Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9831 4 grudnia 2013, 7:01

lorelei_l Fajna mama
Anett- u nas to pokazał po prezentacji dlaczego pałąk do noszenia ma być zawsze wyprostowany, gdy dziecko jest w foteliku. Więc gdy mały wylądował na wysokości 2,30m. to wszyscy zrobili aaaaaa. A dziecko było tam przypięte, że nawet się nie odezwało :) przyznam, że zrobiło mega wrażenie choć dobrze, że nie ma moim dziecku to testowali :)

Mykam zaraz do pracy, a niestety mnie czeka jeszcze drapanie szyb :/ na szczęście to już ostatnie 3 dni, bo potem śniegi zapowiadają.

Miłego dnia dla wszystkich Mam i Maluchów

Zgłoś nadużycie #9832 4 grudnia 2013, 7:27

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry puchatki.

Ja już na nogach, hm mając potencjalnego kandydata na męża w domu zaczyna się nowa rutyna życiowa ;) .

Spanie na lewej stronie zaczyna być uporczywe, czuje jak biodro wysiada :) no i oczywiście zaczeły się fale dunaju w brzusiu :) hihi.

Udanego dnia mamcie :)

Zgłoś nadużycie #9833 4 grudnia 2013, 7:57

Dorota93 Supermama
hej :) ja dzisiaj zajrzę dopiero wieczorkiem, Kamil ma wolne i jego święto dziś, więc najpierw sprzątamy mieszkanie, potem pewnie gdzieś skoczymy albo coś :)
miłęgo dnia wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #9834 4 grudnia 2013, 8:06

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny! Dorotka wszystkiego najlepszego z okazji Barbórki dla Kamila :) ja też dzisiaj poimprezuję u chrzestnegu, bo zaprosił na barbórkę, też jest górnikiem :) ) a mam w planach dzisiaj zrobić torcik w kształcie kufla do piwa jako prezent zobaczymy czy mi wyjdzie :) )

Ciekawe kiedy mnie złapią dolegliwości nocne... Jak narazie jest dobrze :) W nocy jak się budzę to na 2 minutki albo w ogóle... Siku czasem wstaję, a czasem prześpię całą noc więc nie mogę narzekać...

Kirsti już niedługo wielki dzień... Którą sukienkę wybrałaś?

Zgłoś nadużycie #9835 4 grudnia 2013, 8:31

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dorotka najlepszego dla przyszłego tatuśka :) dopiero w pytaniu na śniadania załapałam że dziś Barbary, zaraz trzeba zacząć dzwonić po znajomych z życzeniami ;)
Ewa ty to talentka jesteś mega :) Pochwal się fotką później jakie to ciasto ci wyjdzie :) .
Ja wybrałam tę suknię z kokardką, jednak ją troszkę zmieniłam, plusy tego że ktoś ją szyje, zamiast kokardy będzie świecąca broszka, i kształ nie będzie bąbki tylko prosta, nie mogę się doczekać jak ją odbiore :) ma być gotowa na dniach :)
U nas mało weselna atmosfera moje kochane żyje nową prac jak narazie i staram się to zrozumieć. Nowi koledzy, nowa rutyna no i co z tym idzie stress. Widzę że się denerwuje ale nieźle to ukrywa.
A ja zaraz w samochód i do miasta, zrobić brwi i paznokcie, pewnie będe musiała powtrórzyć zabiegi jednak lepiej wcześniej zacząć ;)

Zgłoś nadużycie #9836 4 grudnia 2013, 9:01

ewka90 Gotowa na wszystko
Kirsti dobrze rób się na bóstwo... :) to Wasz wielki dzień :)

Zgłoś nadużycie #9837 4 grudnia 2013, 9:32

babeluniek Gotowa na wszystko
Kirsti, fajnie to brzmi "nowa rutyna" :) Powiem Ci, że u mnie też nie było wyczuwalnego tego szału przedślubnego ale to chyba ze względu na skromność tego wszystkiego :) Cieszę się, że u Ciebie to już tuż tuż :)

Ewka, zazdroszczę, że nie wstajesz na siusiu w nocy. U mnie to już prawdziwe maratony w stronę łazienki, już nawet nie liczę ile razy wstaję :) Miłej zabawy dzisiaj :)

Dorota, Tobie też :) Oby dzień minął Wam milutko :)

U mnie w rodzinie też Barbórka to święto, mój tata górnik :)

