Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9771 2 grudnia 2013, 22:35

Dorota93 Supermama
Ale mnie plecy bola, chodzic nie umie a nie mam co robic... trzeba nedzie sie zmusic do spania, ale ciezko cos...

Zgłoś nadużycie #9772 3 grudnia 2013, 5:45

qasha Fajna mama
ja wczoraj szybko poległam w łóżeczku, nawet m jak milosc nie obejrzałam do konca :D

ale wyspalam sie dzisiaj :) nawet budzik mnie nie przestraszyl :D

Dorota na bol pleców mi pomaga - lezenie na czyms w miare twardym. klade sie na troszke (10-30 min) i przechodzi. chociaz moje bole nie sa jakies mocne i są bardzo sporadyczne.

milego dnia mamuski :)

Zgłoś nadużycie #9773 3 grudnia 2013, 5:58

Dorota93 Supermama
Milego dnia :) dzieki qasha, moj bol z wysilku, przerobilam sie :)
Dziewczyny ta lovela to ma taki specyficzny zapach. Nie podoba mi soe wcale....p

Zgłoś nadużycie #9774 3 grudnia 2013, 6:01

Dorota93 Supermama
A i dobrze, ze sie wyspalas i wypoczelas :)

Zgłoś nadużycie #9775 3 grudnia 2013, 8:39

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) Ja też się dzisiaj wyspałam :) Położyłam się wczoraj po 20 :) )
Dorotka to pierwsza partia prania za Tobą :) Ja też mam już masę ubranek, a sama kupiłam tylko kilka rzeczy.
Kirsti nie przejmuj się tym, że Twój facet mniej mówi do brzucha, niektórzy tak już mają, że dopiero jak się dzidzia urodzi to wtedy czują się tatusiami. Bardzo dużo znam takich chłopów... :) Mój ostatnio zaczął coś tam mówić i pokazuje mu wszystko przez pępek :) ) Bo tak moja chrześnica wymyśliła, że widzi przez pepek więc nieraz muszę dźwigać bluzeczkę i pokazywać :) )
Qasha dobrze, że się wyspałaś... Czasem potrzebujemy takiego odpoczynku :)

Zgłoś nadużycie #9776 3 grudnia 2013, 8:40

A no i Dorotka u mnie też jest tradycja trzaskania porcelany dzień przed ślubem :) ) Dokładnie Anett każda okazja do wypicia jest dobra ;p

Zgłoś nadużycie #9777 3 grudnia 2013, 9:12

kirsti30 Gotowa na wszystko

ewka90 napisał(a)

A no i Dorotka u mnie też jest tradycja trzaskania porcelany dzień przed ślubem :) ) Dokładnie Anett każda okazja do wypicia jest dobra ;p

No to może potłuczemy kilka szklanek przed :) kilku pozbyłabym się z przyjemnością ;) hihi.

Dorota ja też się wczoraj przeforsowałam, 2 zaległe okna umyte, rura od odkurzacza zapchana a dzisiaj prasowanie :D hurra....wrrr

Dzień dobry mamuśki. Podsumowanie ostatniej nocy, hm wiercąca się klucha w brzuszku, uciskający pęcherz, mega ból w okolicy miednicy i.... nie zapominajmy o kręgosłupie który jak narazie również przebija pozostałe boleści. Masakra jednym słowem...

Wiecie co, boje się porodu, mega ....

Qasha ja postaram się wypraktykowac twój sposób leżenia na plecach na twardym....wszystko byle pomogło.

A ogólnie życzę udanego dnia sikorki :)

Zgłoś nadużycie #9778 3 grudnia 2013, 9:15

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry Mamusie :* wczoraj padłam po tym sprzątaniu, Dorotka ja mam ten sam problem z plecami... Wczoraj porobiłam parę rzeczy chylając się i zauważyłam, że w tej pozycji strasznie bolą plecki.

A dziś postęp, od 22 do 8 przespałam bez żadnej pobudki na siusiu nie wiem jak to się stało :) ale głupie sny tradycyjnie musiały mnie pomęczyć :)

Ja już po śniadanku, zaraz mykam po dolewkę kakao :)

Hmm... Dorota zapach nie jest najważniejszy, przyzwyczaisz się! :)

Zgłoś nadużycie #9779 3 grudnia 2013, 9:16

Oj Kirsti współczuję takich dolegliwości... Na ból kręgosłupa dobre też są ćwiczenia....

