Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9191 25 listopada 2013, 18:46

diaglab Gotowa na wszystko
To ja mam dziś wilczy apetyt od 5 rano :-D musiałam wstać nawet przed mężem bo taki głód mnie dopadł. Chętnie podziele się tym wzmożonym apetytem bo z 10 kg na plusie zaraz zrobi się 20 :-D
Dziewczyny kto z Was wizytuje w tym tygodniu albo w najbliższym czasie? :-)

Zgłoś nadużycie #9192 25 listopada 2013, 18:49

qasha Fajna mama
ja mam wizytę w czwartek :)

babelunku - z tymi materacami tak jest ze jedne sie pocą inne plesnieja itp. o pianka-kokos-gryka w sumie nie znalazłam takich info wiec dlatego ten wybrałam :)

diaglab wpadaj do mnie :) razem zrobimy uczte szarlotkowa :)

Zgłoś nadużycie #9193 25 listopada 2013, 19:04

qasha napisał(a)

ja mam wizytę w czwartek :)

babelunku - z tymi materacami tak jest ze jedne sie pocą inne plesnieja itp. o pianka-kokos-gryka w sumie nie znalazłam takich info wiec dlatego ten wybrałam :)

diaglab wpadaj do mnie :) razem zrobimy uczte szarlotkowa :)

Hehe to pedzę już w kierunku Wawy :-D

Zgłoś nadużycie #9194 25 listopada 2013, 19:07

qasha Fajna mama

diaglab napisał(a)

Hehe to pedzę już w kierunku Wawy :-D

czekam :) hihi :)

Zgłoś nadużycie #9195 25 listopada 2013, 19:13

babeluniek Gotowa na wszystko
Jejku, czy Wam też tak bardzo chce się pić? Ja piję, jakbym kaca miała ;) I to najlepiej zimne, choć staram się nie przesadzać, żeby gardła nie przeziębić...
W nocy też piję jak słoń, przez co też sikam.. Pisałyście, że Wy siusiacie tak po kropelkach a ja idę co 15 minut i baaardzo dużo siuśkam :P

Zgłoś nadużycie #9196 25 listopada 2013, 19:14

qasha Fajna mama
babelunku ja tez duuuuzo pije :) i strasznie mi cały czas gorąco :D

Zgłoś nadużycie #9197 25 listopada 2013, 19:21

Ooo gorąco mi też :P Ostatnio obudziłam się w nocy i aż miałam całą koszulkę mokrą i jak wstałam to zostawiłam mokrą plamę na prześcieradle, czym zszokowałam M., bo ja jednak zawsze byłam zmarzluchem.
Ciekawe dlaczego tak się dzieje...

Zgłoś nadużycie #9198 25 listopada 2013, 19:27

Konto usunięte
Lorelei no strony to się tu ostatnio bardzo szybko drukują 
ale to dobrze może styczniówki dogonimy :)  
Dorota u Ciebie spadł pierwszy śnieg ,a u mnie nie :(  
nawet mmsów nie mam :( :D do żeber Ci się dobiera za tą zupkę chińską!!!
Ewa u Ciebie też śnieg? zazdrość mnie zeżre zaraz! :D dobrze że nie zaraziłas się od męża
bo grypa w ciaży nie jest fajna :(  
oo ubranka :) fajnie mieć taką znajomą co karton ubrań podaruje :D  
ja czekam na swoje kartony :D
Diaglab ojj pamiętam te czasy kiedy moja teściowa mnie nie denerwowała :D to były piękne czasy!
a ze śniegiem mamy podobnie :P najpierw mam euforie chodzę i mówie ze jest śnieg,a potem narzekam xD
ja też czuję ból szyjki/macicy/brzcha/pochwy (nie wiem dokładnie co mnie boli)
,ale właśnie jak zmieniam w nocy pozycję ,to aż się krzywie z bólu,myślałam że tylko ja tak mam.
Ale cieszę się że nie jestem sama :) też mam anemię/za mało hemoglobiny i wpieprzam żelazo..
jem przed jedzeniem,ale jeszcze nie było mi po nim niedobrze.Mam nadzieję że Ci przejdzie!
Anett mam nadzieję że będzie kevin na święta! :D  
nie murzyna nigdzie nie widziałam xD takie głupoty w internetach piszą :D a jeśli chodzi o zasiłek to powinnaś dostać 
do 10 grudnia następny :) życzę powodzenia :) i trymam kciuki 
Basza jak tam po wizycie ? :) magnezin jadłam 3 razy dziennie w szpitalu tak mi dawali,w domu jadłam już tylko rano
i wieczorem ,a teraz jem jak mnie boli lub twardnieje mi brzuch :) kawały musiałam poczytać,bo wieczór miałam smutny :(
:D
Bąbeluniek a co nie mogłaś spać w nocy ? ja miałam tak ostatnio :( masakra nie :( też mi się chce pić cały czas!
i zauważyłam że puchnę :( :D chyba woda mi się zatrzymuje w organizmie.Ostatnio obudziłam się i miałam wargi jakby
mnie osa urządliła ! :D  
Kinia też chcę sesję brzuszkową :) i na pewno zrobię sesje małej ,bo masz racje że to cudowna pamiątka :) czekam na
fotki :)

