostatnio przesadziłam z rozmiarem koszuli którą sobie zamówiłam :)

Dokładnie z dnia na dzień Ninka jest większa i to najważniejsze :) Przykro mi, że masz takie bóle ale czego się nie robi dla Maleństwa. Wierzę, że Ninka spokojnie do końca stycznia posiedzi u mamusi w brzuszku i urodzi się taki klocuszek :) Spójrz na to tak, że odpoczniesz przed zajmowaniem się dzieciątkiem :) Potem to już się nie wyśpisz :)

Zgłoś nadużycie #10173 10 grudnia 2013, 10:40

basza napisał(a)

No to dobrze ze jest ciut lepiej. A moje sny ostatnio.to wogole jakas masakra... A i jeszcze czy ktoras tez tak ma ze czuje sie delikatnie mowiac srednio.atrakcyjna? Bo Ja tak mam ostatnio i jakies wkrety, ze W. mnie zostawi albo ze przestane mu sie podobac.... chociaz On mi ciagle powtarza ze sliczniw wygladam i wogole, ale Ja oczywisvie mysle sobie, ze On tak mowi zeby mi.nie bylo przykro....

Basza znam to uczucie... Też tak mam. Mój G też mi cały czas powtarza, że ślicznie wyglądam i że nie widać nie przytyłam poza brzuszkiem ale ja i tak wiem swoje... Więc jak wychodzę, a robię to codziennie to przeżywam załamanie przed lustrem jak się staram w coś ubrać. Ale ja się bardziej martwię co będzie później... Jak to wszystko zrzucić...
A co do odpoczywania to czuję się dobrze i dziecko już nie pcha mi w dół tak jak czułam wczesniej więc powinno być dobrze :) A sprzątam, bo chyba syndrom gniazda mi się uruchamia... Chciałabym wszędzie remont zrobić ale niestety tak się nie da...

Zgłoś nadużycie #10174 10 grudnia 2013, 10:48

Dorota93 Supermama
basza delikatnie mówiąc... Ty to drobinka jesteś a ja wieloryb i to mówię naprawdę, bo nie umię ograniczać jedzenia :/

Zgłoś nadużycie #10175 10 grudnia 2013, 10:50

Dorotka to jesteśmy we dwie bo ja też cały czas jem :)

Zgłoś nadużycie #10176 10 grudnia 2013, 10:53

diaglab Gotowa na wszystko
Basza skurczybyki mi przeszły, nam raz na jakiś czas ale zaraz przechodzą :-) za to tak jak Ty jem porcjami wszystko bo jak naraz się najem to żołądek bardzo mnie boli :-( w dodatku zauważyłam że coraz częściej i więcej siary mi wypływa nie wiem czy to nie za szybko :-( o to jutro razem wizytujemy :-D ! Ja też czuje się okropnie gruba i tak jak Ewa mam problem z ubraniem się. Kupiłam sobie tydzień temu sukienkę na świeta ale to był chyba błąd bo zaczynam się martwić czy za te 2 tyg. Zmieszcze się w nią :-( eh, jeszcze trochę :-)

Zgłoś nadużycie #10177 10 grudnia 2013, 10:59

diglab dlatego ja jeszcze nie kupiłam sukienki (a też mam w planach to zrobić) ale boję się, że faktycznie się w nią nie zmieszczę za dwa tygodnie :) Martwię się o kurtkę zimową, bo chodzę nadal w swojej ale już chyba ostatnie dni a kolejną to dostałam od znajomej i wyglądam w niej okropnie... dwa razy szersza niż jestem więc chyba czeka mnie jeszcze kupno kurtki zimowej...

Zgłoś nadużycie #10178 10 grudnia 2013, 11:00

Dorota93 Supermama
a jaką kupiłaś sukienkę?

Zgłoś nadużycie #10179 10 grudnia 2013, 11:01

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

diglab dlatego ja jeszcze nie kupiłam sukienki (a też mam w planach to zrobić) ale boję się, że faktycznie się w nią nie zmieszczę za dwa tygodnie :) Martwię się o kurtkę zimową, bo chodzę nadal w swojej ale już chyba ostatnie dni a kolejną to dostałam od znajomej i wyglądam w niej okropnie... dwa razy szersza niż jestem więc chyba czeka mnie jeszcze kupno kurtki zimowej...

ewka przemyśl to , może nie będzie Ci potrzebna nowa, kurtka kosztuje, a przecież za 2 miesiące i tak będzie Ci za duża...

