Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9651 28 listopada 2013, 20:53

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka w takim razie cofam słowa, że jesteś twarda hihihi :p ale ja też bym nie wytrzymała..
Jaaaak to wszystko pysznie wyglądą! no a jak patrze na te babeczki to one się wręcz do mnie uśmiechają... :)
A tak dzień był dość ciekawy :D

Diaglab, Ece no ja też kompletnie nie wiem skąd się to bierze.... :) a najlepsze, że dziś obudziłam się taka zła na mojego M a za chwilę sama nie wiedziałam o co mi chodzi, a mi chwilę przed pobudką przyśniło się że tak mnie wkurzył  hehe
Diaglab no właśnie ja też ostatnio dostałam jakąś małą część.. dziwnie tak :)

Lorelei fajnie masz z tą szkołą, podczas porodu nic Cię nie zaskoczy :)

Lalki a to moja dzisiejsza zachciołka ale kupna :) heheh

Zgłoś nadużycie #9652 28 listopada 2013, 20:57

lorelei_l Fajna mama
heheh Anett mój W. czasami tak ma, że budzi się rano i mówi "nie gadam z Tobą, bo mnie wkurzyłaś w śnie" :) a to czego szkoła uczy to przede wszystkim- nie da się na wszystko przygotować, bo każdy poród jest inny, więc planowanie odpada :D

Zgłoś nadużycie #9653 28 listopada 2013, 21:02

kirsti30 Gotowa na wszystko
lorei_l spoko :) popatrze w necie o tych kocich grzbietach :) kurcze mnie tez korci z tą szkołą rodzenia :)

Zgłoś nadużycie #9654 28 listopada 2013, 21:04

Anett Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

heheh Anett mój W. czasami tak ma, że budzi się rano i mówi "nie gadam z Tobą, bo mnie wkurzyłaś w śnie" :) a to czego szkoła uczy to przede wszystkim- nie da się na wszystko przygotować, bo każdy poród jest inny, więc planowanie odpada :D

No właśnie tak się zdarza :)
Coś w tym jest, każdy inny podobno :)

Zgłoś nadużycie #9655 28 listopada 2013, 21:20

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam z wieczora :)
Dziękuje Wam za miłe słowa :) najważniejsze robić coś co się lubi i co sprawia nam przyjemność i satysfakcjonuje :)
Ece.Anett - ja pracuje na masie cukrowej,masę robię sama ( z przepisu podpatrzonego z internetu).
Czekolada plastyczna też fajna,mimo to samoróbka praktyczniejsza,szybciej wysycha i co najważniejsze-tańsza :)
Dorotko,dobrze,że przeszły Ci nudności,chyba te muffinki tak pomogły :D
Qasha cieszę się,że wszystko dobrze ze Stasiem.Duuuży już rzeczywiście z Niego chłopak,mój Maluszek dopiero 1200 g waży,ale myślę,że to chyba nie powód do myślenia,bo słyszałam ,że usg lubi się często mylić jeśli chodzi o wagę-nawet pod koniec ciąży,gdy nie raz duża waga płodu na badaniu usg skutkuje cesarskim cięciem.
Lorele_i ja jutro zaczynam zajęcia w szkole rodzenia,ciekawe jak będzie :)
Anett najpierw pomyślałam,że to jajka obok coli hehehe i tak sobie myślę -coca cola ok,ale po co te jajka obok ?? hehehe
ja staram się nie pić gazowanych w ciąży,koleżanka gdzieś usłyszała,że to lubi powodować u dzieciaczka kolkę ,wierzyć-nie wierzyć,gazowane wzdyma,nie służy zdrowiu mimo wszystko i staram się całkiem unikać..
w końcu mam w domu normalną klawiaturę,nasza w laptopie się zalała i już całkiem nie chce łączyć,męczyłam się cały ranek stukając na ekranowej pojedyncze literki :) heh

Zgłoś nadużycie #9656 28 listopada 2013, 21:36

Anett Gotowa na wszystko
Niutka ja też rzadko piję gazowane, ale czasem mnie naleci na parę łyków coca coli :) heheh jajka :)
Masa cukrowa hmm... skoro tak mówisz to muszę podpatrzeć w internecie i spróbować stworzyć :)
no chyba, że zdradzisz troszkę ten magiczny przepis :D

Zgłoś nadużycie #9657 28 listopada 2013, 21:50

Niutka26 Gotowa na wszystko
http://www.wielkiezarcie.com/recipe30981.html
:) Anett to stary,wypróbowany i słynny przepis na domową masę cukrową :) ale sprawdzony :)

Zgłoś nadużycie #9658 28 listopada 2013, 22:06

ewka90 Gotowa na wszystko
Anett śpiochów, bodów, pajacyków bardzo dużo dostałam i jeszcze dostane od synka siostry więc takich nie kupuję :) Dopiero wróciłam i czas na kąpiel... Dobranoc Mamuśki! :)

Zgłoś nadużycie #9659 28 listopada 2013, 22:14

Ece Gotowa na wszystko
A ja pochwalę się czapusiami dla Ady-nabylam je jakiś czas temu :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9660 28 listopada 2013, 22:31

Anett Gotowa na wszystko
Ece śliczne czapusie! :)
Ewka90 no tak się właśnie domyślałam, że już masz, tak tylko żartowałam :) dobranoc :*
Niutka dzięki :) strasznie się nakręciłam na to tylko barwniki muszę zakupić, następnym razem zrobię tort z masą cukrową :)

Miłej nocy Kobietki!