Zgłoś nadużycie #9199 25 listopada 2013, 19:27

qasha Fajna mama
hmm nie wiem, ale wiem ze dla ciazy to naturalne. dzisiaj tez poruszałam ten temat na styczniowkach i dziewczyny tez tak maja wiec sie uspokoiłam, bo juz myslalam ze cos ze mna nie tak :D

Zgłoś nadużycie #9200 25 listopada 2013, 19:36

No właśnie, to chyba chodzi o ilość wody w organiźmie. Puchną mi też kostki u stóp a w nocy palce u dłoni więc w sumie trzeba dużo pić, żeby to łagodzić :)
Bezsenność jest okropna, taka niemoc.. :( Nie wiem jak będzie dzisiaj przez to moje pospanie do 12..

Zgłoś nadużycie #9201 25 listopada 2013, 19:37

W ogóle M. wczoraj wieczorem jak przeglądałam ciuszki dla malej, wziął kombinezon zimowy, wsadził do środka misia i tak bujał w ramionach i klepał go po pleckach :P Padłam, ale było to przesłodkie :D

Zgłoś nadużycie #9202 25 listopada 2013, 19:52

Anett Gotowa na wszystko
Dokonałam wyboru i już się zaspokoiłam, mogę teraz wrócić do dyskusji :)
a zjadłam kanapki z pikantną makrelą a na deser grejfrut, jeszcze mi gorzko... :)

Rozmawiałyście dziś o kawie hmm... ja lubię ale nie powiem, żebym jakoś za tym szalała :) zawsze piłam czarną sypaną, niestety w ciąży przeżuciłam się na rozpuszczalną - siki - ale ostatnio odkryłam rozp. orzechową mmm... pycha :)

Dorotka zaskoczyła mnie cena Twoich zdjęc i filmu, to baaardzo bardzo mało :)
Kiniaa w takim razie dalej cierpliwie czekamy :)
Bąbeluniek, Diaglab niestety  w tygodniu nie ma mnie kto rozgrzewać:/ mój przyszły mąż mieszka w Warszawie :)
A propo wizytowania to ja jutro o 16 :)

Qasha a gdzie kupowałaś materace? ja raczej wybiorę podwójny, pianka kokos :)
O tych co kupiłaś to gdzieś tam znalazłam, że łapią wilgoć po stronie gryki jak nie ma przewiewu od dołu, ale myślę że ile materaców i ludzi to tyle samo opinii, trudno każdemu dogodzić także nie ma co się tym kierować :)
Kincia tak myślisz? A ja się spodziewam pod koniec grudnia, skoro teraz tak miałam... Zobaczymy. Wolałabym Twoją wersję :)
Hehehe świetny obrazek :) ja zawsze jak mówię, że mam na cos tam ochotę to z boku mnie pouczają 'nie to nie Ty tylko Twój syn' :)
Bąbeluniek pocieszny mąż, niech się wprawia :) a mi się wydawało, że puchniemy od nadmiaru wody, tak słyszałam, ale to nie oznacza, że mamy przestać pić tylko unikać soli, bo sól zatrzymuje płyny w organiźmie... hmm...