Miałam pytać... Dziewczyny, które pracują - kiedy zamierzacie iść na zwolnienie?
Ece, już piszesz, że masz problemy z koncentracją... Nie miałaś pracować do końca listopada? ;)

Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #9838 4 grudnia 2013, 10:23

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) w końcu udało mi się do Was zaglądnąć po długiej przerwie, ale mi Was brakowało! ;-)
Babeluniek jak się dziś czujesz z dzieciątkiem? ja też dostaję takich duszności jak długo chodzę lub jestem w dusznych pomieszczeniach dlatego bez męża teraz się nie ruszam.
Kirsti koniecznie wklej zdjęcie sukni jak będziesz już ją miała :-) wielki dzień tuż tuż.. :-) jeśli chodzi o siarę to mi co jakiś czas wypływa ale dosłownie kropelkami, ale nie codziennie, raz na tydzień lub nawet 2. A takie żółte na brodawkach też mam :-D trzymam kciuki by udało się poznać płeć :-) co do laktatora to ja od siostry dostanę. W szpitalu nie będę mogła go mieć bo nie pozwalają, ale w domu może się przydać. Siorka mówiła też że zdecydowanie lepiej pokarm wypływa przy ucisku piersi manualnym a te laktatory są do d... :-D :-P
Ece ja na badania idę w tą sb. :-) ciekawe jak u mnie wyjdą te badania. Ale żelazo w tabl. Muszę odstawic jakoś ich nie toleruje zbyt dobrze. Poproszę lekarza.

Wszystkim Waszym lubym-górnikom najlepszego z okazji ich święta a Wam gratulacje skończonych tygodni :-)
A problemy ze spaniem to ja też mam coraz większe-już boli mnie cały lewy bok, nie mogę usnąć, duszno mi i też boli brzuch przy przewracaniu.
Anett ja też wolałabym kaskę z zusu na konto ale nie chce mi się stać w Lublinie w ogromnej kolejce w zusie by to załatwić :-P jeszcze parę m-cy :-) ale Ty korzystaj jak możesz :-)
U mnie przedwczoraj padał pierwszy śnieg, ale cieszyłam się jak małe dziecko hihi :-D ale zaraz stopniał.
Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #9839 4 grudnia 2013, 10:28

Diaglab, dobrze że jesteś :)
Gratuluję skończonego tygodnia :) I innym kończącym też :)

Ja nadal czuję się tak.. hm... niepewnie... W skupieniu czekam na ruchy małej. Przez ostatnie tygodnie była baaaardzo ruchliwa, kopała praktycznie non stop a tu nagle taka odmiana. Jak już kopie to w dół, jakby znowu była ułożona pionowo.
Dzwoniła do mnie właśnie moja gin i chciała przełożyć wizytę. Ja już przerażona, że nie wytrzymam czekać dłużej niż do piątku, tym bardziej teraz, kiedy nie czuję się dobrze ale ona zaproponowała czwartek na 16:15. Uf :) Także już jutro dowiem się co i jak...

Zgłoś nadużycie #9840 4 grudnia 2013, 10:40

diaglab Gotowa na wszystko
Babeluńku napewno z Marcysią wszystko jest w porządku, nie martw się :-) mój mały mieszkaniec też ma czasem ciche dni po porządnym boksowaniu parę dni wcześniej :-) jak zaczynam się martwić to robię jak Anett-kładę się na wznak, ręka na brzuch i jem czekoladę. Zawsze pomaga :-) ale wiem jakie to jest stresujace, nie raz tego doświadczyłam. Ale jaka ulga jak kopnie Cię choć raz :-) a tak na dole to też czuję takie mizianie :-D dobrze że udało Ci się wskoczyć na jutro na wizytę :-)

Zgłoś nadużycie #9841 4 grudnia 2013, 11:19

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam i ja :)
Babeluńku nic sie nie martw-na pewno bęzie dobrze,tylko wypytaj się o wszystko lekarki,powiem co i jak,a zobaczysz że się uspokoisz.
Ewa,niedługo i Ciebie raczej dopadną nocne pielgrzymki do wc :) to niestety nieuniknione. Ale zazdroszczę,że jeszcze masz spokój :)
Diaglab witaj :) dawno nie zaglądałaś do nas :) ostatnio ogólnie zauważyłam mniejszą frekwencję na forum :P Wy też? ale są i tego plusy-zaległości nadrabiam w kilka minut a nie w kilka godzin ;D
Ja już po śniadanku-była jajecznica z szynką,ze swoich jajek,mniam.najlepsze :) teraz myślę co by tu na obiad zrobić,żeby podnieść żelazo.. hmm.. może coś mi zaświta :)
Miłego dnia Wam życzę i gratulacje dla tych,co kończą dziś okrągły tydzień ;)

