Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10071 6 grudnia 2013, 19:54

Dorota93 Supermama
no i sypie śnieg w końcu :)
diaglab kochana trzymaj się dzielnie, nie płacz bo denerwujesz maluszka :*

Zgłoś nadużycie #10072 6 grudnia 2013, 20:04

Kiniaa Gotowa na wszystko
diaglab-leż spokojnie a skurczybyki sobie pójdą w pieruny ;) będzie dobrze bo tak musi być :) wiem coś o hemoroidach bo miałam straszne po porodzie ale dostałam tu specjalną masc i dzięki niej zniknęły i się nie pojawiły więcej, nawet i teraz w ciąży.Jesli ci dokuczją te hemoroidy to może zapytaj swego lekarza,cos ci przepisze na te cholerstwa jedne ;)
dzięki że pytasz o moją córcie....była bardzo przeziebiona ,ale dzieki antybiotykowi wyzdrowiała już i powróciło mi dziecko całe roześmiane i ruchliwe :)

trzymam kciuki za jutrzejsze badania :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #10073 6 grudnia 2013, 20:07

diaglab a z jakiej miejscowości jesteś?jak można zapytać :)

Zgłoś nadużycie #10074 6 grudnia 2013, 20:12

Anett Gotowa na wszystko
Na mazowszu też szkoda gadać o pogodzie, taka zamieć, prawdziwa zima i ile sniegu dziś dopadało...
Diaglab - ledwo przeżyłam te wojaże, jak wracałam z kościoła to nic nie było widać, na swoje podwórko to trafiłam na chybił trafił, dobrze że samochód obciążony familią to jakoś daliśmy radę na dwóch starych zimowych oponach. Inaczej by było ciężko...
Kochana nie dołuj się tak, pamiętaj że maluszek to wszystko czuje, zobaczysz że będzie dobrze, ściskam mocno :*

Zgłoś nadużycie #10075 6 grudnia 2013, 20:59

dziewczyny jestem uradowana bo dzisiaj nam się udało sprzedać dotychczasowe mebelki z pokoju Korneli i w poniedziałek przyjeżdża po nie kupiec...zarąbiscie bo w końcu będziemy mogli szykować nowe pokoiki dla naszych dzieciaków...huuura :) :)
dzisiaj też zamówiliśmy już nowe dla dwójki i wydaliśmy fortune ;) po nowym roku jak wrócimy z polski będziemy działac z pokojami :) :)
No to żeby było fajnie to się wam oczywiście pochwale co upolowaliśmy :)
mebelki dla synka takiehttp://www.kinderallesartikel.nl/product_info.php?products_id=1287
dlaKornelkihttp://www.kinderallesartikel.nl/product_info.php?products_id=270http://www.kinderallesartikel.nl/product_info.php?cPath=7_40_30&products_id=666
http://www.kinderallesartikel.nl/product_info.php?products_id=270
http://www.kinderallesartikel.nl/product_info.php?products_id=673
http://www.kinderallesartikel.nl/product_info.php?cPath=7_39&products_id=1145par... drobiazgów będzie jeszcze brakowało :) :) ale jestem zadowolona że dzieci będą mieli fajne pokoje...już się doczekać nie mogę :)

Zgłoś nadużycie #10076 6 grudnia 2013, 21:11

Anett Gotowa na wszystko
Kiniaa mebelki wybraliście na prawdę superaśne, przede wszystkim te dla syna :) :) urządzicie cudne gniazdka dla dzieci, Kornelka będzie na pewno zachwycona konikami :)

Zgłoś nadużycie #10077 6 grudnia 2013, 21:14

dwa linki zle poszły wyżej
dla synusia http://www.kinderallesartikel.nl/product_info.php?products_id=1287
komoda dla pyśki http://www.kinderallesartikel.nl/product_info.php?products_id=666

Zgłoś nadużycie #10078 6 grudnia 2013, 21:17

Anett jak już będzie wszystko zrobione na glanc to foty strzele oczywiście :)
Kornelia oszaleje i pewnie nie zechce wychodzić z pokoiku bo uwielbia bajki z księżniczkami i kucyków ma pełno ,to będzie szał jak zobaczy swój pokoik ;)

