Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9911 5 grudnia 2013, 11:43

Dorota93 Supermama
hahahah kirsti rozwaliłąś mnie z tymi huraganami :) Może i ja dołączę :P
jeśli chodzi o sny, to mi najpierw śniła się córka, potem synek a potem bliźniaki :D Dobrze, że innych opcji nie ma :D
kirsti rozumię Cie, ja mam parę koleżanek, ale one pracują i w ogóle już widzę, że tematy mamy troszkę inne. Podejście do życia też.. Ogólnie zrobiłam się bardziej dojrzałą osobą przez ciążę. No trudno, będą Ci którym zależy :)

Zgłoś nadużycie #9912 5 grudnia 2013, 11:45

Dorota93 Supermama
u mnie znowu po śniegu śladu nie ma :( Smutno mi

Zgłoś nadużycie #9913 5 grudnia 2013, 11:45

babeluniek Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Ogólnie to chyba doskiwera mi samotność, nie mam tutaj żadnych koleżanek a brakuje mi wypadu na kafke czy żeby ktoś wpadł. Siostry się porozjeżdzały, chłop w robocie, czyli zmiany nie ma. Nadal samotna....wrrr.

Myślę, że możemy sobie podać rękę. Już kiedyś pisałam, ja tylko jestem w ciąży, nic poza tym. Siedzę sama w domu całymi dniami, bo jedni znajomi pracują a inni mają inne priorytety (wypić piwko albo iść na imprezę), w które ciężarna nie jest w stanie się wpasować. Eh.
Pozostaje nam chyba tylko liczyć na to, że niedługo nasze życie się zmieni. Na lepsze :)

Zgłoś nadużycie #9914 5 grudnia 2013, 11:46

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Tak sobie myślę, że Qasha to właśnie jest jak ta z tego filmu, która do końca ciąży na szpilkach biegała i czuła się dobrze :) Oby poród też tak łatwo jej przebiegł :P

aż zobaczę ten film w któyś dzień :D

Zgłoś nadużycie #9915 5 grudnia 2013, 11:47

Dorota93 napisał(a)

aż zobaczę ten film w któyś dzień :D

Ja go obejrzałam już na początku ciąży :)

Zgłoś nadużycie #9916 5 grudnia 2013, 11:47

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Myślę, że możemy sobie podać rękę. Już kiedyś pisałam, ja tylko jestem w ciąży, nic poza tym. Siedzę sama w domu całymi dniami, bo jedni znajomi pracują a inni mają inne priorytety (wypić piwko albo iść na imprezę), w które ciężarna nie jest w stanie się wpasować. Eh.
Pozostaje nam chyba tylko liczyć na to, że niedługo nasze życie się zmieni. Na lepsze :)

zrobimy se wspólną imprezkę na fm :D
a w ogóle co robicie na sylwestra? bo ja chyba ubiorę nową piżamę z jamnikiem i spędzę go z TVP2 :D

Zgłoś nadużycie #9917 5 grudnia 2013, 11:48

Mam pytanie.. W jaką torbę planujecie się spakować do szpitala? Ja planowałam w taką zwykłą niewielką podróżną z rączkami do trzymania a rozmawiałam wczoraj z siostrą mojego M. i ona stwierdziła, że lepiej będzie w taką na kółkach, co w sumie do mnie nie przemawia...

Zgłoś nadużycie #9918 5 grudnia 2013, 11:49

Nooo Dorota, u mnie też Sylwester z Polsatem albo inną stacją :P

Zgłoś nadużycie #9919 5 grudnia 2013, 11:51

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Mam pytanie.. W jaką torbę planujecie się spakować do szpitala? Ja planowałam w taką zwykłą niewielką podróżną z rączkami do trzymania a rozmawiałam wczoraj z siostrą mojego M. i ona stwierdziła, że lepiej będzie w taką na kółkach, co w sumie do mnie nie przemawia...

ja chyba też a taką a'la sportową, bo na kółkach to mam taką walizkę co na wakacje biorę, a to przesada :) A nie będę kupować nowej...

