Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9631 28 listopada 2013, 19:05

qasha Fajna mama
w nast tyg ide na 3 d wiec tam bedziemy mieli dokladne pomiary i wage :)

Zgłoś nadużycie #9632 28 listopada 2013, 19:32

Ece Gotowa na wszystko
hej!
dziękuję za gratki:-*

Kincia-piękny brzuszek i fotki.Nie łam się Kobieto,wszystko będzie dobrze :-) .

Ewcia-śliczne foteczki-tort imponujący-pięknie wyglądaliście.Zakupki dla synka śliczne,szczególnie ta jasna bluza :-) .

Dorotka-my mieliśmy tort w takich samych kolorach tylko piętrowy i każde piętro osobno.Biedulko,bardzo Ci wspólczuję tych wymiotów.

Niutka-zjawiskowo wyglądasz na zdjęciach ślubnych :-) .A torty mistrzostwo świata!!Też mam koleżankę,która tworzy takie cuda.A to ferrari to małe cudeńko-tata będzie zachwycony :-) .Używasz masy cukrowej czy czekolady plastycznej?

Qasha-cudowne wieści!Gratuluję udanej wizyty.A Ty Kochana jak się dzisiaj czujesz,przeszły ci te wczorajsze mdłości?

Diaglab-ja też dziś miałam w nocy głupie sny-śniło mi się,że miałam zupełnie inną teściową w dodatku ginekologa i jeździłam do niej bez przerwy na badanie,bo zaczęłam plamić i miałam skurcze.Te koszmary chyba nigdy nie odpuszczą.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9633 28 listopada 2013, 19:38

qasha Fajna mama
Ece dziękuję tak przeszły :) takie chwilowe na szczescie to było :) dzisiaj juz pelna energii i wigoru byłam :)

Zgłoś nadużycie #9634 28 listopada 2013, 19:48

kirsti30 Gotowa na wszystko

qasha napisał(a)

babelunku, lekarz mi dzisiaj go dokładnie nie mierzył, ale powiedział, że kawał chłopa, bo ponad 1600 g :)

To faktycznie kluseczka :)

Zgłoś nadużycie #9635 28 listopada 2013, 19:52

Ciekawa jestem jak wy radzicie sobie z bólem pleców i łopatek....
Ja przy moich dusznościach często ląduje na kolanach oparta o sofe i bujam się w lewo i prawo powolutku, oj dużo lepiej mi się tak oddycha. A jakie wy macie przepisy?

kurcze chodzą za mną te krówki Doroty, znaczy się rogaliki ;)

Zgłoś nadużycie #9636 28 listopada 2013, 19:59

Anett Gotowa na wszystko
Kompletnie nie wiem od czego zacząć... :)
Po pierwsze dziewczynki dziękuje za miłe komentarze :)
Kincia fajno, że wpadłaś w końcu :) zdjęcia świetne - jak profesjonalna sesja :) Kochana nie daj się temu załamaniu, no co Ty :)
Niutka26 bardzo ładne zdjęcia ze ślubu, a torty to po prostu arcydzieło! Kochana musisz mieć duże zdolności plastyczne, ferrrari pierwsza klasa, ale jak Ty robisz ten materiał budowlany? :) hmm..... sama bym spróbowała coś takiego wymajstrować :D ach a sukienka na prawdę śliczna :)
Dorotka Ty również ślicznie wyglądasz :) Kochana podziwiam zrobić coś pysznego i nie zjeść, twarda jesteś! :)
Nie wygłupiaj się już z tym rzyganiem! żartuję, wiem że to nic przyjemnego. Trzymaj się! :* Myślę, ze co położna to inne zdanie, tak samo co lekarz to inaczej...
Ewka90 ciuszki bardzo fajne, takie poważne a gdzie śpiochy? hihi  :) album ekstra, ciekawy pomysł i na pewno pracochłonny :) a pamiątka na całe życie :)
a z kąpaniem to też zagwostka, czytałam że po porodzie dziecka najlepiej nie myć do 10 dni, ma taką naturalną osłonkę :) no i oczywiście później to też najczęściej co drugi dzień... dodam jeszcze, że Twój tort weselny także zasługuje na pochwałę - cudny :)
Kirsti30 no to faktycznie bez dźwiga się nie obejdzie hihi po tym lionie i pączku to od razu waga w górę :p
A co do duszności, to ja tego nie znam więc nie pomogę... :(
Diaglab wiem, że zgrzeszyłam ehh, a takie miałam plany dziś wcześniej wstać :) bo lekarz w morfologii wyczytał, że mam za małą liczbę ketonów o czym swiadczy że mam za długą przerwę między kolacją a śniadaniem, ja od razu wiedziałam o co chodzi że za późno jem sniadanie hihi i mam to poprawić :) fajnie, że kasa jest ale dlaczego mało? widocznie dostawałaś więcej niż podstawa  a teraz przychodzi tylko 100% podstawy. Ja np tak mam :/
Qasha super wieści :) cieszę się, że u Stasia wszytko dobrze i że w przeciwieństwie do mojego łobuza ustawia się już do porodu :) a jak Ty się dziś czujesz? ja też musze czapeczkę kupić ale w ogóle nie wiem jaką :)
Ece u mnie ten sam problem ze snami, co pobudka to inny sen później a dziś to takie przeboje że aż wstyd powtarzać hihi i Natalia Oreiro i ten Facundo z nią, jakaś dżungla i krokodyle, potem ja w szpitalu i przedwczesny poród. Bee...