Zgłoś nadużycie #10079 6 grudnia 2013, 21:20

diaglab Gotowa na wszystko
Kiniaa mieszkam w Opolu Lubelskim- tj. 40 km od Lublina :-) w samym Lublinie jak jeszcze pracowałam byłam codziennie teraz już rzadziej, co weekend lub co 2 tygodnie.Chyba kiedyś pisałaś że Twoja rodzinka jest z Lublina o ile dobrze pamiętam :-) Mebelki super, syndrom wicia gniazda się zaczyna :-)
Anett dobrze że dojechaliście cali i zdrowi :-)

Zgłoś nadużycie #10080 6 grudnia 2013, 21:22

Anett Gotowa na wszystko
No koniecznie będziesz musiała strzelić zdjęcia, ja też już się nie mogę doczekać efektów hihi uwielbiam patrzeć na te małe pokoiki dla dzieci :)
Ach ten szał na punkcie księżniczek, czuję że siłą małej nie wyciągniecie, będzie pisk :D
Moja przyjaciółka kupiła dla swojej chrześnicy pościel różową w księżniczki (wiadomo) - pasowałaby jak ulał :)

Zgłoś nadużycie #10081 6 grudnia 2013, 21:27

diaglab -wiem gdzie jest opole lub.byłam tam 2 lata temu przejazdem i nawet spaliśmy w hotelu "zacisze" ;)
moja rodzina pochodzi z Biłgoraj a mężulka z Zwierzyńca,wiesz gdzie to?

Zgłoś nadużycie #10082 6 grudnia 2013, 21:33

Anett napisał(a)

No koniecznie będziesz musiała strzelić zdjęcia, ja też już się nie mogę doczekać efektów hihi uwielbiam patrzeć na te małe pokoiki dla dzieci :)
Ach ten szał na punkcie księżniczek, czuję że siłą małej nie wyciągniecie, będzie pisk :D
Moja przyjaciółka kupiła dla swojej chrześnicy pościel różową w księżniczki (wiadomo) - pasowałaby jak ulał :)

pościel i inne dodatki już pomalu kupujemy ;)
już sobie ją wyobrażam jak będzie non stop siedziała i się bawiła w swoim ślicznym pokoju...jestem szczesliwa że mogę swojemu dziecku dac tyle radochy :)

Zgłoś nadużycie #10083 6 grudnia 2013, 21:43

Dobranoc dziewuszki :) kolorowych snów :)
ja mykam się położyć :)

Zgłoś nadużycie #10084 6 grudnia 2013, 21:45

Dorota93 Supermama
Wlasnie skonczylam robic, padam z nog jestem wykomczona... nie mam sily nadrabiac doczytam jutro jesli czas pozwoli, jesli nie to bede dopiero w niedziele. Spokojnego weekendu, pogody do strawienia, duzo sily i radosci i niech nic Was nie boli :)

Zgłoś nadużycie #10085 6 grudnia 2013, 22:05

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka wzajemnie udanego weekendu, ale mam nadzieję że zawitasz wcześniej :)

Oj ja też już padam, a dziś w nocy nawiedzi mnie M. po pracy, mam nadzieję że na jakąś północ dotrze.. :)
To nic, obudzi mnie... albo i nie :)

Dobranoc:*

Zgłoś nadużycie #10086 6 grudnia 2013, 22:15

diaglab Gotowa na wszystko
Już wszystkie pouciekały? :-( bu:'(
Kiniaa wiem gdzie są te miejscowości, a Biłgoraj w szczególności-przyjeżdżam przez to miasto jak jadę do rodzinnego Przemyśla :-) w Opolu mieszkam od prawie 2 lat :-)
W takim razie życzę Wam i bobaskom kolorowych snów i spokojnej bezhuraganowej /bezgradowej nocy :-)
Ja szybko nie usnę, mam powtórkę z rozrywki z wczoraj :-( poczytam książkę może mi pomoże zasnąć. Do jutra Kobitki :-)
PS. Ece odezwij się czy wszystko u Ciebie i Ady ok