Zgłoś nadużycie #9920 5 grudnia 2013, 11:59

Dorota93 Supermama
teraz to ja się wkurzyłam. siostra mojego K mi z tekstem: słyszałam, że się z taką Sabiną zaprzyjaźniłaś". No kurde, to , że one nie gadają tzn, że mam z nikim nie gadać? Tymbardziej, że ona rodziła w szpitalu gdzie ja chcę rodzić, to mi mówi co mam wziąść i jak się przygotować. Kurde jak mnie wkurza coś takiego. Niech się wszyscy na mnie obrażą, bo gadam z kimś! :/
Parę wiadomości na facebooku i już obraza na mnie, bo piszę z inną dziewczyną.

Zgłoś nadużycie #9921 5 grudnia 2013, 12:24

Dorota, to ona chce Ci znajomych wybierać? Bez przesady...

Zgłoś nadużycie #9922 5 grudnia 2013, 12:26

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Dorota, to ona chce Ci znajomych wybierać? Bez przesady...

ta bo nie gadają ze sobą :/ a ja nie mam nikogo, kto był w ciąży i mi może doradzić.. Miałam przyjaciółkę ale zmarła w lutym .... no a to, że kogoś chcę się doradzić bo wiadomo mamy dużo pytań i spraw, to źle? LUDZIEEEEE !

Zgłoś nadużycie #9923 5 grudnia 2013, 12:29

Anett Gotowa na wszystko
Hej Mamki! :)
Hmm... jakby dziś tłoczniej się zrobiło, troszkę mi się zeszło z nadrabianiem :)

Po pierwsze czy Wy wspominałyście o tym filmie http://www.filmweb.pl/film/Jak+urodzi%C4%87+i+nie+zwariowa%C4%87-2012-603172 ? nie widziałam jeszcze, ale chyba ściągnę i obejrzę po Waszych poleceniach :)

Dorotka piękny brzuchal, zupełnie inny niż mój wystrzał do przodu hihi :)

Ewka90 twarda sztuka z Ciebie! Powodzenia :) Tylko obiecaj, że nie urodzisz z tych nerwów! :)

Aj u mnie już nie ma śladu po snieżku i podobno ma dotrzeć ten huragan, na pewno nie będzie taki silny jak na północy, więc nie powinien mnie poderwać a wybieram sie dziś na miasto z całą familią - dziadka do lekarza, siostrę do pracy a ja z mamą na zakupy, babcia ma talony do wykorzystania i planuje wszystko przeznaczyć na wnusia :)

Qasha jesteś niesamowita :) na pewno dzięki temu pędowi omijają Cię wszystkie dolegliwości a dokładniej nie masz czasu na wmawianie sobie, że to Cię boli czy tamto a my tak cudujemy hihi :)
ale ja tez nie mogę narzekać, wczoraj dzwoniła do mnie szwagierka i pytała jak się czuję, bo ona pamięta ze w trzecim trymestrze to taaak ciężko, ja jej na to że wcale nie, może faktycznie więcej kg ale to nie powód żeby narzekać... jest super :) zdziwiona mocno była moim podejściem... :)

Bąbeluniek oczywiście, że jest coś takiego jak depresja przedporodowa ale Kochana Ciebie to na pewno nie dotyczy a nie możesz sobie tego wmówić!
Myślę tak jak Kirsti mimo że nie mam takiego doświadczenia, ale Twoja siostra sama się przejedzie na tym związku i zmądrzeje wtedy. Przytulam Cię mocno na poprawę nastroju! :* nie denerwuj się tak, rozumiem tez że podejście męża jest irytujące ale może on faktycznie przejmuję się że teraz jego głównym zadaniem jest utrzymanie rodziny.

