Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9811 3 grudnia 2013, 18:51

qasha Fajna mama
babelunku - kochana jak cie cos niepokoi to masz racje, lepiej pojechac na ip. chociaz wierze ze wszystko jest dobrze z malutką :)

Zgłoś nadużycie #9812 3 grudnia 2013, 19:04

lorelei_l Fajna mama
Babeluniek trzymam kciuki, żeby mała się zaczęłam wiercić :) też tak mam po pobieraniu krwi, że nawet jak już zjem i odpocznę, to po kilku godzinach mam takie epizody mroczków przed oczami i potów. Następnym razem spróbuje może sobie jakieś towarzystwo na czas badania zorganizować, żeby ktoś zwrócił na Ciebie uwagę, czy nic złego Ci się nie dzieje w drodze do domu.

Zgłoś nadużycie #9813 3 grudnia 2013, 19:11

babeluniek Gotowa na wszystko
lorelei_l, właśnie nie pobierano mi krwi :) Tylko mocz pojechałam oddać, i to nie miałam tego zleconego ale chciałam się upewnić, że z pęcherzem wszystko ok i nie mam białka w moczu (ostatnio ciśnienie mi skakało i puchną nogi) :)

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Przez ostatnią godzinę zjadłam całą tabliczkę czekolady, kładłam się w różnych pozycjach, uciskałam brzuch, puszczałam głośno muzykę, świeciłam latarką... Aż w końcu położyłam na brzuchu laptopa! I podziałało :) Dawno nie odczułam takiej ulgi..

Zgłoś nadużycie #9814 3 grudnia 2013, 19:22

Dorota93 Supermama
Babelunku ale nas nastraszylas, ciesze sie, ze jesto k ;) u mnie laptop tez zawsze spelnia funkcje pobudzenia malego ;)
Ewka odnosnie fotelika to pan w sklepie najbardziej polecal wlasnie ten z maxi cosi.
Ja mam zly humor, az plakac sie chce.
Bylam w sklepie, nakupywalam rzeczy, choinke i to bylo akurat fajne. Ale jak wracalam to moi madrzy sasiedzi palili na klatce marihuane. Przeszlam obok, dzwiglo mnie i wymiotywalam w domu. Przez takich debili ja znow zdycham. A nie mieszkam na jakims zadupiu, wszyscy normalni tylko oni tacy... jak ich przylapie to dzwonie na policje. Nie bede narazac siebie i dziecka.
W ogole to chyba zatrzymuje mi sie woda... ostatnio u lekarza mialam 74, 9 a dzis 76, 6. Troche duzo jak na miesiac nie? Prawie 2 kg a do 13go jeszcze czas...

Zgłoś nadużycie #9815 3 grudnia 2013, 19:24

qasha Fajna mama
babelunku - suuuper ze malutka skopala troszke mamusie :)

dorota ;/ co za buraki :/ wspolczuje :/

Zgłoś nadużycie #9816 3 grudnia 2013, 19:25

Dorota93 Supermama
A co do prania to mi polozna powiedziala, ze mozna zaczac dzialac, bo nie mozna tez trzymac dziecka od malego w sterylnych warunkach :)
Qasha no buraki i to jak...

Zgłoś nadużycie #9817 3 grudnia 2013, 20:10

Dorota93 Supermama
ale mam wyczucie, ze jak ja jestem to nie ma nikogo innego :(

Zgłoś nadużycie #9818 3 grudnia 2013, 20:19

Niutka26 Gotowa na wszystko
Dorotko ja jestem tylko z przerwami,bo coś mnie brzuszek zaczął boleć,może jak się położę to przejdzie.. Stwardniał,czuję się taka wzdęta i ciężka..
Jak tylko ich spotkasz następnym razem to dzwoń od razu na policję i powiedz,że mają przy sobie narkotyki,nie wolno Ci się narażać przez takich nicponi!
Babelunku dobrze że już wszystko wróciło do normy.. Ja nawet ruchów nie liczę,bo jest ich w ciągu dnia tak dużo,że myślę,że nie ma takiej potrzeby.Ale jeśli będzie trzeba-to zacznę liczyć,aby sprawdzić czy wszystko ok.
Dziewczyny -oglądałam wczoraj na dvd fajny film-pewnie go znacie,bo nie jest najnowszy,kiedyś go z mężem oglądałam,pośmialiśmy się że hej ;)
Tytuł,,Jak urodzić i nie zwariować" - fajna,zabawna komedia,w naszym bieżącym temacie :) a na końcu przepiękne powitania wszystkich mam ;) POLECAM :)

