Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9871 4 grudnia 2013, 20:10

Kiniaa Gotowa na wszystko
babeluniek tylko nie wpadaj w panike proszę,musisz byc spokojna....poruszaj w różne strony brzuszek może to obudzi twojego maluszka, na mojego małego to działa
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #9872 4 grudnia 2013, 20:18

Niutka26 Gotowa na wszystko
babeluniek spróbuj też przyłożyć słuchawki z jakaś spokojną,melodyjną muzyką-ja tak wczoraj zrobiłam i Mały tak się uaktywnił,że tylko brzuszek podskakiwał :) tylko nie za głośno,żeby się nie przestraszył nagłym zakłóceniem ciszy.

Zgłoś nadużycie #9873 4 grudnia 2013, 20:35

diaglab Gotowa na wszystko
Babeluniek zjedz kawałeczek czekolady i lekko naciśnij brzuszek w jednym miejscu. Kiedy czułaś Ją ostatnio?

Zgłoś nadużycie #9874 4 grudnia 2013, 20:38

diaglab Gotowa na wszystko
Kiniaa fajnie tak z siostrą być razem w ciąży :-) oj macie pewnie wiele tematów do rozmów :-) później razem będziecie bawić, chodzić na spacerki :-) ...
Kirsti jak u Ciebie? Lepiej już?

Zgłoś nadużycie #9875 4 grudnia 2013, 21:38

Dorota93 Supermama
Hej wieczorkiem :)
Babelunku ja tak ostatnio mialam, ale juz przywyklam, ze jak maly 2 dni pokopie to potem cisza... dzis to najchetniej chyba by wyskoczyl :) kiniaa super wiadomosc :) babki jak sie czujecie?
Qasha kiedy masz ta wizyte?
Ja mialam dzis aktywmy dzien, sklepy, sprzatanie, mycie okien ale tak na odpieprz, prasowanie. Tylko 1/3 prania, nie na moj kregoslup. Dobrze, ze teraz sie za to wzielam. Czasu coraz mniej a gdzie tam pranie reszty ubran, poscieli itp. Pranie jak pranie ale te prasowanie mnie wykancza, a do tego codzienne obowiazki. W sobote robimy imprezke barborkowa, nastepna impreza u nas w w domu to na przywitanie malego :)

Zgłoś nadużycie #9876 4 grudnia 2013, 21:39

Dorota93 Supermama
No i gratulacje skonczonych tygodni :)

Zgłoś nadużycie #9877 4 grudnia 2013, 22:12

Anett Gotowa na wszystko
Bąbeluniek gdybym mogła to odjęłabym Ci zmartwień! Połóż się na wznak, wtedy widać przeważnie gdzie maleństwo się znajduje i wyraźniej czuć ruchy, no ja nie wiem jak to jest bo mój młody ciągle tam walczy z brzuchem ale wspieram Cię duchowo Kochana :*

I właśnie u nas jak nie czkawka to siłowanie się i rozciąganie, z tym że tygodnie lecą a mały nie zamierza zmienić pozycji, także ja tym się martwię trochę ale co ma być to będzie...

Dziewczynki współczuję twardniejących brzuszków, odpoczywajcie dużo!

Odnośnie pozycji do spania to ja zawsze zasypiam na lewym boku, prawego prawie że unikam, nie wiem to jakaś psychiczna blokada ale budzę się przeważnie na plecach a potem towarzyszą mi różne czarne myśli tak samo.. ach ta ciąża :D

Zgłoś nadużycie #9878 4 grudnia 2013, 22:16

Dorota93 Supermama
Chyba mamy za duzo czasu na myslenie :)
Ja mam pytanie do Was. W piatek wizytuje i .... o co zawsze pytacie lekarza? Chce zrobic az liste pytan, bo zawsze o czyms zapomne! :/

Meczy mnie zgaga. A co do spania to ja spie tak jak mi wygodnie i o plecy akurat nie bola :)

