Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9331 26 listopada 2013, 15:36

kirsti30 Gotowa na wszystko
Halo jestem :)

Oj zaniedbałam was kochane, należy mi się lanie. Od czasu jak odstawiona została u mnie luteina widzę że wszystko jakby wróciło do normy. Dziwne, nawet zaczełam się wściekać na rodziców a to chyba dobry znak. Znowu dopuściłam ich za blisko i zaczynam się czuć toksycznie, ale pracuje nad tym.

Widzę że zakupujecie na maksa. Jejku my nie mamy nic z ubranek, po 8 Grudnia czeka na USG także może wtedy dowiemy się 100% płci. Ale podziwiam wasze zdobycze i normalnie nie mogę się doczekać kiedy i ja dołącze do was.
Dorota video wcześniaczka cudne, uryczałam się jak bóbr, dobrze że sama oglądałam :) . Chyba tylko my wiemy jaki cud nosimy pod sercem :) no i nasze mamy.

Grudzień zapowiada się u nas strasznie napięty i mysle nad planem jak tu nie dać się zwariować, czeka nas dużo papierkowej roboty, formalności ze ślubem cywilnym i domem. Jednym słowem kasa kasa kasa :( Wystawiłam już jakiś czas temu swój samochód ale nie widzę tłumów zainteresowania :( okres przed świateczny nie najlepszy czas na kupowanie auta. Fiu fiu idę czytać was dalej bo dużo przegapiłam :)

Zgłoś nadużycie #9332 26 listopada 2013, 15:44

ewka90 napisał(a)

No ja będę miała 20 grudnia to długie USG więc to niecały miesiąc więc może faktycznie lepiej poczekać... Tylko czasem chciałabym częściej widywać mojego maluszka... W 12 tygodniu powiedział mi, że będzie chłopczyk w 20 tygodniu na badaniu prenatalnym również inny lekarz powiedział, że będzie chłopczyk... :) Ale jakoś tak boję się kupować rzeczy, bo leżała ze mną w szpitalu kobietka, która akurat zaczęła rodzić miała mieć chłopczyka i tak jej powiedziało trzech różnych lekarzy, a urodziła dziewczynkę i wszyscy się zdziwili... :) Więc jakbym miała znów USG to bym zaczęła wreszcie jakieś zakupy robić bo nadal (poza tymi ubrankami po domu co dostałam) nic nie mam... A Ty jak tam z zakupami?

Podobna sytuacja do mojej ;) obecnie jest 1:1, i też boje się kupować co kolwiek, bo dzidzi może nas zaskoczyć :)

Zgłoś nadużycie #9333 26 listopada 2013, 17:29

Kiniaa Gotowa na wszystko
witajcie dziewuszki :)
na początku to dziękuje każdej z was za tak miłe słowa odnośnie fotek ;)
może i wy podzielie się swoimi zdjęciami w całej okazałości...na pewno wszystke tu poznamy się choć wirtualnie ;)
Dorote już znamy :) :)

Dorota ja pokrzywe kupuje w zwykłym supermarkecie,najlepsza na puchnące stopy :)

Ja dziś zmęczona pracą,dłuzej musiałam zostać ale za to ciesze się bo jutro wolne mam i cały dzień z moją pyśką :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #9334 26 listopada 2013, 17:30

babeluniek Gotowa na wszystko
Kirsti, witaj :) Czyli jednak ta luteina była winna Twoich dolegliwości... Cieszę się, że już jest ok :)
To kiedy dokładny termin ślubu? :D

Dzwoniłam do mojej gin i kazała mi zwiększyć dawkę leku (do tej pory brałam 4 razy, teraz mam brać 5 a maaksymalnie można 6 więc zbliżam się do maksimum :( ) i jeśli do czwartku nic nie ruszy to w piątek mam się u niej stawić prawdopodobnie po skierowanie do szpitala :( Eh.. Staram się teraz relaksować przede wszystkim, choć to będzie trudne, bo jutro muszę wpaść na chwilę do teściów :P
Ale M. wraca dziś z pracy 2 godziny wcześniej, bo padł im prąd i naprawią im dopiero jutro z rana więc się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #9335 26 listopada 2013, 17:36

odnośnie wyprawki to jedynie dokupiłam trochę ciuszków typowo chłopięce i takie tam pierdoły a reszte akcesori mamy po córce i chyba niczego mi już nie brakuje :) za to dla siebie duże zero....kompletnie nic bo czasu brak ale zamierzam zrobić zakupy w grudniu w PL a widze ze wy już mamuśki na całego kompletujecie wyprawke dla siebie i dzidzi ;)