No a ja dziś pół dnia spędziłam w swojej pracy i trochę u ciotki w tej samej miescowości :) no nawet miło było, ciężko mi było się zebrać ich odwiedzić a później ciężko mi było się z nimi rozstać... a nasłuchalam się komplementów :) no i oczywiście śmiali się że tylko piłkę połknęłam :)

Zgłoś nadużycie #9637 28 listopada 2013, 20:03

Dorota93 Supermama
Qasha gratulacje :) kirsti to dla Ciebie i Kinci

Zgłoś nadużycie #9638 28 listopada 2013, 20:04

Dorota93 Supermama
Ten jeden troche poturbowany haha

Zgłoś nadużycie #9639 28 listopada 2013, 20:05

Dorota93 Supermama
Chyba ze ktos jeszcze ma ochote to zapraszam :)

Zgłoś nadużycie #9640 28 listopada 2013, 20:06

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Kompletnie nie wiem od czego zacząć... :)
Po pierwsze dziewczynki dziękuje za miłe komentarze :)
Kincia fajno, że wpadłaś w końcu :) zdjęcia świetne - jak profesjonalna sesja :) Kochana nie daj się temu załamaniu, no co Ty :)
Niutka26 bardzo ładne zdjęcia ze ślubu, a torty to po prostu arcydzieło! Kochana musisz mieć duże zdolności plastyczne, ferrrari pierwsza klasa, ale jak Ty robisz ten materiał budowlany? :) hmm..... sama bym spróbowała coś takiego wymajstrować :D ach a sukienka na prawdę śliczna :)
Dorotka Ty również ślicznie wyglądasz :) Kochana podziwiam zrobić coś pysznego i nie zjeść, twarda jesteś! :)
Nie wygłupiaj się już z tym rzyganiem! żartuję, wiem że to nic przyjemnego. Trzymaj się! :* Myślę, ze co położna to inne zdanie, tak samo co lekarz to inaczej...
Ewka90 ciuszki bardzo fajne, takie poważne a gdzie śpiochy? hihi  :) album ekstra, ciekawy pomysł i na pewno pracochłonny :) a pamiątka na całe życie :)
a z kąpaniem to też zagwostka, czytałam że po porodzie dziecka najlepiej nie myć do 10 dni, ma taką naturalną osłonkę :) no i oczywiście później to też najczęściej co drugi dzień... dodam jeszcze, że Twój tort weselny także zasługuje na pochwałę - cudny :)
Kirsti30 no to faktycznie bez dźwiga się nie obejdzie hihi po tym lionie i pączku to od razu waga w górę :p
A co do duszności, to ja tego nie znam więc nie pomogę... :(
Diaglab wiem, że zgrzeszyłam ehh, a takie miałam plany dziś wcześniej wstać :) bo lekarz w morfologii wyczytał, że mam za małą liczbę ketonów o czym swiadczy że mam za długą przerwę między kolacją a śniadaniem, ja od razu wiedziałam o co chodzi że za późno jem sniadanie hihi i mam to poprawić :) fajnie, że kasa jest ale dlaczego mało? widocznie dostawałaś więcej niż podstawa  a teraz przychodzi tylko 100% podstawy. Ja np tak mam :/
Qasha super wieści :) cieszę się, że u Stasia wszytko dobrze i że w przeciwieństwie do mojego łobuza ustawia się już do porodu :) a jak Ty się dziś czujesz? ja też musze czapeczkę kupić ale w ogóle nie wiem jaką :)
Ece u mnie ten sam problem ze snami, co pobudka to inny sen później a dziś to takie przeboje że aż wstyd powtarzać hihi i Natalia Oreiro i ten Facundo z nią, jakaś dżungla i krokodyle, potem ja w szpitalu i przedwczesny poród. Bee...