Zgłoś nadużycie #9879 4 grudnia 2013, 22:24

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka pytam o to co mnie niepokoi albo o to czego nie wiem, to jest chyba sprawa indywidualna, raczej sama powinnaś wiedzieć o co byś chciała zapytać :) taa właśnie za dużo czasu na myślenie i tak wymyslamy hihi

Aaaaaaaaa pierwszy śnieg u mnie hihi, tak się wczułam, że obejrzałam sobie na YT reklamę coca-coli, której tak mi brakuje w tym roku :)

Zgłoś nadużycie #9880 4 grudnia 2013, 22:31

Dorota93 Supermama
No tak ja nie pytam o was konkretnie co u was sie dzieje, tylko chcialam rade o co moge zapytac bo gdy wchodze do gabinetu to mam klapki na oczach i glupieje

Zgłoś nadużycie #9881 4 grudnia 2013, 22:36

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

No tak ja nie pytam o was konkretnie co u was sie dzieje, tylko chcialam rade o co moge zapytac bo gdy wchodze do gabinetu to mam klapki na oczach i glupieje

Nie martw się ja mam to samo, u mnie zawsze kończy się 'zapomniałam o co miałam zapytać' hihi

Zgłoś nadużycie #9882 4 grudnia 2013, 22:42

Dorota93 Supermama
Tak jak ja :)
No nic ide spac, brzusio daje znac o sobie. Tym naszym malenstwom to ciasno juz musi byc tam...
Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #9883 4 grudnia 2013, 22:45

Anett Gotowa na wszystko
Dobranoc:*

Zgłoś nadużycie #9884 4 grudnia 2013, 22:48

babeluniek Gotowa na wszystko
Czuję małą ale tak ledwo. W sumie to takie ruchy jak czułam parę tygodni temu jak ona dopiero się rozkręcała....
Byle wytrwać do jutrzejszej wizyty...

Ja ogólnie to chyba mam depresję przedporodową - choć nie wiem czy jest coś takiego.
Podejście M doprowadza mnie do szału. Wszystko bagatelizuje i obraca w żart. Nie wiem co chce tym osiągnąć, chyba myśli że ja przestanę się stresowac a ja tylko bardziej się denerwuje i czuję, że jestem w tym wszystkim sama.
Jeszcze teraz mi oznajmił, że po porodzie nie weźmie urlopu ojcowskiego, bo przez to dostanie mniejszą wypłatę. Świetnie. Nie ma to jak wsparcie :-(

Zgłoś nadużycie #9885 5 grudnia 2013, 7:26

ewka90 Gotowa na wszystko
Oj Babeluniek nie martw się... I nie nakręcaj się... Ja też często nie czuję Małego, bo im ciaśniej i mniej już się gimnastykują... Czasami cały dzień cisza, jedynie wieczorem jak się kładę to czuję jak mnie kopie i tak jakby chciał mi wyjść prawym bokiem... I często boksuje mnie po miednicy z prawej strony... A nie przejmuj się tym jak Twój facet do tego podchodzi... Zobaczysz, że jak się dzidzi urodzi to zmieni podejście :)

Dorotka ja tak jak TY :) Śpię jak mi wygodnie :) A co do pytań do lekarza to ja też zawsze zapomnę o co chciałam go zapytać :)

No i u mnie też śnieg! :) :)

Trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki, mam spotkanie z dyrektorem oddziału ZUS . Umówiłam się tydzień temu. Robią mi same problemy więc mam zamiar mu wszystko wygarnąć, a że nie działają zgodnie z prawem to też porozmawiać z nim i jak nie rozwiąże sprawy to wizyta w Sądzie Pracy :) ) Niepotrzebnie znowu się będę stresować, ale stwierdziłam, że im nie odpuszczę :) )

Zgłoś nadużycie #9886 5 grudnia 2013, 9:08

Dorota93 Supermama
Babeluniek a moze Twoj facet podchodzi tak do tego (z tym wolnym), że jeśli będzie mniejsza wypłata, to może coś Tobie i małej zabraknąć... Może On ma taką swoją "misję", żeby była kasa.... Powiem Ci Kamil ma tylko 1 dzien wolnego w tygodniu :/

