Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9851 4 grudnia 2013, 14:03

kirsti30 Gotowa na wszystko
Podzielam anett ;) z tym tynkiem hihi :) .
A ja brwi zrobiłam - oczywiście nie zadowolona ale ujdzie, a paznokci się nie udało dzisiaj, za to mam nadzieje że jutro dokleje formalności. Tato w szpitalu się znalazł także to troche poprzestawiało mi w głowie, ale nic mega mega.
Lampiony dzisiaj dotarły :) hurra.
U nas też będzie skromnie, rodzice, świadkowie i my :) także szału nie będzie. Mojego m tato też koziołków nie fika, także mamy 2 potencjalnych dziadków pochorowanych.
Babeluniek uszy do góry, pewnie też się wystrachałaś jak ja, mniej ruchów teraz i nie są tak wzmożone jak wcześniej.

A ja dzisiaj pierwszy raz od długo długo czułam się jak na wymiot....dziwne a nic ciężkiego nie jadłam.

Zgłoś nadużycie #9852 4 grudnia 2013, 14:10

babeluniek Gotowa na wszystko
Kirsti, mam nadzieję, że z Twoim tatą to nic poważnego :)
Wiesz, co do ciężkości na żołądku, to może być od tego, że macicę mamy coraz wyżej i żołądek jest przez nią uciskany. Ja już od dawna zauważyłam, że mogę w niego zdecydowanie mniej zmieścić, bo szybko czuję jak jest pełen.
A i może stres przedślubny Cię dopada i objawia się w ten sposób? ;)

Zgłoś nadużycie #9853 4 grudnia 2013, 14:26

babeluniek napisał(a)

Kirsti, mam nadzieję, że z Twoim tatą to nic poważnego :)
Wiesz, co do ciężkości na żołądku, to może być od tego, że macicę mamy coraz wyżej i żołądek jest przez nią uciskany. Ja już od dawna zauważyłam, że mogę w niego zdecydowanie mniej zmieścić, bo szybko czuję jak jest pełen.
A i może stres przedślubny Cię dopada i objawia się w ten sposób? ;)

Hmmm stress przedślubny hm nie bardzo, ale macica kto wie też może być.
Dziewczyny a czy wy kupujecie te staniki do karmienia? Odpinane z klapą, i ile sztuk?

Zgłoś nadużycie #9854 4 grudnia 2013, 14:33

Ja nie kupuję. W moim rozmiarze są strasznie drogie :( Mam kilka takich sportowych topów, one dość dobrze podtrzymują biust i łatwo dostać się do piersi :)

Zgłoś nadużycie #9855 4 grudnia 2013, 15:36

Konto usunięte
Hehe :D dzięki ! :) no powiedzmy że "dowodzę " głównie z odkurzaczem i mopem xD mam nadzieje że do końca tyg skończymy łazienkę :)
Kristi wpólczuje Taty w szpitalu :( oby jak najszybiej wyzdrowiał !! Stanik do karmienia mam na razie 1 :) i zamierzam kupić jeszcze ze 2 conajmniej ,mam ten z odpinaną klapą :)
Bąbeluniek Ciebie niedługo czeka przeprowadzka ,co nie ? Powodzenia Ci życzę !! :)
Przeczytałam coś o ruchach że czujecie ich mniej... Uff uspokoiłam się troche ,bo ostatnio prawie nie czuje swojego maleństwa :( czasami coś tam poczuje po jedzeniu ,a tak to słabo..