Zgłoś nadużycie #9661 29 listopada 2013, 7:03

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Mamuśki,

Dziś jakoś wyjątkowo średnio spałam, jakaś wichura za oknem mnie co chwilę budziła :( mam nadzieje, że reszta się wyspała bez koszmarów :) miłego dnia wszystkim, mykam do pracy :)

Zgłoś nadużycie #9662 29 listopada 2013, 8:50

Dzień dobry puchatki :)

Ece rewelacyjne czapeczki :) fiu fiu.

Lore_i jakbym to zaśpiewała: take it eaaasy, staraj się nie szaleć, ja już drugą noc mam nie przespaną i nastrój też do dupy. Wrrrr. Dbaj o siebie.

A powiedzcie mi, bo ja chyba wariuje, o liczeniu ruchów dzidziusia, jakiś czas temu odczuwałam je bardziej intesywnie teraz wygląda to troche inaczej, jakby lżejsze....czy to normalne?No i czy liczycie ruchy dzidzi w ciągu dnia? Za dużo się naczytałam znowu. Eh.

Zgłoś nadużycie #9663 29 listopada 2013, 9:04

Dorota93 Supermama
hej kobietki. Śliczne ciuszki kupujecie maluszkom :) Kirsti Igor w ogóle zrobił się leniem. Rusza się najczęściej tylko, jak Kamil do niego pogada albo rękę położy... Na mnie nie bardzo reaguje... i jak caly dzien slabo go czuje, to sie poloze i wtedy dopiero licze :)

Zgłoś nadużycie #9664 29 listopada 2013, 9:13

Dorota93 napisał(a)

hej kobietki. Śliczne ciuszki kupujecie maluszkom :) Kirsti Igor w ogóle zrobił się leniem. Rusza się najczęściej tylko, jak Kamil do niego pogada albo rękę położy... Na mnie nie bardzo reaguje... i jak caly dzien slabo go czuje, to sie poloze i wtedy dopiero licze :)

No właśnie jak leże to szału też nie ma :( czasami kopsnie tu i tam ale widze że mało. Czyżby była moja klucha tak duża że miejsca nie ma? eeeee chyba nie.

Zgłoś nadużycie #9665 29 listopada 2013, 9:14

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

No właśnie jak leże to szału też nie ma :( czasami kopsnie tu i tam ale widze że mało. Czyżby była moja klucha tak duża że miejsca nie ma? eeeee chyba nie.

wiesz nasze dzieciaczki już też mają swoje pory "urzędowania" hihi :)

Zgłoś nadużycie #9666 29 listopada 2013, 9:19

zapewne kiedy my śpimy :) hihi :)

Zgłoś nadużycie #9667 29 listopada 2013, 9:21

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

zapewne kiedy my śpimy :) hihi :)

a podobno noworodki są tak samo aktywne jak w brzuchu :)

Zgłoś nadużycie #9668 29 listopada 2013, 9:38

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-)
Ece czapusie przesłodkie :-)
Gratulacje skończonych tygodni Kirsti i Lorelei :-) i pozostałym których przeoczyłam
Ja w końcu wyspana ale sny standardowo były :-D Anett też kiedyś miałam taki sen że po przebudzeniu byłam wściekła na M. Hihi :-D dobre są te sny a do tego takie rzeczywiste :-)
Co do ruchów też je rzadziej już czuję i nie są tak intensywne :-( pewnie już nasze bobaski są duże i mają mało miejsca a ten rytm dobowy zauważyłam ale ostatnio przestawia się na inne pory :-)
Wczoraj dopadły mnie mocne kłucia brzucha macie coś takiego? Co to może być. Z lewej strony to miałam a później przechodziło tak niżej lub na środek brzucha?

Zgłoś nadużycie #9669 29 listopada 2013, 9:44

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Gratulacje skończonych tygodni Kirsti i Lorelei :-) i pozostałym których przeoczyłam
Ja w końcu wyspana ale sny standardowo były :-D Anett też kiedyś miałam taki sen że po przebudzeniu byłam wściekła na M. Hihi :-D dobre są te sny a do tego takie rzeczywiste :-)
Co do ruchów też je rzadziej już czuję i nie są tak intensywne :-( pewnie już nasze bobaski są duże i mają mało miejsca a ten rytm dobowy zauważyłam ale ostatnio przestawia się na inne pory :-)
Wczoraj dopadły mnie mocne kłucia brzucha macie coś takiego? Co to może być. Z lewej strony to miałam a później przechodziło tak niżej lub na środek brzucha?

hej kochana, nie wiem co Cię może boleć.... Mnie ostatnio non stop boli ale podejrzewam, ze przez wymioty...

Zgłoś nadużycie #9670 29 listopada 2013, 10:46

diaglab napisał(a)

Diaglab ja czuje ciągniecią, w okolicach gdzie niegdyś były jajniki, i to zazwyczaj przy długim siedzeniu przy biurku, wtedy kłade się na troche albo...ide sikać :D bo to zazwyczaj pęcherz rozpycha. Czuje też ból w okolicach brzucha, taki naprawde bolejący ból, ale zganiam to na rozciąganie się mięśni i skóry brzucha.