Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #10011 5 grudnia 2013, 21:56

diaglab Gotowa na wszystko
Anett raczej tak :-( całe szczęście nie krwawi ale zatyka mi całe światło odbytu że tak to ujme:'( płakać mi się chce. To dlatego miałam dziś ogromny problem z wypróżnieniem :-( i dziś wylazł bo wcześniej nic nie wyczułam:'(
Dobrze że mam wizytę u lekarza w śr, to dopytam się go czy to to i co z tym zrobić :-(

Zgłoś nadużycie #10012 5 grudnia 2013, 22:05

kirsti30 Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Anett raczej tak :-( całe szczęście nie krwawi ale zatyka mi całe światło odbytu że tak to ujme:'( płakać mi się chce. To dlatego miałam dziś ogromny problem z wypróżnieniem :-( i dziś wylazł bo wcześniej nic nie wyczułam:'(
Dobrze że mam wizytę u lekarza w śr, to dopytam się go czy to to i co z tym zrobić :-(

Ja bogu dziękuje że narazie się załatwiam regularnie, ale mam bóle przy wypróżnianiu. Słyszałam że ciepły olej przynosi mega ulge, nagrzany, namoczyć wacik i przyłożyć w okolicach...taki wieśniacki sposób ale jak bóle będa nie do wytrzymania napewno wykorzystam.

Zgłoś nadużycie #10013 5 grudnia 2013, 22:12

Dorota93 Supermama
Kirsti cudnie wygladasz :) jak pogoda u was? U mnie wieje i chwile pradu nie bylo. Wspolczuje hemoroida, oby to nie bylo to :(
Kirsti to cudnie jak cie tak przytulil :)

Zgłoś nadużycie #10014 5 grudnia 2013, 22:24

Anett Gotowa na wszystko
Diaglab Kochana nie przejmuj się tak bardzo, zalicz to do listy uroków ciąży, lekarz na pewno przepisze coś na złagodzenie, oby tylko nie krwawiło i nie bolało, będzie dobrze! Trzymaj się :*:*

Dorota u mnie jeszcze nie było niespodzianek z prądem ale wieeejeeee ostro...

Kirsti30 widzisz jednak faceci czasem myślą o nas tak jak byśmy chciały... ładny bebolek :)

Zgłoś nadużycie #10015 5 grudnia 2013, 22:26

dorotka u nas wieje jak narazie prąd nadal mamy, dobrze że kolacje zjedliśmy hihi :) zaraz jednak próba lulania :)
mega zaskoczył mnie tym przytulasem.
Dorotak a co za przekąski wymyśliłaś na impreze, bo ja chciałam też coś podać innego niż zwykle a smakowe...może coś uszczypne od ciebie :D

Zgłoś nadużycie #10016 5 grudnia 2013, 22:37

Anett Gotowa na wszystko
Obejrzałam :) rzeczywiście pocieszny, muszę mojemu pokazać :)
a przy tym zgłodniałam więc już przyniosłam sobie bułeczkę z nutellą i mlemlo :)

Mnie też ciekawią przekąski także czekam Dorotka na Twoje pomysły :)

Tymczasem życzę już miłych snów! :*

Zgłoś nadużycie #10017 5 grudnia 2013, 22:38

Dorota93 Supermama
Napisze jutro menu a tymczasem mykam spac :) donranoc Wam, cichej spokojnej nocy :*

Zgłoś nadużycie #10018 5 grudnia 2013, 22:46

Dorota93 Supermama
A dobra napisze :P salatke gyros, salatke z tortelini, pomidory z mocarella, ser camembert, sledziki, frankfuterki, parowki w ciescie francuskim z serem, jajka faszerowane, sery i wedliny, potem na ciepla kolacje zamowilismy mieso w jakiejs formie od swini, co wyglada jak swinia ciekawe jak to bedzie wygladac :) i do tego fryty, moze jakas salatke do tego jeszcze zrobie. To tyle co pamietam, ledwo kontaktuje juz bo w lozku leze i taaaaak mi cieplutko... :) )