Ja na szczęście jak do tej pory nie miałam żadnych dolegliwości i nadal nie mam... Mam nadzieję, że tak do końca będzie... ;) Więc przytulam wszystkie, którym coś dolega... Na prawdę współczuję:*

Zgłoś nadużycie #9780 3 grudnia 2013, 9:17

Anett gratuluję 30 tygodnia!! :)

Zgłoś nadużycie #9781 3 grudnia 2013, 9:50

Dorota93 Supermama
hej :)
Ewka właśnie tak myslalam dzis o Tobie, czy u Ciebie tez to jest, bo przeciez tak blisko siebie mieszkamy :)
Kirsti no to dalas czadu wczoraj, ja dzis tez prasowanie o ile wyschnie. A jakie okna mam brudne ! aż strach. Ale do piątku mam czas, żeby umyć. Na mikołaja chcę zrobić mrozem do szyb, więc wypada umyć okna :) a Tobie Anett zazdroszczę takiego spania :)

ja już zawiozłam papiery takiej babeczce, bo musiałam, byłam w urzędzie miasta prawko odebrać i w lidlu po wodę :) Teraz zjadłam drugie śniadanko i myślę co dalej :) :D

Zgłoś nadużycie #9782 3 grudnia 2013, 9:53

Ja też mam prasowanie przed sobą ale naszych ubrań, a nie dzidzi... :) JA dopiero zacznę w styczniu prać bo termin w połowie lutego więc się wyrobię :)

Mam pytanie. Dziewczyny kupujecie laktator?

Zgłoś nadużycie #9783 3 grudnia 2013, 9:55

A co do okien to uważajcie mi lekarz w piątek na wizycie powiedział, że absolutnie okien już nie myć, a tez sama myłam cały czas... Powiedział, że do 36 tygodnia to czas w którym dziecko jest najniżej i może to być bardzo niebezpieczne... Więc może lepiej swoich chłopów zaprawić do tego....

Zgłoś nadużycie #9784 3 grudnia 2013, 9:56

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Ja też mam prasowanie przed sobą ale naszych ubrań, a nie dzidzi... :) JA dopiero zacznę w styczniu prać bo termin w połowie lutego więc się wyrobię :)

Mam pytanie. Dziewczyny kupujecie laktator?

ja chcę kupić, już ze sobą nawet do szpitala wziąść, położna polecała. Ja pomału już szykuję, bo lekarz to chce mnie do szpitala zagonić z powodu mdłości, wymiotów i duszności ale o nich jeszcze nie wie no i wolę porobić większość :)
w ogóle to zazdroszczę tym, które mają garaż. Ile ja się nadrapałam szyb dziś.... no masakra!

Zgłoś nadużycie #9785 3 grudnia 2013, 9:59

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

A co do okien to uważajcie mi lekarz w piątek na wizycie powiedział, że absolutnie okien już nie myć, a tez sama myłam cały czas... Powiedział, że do 36 tygodnia to czas w którym dziecko jest najniżej i może to być bardzo niebezpieczne... Więc może lepiej swoich chłopów zaprawić do tego....

ej nie rozumie. do 36 tygodnia jest najnizej ? a nie jest tak, ze on schodzi pomalu coraz nizej? :P

Zgłoś nadużycie #9786 3 grudnia 2013, 10:04

Anett Gotowa na wszystko
Ewka ja też w styczniu :) walentynkowy termin a szyjka dłuuuga i twarda więc nie panikuję na razie :) :)

Przyjaciółka mi pożyczy laktator, ale oczywiście gdyby nie to na pewno bym kupiła :)

Dorotka nie wiem dlaczego tak jest ale z tym obniżaniem to Ewka ma rację :)

Zgłoś nadużycie #9787 3 grudnia 2013, 10:14

Anett Gotowa na wszystko
http://mocnopomocni.pl/ pobawcie się :) dobre hihi

Zgłoś nadużycie #9788 3 grudnia 2013, 10:16

Anett Gratulacje 30 tego :) tygodnia :) )

Ewa :) ja gimnastykuje się codziennie :) hihi ale robotkami domowymi, przynieś to, wynieś tamto itp. Nie chcę być osłabiona jak trafie na porodówke dlatego łaże ile się da :)

Laktator oczywiście...ale za chwilę bo teraz nie damy rady zakupić. Pewnie w styczniu. Ja mam cichą nadzieje że normalnie u mnie mleko popłynie, bo mojego ciocia wogóle nie miała mleka przy 2 dzieci :( . U was już coś płynie że tak zapytam?

Zgłoś nadużycie #9789 3 grudnia 2013, 10:18

Anett napisał(a)

http://mocnopomocni.pl/ pobawcie się :) dobre hihi

dobre ale go przechytrzyłam, ja uwielbiam tą reklame PZU z kurą, tzn z kogutem :D hihi

Zgłoś nadużycie #9790 3 grudnia 2013, 10:19

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 u mnie nic nie płynie, tzn na sutkach mam taki żółty osad jakby zaschnięta siara ale nie wiem czy się tam pocieszać, bardzo bym chciała karmić ale często mam koszmary że nie mam pokarmu...
A do szpitala na wszelki wypadek zabiorę porcję sztucznego mleka