Zgłoś nadużycie #9819 3 grudnia 2013, 20:27

Dorota93 Supermama
Niutka to kładź się i odpoczywaj :) nie ma co się męczyć :) ja nie widziałam tego filmu :(
Ale dziś jak Kamil szedł o 5 do pracy to już potem nie zasnęłam i poleżałam i o 6 na HBO leciał stupot małych stóp 2, to popatrzałam :D

Zgłoś nadużycie #9820 3 grudnia 2013, 21:05

kirsti30 Gotowa na wszystko
Babeluniek mega happy for you, wiem jaki to strach jak się nie czuje ruchów :( sama się go najadłam, a miałam się nie nakręcać.
A my właśnie po mega porcji naleśników. Małe daje mi konkretnie w kość :( zauważyłam że zaczyna się rutyna, pod wieczór codziennie....hm czy u was podobnie? A przekręcanie się w łózku to masakra... jak naciśnie na cewke moczową fiu fiu gwiazdki i łzy w oczach.
Ale USG zapisane, znalazłam kogoś nowego, na Poniedziałek mamy nadzieje zagadka zostanie rozwiana.
Najadłam się gołąbków i teraz brzucho mega mega twardy... już wziełam spazmoline mam nadzieje że pomoże.

Zgłoś nadużycie #9821 3 grudnia 2013, 21:11

Dorota93 Supermama
Kirsti ja tez najedzona i odpoczywam :) moj od dluzszego czasu juz ma swoje pory :) wieczorem i od 5 rano budzi sie i sie wita z tatusiem, idzie spac dalej przed 6 ;)

Zgłoś nadużycie #9822 3 grudnia 2013, 21:17

Dorota93 Supermama
W ogole super, ze znalazlas kogos do tego usg :)

Zgłoś nadużycie #9823 3 grudnia 2013, 21:18

Dorota93 Supermama
A Ty Babeluniek jak sie czujesz teraz, lepiej? I jak z humorkiem, bo ostatnio cos nie teges bylo...

Zgłoś nadużycie #9824 3 grudnia 2013, 21:21

Dorota93 napisał(a)

W ogole super, ze znalazlas kogos do tego usg :)

Nom też się cieszę, zrobimy 3d i od razu USG które się robi w 30 tygodniu, ale najpierw musiałam chyba z 10 obdzwonić :)
Trzymajmy kciuki że dowiemy się któż zamieszkuje trzęsącą się chatkę :)

Zgłoś nadużycie #9825 3 grudnia 2013, 21:22

Dorota93 Supermama
Najwyzszy czas :)

Zgłoś nadużycie #9826 3 grudnia 2013, 21:24

puchatki ja mykam, wiercenie się bąbelka wykańcza mnie, pewnie i tak będe spać jak zając z jednym okiem otwartym ale wszystkim wam życze ruchliwym brzuszków i energi. Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #9827 3 grudnia 2013, 21:51

babeluniek Gotowa na wszystko
Ja też już idę spać. Czuję się jakaś osłabiona :-(
Jutro Was poczytam. Dobranoc :-*