Zgłoś nadużycie #10019 5 grudnia 2013, 22:49

No to ja tez się pakuje :) i spokojowej bez wichrowej nocy :)

Zgłoś nadużycie #10020 6 grudnia 2013, 5:22

Dorota93 Supermama
Milego dnia :)
Mam zle przeczycia co do baszy , kurde niepokoje sie :/ u mnie w nocy znow prad wybilo, bo zegarek w piekarniku wylaczony

Zgłoś nadużycie #10021 6 grudnia 2013, 7:48

ewka90 Gotowa na wszystko
Dorotka ja też się martwię Baszą... Dawno się nie odezwała, a przecież siedziała w domu... Szkoda, że nie mamy do niej kontaktu poza forum... Ale mam nadzieję, że wszystko dobrze.

U mnie nie wybiło prądu ale wiało mocno, zresztą nadal wieje. Kupiłam sobie wczoraj buty zimowe :) ) No i dzieciakom prezenty z okazji Mikołaja a dużo ich mam. Więc trochę już wydalam z tego zasiłku chorobowego :)

Ale nadal nie mam pomysłu na prezenty na Święta;/ a zawsze robimy sobie wszyscy jakieś prezenty rodzicom, rodzeństwu, babciom, kuzynom, chrześnicom... itd..

A no i wczoraj stanęłam w kasie pierwszeństwa w carreforze, a była taka kolejka i większość facetów z pełnymi koszykami (jak to po barbórce w sklepach bywa) więc podeszłam bokiem do Pani kasjerki i zapytałam się czy tu jest kasa pierwszeństwa spojrzała na mnie i powiedziała, że mnie zawoła :) Skasowała klienta, którego kasowała i powiedziała wszystkim, żeby przepuścili kobietę w ciąży bo tutaj jest kasa pierwszeństwa :) Więc obyło się bez kolejek :)

Oj no i Diglab współczuję, ale pewnie lekarz coś Ci przepisze, żeby załagodzić trochę. No niestety takie są uroki ciąży.

Zgłoś nadużycie #10022 6 grudnia 2013, 7:49

Kirsti super, że tak Cię przytulił :) Jednak czasem faceci domyślą się czego nam potrzeba :)

Zgłoś nadużycie #10023 6 grudnia 2013, 7:53

Kirsti fajny brzuszek już masz :) ) i chyba ścięłaś włosy tak? Czy mi się tylko wydaje? Gratulację 30 tygodnia!!

Qasha a Staś to duży chłopczyk :) I USG świetne. A co do cen to różnie bywa... U nas USG 3d kosztuje 350 zł więc w 3d widziałam naszego synka w 20 tygodniu, a teraz już raczej nie. Ale co tam. Niedługo na żywo zobaczymy :)

Chyba udało mi się wszystko nadrobić z czytaniem i odpisywaniem :)