Zgłoś nadużycie #9856 4 grudnia 2013, 15:57

ewka90 Gotowa na wszystko
No ja też rzadziej czuje dzieciaczka, ale to podobno normalne, bo ma mniej miejsca... Z tym żołądkiem to prawda, też szybciej czuję się najedzona... :) Są tego plusy (nie jem aż tyle ;p )... :)
Kirsti współczuję, że Twój ojciec trafił do szpitala, mam nadzieję to do ślubu wyjdzie... A co do ilości osób, to najważniejsze, że Wy będziecie, reszta nieważna :) Oczywiście czekamy na zdjęcia później... :)

Zgłoś nadużycie #9857 4 grudnia 2013, 15:59

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczynki :) :) :)
wpadam się przywitać bo dawno mnie nie było :)

ja własnie odpoczywam na kanapie, bo brzuszek mam jakiś dziwny,jak kamień twardy
dziś bez sił się czuje,w domu nic nie zrobione...kompletnie nic i właśnie czekam na mężulka by się zajął córką i cokolwiek ogarnął bo ja poległam na kanapie i oglądamy obie bajki ;)

jak tam wasze dzieciaczki? :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #9858 4 grudnia 2013, 16:06

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 no przykro, że tatko trafił szpitala, oby do soboty nabrał sił :)
dużo lampionów puszczacie? ale będzie piękny widok :)

Staniki chyba kupie ze dwa, ale ja bym wolała troszkę usztywniany a nie taką szmatkę tylko drogie to cholerstwo :)

Mój brzuszek też dziś stawia opory, pozmywałam naczynia i weszło mi coś w prawy bok, jakby kolka tylko pod żebro, ledwo się mogę ruszać, mam nadzieje że magnez troszke pomoże...

Zgłoś nadużycie #9859 4 grudnia 2013, 16:30

AgataDuSo Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny :) Moja córeczka w dzień prawie się nie rusza, raz na dłuższy czas się delikatnie poruszy i na tyle, ale za to w nocy daje osobie znać kopie, wierci się, i nie mogę spać na prawym boku bo się rozpycha. Ja już od kilku dni nie moge się przez to się wyspać i meczy mnie nocna zgaga. Mam pytanie czy uwas jest tak samo?

Zgłoś nadużycie #9860 4 grudnia 2013, 17:00

Agata mój synek tez się rozpycha i czasem w nocy mnie to budzi bo się wierci jak szalony ale znalazłam sposób na mojego,odrazu jak czuje że zaczyna dawac czadu kłade się na lewym boku....mi pomaga taka pozycja spania i mały się uspokaja :)
spróbuj na lewym boku spać

Zgłoś nadużycie #9861 4 grudnia 2013, 17:12

diaglab Gotowa na wszystko
Kirsti dużo zdrówka dla taty. Miałam podobną sytuację- na moim ślubie nie było mojej jednej babci bo miała zabieg na jaskrę. Twój tato napewno wyzdrowieje i będzie obecny :-) a lampiony super sprawa :-) piękne zdjęcia wychodzą :-)
Też przymierzam się do kupna stanika do karmienia ale nie wiem jaki wybrać :-( no i cenowo są drogie
Anett ostatnio dużo załatwień miałam i pewne problemy musiałam to wszystko ogarnąć. A jestem coraz bardziej powolna i dłużej mi ze wszystkim schodzi... Dobrze że kolejna rata z zusu Ci przyszła :-) ja też cierpliwie czekam na drugą część :-D
AgataDuSo witaj w naszym mamuśkowym gronie :-) z tego co czytam to większość z Nas ma już problemy ze spaniem i z żołądkiem. Musimy to jakoś przetrwać, już niedługo :-) już bliżej jak dalej :-)
Kincia to masz hardcorowe warunki :-D skoro nawet w bieliźnie tynk już jest hihi :-) obyście szybko uporali się z remontem :-)
Kiniaa odpoczywaj, mi też stwardniał dziś brzuch ale na szczęście na moment

Zgłoś nadużycie #9862 4 grudnia 2013, 17:20

Kinia no faktycznie dawno cię nie było ;) , ale to jak my wszystkie. Nie codzień mamy dobry dzień a jak wezmę się za misje to poświęcam się ją dokończyć, chociaż mega wolno mi to idzie :) hihi. 
Tak staniki do karmienia masakryczne ceny, ogólnie stwierdzam że dobry interes na nas robią łobuzeria. Ja ze 3 pary to napewno. Osobiście sama lubie takie staniki są dużo wygodniejsze :) ciekawa jestem jak w praktyce się spełnią.
Dziękuje wam za miłe słowa, to już 3 wizytya ojca w szpitalu, problemy z sercem które ja pewnie odziedziczyłam. Ale wspaniała doktorancja jak zawsze wie że coś jest źle ale przyczyny znaleźć nie mogą....nie przyjmuje innej myśli tylko taką że w dniu ślubu wszyscy będą i do narodzin dziecka również! Bo mnie straszą pogrzebami-taki czarny humor rodzinny ;)

