Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9431 27 listopada 2013, 10:02

ewka90 Gotowa na wszystko
Kiniaa a jak sobie radzisz z córeczką będąc teraz w ciąży? Bo ja zawsze słyszę, że to trudne jest itd. A też zawsze chciałam mieć taką małą różnicę między dzieciaczkami :) Zobaczymy jak będzie z pierwszym i czy dam radę się szybko zdecydować na drugie :)

Zgłoś nadużycie #9432 27 listopada 2013, 10:02

Ece Gotowa na wszystko
hej!

Dołączam do gratulacji skończonych tygodni-niezły wysyp dzisiaj :-) .

Qasha-Pracusiu nasz forumowy,mam nadzieję,że nie będzie aż tak intensywnie dziś i znajdziesz chwilę,żeby odpocząć :-) .Co do porodu im bliżej tym bardziej się boję,choć nie mam jakiś traumatycznych wspomnień z porodu Martyśki.Na ból jestem wytrzymała,poza tym jeśli miałyście bolesne miesiączki to jest podobny ból tylko trochę silniejszy i szybko się o nim zapomina.

Babeluńku powodzenia u teściów,trzymaj się Kochana :-) .

Diaglab-u mnie to samo,jedna nocka super kolejna do bani-dziś tak było,nie mogłam zasnąć, potem bez przerwy coś mnie budziło,to brzuch,to siku i efekt nieprzytomna jestem i to jak-wychodząć z domu nie wiem kiedy i jak załaczyłam alarm i M jak wstawał idąc do łazienki go uruchomił,zaninim zadzwonił z informacją do ochrony to patrol był gotowy do przyjazdu :-) .Ja naprawdę muszę zwolnić i bardziej się skupić na tym co robię :-) .

Kirsti-super wieści-też myślę,że kolacja w jakimś super romantycznym miejsu będzie pięknym przypięczetowaniem tego wydarzenia.

Dorotka-u mnie termin to 5-13 luty,ja obstawiam 19 luty :-) ,jak będzie zobaczymy :-) .

Ewcia-super,że synek Twojej siostry tak ładnie przybiera i ładnie rośnie.Karmi go tylko piersią?

Udanego dzionka!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9433 27 listopada 2013, 10:02

Kiniaa Gotowa na wszystko

ewka90 napisał(a)

Kiniaa ja my też będziemy malować w pokoiku dziecięcym w styczniu :) No w lutym się okaże kiedy która z nas urodzi :) A zobaczymy czy któraś będzie w styczniu albo marcu :) )

dokładnie jeszcze nie które z nas mogą przenosić i zaliczyć nie luty a marzec...bliżej wiosny hehe
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #9434 27 listopada 2013, 10:03

Dorota93 Supermama
a nei boicie się, że będzie śmierdzieć farbami i wszystkim w pokoiku? Może warto zrobić to jak najwcześniej. Bo takie wywietrzenie trwa i trwa a wiadomo, że w zimę nie będziecie miały non stop okien otwartych :)

milego dnia, papa :)

Zgłoś nadużycie #9435 27 listopada 2013, 10:03

qasha Fajna mama
dziewczyny myslę że coś zjadłam... bo dzisiaj po sniadaniu wylądowałam nad kibelkiem... to mój drugi raz w ciagu całej ciazy wiec dla mnie dziwne. jeszcze pogoda dodaje tej szarosci dnia itp :/ ale z godziny na godzinę lepiej wiec mam nadzieje ze zaraz bedzie ok całkiem :)

mały na szczescie szaleje wiec jest ok :)

odpoczynek moze i coraz bardziej wyczekiwany przeze mnie, ale dzisiaj rano tak z moim A rozmawialam na ten temat i stwierdzilam ze jakos sobie tego jeszcze nie wyobrazam :D szalone to jest ale tak jest ;)

piatek w tym tyg mam wolny wiec odpoczne ;) ale w piatek tez jedziemy do tesciow :D takze podroz :D

Kiniaa - wlasnie miete pije ;)

