Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9671 29 listopada 2013, 11:18

Dorota93 Supermama
My biedne obolałe :)

Zgłoś nadużycie #9672 29 listopada 2013, 11:24

Dorota93 Supermama
jak wkomcu znalazlam czas na fm to nikogo nie ma , no nie :(

Zgłoś nadużycie #9673 29 listopada 2013, 11:31

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry Gwiazdy! :)
A ja znów pospałam :) a po przebudzeniu jeszcze z godzinkę leżałam w łóżku z kołdrą po uszy, to tak na zapas bo jutro czeka mnie pobudka do szkoły.. i to zimno brrr..
Oczywiście dziś też nie obyło się bez koszmarów, w nocy gdy mały wyraźnie się kręcił śniło mi sie że krwawię. Chyba musimy się przyzwyczaić do tych snów... :)

Diaglab jak wczoraj powiedziałam o tym śnie Michałowi, to on na to "co ja się będę z Tobą miał, nie zdąrze wstać i juz będę miał przejebane" hihi
Kochana a te kłucia to myślę, że cały czas są pwodowane rozciągającą się macicą lub ciasnotą w brzuchu... Mnie też ciągle coś tam uwiera, zwłaszcza jak się nachylę lub krzywo siąde to coś mi włazi w coś... :)

Kirsti a kto mówił NIE NAKRĘCAMY SIĘ ?? to raczej normalne, że maluchy teraz są wolniejsze, co raz mniej miejsca na figle aczkolwiek mój mały też się wolniej rusza, mniej kopie ale prawie non stop go czuję, nawet najmniejszy ruch.

Dorotka I am! :)

Zaczęłam dzień od zrobienia sobie henny hehe śmiesznie :)

Zgłoś nadużycie #9674 29 listopada 2013, 11:44

Dorota93 Supermama
no to super , henna ;)
ja nie potrzebuję, wręcz mam aż za dużo brwi i muszę do kosmetyczki chodzić :P
ja zaczelam dzien od rogalikow na sniadanie mniam pychotka. polecam zróbcie sobie :)

Zgłoś nadużycie #9675 29 listopada 2013, 13:03

Anett Gotowa na wszystko
No ja muszę od czasu do czasu poprawić kolor swoich brwi i rzęs :) lubię po prostu... :)
Ach Dorotka domyślam się, że dzień rozpoczęty rogalikami od razu nabiera mocy :)  
Mój jadłospis ostatnio mnie zadziwia, jem rzeczy których już od paru lat nie jadłam np. bułki ze śmietaną i cukrem, wczoraj makaron ze skwareczkami i tłuszczykiem, a dziś kluski lane na mleku :) przerażam się hihi

Ale w planach wreszcie coś normalnego, usmażyłam już naleśniki na krokiety :)

Zgłoś nadużycie #9676 29 listopada 2013, 13:29

Dorota93 Supermama
Ja tez marze o nornalnym obiedzie ale az sie boje. Dzis mam ochote na marchewke zasmazana z ziemniaczkami mniami

Zgłoś nadużycie #9677 29 listopada 2013, 15:27

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

No ja muszę od czasu do czasu poprawić kolor swoich brwi i rzęs :) lubię po prostu... :)
Ach Dorotka domyślam się, że dzień rozpoczęty rogalikami od razu nabiera mocy :)  
Mój jadłospis ostatnio mnie zadziwia, jem rzeczy których już od paru lat nie jadłam np. bułki ze śmietaną i cukrem, wczoraj makaron ze skwareczkami i tłuszczykiem, a dziś kluski lane na mleku :) przerażam się hihi

Ale w planach wreszcie coś normalnego, usmażyłam już naleśniki na krokiety :)

ja ostatnio makaron z serem i ccukrem ;)

Zgłoś nadużycie #9678 29 listopada 2013, 15:30

babeluniek Gotowa na wszystko
Cześć Kobietki :)
Ja wyszłam dziś z domu o 9 i dopiero wróciłam... Załatwiłam wszystkie urzędowe sprawy, zaliczyłam wizytę u dentysty i spotkałam się z położną :)
Bardzo jestem zadowolona, ciepła kobieta i zrobiła mi ktg :) Pierwszy raz miałam to badania, wrażenia super :)
Od stycznia mam przychodzić do niej raz w tygodniu na ktg, bliżej porodu nawet dwa razy w tygodniu :)
I załatwiła mi wizytę u okulisty! Sama jak w rejestracji pytałam, to w tym roku nie było już terminów i najwcześniej na luty chcięli mnie zapisać a pani położna zeszła ze mną do rejestracji i się udało :) Co prawda na 30 grudnia ale to zawsze coś :) Tym bardziej, że z oczami mam problem...