Zgłoś nadużycie #10180 10 grudnia 2013, 11:06

Wiem właśnie Dorotka... Więc najwyżej się pomęczę przez te dwa miesiące w tej wielorybiej kurtce... :)

Zgłoś nadużycie #10181 10 grudnia 2013, 11:08

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Basza skurczybyki mi przeszły, nam raz na jakiś czas ale zaraz przechodzą :-) za to tak jak Ty jem porcjami wszystko bo jak naraz się najem to żołądek bardzo mnie boli :-( w dodatku zauważyłam że coraz częściej i więcej siary mi wypływa nie wiem czy to nie za szybko :-( o to jutro razem wizytujemy :-D ! Ja też czuje się okropnie gruba i tak jak Ewa mam problem z ubraniem się. Kupiłam sobie tydzień temu sukienkę na świeta ale to był chyba błąd bo zaczynam się martwić czy za te 2 tyg. Zmieszcze się w nią :-( eh, jeszcze trochę :-)

Czyli wszystkie mamy podobne dylematy. Co do siary to ok, na tym etapie to jak.najbardziej normalne, mpze byc fontanna a moze byc susza :-) . Jutro na wizycie masz to dokladne usg? Bo Ja jutro tyko zwykle, a tamto dopiero 27 grudnia, bo mialam.od razu dwie wizyty ostatnio.zaplanowane. Kochane ciagnie Was podbrzusze? Ja w kurtki sie nadal.mieszcze :-) ale chyba jakbym przestala to juz.nie kupowalabym nowej bo.jak.sie rozpakije.za.miesiac to szkoda mi kasy, dzisiaj mierzylam obwod brzucha to 89cm juz jest.

Zgłoś nadużycie #10182 10 grudnia 2013, 11:11

Dorota93 Supermama
basza 89? ja mam 104 :D o kurde :)
ja tez mam wizyte 27 :)

Zgłoś nadużycie #10183 10 grudnia 2013, 11:12

Dorotka ja mam 101cm a dzieli nas dwa tygodnie czyli mamy podobnie :) )

Zgłoś nadużycie #10184 10 grudnia 2013, 11:18

Basza niestety nadal bez usg, już 9 tyg. Nie widzialam mojego szkraba!:'( i jeszcze muszę czekać :-( dopiero po nowym roku mam zrobić :-(
Dorota kupiłam sukienkę trapezową białą,ale brzuch już się odznacza a ta sukienka ma taki luźny krój.
To ja kurtkę zimową kupiłam bo wr wszystkich które miałam już się nie mieściłam a nie mam od kogo pożyczyć. Kupiłam specjalnie ponczo bo nawet po ciąży będę mogła w nim chodzić także kasy w błoto nie wyrzuce.
Basza chucherko z Ciebie ja mam 93 cm już :-P

Zgłoś nadużycie #10185 10 grudnia 2013, 11:23

Czy Wasze bobaski też są takie aktywne ostatnio? Mój tak mnie bombarduje od paru dni jakby chciał wyskoczyć już z brzucha, dziś znowu nie dał mi spać :-(

Zgłoś nadużycie #10186 10 grudnia 2013, 11:26

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Czy Wasze bobaski też są takie aktywne ostatnio? Mój tak mnie bombarduje od paru dni jakby chciał wyskoczyć już z brzucha, dziś znowu nie dał mi spać :-(

Moja Ninka też a jak laduje po pecherzu to az boli :-)

Zgłoś nadużycie #10187 10 grudnia 2013, 11:27

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Basza niestety nadal bez usg, już 9 tyg. Nie widzialam mojego szkraba!:'( i jeszcze muszę czekać :-( dopiero po nowym roku mam zrobić :-(
Dorota kupiłam sukienkę trapezową białą,ale brzuch już się odznacza a ta sukienka ma taki luźny krój.
To ja kurtkę zimową kupiłam bo wr wszystkich które miałam już się nie mieściłam a nie mam od kogo pożyczyć. Kupiłam specjalnie ponczo bo nawet po ciąży będę mogła w nim chodzić także kasy w błoto nie wyrzuce.
Basza chucherko z Ciebie ja mam 93 cm już :-P

o mamo 9 tyg., a czemu tak? Twoj pan dr nie ma usg w gabinecie?

Zgłoś nadużycie #10188 10 grudnia 2013, 11:28

basza Fajna mama
Aa uprzejmie.donoszę ze.od czwartku w netto promocja na pampersy :-)

Zgłoś nadużycie #10189 10 grudnia 2013, 11:35

basza napisał(a)

o mamo 9 tyg., a czemu tak? Twoj pan dr nie ma usg w gabinecie?

Nie ma bo to prywatna przychodnia. Osobno robisz usg u innego dr a do swojego lekarza idę na normalną wizytę. Dr stwierdził że nie ma potrzeby robić po usg połówkowum aż do 32 tyg. Z jednej strony to dobrze bo nie "naświetlam" Małego tak często ale z drugiej strony martwię się czy prawidłowo się rozwija :-(

Zgłoś nadużycie #10190 10 grudnia 2013, 11:36

basza napisał(a)

Aa uprzejmie.donoszę ze.od czwartku w netto promocja na pampersy :-)

Hehe ostatnio w rossmanie była :-D