Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10111 7 grudnia 2013, 15:22

Anett Gotowa na wszystko
oo Ewka90 super! :) Maxi cosi? :)

Patrzcie adwent się zaczął a my się tak rozimprezowałyśmy :) hihi

Zgłoś nadużycie #10112 7 grudnia 2013, 17:23

Anett Gotowa na wszystko
Nie da się ukryć weekendowych pustek :) ja właśnie skończyłam sprzątanie, plecy już mi siadają ale czas wskoczyć pod prysznic i zrobić się na bóstwo. :) trzeba się troszkę oderwać od rzeczywistości, pojawię się na spokojnie pewnie jutro wieczorem... :)

Miłej końcówki dnia i jeszcze milszej niedzieli dla Was i dla brzuchowych chochlików! :) :)

Zgłoś nadużycie #10113 7 grudnia 2013, 18:22

kirsti30 Gotowa na wszystko
No narobią takie chęci a pomysłami się nie podzielą, podzieli się ktoś pomysłami na przekąski? :)

Ja mega koszmarnie się czuje, za dużo wsiadania i wysiadania z auta i bieganki. Plecka i nogi. A czy wy przyjmujecie same żelazo i dodatkowo normalne witaminy?

Zgłoś nadużycie #10114 7 grudnia 2013, 22:27

Dorota93 Supermama
Ja pisalam ostatnio co na dzis przygotowalan :) koniec imprezki, ide spac ledwo zipie :) ewka super, ze masz ten fotelik. Ja mam zwykly bez bazy.
Udanych imprez, nocek i weekendu :)
To moj fotelik i wozek juz kiedys dawalan foto

Zgłoś nadużycie #10115 7 grudnia 2013, 22:28

Dorota93 Supermama
Kirsti ja nie biore zadnych witamin, nic :)

Zgłoś nadużycie #10116 7 grudnia 2013, 22:28

Ece Gotowa na wszystko
Hej Słoneczka moje!

Melduję się po dłuższej przerwie-masakra jak ten Ksawery namieszał-mam dwa dni wyjętę z życiorysu normalnie,ale najważniejsze,że teraz prawie już nie wieje.Miałam troszkę do nadrabiania,ale udało się.
Kincia-jak tam remont?Wychodzicie na prostą?A ten tynk w gaciach mnie rozwalił :-].
Qasha-piękne fotki Stasia,duży z niego chłopczyk.Mam nadzieję,że miło spędzasz czas na Mazurach.
Babeluńku- jestem Kochana:-*,cieszę się ,że z Marcysią wszystko w porządeczku :-) .Dobrze,że tabletki działają,na Twoje nadciśnienie,bo wartość 180 to fatycznie dużo.
Diaglab- :-*,współczuję tego hemoroida,dobrze że wizyta niedługo,bo obawiam się,że domowe środki będą za słabe-mogę Ci jedynie polecić letnie okłady z wywaru z kory dębu,która ma działanie ściągające.Może to go trochę obkurczy.A skurczybyki to zagadka-ja też noc z czwartku na piątek miałam straszna-bóle brzucha jak na okres i skurcze,magnez nie pomógł-spałam może z godzinę przez całą nockę.
Dorotko-śliczny Ogóreczek ;-) i jaki już duży .Twój brzusio też piękny :-) .Odpoczywaj więcej Kochana,szczególnie że pojawiają się bóle i opuchnięcia.Trzymam też kciuki za to Twoje ciśnienie.
Lorelei-gratuluje udanej wizytki-ślicznie Kamilek rośnie :-) .A z tym telefonem to niezły numer-oby się znalazł mimo tego ,że jest wyciszony.
Ewcia-super,że dostałaś wreszcie te pieniązki z Zusu,opłacało się pójść i im wygarnąć co nieco ;-) .
Basza-Babo jedna-lańsko Ci należy-my tu z niepokoju umieramy,a Ty się nie odzywasz ;-) .A tak poważnie-to przecież wiesz,że my tu wszystkiego wysłuchamy,jesteśmy tu po to żeby się wspierać w radosnych i w gorszych chwilach.Cieszę sie,że u Ciebie i Ninki wszystko ok :-) .Wierzę ,że Ninka grzecznie zaczeka,aż będzie bezpiecznie i dopiero wtedy zdecyduje sie na wyjscie,ale nie prędzej niż w 2014 roku.
Kirsti30-piękny brzusio,ślicznie wygladasz,aż promieniejesz :-) .Ciesze sie,że Twojego tatę wypuścili już ze szpitala, a wielki dzien zbliża się wielkimi krokami.Czekam na Twoją fotkę w sukni ślubnej :-) .Ja witamin ani żelaza w tabletkach nie biorę-tylko natura,codziennie brokuły-gotowane albo kiełki,natka pietruszki posiekana,buraczki i duża ilość owoców i warzyw.
Niutka26-u nas dom jest całkowicie sfeminizowany,nawet nasz pies to sunia.Jednak mój M uwielbia babeczki i bardzo sie cieszy,że będzie druga córeczka.Martyska jest jego oczkiem w głowie-taka prawdziwa córeczka tatusia :-) .Moje dwie poprzednie ciąże były sciśle zaplanowane i celowane w chłopca i niestety nie udało się ich donosić-bardzo prawdopodobne jest,że nie jestem w stanie urodzić synka z uwagi na jakieś błedy genetyczne(tak było u mojej cioci-straciła 3 ciąże(męskie płody) i za czwartym razem urodziła zdrowa córeczkę).
Kiniaa-fantastacznie,że Kornelka już wyzdrowiała :-) .A mebelki śliczne wybraliście dla dzieciaczkow-z pewnością będą im się podobały.
Anett-Ty nie musisz się robić na bóstwo-ślicznie wyglądasz :-) .Co do bóli pleców to rozumiem,też mnie dopadają przy dłuższym chodzeniu i staniu.