Zgłoś nadużycie #9828 3 grudnia 2013, 21:57

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Troszkę miałam zaległości ,ale nadrobiłam ;-) .
Kincia-zapomniałam napisać ostatnio,że śliczny masz avatarek.
Dorotka-ja tez martwię się o Baszę-b.dawno się nie odzywała :-( .Diaglab też jakoś dziwnie milczy.
Sasiadów Ci nie zazdroszczę.Mnie zapach Loveli odopwiada-jest najładniejszy ze wszystkich które wąchałam-w pozostałych wyczuwałam zapach szarego mydła,ale może to subiektywne odczucie.Zawsze możesz włączyć dodatkowe płukanie wtedy zapach będzie mniej intensywny.Co do pralki ja tez mam ładowaną od góry i w pojemniku zostają resztki proszku,więc często daję proszek bezpośrednio do bębna.Mam też możliwość wyjęcia tego pojemnika i umycia go porządnie,wtedy przez jakiś czas jest spokój.A dwa kg na plus na tym etapie to norma.
Babeluńku-moja córcia też reaguje na lapka-często jak piszę na forum to kręci się niemiłosiernie :-) .Mam też nadzieję,że ten incydent w autobusie był jednorazowy i już więcej się nie powtórzy-może poprostu w autobusie było duszno.Mnie ostatnio w sklepie zakręciło w głowie,ale sama jestem sobie winna,bo nawet płaszcza nie rozpięłam.Gratki skończonego tygodnia :-) .
Kirsti-cieszę się,że u Ciebie wszystko ok :-) i wielki dzień zbliża się wielkimi krokami.Trzymam kciuki,żeby udało się wreszcie ustalić kto mieszka w Twoim brzuszku :-) .
Qasha-super,że wczorajsza wizyta szefa szefów udana :-) ,ale jak Ty wytrzymałaś do 14 bez posiłku to nie wiem-ja non stop coś żuję,bo mnie ssie w żołądku.
Lorelei_l-bardzo się cieszę,że buraki są skuteczne i wyniki Ci się nie pogarszają.Ja za tydzień będę robiła morfologię i póki wcinam namiętnie zieloną pietuchę i brokuły :-) -też mam nadzieję,że z dobrym efektem.Okaże się w przyszły tygodniu.
Anett-mam nadzieję,że uda ci się załatwić z ZUSem przelew na konto,to duż wygodniejsze niż czekanie na listonosza. :-) .Gratki skończonego 30 tyg.!
Ewka90-ja chyba nie pomogę z fotelikiem,bo my mamy po Martyśce,więc wiekowy ;-) i jest bez bazy.Ja z zakupami też jeszcze w polu i tak na dobre zajmę się nim dopiero w styczniu,bo teraz święta na tapecie ;-) .
Niutka26-witaj w klubie ;-) -ja też czuję się jakaś wzdęta i obrzmiała.Dziś w pracy parę razy stwardniał mi brzuch i czułam ciągnięcie,ale szybko łyknęłam magnez i przeszło :-) .Cieszę się,że torcik się udał i podobał Twojemu tacie.Zazdroszczę Ci takiego talentu ;-) .
Witam tez nową mamusię :-) .Podobnie jak dziewczyny myślę,że czas najwyższy kompletować wyprawkę,bo czasu coraz mniej.
ja wczoraj się nie odzywałam,bo jakaś padnięta byłam i jak to zazwyczaj bywa uderzyłam na sofie w komono :-) .W pracy kocioł,do tego jeszcze mam coraz większe problemy z koncentracją i większośc rzeczy muszę wykonywać kilka razy,bo ciągle się mylę,co mnie do szału doprowadza.Dziś też muszę wcześniej się położyć,bo nocki średnie,budzę się kilkakrotnie,bo nie mogę znależć wygodnej pozycji,poza tym na sikanko oczywiście,to znowu mi za gorąco itd.
No to sobie ponarzekałam i ponudziłam.Spokojnej nocki Wam życzę Kochane :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9829 3 grudnia 2013, 21:57

Anett Gotowa na wszystko
Bąbeluniek Kochana wyobrażam sobie jak mogłaś się martwić:* najważniejsze, że malutka dała o sobie znać. :) dobranoc:*

Dorotka współczuję wymiotów! Namęczysz się trochę... biedactwo:* ale pierwsze spojrzenie na maleństwo wynagrodzi wszystko :)

Lorelei u nas tego nie było bo jedyne maleństwo na sali akurat spało, hehe tylko ten prezenter wspomniał że szkoda że śpi bo pokazałby właśnie, że w pasach jest bezpieczne nawet w pozycji do góry nogami :) no a wtedy były smiechy przez inne mamusie, że jednak dobrze że spi :)

Kirsti30 u nas też już najczęściej w tych samych porach młody buszuje :) miłej nocki :* odpoczywaj :)

Ja dziś odwiedziłam przyjaciółkę w ciągu dnia, a wieczorem siostrzyczka przyjechała i teraz oblewamy jej nową pracę tzn. ja zagryzam mandarynkami hihi

Zgłoś nadużycie #9830 3 grudnia 2013, 22:38

Niutka26 Gotowa na wszystko
Ece dziękuje :*
Anett ja tak mam z pomarańczami-jem na okrągło :D to smacznego przegryzania ;)
babeluniek,Kirsti słodkich snów -i ja zmykam,jutro się odezwę :)
Kolorowych mamusie ;)