Dorota, też piekę dziś rogaliki :)

Zgłoś nadużycie #9679 29 listopada 2013, 16:00

Dorota93 Supermama
Babelunku super dzien i super, ze tak sie udalo :) a rogaliki no pychotka zjrdlismy z kamilem az nam sie uszy trzesly a roboty tyle co nic :)

Zgłoś nadużycie #9680 29 listopada 2013, 16:05

Anett Gotowa na wszystko
Pochłonęła mnie produkcja krokietów, wracam a tu niewiele się dzieje dzisiaj, chyba już weekend zapanował :)

Dorotka to też tak smacznie z tym serem :)

Bąbeluniek cieszę się, że nie zawiodłaś się na położnej :) a powiedz Kochana co z Twymi oczętami?

Ja dziś w międzyczasie podczytywałam o planowym cesarskim cięciu.

Zgłoś nadużycie #9681 29 listopada 2013, 16:41

Anett, ja mam ogólnie bardzo dużą wadę wzroku a teraz widzę coraz gorzej, podobno hormony mają na to wpływ :(

A dlaczego czytasz o cc? Myślisz o tym?

Zgłoś nadużycie #9682 29 listopada 2013, 16:46

Dorota93 Supermama
Od Anett maluch sie poki co nie ulozyl glowka w dol, pewnie przez to ;)

Zgłoś nadużycie #9683 29 listopada 2013, 16:46

Anett Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Anett, ja mam ogólnie bardzo dużą wadę wzroku a teraz widzę coraz gorzej, podobno hormony mają na to wpływ :(

A dlaczego czytasz o cc? Myślisz o tym?

A wiesz, że wada wzroku nie wiem jaka też może być wskazaniem do cesarki...
Myślę tylko pod tym względem jakby mały się nie przekręcił i zostanie mi cc, bo oczywiście chciałabym sn

Zgłoś nadużycie #9684 29 listopada 2013, 16:53

Anett, wada wzroku sama w sobie nie jest wskazaniem do cesarki, tylko wysokie ciśnienie w oku :) Z tego też względu chcę to sprawdzić u okulisty, bo zawsze u zwykłego optyka nawet coś mam z tym ciśnieniem nie tak :(

Moja mała też nie jest teraz główką w dół, jestem tego pewna. Miesiąc temu była ale wtedy czułam ją zupełnie inaczej. Od ok. 2 tygodni wydaje mi się, że jest poprzecznie, zresztą dzisiaj jej tętno udało się odnaleźć całkowicie z boku brzucha :P
Ale maluchy mają jeszcze czas, spokojnie :)

Choć muszę przyznać, że też ostatnio coraz częściej myślę o tym, że jednak urodzę przez cc...

Zgłoś nadużycie #9685 29 listopada 2013, 17:03

Anett Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Anett, wada wzroku sama w sobie nie jest wskazaniem do cesarki, tylko wysokie ciśnienie w oku :) Z tego też względu chcę to sprawdzić u okulisty, bo zawsze u zwykłego optyka nawet coś mam z tym ciśnieniem nie tak :(

No właśnie ja się tak na tym nie znam więc nie będę się wymądrzać, dobrze zrobisz jak to sprawdzisz... :)

Niby mają jeszcze czas te glutki, zawsze w ostatniej chwili mogą zrobić fikołka ale wiadomo im dłużej będą zwlekać tym trudniej, już lekarz mi mówił że teraz tak będziemy podglądać położenie bo jak się nie zmieni to muszę się przygotować na cc, zobaczymy... :)
Mój już długo siedzi w takiej pozycji...

Zgłoś nadużycie #9686 29 listopada 2013, 17:04

Dorota93 Supermama
Dzuewczyny NIE NAKRECAJMY SIE :) urodzimy wszystkie raz dwa sn zdrowe silne dzieciaki :)

Zgłoś nadużycie #9687 29 listopada 2013, 17:05

Anett napisał(a)

No właśnie ja się tak na tym nie znam więc nie będę się wymądrzać, dobrze zrobisz jak to sprawdzisz... :)

Niby mają jeszcze czas te glutki, zawsze w ostatniej chwili mogą zrobić fikołka ale wiadomo im dłużej będą zwlekać tym trudniej, już lekarz mi mówił że teraz tak będziemy podglądać położenie bo jak się nie zmieni to muszę się przygotować na cc, zobaczymy... :)
Mój już długo siedzi w takiej pozycji...

Gdzieś kiedyś mi się obiło o oczy ;) , że można dziecko naprowadzić, żeby zmieniło pozycję... Chyba ćwiczeniami, odpowiednim uciskaniem brzuszka... Tylko nie wiem ile w tym prawdy :P

Zgłoś nadużycie #9688 29 listopada 2013, 17:11

Dorota93 Supermama
A wolicie sn czy cc? Ja sn ale tylko dlatego, ze szybciej dochodzi sie do siebie. Sn sie bardzo boje

Zgłoś nadużycie #9689 29 listopada 2013, 17:12

Dorota, ja też sn. Tak w zgodzie z naturą :)

Zgłoś nadużycie #9690 29 listopada 2013, 17:15

Dorota93 Supermama
Ale nam fajnie te suwaczki tak samo wygladaja :)