No a ja dziś pół dnia spędziłam w swojej pracy i trochę u ciotki w tej samej miescowości :) no nawet miło było, ciężko mi było się zebrać ich odwiedzić a później ciężko mi było się z nimi rozstać... a nasłuchalam się komplementów :) no i oczywiście śmiali się że tylko piłkę połknęłam :)

Mialam byc twarda. Zapachy byly silniejsze, jadlam az sie uszy trzesly ale nienzwrocilam juhuuu

Zgłoś nadużycie #9641 28 listopada 2013, 20:07

Dorota93 Supermama
Anet super dzien mialas :)

Zgłoś nadużycie #9642 28 listopada 2013, 20:10

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Ciekawa jestem jak wy radzicie sobie z bólem pleców i łopatek....
Ja przy moich dusznościach często ląduje na kolanach oparta o sofe i bujam się w lewo i prawo powolutku, oj dużo lepiej mi się tak oddycha. A jakie wy macie przepisy?

Kirsti- mnie pomaga leżenie na lewym boczku :-)

Qasha-super,że masz się już lepiej :-) .

Anett-skąd nam się biorą te hardcory nocne ;-) :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9643 28 listopada 2013, 20:12

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Mialam byc twarda. Zapachy byly silniejsze, jadlam az sie uszy trzesly ale nienzwrocilam juhuuu

To ja też już lecę ;-) .

Zgłoś nadużycie #9644 28 listopada 2013, 20:26

Dorota93 napisał(a)

Qasha gratulacje :) kirsti to dla Ciebie i Kinci

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i tak się wspiera koleżanke w zachciankach tak ;) .....popatrze sobie jeszcze :D

Zgłoś nadużycie #9645 28 listopada 2013, 20:27

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i tak się wspiera koleżanke w zachciankach tak ;) .....popatrze sobie jeszcze :D

buahahahahahha xD

Zgłoś nadużycie #9646 28 listopada 2013, 20:28

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

To ja też już lecę ;-) .

;) czekam :)

Zgłoś nadużycie #9647 28 listopada 2013, 20:36

diaglab Gotowa na wszystko
Dorota to dobrze ze juz Ci lepiej, a wypieki wygladaja smakowicie :-)
Ece i Anett my to mamy sny :P
Anett dostalam kase tyko za pol m-ca jak pozniej zauwazylam, ciekawe kiedy reszte dostane :(
Qasha faktycznie pulpecik ze Stasia :-) niedlugo 2 kg bedzie wazyl :-) wazne ze zdrowy :-)
to kto jutro wizytuje? bo zapomnialam kto standardowo z moja skleroza :P

Zgłoś nadużycie #9648 28 listopada 2013, 20:40

Dorota93 Supermama
Qasha to moj tez tak jakos by nusial wazyc juz bo my w tym samym tygodniu :) w sumie tez ide w przyszlym tygodniu to porownamy ale ciekawa jestem :) kurcze nie umie was nadrobic na telefonie, poczytam was z rana i odpisze jak bede miala co xd pa kobietki

Zgłoś nadużycie #9649 28 listopada 2013, 20:47

lorelei_l Fajna mama
Hej Dziewczęta, ja dopiero ze szkoły wróciłam dziś fajne zajęcia były oddechowe ale i "kondycyjne". Jak się tak naoddychałam, to od razu zaczęłam ziewać :)

Swoją drogą to okropne jest to, że staram się wieczorem nic słodkiego nie jeść, a jak czytam Wasze posty i oglądam zdjęcia takich pyszności, to aż ciężko się powstrzymać...

Zgłoś nadużycie #9650 28 listopada 2013, 20:51

lorelei_l Fajna mama
Kristi dziś jeszcze generalnie mieliśmy ćwiczenia wzmacniające mięśnie grzbietu (koci grzbiet, kręcenie coraz większych kółek ramionami ect), które można robić w domu o ile nie ma przeciwwskazań lekarza. Położna mówiła, że oprócz wzmocnienia teraz, generalnie pomagają utrzymać kondycję i łatwiej się znosi poród.