Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9751 2 grudnia 2013, 18:39

Dorota93 Supermama
Anett a gdzie tam z glowy haha , jeszcze duzo rzeczy do prania. Biale uprane mam :) mezulo wieszal pranie. A ostatnio mowi, ze to jego kochany synek :) Malego budzi budzik od Kamila i zawsze zdazy go poczuc przed praca, a dzis malutki od 5 czkawke biedny mial... tez sie umeczylam dzis. To teraz anett trzeba odpoczac :)

Zgłoś nadużycie #9752 2 grudnia 2013, 18:48

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

A ostatnio mowi, ze to jego kochany synek :) Malego budzi budzik od Kamila i zawsze zdazy go poczuc przed praca

To słodkie nie? ;)
Mój M też zawsze stara się mówić do brzuszka, głaskać i powtarza mu cały czas, że go kocha :)

Tak teraz mogę troszkę odsapnąć :) a śpiąca się zrobiłam przez to zmęczenie :)

Zgłoś nadużycie #9753 2 grudnia 2013, 18:56

Dorota93 Supermama
Normalnie rozczula taki widok faceta, bo baby to nic dziwnego :) u nas jest tak, ze jak tylko Kamil dotknie brzucha to maly az podskakuje hihi

Zgłoś nadużycie #9754 2 grudnia 2013, 19:00

Anett Gotowa na wszystko
Szybko załapali wspólną więź , ja nie widzę różnicy gdy M dotyka małego :)

Zgłoś nadużycie #9755 2 grudnia 2013, 19:10

babeluniek Gotowa na wszystko
Kurczę, zazdroszczę Wam podejścia facetów :) Mój M. na początku jakoś bardziej to przeżywał a teraz jakby odpuścił... :( Ogólnie ostatnio mam wrażenie, że jemu nie zależy na spędzaniu ze mną czasu, przez co ja czuję się torchę jakby bezużyteczna.
Wczoraj doszłam do wniosku, że ja ostatnio poza byciem w ciąży niczego nie robię...
Eh, sorki za te smutki.

Zgłoś nadużycie #9756 2 grudnia 2013, 19:11

kirsti30 Gotowa na wszystko

AgataDuSo napisał(a)

Ja to zaczynam sprzątać 2 lub godzine wcześniej przed przyjściem z pracy męża. a wiekszę sprzątanie zostawiamy na weekend jak jesteśmy we dwoje w domu.

I ja również witam nową mamuśke :)

Zgłoś nadużycie #9757 2 grudnia 2013, 19:14

Kirsti, co u Ciebie? :)

Zgłoś nadużycie #9758 2 grudnia 2013, 19:17

Oj ale mam nadrabiania i czytania :) Widzę że tutaj aż wrze od prania i prasowania :( jejku to ja się jedynie opieram nie wyrabiam. Jestem w trakcie poszukiwań dobrego prywatnego gin. żeby zrobić USG i może w końcu dowiedzieć się o płeć maleństwa.
Czy zauważyłyście że ruchy maleństwa są bardziej ....hm....silne niż wcześniej, jejku czasami to czuje że brzucho rozpruje. Zaraz biorę się za zakup piłki bo nie wyrabiam już na kręgosłup a małe zaczyna się wiercić jak tylko przestane się ruszać.

Małe zaktualizowanie:-tato dzidziusia a przyszły mąż mamusi, oficjalnie wprowadził się do domu :) w sobote wieczorem przywitaliśmy go sztucznymi ogniami, słodkościami i szampanem Piccolo, ze mną innego nie wypije :) I było bardzo miło. A od dzisiaj uczę się nowej rutyny, chłop wraca do domu...jejku moje mrzenie się spełnia za tydzień będę żoną :) aha i suknia się szyje, w sobotę odebrałam materiał i wymiary zebrane a teraz czekam na kiece :)

Zgłoś nadużycie #9759 2 grudnia 2013, 19:24

kirsti30 napisał(a)

Oj ale mam nadrabiania i czytania :) Widzę że tutaj aż wrze od prania i prasowania :( jejku to ja się jedynie opieram nie wyrabiam. Jestem w trakcie poszukiwań dobrego prywatnego gin. żeby zrobić USG i może w końcu dowiedzieć się o płeć maleństwa.
Czy zauważyłyście że ruchy maleństwa są bardziej ....hm....silne niż wcześniej, jejku czasami to czuje że brzucho rozpruje. Zaraz biorę się za zakup piłki bo nie wyrabiam już na kręgosłup a małe zaczyna się wiercić jak tylko przestane się ruszać.

Małe zaktualizowanie:-tato dzidziusia a przyszły mąż mamusi, oficjalnie wprowadził się do domu :) w sobote wieczorem przywitaliśmy go sztucznymi ogniami, słodkościami i szampanem Piccolo, ze mną innego nie wypije :) I było bardzo miło. A od dzisiaj uczę się nowej rutyny, chłop wraca do domu...jejku moje mrzenie się spełnia za tydzień będę żoną :) aha i suknia się szyje, w sobotę odebrałam materiał i wymiary zebrane a teraz czekam na kiece :)

Wow, wielkie gratulacje! :) To już za tydzień :)
A jak pięknie przywitałaś przyszłego męża, no no :) Wyobrażam sobie jego minę :P

Masz rację, ruchy są silniejsze, bo nasze szkraby są silniejsze :) Ja myślę, że urodzę małą ale przypakowaną dziewczynkę z wielkimi bicepsami, tak trenuje mi w brzuchu :P

