Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9991 5 grudnia 2013, 19:51

qasha Fajna mama
ja wanienkę mam tą większą. stelaza nie kupuję, bo z obserwcji widze ze tylko do okolo 3 miesiaca sie przydaje. mam stól, duzy blat w lazience gdzie spokojnie tez sie zmiesci wanienka :)

Zgłoś nadużycie #9992 5 grudnia 2013, 19:51

Dorota93 Supermama
ja wanienke mam taka http://www.bobowozki.com.pl/images/Primi-Sogni-komoda-kapielowa.jpg białą.
diaglab taaaak, najedzona. w końcu :) a teraz Kamil robi przedpokój. Nie mam miejsca na nic :D
a to zdjęcie co ja mam przy suwaczku to mi normalnie przy wizycie robił, ale nie wiem ile to jest D

Zgłoś nadużycie #9993 5 grudnia 2013, 19:59

Dorota93 Supermama
a no i dziekuje za komplement :)

ja wlasnie siedze i wymyslam jadlospis na sobotnia imprezke i robie liste zakupow na jutro :)

Zgłoś nadużycie #9994 5 grudnia 2013, 20:36

Anett Gotowa na wszystko
Qasha rozpoczęłaś 500 stronę :) hmm... :) to jakiś nasz jubileusz :p
także dziewczynki najlepszego z tej okazji! hihihihi :)

Właśnie ja się zastanawiałam nad stelażem ale raczej sobie daruję, nie opłaca się ...

Bąbeluniek jak tam ??
U mnie już huczy a wyobrażam sobie co się dzieje u Ciebie... trzymaj się Kochana :*

Oglądam ten film ale trochę mi się zacina więc zrobiłam przerwę, żeby się ciut podładował :)

Zgłoś nadużycie #9995 5 grudnia 2013, 20:39

Anett Gotowa na wszystko
A niech to... wrr... miałam wracać do oglądania i wyłączyć zakładkę z forum a wyłączyłam z filmem, i ładowanie ch.. strzelił Nie wiem czy mam tyle nerwów, żeby znów czekać... ehh
Wkurzyłam się!

Zgłoś nadużycie #9996 5 grudnia 2013, 20:46

diaglab Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Qasha rozpoczęłaś 500 stronę :) hmm... :) to jakiś nasz jubileusz :p
także dziewczynki najlepszego z tej okazji! hihihihi :)

Oglądam ten film ale trochę mi się zacina więc zrobiłam przerwę, żeby się ciut podładował :)

Trzeba to oblać :-D niestety tylko soczkiem :-D
ostatnio też mam problem z oglądaniem filmów w necie- dokładnie na zalukaj.tv, serwer jest chyba przeciążony.
Ja wanienkę będę kupować większą taką najzwyklejszą i też bez stelazy- położę ją w brodziku pod prysznicem lub tak jak Qasha na blacie-choć nie wiem czy wytrzyma taki ciężar z wodą i Małym. Będę testować :-)
Dorotko dobrze że już najedzona jesteś :-)
U mnie usg 3/4 d kosztuje 200 zł a takie nazwyklejsze 100 zł. Jak widać co miasto lub przychodnia to inne ceny.

Zgłoś nadużycie #9997 5 grudnia 2013, 20:53

Anett Gotowa na wszystko
Podejmuję kolejną próbę :) a jak się nie uda to dokończę rano... :)

To może i ja kupię większą w takim razie, na dłużej posłuży a kąpielisko urządzimy na komódce albo coś się wymyśli :)

Diaglab to zdrówko! ja mam soczek pomarańczowy :)

Zgłoś nadużycie #9998 5 grudnia 2013, 20:56

lorelei_l Fajna mama
Witajcie :)

Babeluniek- popieram Kristi- postaraj się przekonać siostrę, że zawsze chętnie ją wysłuchasz, choć niekoniecznie się zgadzasz z jej decyzjami. Jak każdy będzie ją przekonywał do zmiany, to tylko się zaprze. Odnośnie torby to biorę zwykłą, bo i tak mój W. ją będzie niósł nie ja :)
Dorota- fajnie byłoby, gdyby wystarczyło trochę pokrzyczeć i już koniec porodu :) ta wizja baaardzo mi się podoba :) twój szwagier to bardzo specyficzny humor ma :)
Ewka- fajnie, że udało Ci się załatwić swoją sprawę, mimo różnych przebojów z nimi, wierzę, że jest tam parę osób, które chcą pomóc innym :)
Kristi- zawszę możesz poplotkować na forum :P a u mnie na rozładowanie stresów sprawdza się coś po czym widzę efekt- np. robienie czegoś typu ciasto lub niszczenie czegoś np darcie na kawałki starych niepotrzebych dokumentów :D
Dialab- śmiałam się z tych zwężonych warg, pewnie trochę Ci się proporcji twarzy zmieniły przez wspomniane zaokrąglenie, ja też mam wrażenie, że mam bardziej okrągłe rysy, zalukaj,tv też mnie wkurza, tak przeciążony, że nawet filmu nie da się wyszukać, a co dopiero go zobaczyć
Niutka- w sprawie różnych urlopów polecam stronę http://rodzina.hostlab.com.pl/urlopy/pytania-i-odpowiedzi/mama wiele odpowiedzi na pytania jakie nawet nie przyszłyby mi do głowy :D
Qasha- super, że ze Stasiem wszystko ok, na zdjęciach wygląda słodko, ja mam wizytę jutro rano i już się nie mogę doczekać :)

Odnośnie sylwestrowych planów to jeśli zdecydujemy się na jakieś spotkanie ze znajomymi to zdecydowanie u nas w domu, bo chcę móc się w razie czego swobodnie położyć spać, a nie tłumaczyć bandzie wstawionych osób czemu już musimy iść :)
Dziś w szkole mieliśmy zajęcia z laktacji i na lalkach ćwiczyliśmy przystawianie noworodka do piersi- masakra takie malutkie były, że zaraz zaczęłam się martwić, że można mu główkę zmiażdżyć źle trzymając.