Ewka trzymam kciuki, nie odpiszczaj ! :)
u mnie mało co śniegu, a tak pięknie sypało w nocy :(

Zgłoś nadużycie #9887 5 grudnia 2013, 9:12

Dorota93 Supermama
ja z dzisiaj ( syf, bo robimy przedpokój ;) )

Zgłoś nadużycie #9888 5 grudnia 2013, 9:20

kirsti30 Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Czuję małą ale tak ledwo. W sumie to takie ruchy jak czułam parę tygodni temu jak ona dopiero się rozkręcała....
Byle wytrwać do jutrzejszej wizyty...
Ja ogólnie to chyba mam depresję przedporodową - choć nie wiem czy jest coś takiego.
Podejście M doprowadza mnie do szału. Wszystko bagatelizuje i obraca w żart. Nie wiem co chce tym osiągnąć, chyba myśli że ja przestanę się stresowac a ja tylko bardziej się denerwuje i czuję, że jestem w tym wszystkim sama.
Jeszcze teraz mi oznajmił, że po porodzie nie weźmie urlopu ojcowskiego, bo przez to dostanie mniejszą wypłatę. Świetnie. Nie ma to jak wsparcie :-(

Aaaaaaa to zupełnie jak ja :D Boże jak się cieszę że nie jestem sama. Ja mam dość słuchania już o tych jego kursach i nowej pracy i zapominania tego i owego, to mu wczoraj powiedziałam: ekhm a ty wiesz że ja jeszcze tu jestem i dziecko? i nie wiedział co powiedzieć. Wszystko rozumiem, ale mi też jest cieżko teraz. No i w nocy ryczałam w poduszke...ale to chyba hormony bo jakoś dziwnie się czułam. Babeluniek witaj dołanczam do ciebie, może to cały stress nie wiem. Czasami potrafię być naprawdę kochająca i gwiazdkę z nieba ściągałbym mu, ale czasami to mam taką ochotę dać mu w MORD*ę że fiu fiu :) e to chyba napewno hormony.
A wogóle wczoraj obejżałam ten film co polecałyście i faktycznie bomba, jak urodzić żeby nie zwariować czy coś takiego hje hje. Tez się uryczałam, nie wiem czy to dobrze. A później wieczorem jak maleństwo kopało to poczułam taką hmmm miłość i radość...coś naprawde wielkiego, jakby samo się dopomniało że halo ja też cie kocham.....kurde hormony :)
A ogólnie to dzień dobry.Juz po sniadaniu pojawiły się u mnie mdłości...hm :( za szybko i za dużo na raz? 
Dorota podoba mi się twoje mycie okien na odpierdol haha bo ja w sumie tak sprzątam przed przybyciem rodziny mojego. Żyrandoli nie ruszam, powiedziałam że on ma to zrobić, a jego siostra jest mega sprzątocholiczka także mam to w ... dupi* jednym słowem :) ha. Ale podziwiam cię za energie na imprezowanie :)
Puchatki udanego dnia kochane.

Zgłoś nadużycie #9889 5 grudnia 2013, 9:22

kirsti30 Gotowa na wszystko
Eh Ewa ściskam nie daj się zdenerwować gadom !
dorota podziwiam twoje podjeście, ani śladu hormonalnej burzy ;)

Zgłoś nadużycie #9890 5 grudnia 2013, 9:27

Dorota93 Supermama
ani śladu? Kobieto ja przedwczoraj pół nocy przebeczałam, bo tak się kłóciłam z Kamilem ! :D o pierdoły oczywiście :D ! :D
A mdłości współćzuję.... kurcze rozumie to. Chociaż wczoraj nie rzygałam juhuuuuu :D Dziś zjadłam cini minis czy jakoś tak, no takiego smaka miałam, że szok. W nocy bolał mnie brzuch i dziś też. Trzeba se dychnąć póki K z roboty nie wróci, bo potem meble nowe przywozi xD