Zgłoś nadużycie #9336 26 listopada 2013, 17:38

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

odnośnie wyprawki to jedynie dokupiłam trochę ciuszków typowo chłopięce i takie tam pierdoły a reszte akcesori mamy po córce i chyba niczego mi już nie brakuje :) za to dla siebie duże zero....kompletnie nic bo czasu brak ale zamierzam zrobić zakupy w grudniu w PL a widze ze wy już mamuśki na całego kompletujecie wyprawke dla siebie i dzidzi ;)

No a jak, trzeba :) kurcze tak sobie mysle, ze jeszcze pare tygodni i po wszystkim. Przecuez juznspokojnie w 37tc mozna urodzic... :)

Zgłoś nadużycie #9337 26 listopada 2013, 17:38

babeluniek-może zwiekszona dawka pomoże i obędzie się bez szpitala...jak ja wam współczuje tych szpitali;(
będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #9338 26 listopada 2013, 17:43

Dorota93 Supermama
Lez babelunku i odpoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #9339 26 listopada 2013, 17:43

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Mamuśki :)

Znów czytałam posty chyba z 45 minut :)
Kinia- super zdjęcia, chyba zobaczę jakby u mnie wyglądała możliwośc takiej sesji- zwłaszcza jeśli chodzi o gotowość męża :)
Ewka- zawsze możesz powiedzieć jakby była kontrola, że byłaś np w aptece po lekarstwa lub w lekarz, bo Cię brzuch zaczął boleć
Niutka- jak przeczytałam o wanience za 600zł to się zdzwiłam :D ja podgrzewacza też nie planuję, ale laktator wolę mieć (ręczny), bo jeśli w szpitalu będę mieć nawał mleczny, to nie wyobrażam sobie mojego W. jak wybiera laktator w sklepie :)
Babeluniek- chyba powinnaś się skonsultować, skoro tak zalecił lekarz, bo takie rzeczy lepiej mieć pod kontrolą

Mnie dziś ZUS wkurzył, ale czysto zawodowo, mam dziewczynę po operacji a ZUS ją co miesiąc wzywa na komisję lekarską i to jeszcze wysyła zgłoszenie na zły adres. Muszę im wysyłać 3 strony dokumentów wyjaśniających jej zwolnienie a za miesiąc jest powtórka z rozrywki. No co za kobiety tam pracują- chyba nikt sobie informacji nie przekazuje...

Zgłoś nadużycie #9340 26 listopada 2013, 17:48

Dorota93 napisał(a)

No a jak, trzeba :) kurcze tak sobie mysle, ze jeszcze pare tygodni i po wszystkim. Przecuez juznspokojnie w 37tc mozna urodzic... :)

ale leci no nie? ;) w krótce będziemy kwiczeć z bólu a chwile później tulić nasze kuleczki ;)

Ja to pewnie znów będę się dotoczę do 40tyg...no chyba że synus zechce wyjść wcześniej ;)

Zgłoś nadużycie #9341 26 listopada 2013, 17:48

babeluniek mega mega przytulasa do was wysyłam, wiem jak to strasznie się tak czuć także mam nadzieje że to tylko chwilowe. Mega pozytywne vibracje kochana.

Zgłoś nadużycie #9342 26 listopada 2013, 17:52

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

ale leci no nie? ;) w krótce będziemy kwiczeć z bólu a chwile później tulić nasze kuleczki ;)

Ja to pewnie znów będę się dotoczę do 40tyg...no chyba że synus zechce wyjść wcześniej ;)

ja mam nadzieję, że w 37 maly wyskoczy ze mnie :)

Zgłoś nadużycie #9343 26 listopada 2013, 17:52

Dziewczyny a jak u was ze strachem przed porodem? ;)
te które już z nas rodziły wiedzą jak to jest i co nas czeka ;)
a mamuśki które pierwszy raz, myślicie o tym...boicie się? ;)

Zgłoś nadużycie #9344 26 listopada 2013, 17:54

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Dziewczyny a jak u was ze strachem przed porodem? ;)
te które już z nas rodziły wiedzą jak to jest i co nas czeka ;)
a mamuśki które pierwszy raz, myślicie o tym...boicie się? ;)

ja jestem przerażona, już nawet płakałąm przez to xD a Wy?