Zgłoś nadużycie #9842 4 grudnia 2013, 12:26

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry!
Diaaaaaglab hej :) gdzieś Ty była? :p
Odnośnie ZUSu dziś znów miałam miłą niespodziankę od listonosza, kolejna część wypłaty heh, śmiesznie tak na raty ale najważniejsze, że jest. Diaglab a może przez telefon da się to załatwić? hmm...

Ja dokładnie tak jak Kirsti w Pytaniu na śniadanie co nieco usłyszałam o Barbórkach, także Dorotka najlepszego dla męża i świętujcie dziś na całego :)

Ewka koniecznie pochwal się kuflem! :)

Bąbeluniek że częstotliwość ruchów jest mniejsza to tylko świadczy o tym, że coraz mniej miejsca w tych naszych brzuszkach. Ale oczywiście gdy cos nie pokoi warto to skonsultować, tylko szkoda że wizyta położnej przesunięta...

Niutka26 obiad żelazowy ?? hmm... ryba z gorzką czekoladą hihi :p a do popicia sok z buraków :p :p :p

Miłego dnia Mamulki! :*

Zgłoś nadużycie #9843 4 grudnia 2013, 12:46

Niutka26 Gotowa na wszystko
oj...coś czuję że ta rybka przegryzana czekoladą i popijana sokiem buraczanym źle by się skończyła :D hehe ale rybka była wczoraj,a dziś jednak zupka,bo nie mogę codziennie tylko drugich dań przetrawiać :)

Zgłoś nadużycie #9844 4 grudnia 2013, 12:50

Anett Gotowa na wszystko
Hehe no może faktycznie lepsza zupka :p u mnie dziś drugie danie dla odmiany bo zupka była wczoraj..

A ja właśnie wyskoczyłam z prysznica, jakoś mnie naszło na odświeżenie :)

Zgłoś nadużycie #9845 4 grudnia 2013, 12:58

Też mam ochotę na jakąś zupkę ale nie mam natchnienia, żeby ją ugotować :P
Zbliża się mój czas na drzemkę ;) Od kilku dni ok. 14-15 muszę się położyć na chwilkę :) Niby to tylko 2 godzinki ale jak się budzę, to jest już ciemno :P

Anett, ta wizyta to się dobrze złożyło, że przełożona :) Miała być w piątek a będzie jutro :) Muszę cierpliwie poczekać :)

Zgłoś nadużycie #9846 4 grudnia 2013, 13:08

Anett Gotowa na wszystko
Bąbeluniek ugotuj najszybszą zupkę na świecie wegetariańską zacierkową :)
No niestety dłuuugie wieczory teraz, żeby wyrobić sie coś zrobić w dzień to na prawdę trzeba się uwijać.
Oj to ja musiałam coś poknocić z tą wizytą, w takim razie dobrze że wcześniej :)

Ach ten mój smyk znów się siłuje z brzuchem :)

Zgłoś nadużycie #9847 4 grudnia 2013, 13:15

Konto usunięte
Hej dziewczyny życzę Wam miłego dnia i gratki skończonych tygodni!!! :*
A ja tonę w remoncie ! Chyba tynk mam nawet w gaciach xD

Zgłoś nadużycie #9848 4 grudnia 2013, 13:17

Mam w domu ponad 3 kg jabłek i chyba wszystkie wrzucę zaraz do sokowirówki :P

Zgłoś nadużycie #9849 4 grudnia 2013, 13:18

kincia napisał(a)

Hej dziewczyny życzę Wam miłego dnia i gratki skończonych tygodni!!! :*
A ja tonę w remoncie ! Chyba tynk mam nawet w gaciach xD

Mam nadzieję, że jesteś głównie nadzorcą tego remontu ;)

Zgłoś nadużycie #9850 4 grudnia 2013, 13:29

Anett Gotowa na wszystko
Kincia wzajemnie miłego dzionka i miłego remontu :) tynk w gaciach - to musi być przyjemne hihi