Zgłoś nadużycie #9760 2 grudnia 2013, 19:36

Dorota93 Supermama
babelunku nie przejmuj sie kochana tak ! :) napewno my inaczej wszystko odczuwamy, a inaczej chłopy :)
kitsti moje gratulacje !! To juz za tydzień :) jest u was tradycja trzaskania porcelany? ciekawa jestem :) bo u mnie tak jest :)

kurde troche dzis porobilam a sie czuje jakbym jakis najwyzszy szczyt zdobyla :D i mi stopy spuchly

Zgłoś nadużycie #9761 2 grudnia 2013, 19:40

Babeluniek gratuluje przyszłej mistrzyni tricepsa :) to moje kluskowate nie mam pojęcia na kogo się kreuje, ale napewno romantykiem nie będzie....ja wręcz uwielbiam jak miażdzy mi pozostałości po cewce moczowej oraz drobinki jelit :D hihi....a zgada? zgada....czasami jak mnie dorwie to łzy w oczach :)

Zgłoś nadużycie #9762 2 grudnia 2013, 19:42

Dorotka dziękuje, nie mam pojęcia jak do końca będzie to wyglądało, całe żarcie odbędzie się u moich rodziców, uparli się że oni stawiają. Ale zamówiłam lampiony :) uwielbiam je, a moim rodzice mieszkają na pustkowiu także wieczorem super będzie to wyglądać, mam nadzieje :D

Zgłoś nadużycie #9763 2 grudnia 2013, 19:43

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Dorotka dziękuje, nie mam pojęcia jak do końca będzie to wyglądało, całe żarcie odbędzie się u moich rodziców, uparli się że oni stawiają. Ale zamówiłam lampiony :) uwielbiam je, a moim rodzice mieszkają na pustkowiu także wieczorem super będzie to wyglądać, mam nadzieje :D

tzn u mnie jest taka tradycja, że trzaska się "na szczęście" dzień przed ślubem lub tydzień przed ślubem porcelanę przed domem panny młodej, a młodzi sprzątają i dzielą kołoczem i leją wódę :D

Zgłoś nadużycie #9764 2 grudnia 2013, 19:44

qasha Fajna mama
babelunku tak jak pisze Dorota - faceci inaczej odczuwaja wszystko. jak sie malenstwo urodzi to zobaczysz, tatus oszaleje na jej punkcie :)

Kirsti - suuuper ze masz juz mezczyzne swojego przy sobie :) noo i jakie powitanie :)

Zgłoś nadużycie #9765 2 grudnia 2013, 19:53

Dorota93 Supermama
http://mama-i-jej-swiat-recenzji.blogspot.com/2013/04/podgrzewacz-do-butelek-hap... może wam się przyda :)

Zgłoś nadużycie #9766 2 grudnia 2013, 20:37

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 fajne powitanie :) to teraz będziesz miała faceta na pełen etat, nowe obowiązki hihi :) i ślub za tydzień, coś pięknego :)
Hmm.... fakt, ruchy są zdecydowanie silniejsze, u mnie jest większość takiego siłowania z błonami brzusznymi :) twardziel mały :)

Dorota jestem pod wrażeniem Waszej tradycji hihi no tak, każda okazja do wypicia jest dobra! :)

Bąbeluniek bezużyteczna ?? nie na pewno nie :) Kochana uszki do góry, faceci mają swój świat, zobaczysz że jak maleństwo przyjdzie na świat to wszystko się unormuje. :)

Zgłoś nadużycie #9767 2 grudnia 2013, 21:07

lorelei_l Fajna mama
:) Witajcie Mamuśki,

Witam nową koleżankę AgataDoSu :)
Qasha aż dziw, że tyle wytrzymałaś bez jedzenia :) ja muszę np co 3 godziny podjeść garść migdałów :) inaczej mały się pomaga jedzenia :)
Kristi jak ten czas szybko leci, pamiętam jak we wrześniu mówiłaś o dacie ślubu :) u mnie dziś bezchmurne niebo i piękne gwiazdy, więc dla lampionów oprawa byłaby super :)
Babeluniek generalnie każda z nas ma pewnie momenty, w których tak się czuje :) w końcu hormony buzują :) a tak jak mówi qasha każdy facet może przeżywać zostanie tatusiem na swój sposób, niekoniecznie musi być bardzo ekspresyjny :)

Zgłoś nadużycie #9768 2 grudnia 2013, 21:08

Ale nam jeszcze daleko do waszych stażowych związków, dużo musimy się nauczyć a sytuacja też nowa dla nas obojga - dzidzi. Mój m nie mówi tak dużo do brzuszka, ja bardziej go nakłaniam aby się odezwał i wtedy działa, ale sam od siebie hm, także podziwima waszym mężczyzn. Chyba każdy inny, ale słuch wywiórczy w każdym przypadku :D

Zgłoś nadużycie #9769 2 grudnia 2013, 21:37

Dorota93 Supermama
Kamil to dopiero ostatnio tak sie zrobil :) odkad zauwazyl, ze maly bardziej ruchliwy jak on dotknie brzuszka a ja spokojniejsza :) kurcze jestem tak padnieta, ze spac mi sie nie chce. Czekam na perfekcyjna pania domu :) moze sie czegos naucze :P

Zgłoś nadużycie #9770 2 grudnia 2013, 21:47

Dorota93 Supermama
Gdzie sie podziewacie? Basza, diaglab, ece i reszta...