Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10091 7 grudnia 2013, 8:26

lorelei_l Fajna mama
Kristi :) ja tak mam- nawet się zastanawiałam czy nie za mało przytyłam, bo mam wrażenie, że kość mnie uwiera, bo jakość tłuszcz jej nie amortyzuje, chyba ciężko mi opisać o co chodzi :)

Zgłoś nadużycie #10092 7 grudnia 2013, 8:30

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć Mamuski :) Kirsti dobrze, że już wróciłaś :) A sny no to się zdarzają różne w ciąży.
Kiniaa świtne te pokoiki :)
Lorlei-l masz już wolne więc odpoczywaj, a nie wracać do pracy :) )

A co do kości to mi często dziecko boksuje w miednicę z prawej strony no i to troszkę boli.

MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH! No i dnia bez wiatrów :)

Zgłoś nadużycie #10093 7 grudnia 2013, 8:34

lorelei_l Fajna mama
Ewka :) jakoś muszę telefon odzyskać, choć w sumie to nie wiem gdzie go ostatnio miałam, mam wyciszony dźwięk, więc nawet nie wiem jak go szukać :(

Zgłoś nadużycie #10094 7 grudnia 2013, 8:47

kirsti30 Gotowa na wszystko
lorei_l powodzenia w szukaniu telefonu, daj znać jak udało ci się go znaleźć, ja zazwyczaj analizuje każdy krok jaki zrobiłam i przewracam wszystko do góry nogami :D

Zgłoś nadużycie #10095 7 grudnia 2013, 8:48

Ja zawsze stosuję ten sam sposób co Kirsti. Więc powodzenia w szukaniu!

Zgłoś nadużycie #10096 7 grudnia 2013, 9:22

Tak więc ruszam w przymiarkę, muszę jeszcze tylko auto odśnieżyć :)

Zgłoś nadużycie #10097 7 grudnia 2013, 10:13

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzieńdobry wszystkim :)
A u nas za oknem cisza jak makiem zasiał....w końcu przestało wiać,no ale róznie może jeszcze być ;)
uciekam doprowadzić się do porządku i na zakupy mykamy :)
miłej soboty :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #10098 7 grudnia 2013, 10:24

Kiniaa Gotowa na wszystko
moje dziecie małe od 5 rano sobie urządziło party i nie było już spania, a teraz cicho siedzi mały złośnik :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #10099 7 grudnia 2013, 11:40

Dziewczyny, obecne ;) , byłam na przymiarce sukienki :) jak dobrze pójdzie dziś będzie skończona, ale to zależy od prądu czy nie wyłączą....popatrzyłam na siebie i stwierdzam....że ja jestem wielka....fju fju zazwyczaj po domu nosze ciemne ubrania to tego tak nie widzę, ale ja i moja klucha jesteśmy DUŻE :D

Zgłoś nadużycie #10100 7 grudnia 2013, 12:06

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-)
Dorota i Kirsti no to faktycznie koszmary Was nawiedziły :-( współczuję :-(
Kirsti fajne są przymiarki sukni ślubne no nie?j ;-) ja zawsze doczekać się nie mogłam :-D cieszę się że Twój tato dobrze już się czuje i wypisali Go :-) co do wielkości brzuszków ja codziennie przerażam się jego wielkością :-D
Mnie zasypało, strasznie dużo śniegu spadło w nocy i nadal są zamiecie śnieżne ale udało mi się dojechać do przychodni i wrócić szczęśliwie :-) czekam na wyniki badań, za parę godz. Powinnam mieć w necie
Lorelei ja tak dziś rano pierścionka zaręczynowego szukałam. Przeszukałam całe mieszkanie i znalazłam go dopiero pod kołdrą w dole łóżka tam gdzie nogi hihi :-D w nocy musiał wyśliznać mi się z palca bo posmarowałam przed snem dłonie balsamem. A brak pierścionka zauważyłam dopiero jak mieliśmy wychodzić z mieszkania, jakoś mi tak za lekko było hihi :-D ja tak samo robię jak Kirsti i Ewa :-) pamięć wsteczna pomaga :-D czasem nawet wracam do pokoju z którego wyszłam by sobie przypomnieć co miałam wziąć :-)
Qasha udanego weekendu na Mazurach :-)
Do nas dziś znajomi przychodzą więc pewnie jutro lub późnym wieczorem dziś się odezwę :-)
Miłego dzionka Mamusie :-)