Zgłoś nadużycie #9345 26 listopada 2013, 18:00

Dorota93 napisał(a)

ja jestem przerażona, już nawet płakałąm przez to xD a Wy?

ja wiem co mnie czeka i mam nadzieje ze pójdzie gładko jak z córą ;)
dasz rade, boleć musi..najgorsze to krzyżowe z tego co słyszałam choć ja tych nie miałam na szczęście
ale jak dziecko już wyjdzie to się zapomina o bólu ;)

Zgłoś nadużycie #9346 26 listopada 2013, 18:04

moja siostra jest w 16 tyg i już przeraźliwie panikuje,jest bardzo uczulona na ból nawet głowy...już ja to wiem co się będzie działo jak będzie rodzic ,rozniesie cały szpital :) :) :) biedny jej mąż ;)

Zgłoś nadużycie #9347 26 listopada 2013, 18:05

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

ja wiem co mnie czeka i mam nadzieje ze pójdzie gładko jak z córą ;)
dasz rade, boleć musi..najgorsze to krzyżowe z tego co słyszałam choć ja tych nie miałam na szczęście
ale jak dziecko już wyjdzie to się zapomina o bólu ;)

oby ! i oby głądko poszło :D i szybko, zarówno w tygodniach jak i czasie. Chciałabym jak najszybciej i krótko :) a siostra Ci się udała :D

Zgłoś nadużycie #9348 26 listopada 2013, 18:09

Anett Gotowa na wszystko
Hej :)
W końcu nie miałam dziś wizyty, muszę poczekać cierpliwie do jutra.... i znów sobie zrobić wycieczkę w miasto eh :)

Kirsti30 nadrabiaj, nadrabiaj! nie wiem jak mogłaś tak nas zabiedbać :p
No to szykuje Wam się gorący okres, trzymam kciuki aby klient się znalazł, taki zastrzyk gotówki na pewno wyjaśnił by parę problemów...
Kiniaa no nie wiem czy tak możemy się odsłonić, nie chciałabym kogoś przestraszyć swoją paszczą :p faktycznie szybko czas leci i niedługo 'kuleczki' jak to ładnie nazwałaś będą z nami :)
Odpoczywaj teraz, a jutro to już w ogóle odsapniesz sobie, fajnie :)
Bąbeluniek na pewno wizyta u teściów nie będzie relaksacyjna ale musisz zagryżć zęby i dasz radę :) Kochana może po zwiększonej dawce obejdzie się bez szpitala, na to liczę i tego Ci życzę :*
Lorelei rozumiem Twoje nerwy, z ZUSem to zawsze jakieś perypetie, ale pamietaj głeboko oddychaj i się nie przejmuj :) mówisz, że decydujesz się na ręczny laktator?
Dorota lepiej spokojnie donośmy do 40tyg, nie ma co się śpieszyć :)

Jeśli chodzi o strach przed porodem, to do mnie jeszcze jakoś to nie trafiło, nie boję się na chwilę obecną i nawet nie myślę o przeciwbólowych :)

Zgłoś nadużycie #9349 26 listopada 2013, 18:15

diaglab Gotowa na wszystko
Jejku ile tu do nadrobienia było od rana :-D
Kirsti no w końcu! :-) już myślałam że znowu jest z Tobą coś nie tak :-( cieszę się że lepiej już się czujesz ;-) np dużo jest załatwień papierkowych przed ślubem ale dacie radę, ani się nie obejrzycie a już będziecie mężem i żoną :-)
Babeluniek biedactwo mam nadzieję że zwiększona dawka pomoże bo ciśnienie masz bardzo wysokie :-(
Co do porodu to ostatnio bardzo często o tym myślę i panicznie się tego boję :-( może dziewczyny które już rodziły podzielą się swoimi wrażeniami? :-)
Basza super że wizyta dobrze przebiegła :-) a Ninka już bardzo duża :-) a teraz czekamy na wieści od Anett :-)
Ja też usg dopiero po Nowym Roku mam zrobić :-( już 7 tyg. Nie widziałam synka i martwię się czy dobrze się rozwija :-(
Niutka mój szkrab już rzadko tak energicznie się rusza, mam tak jak Dorota, maleństwa rosną i mają już mało miejsca.
Dorotko Ty to masz dryg do zakupów :-P zawsze coś ciekawego i taniego znajdziesz :-)
Ewa dziwne że lekarz dał Ci zwolnienie leżące, może sam boi się kontroli zusu bo im też sprawdzają kartoteki. Ja mam chodzace ale też nie wychodzę przed 15 z mieszkania, no chyba że do piwnicy albo śmieci wyrzucić.

Zgłoś nadużycie #9350 26 listopada 2013, 18:21

Anett zaraz ci skopie dupsko..jaka paszcza na pewno jesteś ładną mamuską ;)

to jasne że dobijemy do 40tyg i będziemy dopiero wtedy stękac tu nas boli tam strzyka hihi....marudzenia nie zabraknie ;)