Teraz co u mnie się działo jak mnie nie było:
-wichura,wiało potwornie,momentami myślałam,że nasz domek zdumchnie.Do tego masakryczna temperatura-przerażliwie zimno.Zerwało nam w nocy dach z drewutni,huczało,błyskało(burza zimą),że z tego wszystkiego dostałam w nocy skurczy i prawie wcale nie spałam.Jeszcze w dodatku dzień wcześniej miałam kolizję drogową,stuknęłam przed rondem w samochód przede mną zagapiłam się bo szukałam telefonu w torebce i zdjełam nogę z hamulca a samochód mi się stoczył do przodu i huku było co nie miara.Pani z tego auta nic się nie stało,Matyśce ani mi też nie.Samochody też nie ucierpiały ,bo uderzyłam swoją rejestracją w hak,ale troszkę się zdenerwowałam.Teraz jeżdżę juz bardzo ostrożnie i zachowuję duży odstęp :-) .
W piątek byłam na wizycie,Ada ma się dobrze waży prawie 1500g,ułozona jest poprzecznie i nie chciała się obrócić,żeby dać sobie zbadać wszystko.Nic nie przytyłam przez miesiąc,tak wskazała waga u gina ,ale ja jej nie wierzę.Skurcze,które mam nie powodują skracania szyjki,bo ta jest twarda i długa :-) .Magnez mam łykać dalej,podobnie jak rutinoscorbin,bo naczynka mam dalej w kiepskim stanie :-( .
dziś opiekuję się M-bo jakiś wirus go dopadł,smarka niemiłosiernie i jest chory na maksa-skaczę więc przy Nim,parzę malinki,ferveksy, cuda wianki byle by stanął na nogi.

Kończę,bo znowu się rozpisałam i pewnie nikt do końca tego wywodu nie dobrnie :-) .Dobranoc Kobietki.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #10117 7 grudnia 2013, 23:13

diaglab Gotowa na wszystko
Ece....ja dobrnełam :-) Kobieto ale miałaś przeboje...najważniejsze że nic Wam się nie stało,jesteście całe i zdrowe :-) wrażeń miałaś co nie miara...Ada już duża :-) jeszcze ma czas by odwrócić się :-)
U Ciebie było chyba epicentrum tego Xawerego. Mam nadzieję że szkody da się szybko naprawić bo warunki pogodowe nadal fatalne :-( kuruj męża,dużo zdrówka dla Niego :-) mi waga też narazie stoi :-) może tak czasem bywa :-) najważniejsze też że szyjka się nie skraca, te skurczybyki są okropne.
Kirsti ja biorę i witaminy ( w których jest m.in. Żelazo) plus dodatkowo biorę żelazo w tabl. Ale odebrałam wyniki i są lepsze, hemoglobina podwyższyła się :-) ale chcę odstawić to żelazo ze względu na hemoroida i coraz większe zaparcia :-( mam nadzieję że lekarz się zgodzi. Całe szczęście nie mam też infekcji pęcherza :-)
Anett zgadzam się z Ece-nie musisz robić się na bóstwo bo i tak pięknie wyglądasz :-)
Ja też mykam lulu, do jutra :-)