Ach a mój Zdzisiek planuje wziąć na czas porodu 2tyg urlop i do tego jeszcze tacierzyński chyba :)

Kończę ten monolog hihi :)

Zgłoś nadużycie #9924 5 grudnia 2013, 12:30

qasha Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Tak sobie myślę, że Qasha to właśnie jest jak ta z tego filmu, która do końca ciąży na szpilkach biegała i czuła się dobrze :) Oby poród też tak łatwo jej przebiegł :P

oby babelunku słowa twoje sie spełniły :)
moja mama podobno tez i ze mna i z bratem tak biegała w ciazy do konca :) cos moze w tym jest ze to dziedziczne ;)

a zapodajcie ten film ;) chętnie go obejrze, bo nie widze tutułu :(

Zgłoś nadużycie #9925 5 grudnia 2013, 12:33

Qasha, "Jak urodzić i nie zwariować" :)
Ja ogólnie nie przepadam za tego typu filmami ale tak na rozluźnienie jest całkiem fajny :)

Zgłoś nadużycie #9926 5 grudnia 2013, 12:34

Dorota93 Supermama
Anett no faktycznie inny, ale jak brzuszek tak i dziecko każde inne :D mi ciąża poszła w tyłek, buzię, uda i brzuch a Tobie tylko w brzuch :P P
udanych zakupów, zazdroszcze ! uwielbiam zakupy! :) :D

Zgłoś nadużycie #9927 5 grudnia 2013, 12:34

ewka90 Gotowa na wszystko
No i wróciłam :) Załatwiłam z dyrektorem, z niego też człowiek :) ) Pieniążki już mam na koncie :)

A co do samopoczucia to ja na szczęście tak jak Qasha nie mogę narzekać... :) Nic nie boli, hormony nie szaleją :) Jest dobrze :) Mogłabym zawsze być w ciąży :) Oczywiście jak do tej pory :) Jeszcze sporo przede mną ;p

Babelunku nie przejmuj się siostrą, ułoży się to wszystko. Podejrzewam, że mezulek wróci do żonki (jak to zawsze bywa) tylko zabawi się taką młodą dziewczyną... Szkoda tylko, że będzie cierpiała...No i żeby nic większego z tego nie wyszło...

Dorotka nie przejmuj się tym, że ktoś Ci chce wybierać znajomych i rób swoje :) Twoja decyzja z kim się przyjaźnisz a z kim nie... :)

Co do Sylwestra to ja najchętniej bym gdzieś się przeszła na jakąś imprezkę, ale podejrzewam, że mój nadopiekuńczy mężuś powie, że zostajemy w domu, bo to już taka wysoka ciąża... Więc też mnie czeka jakiś Sylwester z Polsatem, może u siostry :)

Mój mąż też nie bierze tacierzyńskiego od razu po porodzie, tylko pewnie dostanie opiekę ze szpitala na mnie więc będzie jakiś tydzień w domu, a później może tydzień urlopu, bo tacierzyńskie chce wykorzystać w wakację bo chcemy jechać na dłuższy urlop wtedy weźmie i tacierzyński i urlop :)

Niutka fajny macie z mężem układ :) Miło słyszeć, że są faceci, którzy zostaną z dzieciaczkami w domu ;) Mój też by został, ale nam bardziej się opłaca by on pracował :)

Zgłoś nadużycie #9928 5 grudnia 2013, 12:36

Dorota, myślę, że powinnaś to olać :) Nikt nie może Ci zabronić utrzymywania kontaktów z kimkolwiek :)
A i właśnie! Bardzo ładny brzuszek! Taki gładki :)
Bo ja właśnie wczoraj odkryłam 3 rozstępy. Co prawda białe ale takie głębokie :( A smaruję sumiennie od samego początku dwa razy dziennie i dupa! :/ Widocznie tak być musi :P

Zgłoś nadużycie #9929 5 grudnia 2013, 12:36

A co do filmu to obejrzałam jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciaży :) Fajny na rozluźnienie :)

Zgłoś nadużycie #9930 5 grudnia 2013, 12:38

Dorotka a brzuszek piękny :) Ja tam nie widzę, żeby Ci poszło w tyłek, buzię i uda ;) Chyba sobie same to wmawiamy :)