Zgłoś nadużycie #9863 4 grudnia 2013, 17:28

lorelei_l Fajna mama
Hej Mamuśki,

Kristi to faktycznie Twoja rodzinka preferuje czarny humor :) na pewno będzie dobrze, może to po prostu dużo wrażeń u Twojego taty, trzymam kciuki, żeby na ślubie był komplet gości.

Ja chyba kupię jeden stanik na początek i zobaczę jak się sprawdza. Koleżanka w ogóle nie korzystała ze specjalnych, tylko używała zwykłych staników. Mi szkoda od razu tyle na nie wydawać.

Zgłoś nadużycie #9864 4 grudnia 2013, 18:07

diaglab-całe popołudnie leże a w domu nic samo się nie zrobiło ;) leżenie trochę pomogło i brzuszek już w pożądku a mały buszuje i niech sobie tam hasa ;)

dzisiaj u mnie kiepsko było z samopoczuciem a jeszcze Kornelka ze mną...
jak ja dziekuje bogu że mam takiego cudownego męża...wyobrazcie sobie że przyjechał z pracy i ogarnął mieszkanie,pranie rozwieszone,obiado-kolacja zapewniona a teraz bawi się z córcią w jej pokoiku:* :)
teraz mogę lezec tak do rana ,bo wiem że nasza córcia jest w dobrych rękach ;) :)

Kirsti-duzo zdrówka dla taty...wydobrzeje i bedziecie świętować wspólnie wasz dzień ślubu :)

co do staników do karmienia to ja mam z poprzedniej ciązy dwa z "Alles" i jeden już dobry na mnie a drugi ciut większy więc poczekam az cycki podrosną ;) ogólnie są bardzo wygodne te bistonosze z alles i warte tej ceny :)

Zgłoś nadużycie #9865 4 grudnia 2013, 19:09

Dziękuje Kiniaa.

No i ja dołanczam teraz do twardych brzuszków i bóli podbrzusza, nie ruszam się z sofy :( oj nie ;)

Zgłoś nadużycie #9866 4 grudnia 2013, 19:22

Dzisiaj wpadła do mnie moja siostra z cudowna wiadomością....będzie miała córeczkę,malutka się dobrze rozwija i wszystko w porządku ależ mnie ta wiadomość ucieszyła aż lepiej się poczułam :) :)
U nas chłopczyk u nich dziewczynka i tylko 2 miesiące różnicy będzie :) ale radocha nas czeka ;)

Zgłoś nadużycie #9867 4 grudnia 2013, 19:25

kirsti mi dzisiaj pomogło leżenie bo tez stwardniał mi brzuszek i to pierwszy raz ale już jest o wiele lepiej i wróciło wszystko do normy ;) chyba leżenie pomaga w takim wypadku

Zgłoś nadużycie #9868 4 grudnia 2013, 19:27

cisza tu jak makiem zasiał :)

Zgłoś nadużycie #9869 4 grudnia 2013, 19:44

Ja oszaleje!!
Już się tak przyzwyczailam, że jestem prawie non stop kopana a teraz to straszne tak wyczekiwac każdego ruchu... :-(

Zgłoś nadużycie #9870 4 grudnia 2013, 19:56

babeluniek napisał(a)

Ja oszaleje!!
Już się tak przyzwyczailam, że jestem prawie non stop kopana a teraz to straszne tak wyczekiwac każdego ruchu... :-(

Postaraj się zrelaksować...prysznic...muzyka klasyczna...hm spacer może? albo pobujaj się w miejscu, ja tak czasami roie, tak jakbym już dzidzie miała na rękach :)