Zgłoś nadużycie #10087 7 grudnia 2013, 5:35

Dorota93 Supermama
Znowu mialam koszmary, ze urodzilam (tym razem dziewczynke) i zapominalam jej karmic, zostawialam ja w domu sama, nie przebieralam i ja gubilam. Bylam zla matka..., eh nic ide do kuchni zaczynac dzialac. Milego dnia :*

Zgłoś nadużycie #10088 7 grudnia 2013, 6:07

qasha Fajna mama
czesc mamusie :)

Dorotka super ze u małego wszystko ok, a zdjecie suuper :)

Kinciaa suuuper mebelki :) bardzo mi sie podobają :)

ja juz na nogach bo wyboeramy sie do mojego taty na Mazury. wiec sniadanko, spakowac sie i w drogę :)

u nas dalej wieje ale w nocy juz snieg nie padał.

milego weekendu mamusie :)

Zgłoś nadużycie #10089 7 grudnia 2013, 8:00

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry mamuśki.
Centralna polska była odcięta od świata ale już jestem, zresztą nie wiem na jak długo ;) .Już dośc mam tych wiatrów.
Diaglab jejku hemoroidy fiu fiu, trzymaj dupsko ciepło, nawet przykładaj termofor z ciepłą wodą, ale nie daj przeziębić sobie tych okolic.
Anett rewelacja mebelki :)
Qasha szczęśliwej podróży i udanego pobytu.
Zaraz zaczne was nadrabiać ale najpierw....Dorota ja miałam ostatnio sen na jawie-chyba, przyszła do mnie jakaś niewidzialna zjawa i chciała wyrwać mi dziecko z brzucha i odsłaniała pierzyne, ja byłam tak spanikowana że nawet oczu nie otworzyłam tylko od razu zdrowśki odmawiałam...moja mama powiedziała że ona miała podobnie i to jest normalne a pogoda też nie pomaga popadać w paranoje.Nic się nie martw.
Wczoraj kupiliśmy garniak i reszte wyprawki dla potencjalnego męża i jestem mega dumna z tego co upolowaliśmy. Dzisiaj mam ostatnią przymiarke sukienki i szycie. Jej nie wiedziałam że to  takie skomplikowane ale jak narazie jest happy z efektu.
Tato wyszedł ze szpitala, przez te wichury wszystkim chyba psycha siada i wczoraj się z nim pokłóciłam na skajpie....hm, eh.
A jak wasze biodra? i łydki? Ja przeżywam gechenne w nocy :( kość biodrowa morduje mnie :( ból taki że stękam w nocy jak głupia to samo łydki.
Kochane udanego dnia i uważajcie na siebie.

Zgłoś nadużycie #10090 7 grudnia 2013, 8:23

lorelei_l Fajna mama
Witajcie :) oczywiście jak mam wolne to i tak nie śpię długo :)

Dialab pewnie lekarz coś Ci przepisze na hemoroidy, bo to raczej standardowe przypadłości ciążowe, i albo są teraz albo po porodzie :) więc mają leczenie już obcykane :)
Kinia- mam na łóżeczku dla Kamila ten sam motyw żyrafy i nawet myślałam, żeby dokupić taki pasek do tapety (bo nie chcę całego pokoju odnawiać) i nakleić na ściany :)
Dorota sny masz faktycznie mega, może powinnaś nie jeść przed snem dłuższy czas, bo po jedzeniu ciężkostrawnym podobno są "mega zeschizowane" :)
Qasha miłego pobytu- na Mazurach to pewnie już będzie zima pełną gębą :)

Ja dziś mam w planach ostatni agnielski, i poszukiwania telefonu :( bo gdzieś go zasiałam i mogłam go w pracy zostawić :D może to jakieś podświadome działanie, żeby do tej pracy wrócić.