Zgłoś nadużycie #10118 8 grudnia 2013, 8:12

ewka90 Gotowa na wszystko
No to witam się w niedzielę jako pierwsza :) Po imprezce już się wyspałam :)
Ece to faktycznie u Ciebie chyba z tą pogodą było najgorzej, również mam nadzieję, że szkoda uda się szybko naprawić, a Ty się niczym nie denerwuj ;) Dobrze, że Ada rośnie :) A co do wagi to może faktycznie nie przytyłaś :) Ja tak miałam pomiędzy ostatnimi wizytami, też w ogóle nie przybrałam, ale teraz już czuję dużo więcej :) )

Dorotka fotelik mam bardzo podobny, tylko, że mam jeszcze bazę do niego. Wózek tez ten oglądałam, ale w końcu zdecydowałam się na TAKO.

Kirsti ja biorę falvit mama, ale oczywiście często o tym zapominam więc nie biorę codziennie tylko jak mi się przypomni. Ale tak jak Ece staram się jeść dużo witamin w naturalnej postaci.

Anett masz rację, że my jakoś tak w adwencie zaczęłyśmy imprezować :)

Diglab dobrze, że wyniki masz lepsze :) A co do Twojego hemoroida to pewnie lekarz coś Ci doradzi i pomoże.

Miłej niedzieli. Ale u mnie strasznie mroźno... :)

Zgłoś nadużycie #10119 8 grudnia 2013, 9:10

Dzień dobry kochane. U mnie za oknem biało z samego rana.

Ece jejku ale ty miałaś mega dni z ksawerym, definitywnie jeśli byłby chłopiec powinnać dać mu imię ksawerego ;) hihi. Ale ja cię podziwiam kobieto wiesz? Mega jesteś. Naprawdę, swoją cierpliwością i odwagą zadziwiasz mnie. Długo jesteście razem małżeństwem?

Diaglab współczuje ci tego gada, najgorsze co może być.

Tyle ze spania, bolące biodro i łydki nie dają długo leżeć :( .
Udanej Niedzieli kochane.

Zgłoś nadużycie #10120 8 grudnia 2013, 9:28

Dorota93 Supermama
Hej piekne :) ece co za przezycia... ciesze sie, ze z Adusia jest wszystko dobrze :) i waga tez fajna, w koncu kobietka :) zazdroszcze Wam, ze nie tyjecie :( jak tak dalej ppjdzie to ja bede miala z 20 na plusie, no ale coz.... nie wiem co mam zrobic...
No i dzis dopadl mnie skurcz w lydce w nocy. A juz nie wspomne o snach, ze Kamil wolal kogos innego, ja bylam sama itp itd... no paranoja

Zgłoś nadużycie #10121 8 grudnia 2013, 9:32

Dorota93 napisał(a)

Hej piekne :) ece co za przezycia... ciesze sie, ze z Adusia jest wszystko dobrze :) i waga tez fajna, w koncu kobietka :) zazdroszcze Wam, ze nie tyjecie :( jak tak dalej ppjdzie to ja bede miala z 20 na plusie, no ale coz.... nie wiem co mam zrobic...
No i dzis dopadl mnie skurcz w lydce w nocy. A juz nie wspomne o snach, ze Kamil wolal kogos innego, ja bylam sama itp itd... no paranoja

Haha witam w klubie z tymi snami. Ja wczoraj oglądałam Fabryke czekolady Wilego Wonki i dzisiaj sniło mi się nad ranem że ratowałam konia topiącego się w rzece czekolady i jakiś nieznajomy man mi pomagał hehe. Wyciągłam tego konia na kratce jakiejś i ludzie krzyczeli że nie ma sensu bo on już nie żyje. A żył....hm paranoja :D