Zgłoś nadużycie #10024 6 grudnia 2013, 7:54

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam z rana :)
Dorotka nie śpisz już od 5 rano ?? czy mąż zbierał się do pracy i Cię obudził :)
Ja też dziś przeraniłam :) przyjechałam na trochę do pracy,bo od 10.30 mam zajęcia w szkole rodzenia,miałam jechać sama ,ale jak zobaczyłam co się dzieje na zewnątrz i na drodze to zrezygnowałam.. :/ a szkoda,bo dziś mój lekarz będzie mówił o porodzie..
Na szczęście mąż mógł dostać połowę dnia wolnego i mnie zawiezie,może uda mi się i Jego na to wyciągnąc,ale znając Jego chyba nie ma szans :) jak Mu ostatnio opowiadałam jak omawialiśmy z poprzednim lekarzem na zajęciach w ostatni piątek o wąchaniu podpaski w trakcie trwania połogu,to chyba nie pójdzie heheh :D a był jeden Pan i tylko się uśmiechał pod nosem :)
Diablab z tymi hemoroidami nie jesteś sama,najgorsze dopiero przed nami,gdy po porodzie wywali nam z kilka takich :/ a to tylko taki dodatek do całości..
lorele_i dzięki Ci serdeczne za tą stronkę :) trzeba co prawda trochę poczytać i zrozumieć ( nienawidzę urzędowego języka) ale można się rzeczywiście sporo dowiedzieć.
Gratuluje tez 30-go tygodnia i końca pracy :) to teraz odpoczniesz :)
Kirsti śliczny brzusio :)
Miło mieć takiego przyszłego męża koło siebie,prawda ? :) ale tylko do jutra,bo później będzie już MĄŻ a nie przyszły mąż ;)
Qasha cieszę się,że ze Stasiem wszystko dobrze,strasznie dużo płacicie za usg,ale to duże miasto,więc i ceny duuużo większe... U nas średnio za wizytę z usg 3D wołają 180-200zł,bez wizyty-tylko usg z wywiadem ( byłam na takim prywatnie w 12 tyg.) zapłaciłam 80zł.
Miłego dnia Wam życzę a ja zmykam -czekoladowe muffinki do zrobienia na mnie czekają ;)

Zgłoś nadużycie #10025 6 grudnia 2013, 8:13

Dorota93 Supermama
Tak zbueral sie do pracy to sie przebudzilam ;) ja dzis robie cytrynowe z biala czekolada :) a teraz ide upolowac jakies platki do kuchni i siadam do komputera :)

Zgłoś nadużycie #10026 6 grudnia 2013, 8:14

Dorota93 Supermama
No i gratulacje okraglych tygodni, czas szybko leci :)

Zgłoś nadużycie #10027 6 grudnia 2013, 8:28

basza Fajna mama
Dzień dobry Moje Kochabe! Dorotko postawiłaS mnie do pionu... jestem i czytam Was tylko miałam taką chandrę, że nie chciałam Wam psuć humorów. Cieszę się, że u Wszystkich poza.małymi dolegliwoSciami, w miarę ok.Ja cały zeszły weekend z mega skurczami, ale leki znowu dały radE... no ale martwię się i nie wiem ile jeszcze wytrzymamy. Zalałam laptopa, ale dzisiaj chyba już będę miała :-) . W przyspieszonym tempie kupujemy wyprawkę bo musimy być gotowi. Modlę się żeby wytrzymać do stycznia. Dla Wszystkich dziewczynek gratki skończonych tygodni, przepraszam, ze nie odpisuje pojedyńczo ale nie jestem w stanie tego ogarnąć przez tel. Jakoś mi jest tak żle i wydaje mi się, ze tylko będę Wam przeszkadzać, ale bardzo za Wami tęsknię. Buziaki

Zgłoś nadużycie #10028 6 grudnia 2013, 8:33

Basza dacie radę wytrzymać do stycznia!! :) Dzielne dziewczynki z WAS! My będziemy mocno trzymać kciuki i będzie dobrze :) Trzymaj się i duuuużo leż!

Zgłoś nadużycie #10029 6 grudnia 2013, 8:42

Dorota93 Supermama
basza zaciskaj nogi !! :)
no i pisz z nami , patrz ile my marudzimy , chcemy wiedzieć co u Ciebie, po to jesteśmy ! :* dobrze, że leki Ci pomagają. A podtucz jeszcze Ninke Słoninkę :)

Zgłoś nadużycie #10030 6 grudnia 2013, 8:49

basza Fajna mama
Dziękuję Wam :-) co tu kryć źle mi ostatnio po prostu. Dorotko jak przeczytałjakie zakà ski szykujesz to masz szczęście ze muszę zaciskac nogi, bo juz pakowalabym się, w koncu Ja Basia a mok Małż też gòrnik. Ewuś dobrze ze juz będziesz mogla wydawać hihihi.