Zgłoś nadużycie #9999 5 grudnia 2013, 21:04

Dorota93 Supermama
Pisalan i sie skasowalo :( lorelei a moze lepiej isc do kogos, w razie czego wrocic i isc spac a jak sa goscie to trzeba czekac az pojda :/ anett cierpliwosci, ja czekam na gesler. Diaglab zdrowko, ja mam wode :) maly szaleje, oj szaleje!

Zgłoś nadużycie #10000 5 grudnia 2013, 21:07

lorelei_l Fajna mama
eee Dorota już to przerabiałam ostatnio- u siebie poszłam sobie spać i siedzieli sami, a u kogoś musiałam przypominać W, że się umawialiśmy, że wracamy o jakiejś godzinie, że jestem zmęczona i mimo tego słuchałam skomlenia całej grupy "to jeszcze jednego drinka",

Zgłoś nadużycie #10001 5 grudnia 2013, 21:18

Dorota93 Supermama
A no to jak taki uklad to super :) u mnie by to nie przeszlo :(

Zgłoś nadużycie #10002 5 grudnia 2013, 21:18

lorelei_l Fajna mama
A jeszcze się nie chwaliłam :) jutro mój ostatni dzień w pracy potem będę się logować zdalnie lub ewentualnie na chwilę wpadać, więc uwaga uwaga od poniedziałku będę mogła się w końcu wyspać :D :D :D

Zgłoś nadużycie #10003 5 grudnia 2013, 21:19

Dorota93 Supermama
No w koncu kochana ! N0 to kolejny powod do oblewania :)

Zgłoś nadużycie #10004 5 grudnia 2013, 21:22

lorelei_l Fajna mama
Może w ramach świętowania wezmę przykład z Ewki i skonsumuję pizze w łikend :D

Zgłoś nadużycie #10005 5 grudnia 2013, 21:24

Dorota93 Supermama
Nalezy ci sie :) ja narazir koncze, bede pozniej jak K zasnie bo marudzi :P

Zgłoś nadużycie #10006 5 grudnia 2013, 21:27

lorelei_l Fajna mama
Miłego wieczoru Doroto :)

Zgłoś nadużycie #10007 5 grudnia 2013, 21:29

diaglab Gotowa na wszystko
Anett i Dorota no to chluśniem bo uśniem :-D
Dziewczyny jestem przerażona chyba wyskoczył mi hemoroid!!!:'(

Zgłoś nadużycie #10008 5 grudnia 2013, 21:36

Anett Gotowa na wszystko
Znów się zacięło i znów czekam aż się załaduje phi :)

Lorelei to faktycznie dobry pomysł, jesli to będą dobrzy znajomi to zrozumieją Cię na pewno, a mąż u siebie będzie mógł się dalej bawić, hihi właśnie mi się przypomniało jak w lipcu na własnej imprezie urodzinowej wyszłam siusiu i w między czasie siadłam bo głowa mnie rozbolała no i odleciałam, wszyscy mnie szukali a ja zasnęłam w kącie na siedząco w ciemnościach :) ach ta ciąża :D

Właśnie w weekend wybieramy się z M. i znajomymi na pizzę, tak Mikołajkowo :)

Diaglab to niewesoło, zaczyna się ups... u mnie żylaki u Ciebie hemoroid ale Kochana jesteś pewna że to TO ??

Zgłoś nadużycie #10009 5 grudnia 2013, 21:50

babeluniek Gotowa na wszystko
Kurcze... Hemoroidy, zylaki, rozstepy... Zaczyna się :-P
Moją małą chyba dziś te ultradzwieki z usg pobudzily bo szaleje jak wcześniej :-) Oby już jej tak zostało :-)
Ja już zasypiam więc dobranoc :-)

Zgłoś nadużycie #10010 5 grudnia 2013, 21:55

kirsti30 Gotowa na wszystko
Niutka mój też obejżał to wideo, stwierdził że mamuśka wygląda jak kwoka z pisklętami....nie wiem jaki mózg mają mężczyźni ale inny od kobiecego hihi.
Ogólnie to moje potencjalne mężowate wróciło z pracy, widział od razu że coś ze mną jest nie tak...jadł obiad i jadł i jadł...aż zapytał się co jest nie tak, nie potrafiłam mu odpowiedzieć, wiecie co zrobił ?? PRZYTULIŁ MNIE - no i nerwy poszły bo się rozryczałam...normalnie mnie zaskoczył, tak mocno mnie przytulił....ja to zołza jestem jednak :D hihi.
Lorei gratulacje z okazji zbliżającego się wolnego czasu.
Qasha twój gentelmen śliczności, kurcze ale 300-sta do dużo za usg 3d. My się wybieramy w Poniedziałek, najgorsze że w ciemno bo nie wiem ile bierze :( aż się boje bo grosz do grosza liczymy w tym miesiącu.
Jutro wybieramy się po garnitur bo mój ma wolne, no i tata wychodzi ze szpitala. Czeka go jeszcze kilka zabiegów ważnych ale dobrze że będzie w domu.
a tutaj coś na uśmiech : http://www.youtube.com/watch?v=XzaakCLfA6E