Zgłoś nadużycie #10122 8 grudnia 2013, 9:37

Dorota93 Supermama
O matko hahahahah fajny sen :P a ja teraz patrze naa Artur ratuje gwiazdke xD a przed spaniem zazwyczaj patrze na smierc na 1000 sposobow albo film jakis. Ciekawe jakie po tym bys sny miala :)

Zgłoś nadużycie #10123 8 grudnia 2013, 9:55

lorelei_l Fajna mama
Hej Mamuśki :)

Ece, dobrze, że mimo tych wszystkich perypetii, jesteście całe i zdrowe :) Odpoczywaj dużo, żebyś nie była osłabiona i nie zaraziła się od męża

Powiem Wam, że życie bez telefonu jest piękne :D zupełnie jakoś nie czuję, że go nie mam (w sensie, że muszę co chwilę na niego patrzeć), a nie stresuję się, że nie mogę go znaleźć, bo przecież nie mogę go znaleźć :)
Siedzę i wymyślam prezenty świąteczne dla znajomych, bo już nie długo trzeba zamawiać te przez internet kupowane :)
Mam problem tylko z prezentem dla siebie :) (u nas jest lista życzeń do świętego mikołaja, żeby darczyńcom było łatwiej), bo same pomysły na prezenty dla dziecka mi do głowy przychodzą :)

Zgłoś nadużycie #10124 8 grudnia 2013, 11:37

Kiniaa Gotowa na wszystko
To i ja się witam niedzielnie :)
A ja sobie w kuchni urzęduje i pichce jadło dla moich dwóch darmozjadków i dla trzeciego w brzuchu hihi ;)
po obiedzie idziemy na spacer i do siostry na makowca własnej roboty...już się oblizuje ;)
U nas słoneczko świeci :) :) :) :) koniec huraganu...
Miłego dnia piękne :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #10125 8 grudnia 2013, 14:04

diaglab Gotowa na wszystko
To i ja sie witam :-)
u mnie tak jak u Kinii- przepiekna pogoda ale pewnie mrozno, mimo wszystko moze uda mi sie wyciagnac meza na spacer :-) ja tez dzis mialam okropny sen- ze mojego M. zdradzilam brrrr.....nigdy wiecej takich snow. Widze ze u Was tez coraz ciekawsze te mary nocne :-)

ja juz po obiadku i synek niezle fika w brzuszku :-)
milego popoludnia :-)

Zgłoś nadużycie #10126 8 grudnia 2013, 15:31

lorelei_l Fajna mama
Hej Mamuśki,

zastanawiam się nad wyposażeniem się w urządzenie do gotowania na parze. Wiem, że któraś z Was kiedyś pisała, że takowe ma- pytanie do niej/nich :) jakiej marki i czy jesteś zadowolona?
Będę wdzięczna za opinie :)

Zgłoś nadużycie #10127 8 grudnia 2013, 16:56

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Hej Mamuśki,

zastanawiam się nad wyposażeniem się w urządzenie do gotowania na parze. Wiem, że któraś z Was kiedyś pisała, że takowe ma- pytanie do niej/nich :) jakiej marki i czy jesteś zadowolona?
Będę wdzięczna za opinie :)

A ja mam :) Tefal vitacuisine,jestem mega zadowolona ,jedzonko robi się bardzo szybko :) można w nim przygotować nawet desery ,ciasta soki :) mięso i ryby bardzo soczyste wychodzą ,a warzywka idealne ,ani nie za twarde ani nie rozciapane :) jak chcesz jakieś realne fotki tego modelu to porobie :)

Zgłoś nadużycie #10128 8 grudnia 2013, 17:18

Dorota93 Supermama
ja dostane na swieta juhuuu ! :D

Zgłoś nadużycie #10129 8 grudnia 2013, 17:18

Dorota93 Supermama
a ja dzis mam dzien lezakowania. Maly tak mi uciska zebra, ze siedziec nie umie

Zgłoś nadużycie #10130 8 grudnia 2013, 19:10

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

ja dostane na swieta juhuuu ! :D

Kobieta zawsze postawi na swoim :D