Zgłoś nadużycie #10101 7 grudnia 2013, 12:32

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Qasha miłej podróży i pobytu na Mazurach :) takie ferie można powiedzieć.. :)
Diaglab trzymam kciuki za wyniki ale na pewno będą pozytywne.. U nas też sniegu kuuuupa ale na szczęście już nie pada.. :) miłego wieczoru :)
Kirsti to niestety nie moje mebelki tylko Kinii ale dziękuję mimo wszystko hihi :p
Lorelei obyś szybko znalazła, bez telefonu to jak bez ręki :)
Ewka wzajemnie miłego dnia i właśnie jak najmniej tego wiatru, dobre mówisz :)
Dorotka nie przemęcz się dzisiaj za bardzo, obiecaj! :)

A mnie w nocy nawiedził mój Mikołaj i nawet znalazłam pod poduchą Kubusia Puchatka w formie zapachu do samochodu hihi a rano w zamian przygotowałam owemu Panu super śniadanie :) parówki w cieście fran. z serem i sosem chili :) robiłam pierwszy raz ale jestem zadowolona z efektu :) teraz niestety już czas się wziąć za sprzątanie, M już łopatuje śnieg na zewnątrz a wieczorem lecimy na MIkołajkową pizzę ze znajomymi :)

Ale to wszystko nic, jutro integracyjny obiad moich rodziców z rodzicami M oczywiście u nas, więc mama lata w kuchni od rana zestresowana hi a my się śmiejemy, ale myślę że to będzie żenujące jednak hihi

Miłego dnia Mamcie :*

Zgłoś nadużycie #10102 7 grudnia 2013, 13:11

Anett jak widzisz ciążą uaktywnia się na każdym polu mózgowym-w moim przypadku hihi.

Coś dziwnie się dzisiaj czuje, chyba ciśnienia, naszło mnie na prażuchy i kapuste zasmażaną...hm. Chyba pojade po kapuche hihi :) .

Kiniaa ładne mebelki :D

Zgłoś nadużycie #10103 7 grudnia 2013, 13:12

Anett smacznego mikołajkowego ;) hihi

Zgłoś nadużycie #10104 7 grudnia 2013, 13:35

Dorota93 Supermama
Przeczytalam Was, ale zapomnialam co mam pisac. Jestem juz zajechana, od 6 dzialam a od 5 nie spie, ale teraz odpoczywam, nogi do gory bo bola i stopy zaczynaja puchnac od braku odpoczynku :) nie wiem co mialam napisac, ale usmialam sie czytajac was :)

Zgłoś nadużycie #10105 7 grudnia 2013, 13:51

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 no tak to bywa hihi, u mnie mózg też łapie częstsze przywieszki ostatnio :)
No brakuje mi słów, mam na końcu języka phi

Dorotka to ładnie działasz, bardzo dobrze że robisz sobie przerwy :)

Zauważyłyście ostatnio, że ilość śluzu jeszcze bardziej się powiększyła czy tylko ja tak mam ?? Chyba podpaski zacznę zakładać.....

Zgłoś nadużycie #10106 7 grudnia 2013, 13:54

Dorota93 Supermama
Przerwy? Ja juz skonczylam wszystko robic i ledwo zyje :D ja sluzu nie mam wiecej, wydaje mi sie, ze nawet mniej...
O piszecie o przywieszkach, sama tak teraz mam. Nie mam sily myslec xd i leze w samym reczniku, trzeba sie ogarnac ale nie mam sily xd glodna jestem

Zgłoś nadużycie #10107 7 grudnia 2013, 14:15

Ja właśnie odebrałam sukienke :) ale nie pokaże, fakt faktem że teraz nie prezentuje się ona jakoś specjalnie, ale wiem że przy zrobieniu się na bustwo wszystko będzie wyglądać mega :) haha.

Zgaga mnie dobija :( masakra. W końcu musze zrobić jakiś obiad, mój wraca dopiero jutro. Ale z chęcią zdrzemnełabym się :) nie śpie za dobrze w nocy...

Zgłoś nadużycie #10108 7 grudnia 2013, 15:00

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 w takim razie nic na siłę, pokażesz nam foty już w całej okazałości :)
Współczuję zgagi, ja na szczęście nawet nie wiem co to jest... Zdrzemnij się a co tam :)

Dorotka musiałam nie załapać heh, to teraz tylko się wybajerować i czekać na gości :)

Zgłoś nadużycie #10109 7 grudnia 2013, 15:01

Ja też mam dziś u siebie imprezkę a więc też ciasta już upieczone i przekąski zrobione... Teraz kolej żebym ja się przygotowała i imprezka :) )

Zgłoś nadużycie #10110 7 grudnia 2013, 15:03

A no i mam już ten fotelik :) )