Zgłoś nadużycie #9436 27 listopada 2013, 10:05

Tak Ece siostra karmi Szymonka piersią i w miesiąc przybrał ponad kilogram :) Duży chłopak z niego :) Przynajmniej zanim ja urodzę to Szymon już z kilku ubranek wyrośnie i będę miała dostawę :)

Zgłoś nadużycie #9437 27 listopada 2013, 10:07

Ece Gotowa na wszystko

qasha napisał(a)

jakoś mi dzisiaj niedobrze :/ nie moge sie na niczym skupić :/

U mnie to norma ostatnio-polecam miętę albo rumianek,mnie pomaga.Macica uciska nam już cały przewód pokarmowy i stąd te przykre dolegliwości.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9438 27 listopada 2013, 10:11

Ece Gotowa na wszystko

ewka90 napisał(a)

Tak Ece siostra karmi Szymonka piersią i w miesiąc przybrał ponad kilogram :) Duży chłopak z niego :) Przynajmniej zanim ja urodzę to Szymon już z kilku ubranek wyrośnie i będę miała dostawę :)

Ale Wy szybko dzisiaj piszecie,zanim posta wyprodukuję już się robi nieaktuany ;-) :-) .

Ewcia to super przybiera-mnie Martyśka słabiutko przyrastała w pierwszym miesiącu prawie 1 kg,a potem max 300g,a karmiłam ją na żądanie.

Zgłoś nadużycie #9439 27 listopada 2013, 10:17

ewka90 napisał(a)

Kiniaa a jak sobie radzisz z córeczką będąc teraz w ciąży? Bo ja zawsze słyszę, że to trudne jest itd. A też zawsze chciałam mieć taką małą różnicę między dzieciaczkami :) Zobaczymy jak będzie z pierwszym i czy dam radę się szybko zdecydować na drugie :)

Ewa my zdecydowaliśmy się tak szybko na drugie bo tak chcieliśmy by była mała róznica wieku i odchować dwoje za jednym zamachem :)
Ja sobie daje rade i wbrew pozorom nie jest ciężko jak się ma dziecko małe i brzuch pod nosem.My z mężem do pracy a dziecko do żłobka wozimy,wracam po 14ej czasem o 15 i odbieram córke.
Daje w domu rade,duzo mi mąż pomaga bo mamy podzielone obowiąki domowe hehe a Kornelia potrafi się już ładnie bawic sama lub bajki oglądac wiec mam czasu dużo i dla siebie i żeby w domu cos zrobić.Ogólnie to grzeczna dziewczynka wiec dajemy obie rade :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9440 27 listopada 2013, 10:18

Dużo nas dzisiaj rano więc tak szybko te posty uciekają :) Tylko Dorotka już gdzieś uciekła :)

Zgłoś nadużycie #9441 27 listopada 2013, 10:18

Dorota93 napisał(a)

a nei boicie się, że będzie śmierdzieć farbami i wszystkim w pokoiku? Może warto zrobić to jak najwcześniej. Bo takie wywietrzenie trwa i trwa a wiadomo, że w zimę nie będziecie miały non stop okien otwartych :)

milego dnia, papa :)

Dorota teraz na rynku sa takie farby które nie smierdzą

Zgłoś nadużycie #9442 27 listopada 2013, 10:20

diaglab Gotowa na wszystko
Qasha biedulko oby herbatka pomogła. Chyba jednak musisz już troszkę zwolnić Kochana.
Babeluniek czekam na relację jak było u teściów :-P
Fajne macie terminy porodów że łączą się albo z walentynkami albo w Wasze urodziny :-) Dorotko nie dziwię się że chcesz szybciej zacząć prać ubranka skoro termin masz na początek lutego. Co do malowania pokoikow to zgadzam się z Dorotka, może lepiej wcześniej pomalować bo te farby smierdza. My z malowaniem czekamy aż mały podrosnie i przejdzie mu etap malowania po ścianach :-D
Kirsti oj ta melisa przyda mi się bo dodatkowo mąż podgotowal mi teraz wodę i jestem agresywna :-D dobrze że jestem sama w domu bo pewnie wylądowałabym się na kimś :-P
Kolacja będzie najodpowiedniejsza :-P i pamiętaj że kobieta w ciąży wygląda bardziej sexi :-P . Napewno znajdziesz coś odpowiedniego :-D

Zgłoś nadużycie #9443 27 listopada 2013, 10:22

Ece napisał(a)

Ale Wy szybko dzisiaj piszecie,zanim posta wyprodukuję już się robi nieaktuany ;-) :-) .

Mam ten sam problem :-D

Zgłoś nadużycie #9444 27 listopada 2013, 10:22

Kurcze zwolnijcie kobiety bo ja nie nadążam ;)
poszłam zrobić snaidanie sobie i dziecku kaszke i już mam zaległości...nie nadążę za wami

Zgłoś nadużycie #9445 27 listopada 2013, 10:24

W poprzednim poście napisałam wylądowałabym zamiast wyładowałabym się na kimś :-D nie miejcie złych skojarzeń :-D

Zgłoś nadużycie #9446 27 listopada 2013, 10:25

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) ja właściwie dopiero oderwałam się od śniadania, oczywiście kakao i bułeczka, a tu tak iskrzy :)
U mnie tak samo iskrzy mrozem, za oknem wszystko pokryte srebrem a na termometrze utrzymuję się nadal -2 Brrr... oby do 16 się uspokoiło, bo ja nadal nie mam zimowych opon...

Łącze się w bólu, co do ciężkiej nocy, Diaglab w przeciwieństwie do Ciebie nie obudziłam się ani razu ale wstałam taka zmęczona, te sny mnie teraz wykańczają, dziś miałam własne wesele a było taaaką porażką że szkoda gadać :)

Ewka90 to faktycznie pulpecik z Twojego siostrzeńca :) i to na piersi - chwali się :)

Kirsti30 wierzę, że wymyślisz coś szałowego na przyjazd chłopa :) coś takiego, że mu stanie ..pizza w gardle :) hihi

Qasha oby szybko minęły Ci godziny w pracy, a mdłości jeszcze szybciej! Zdrowiej :* a mam pytanko jakiej grubości kupiłaś ten swój materac? :)

Ece ja tak samo ostatnio zawarłam przyjaźń z rumiankiem i miętą ale pokrzywa też wróciła do łask :)

U mnie też szykuję się malowanie w styczniu, bo wątpię że w grudniu jeszcze się wyrobią, ale Dorotka teraz można wybrać takie farby że wcale nie cuchną, niektóre wręcz pachną albo bezzapachowe, to nie to co kiedyś. Uważam, że to nie jest powód do zmartwienia.

Wspominałyście o praniu, ja raczej przymierzę się do tego w styczniu, termin też mam na Walentynki i tego się trzymam, zarówno ja jak i lekarz :) myślę że jakoś wiele wcześniej nie urodzę, czuję tak :) w ogóle wybrałyście już proszek do prania ??

Zgłoś nadużycie #9447 27 listopada 2013, 10:29

Nie kupiłam jeszcze proszku ale jak narazie skłaniam się do kupna loveli. Mi się skończyła herbata miętowa wczoraj a też często popijałam, a teraz sobie zaparzyłam śliwkową :) Ciekawe jaka będzie, pachnie fajnie :)
No Anett to czas zmienić opony, ja już wymianę mam za sobą :) Bo cieplej to już nie będzie no i kolejki u wulkanizatora coraz większe

Zgłoś nadużycie #9448 27 listopada 2013, 10:33

Anett Gotowa na wszystko
Tylko najgorsze, że wpierw muszę je zakupić a z tym ZUSem to nie wiadomo jak planować wydatki..
Lovela - też o tym myślałam

Zgłoś nadużycie #9449 27 listopada 2013, 10:36

Coś wiem o tym ZUS-ie :) Dlatego ja tez jeszcze nic nie mam... Nadal czekam...
Siostra prała w Loveli zarówno pierwszej córci jaki teraz synkowi i nie mają uczulenia więc ja też raczej będę go kupować

Zgłoś nadużycie #9450 27 listopada 2013, 10:40

Anett Gotowa na wszystko
Na tych warsztatach Jelp się tak ładnie prezentował, ale nie wiem... Ciekawa jestem ile kosztuje :)