Zgłoś nadużycie #9203 25 listopada 2013, 19:58

qasha Fajna mama
Anett ja kupiłam na allegro :)

Zgłoś nadużycie #9204 25 listopada 2013, 20:02

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie ja też miałam kupić na allegro ale coś mi się uwidziało, że materac to jednak muszę pomacać phi, ale może wrócę do poprzedniej wersji. Wybierałaś twarde czy średnio twarde?

Zgłoś nadużycie #9205 25 listopada 2013, 20:09

qasha Fajna mama
kochana średnio twarde :)

Zgłoś nadużycie #9206 25 listopada 2013, 20:10

Ja ostatnio też miałam przescieradlo mokre w pierwszej chwili po przebudzeniu myślałam że się posikałam :-P ale stwierdziłam że to przez koszmary które ostatnio nagminnie mnie nawiedzają. A rano czułam uderzenia gorąca- może menopauza mnie już dopada hihi :-D a pić też mi się chce niemiłosiernie-aż się sobie dziwię potrafię wypić teraz ponad 1,5 l wody gdzie przed ciążą jedna szklanka na dzień mi starczała. Od małego pilam mało płynów :-(
Anett ja też czekam na kaskę z zusu i ciekawa jestem kiedy mi ją dostanę-mam nadzieję że nie po świętach :-(
Mam nadzieję że choć mały Mężczyzna w brzusiu ogrzeje Cię za przyszłego męża :-) jak nie to zorganizujemy Ci tu coś zaraz :-P

Zgłoś nadużycie #9207 25 listopada 2013, 20:11

Anett Gotowa na wszystko
aaa właśnie, opowiem Wam bo to mocne, wczoraj będąc u teściów drapnęłam się po brzuchu, no bo mnie zaswędział normalka :) a moja szwagierka zareagowała w sekundzie 'swędzi Cię? wiesz, że drapiąc powodujesz skurcze i przedwczesny poród' Masakra! No zaśmiałam się jej w twarz, i to jest młoda mama wyobrażacie sobie, niedługo nie będę mogła się dotknąć....

Zgłoś nadużycie #9208 25 listopada 2013, 20:14

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

zazdroszczę wam sniegu :) u nas goło i ni wesoło bo zimnicz :)

u mnie był, potem zniknął, potem tak pięknie sypało, pruszył śnieg, ale już zniknął :(

ewka90 napisał(a)

Byłam u mamy pieszo i z powrotem, a Wy zdążyłyście tylu tu popisać :) ) Taki spacer dobrze mi zrobił, chociaż zimno już jest 1 stopień :)
Ubranka przebrałam i dużo wybrałam dla siebie. Dobrze, bo już coś mam wreszcie :) Muszę się zacząć rozglądać za wózkiem wreszcie :)

U mnie Dorotka też śnieg już prawie zniknął... Ale widziałam jak wracałam, że takie malutkie płatki lecą więc może spadnie jeszcze :)

A co do obiadów to też nie mam pomysłów... I codziennie tak się zastanawiam nad tym...

no to super, że miałaś spacerek :) Każdemu się przydaje. Lepszy sen będziesz miała :)

diaglab napisał(a)

Babeluńku myślałam że tylko ja jestem " odmieńcem" i nie piję kawy :-) jestem czarną owcą w rodzinie i wśród znajomych pod tym względem :-D
Ewka fajnie że znalazłaś coś dla siebie wśród tylu ubranek :-) a na spacer też bym poszła ale nie mam siły po lepieniu pierogów :-D chyba ze 100 co najmniej mi wyszło ;-) jeszcze mój mały mężczyzna zdrowo bije mnie w pecherz :-) ja też za wózkiem i łóżeczkiem muszę się rozglądnąć.
Kiniaa z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia córci :-)
Dorota chyba musisz mniej eksperymentować z jedzeniem :-( lepiej Ci już?

no właśnie, że co to za eksperymenty.... w końcu zwymiotowałam obiad, kolacja póki co się trzyma....

diaglab napisał(a)

No nie- teraz to i ja mam ochotę na szarlotke :-P a pierogami mogę się podzielić :-D obawiam się że nie starczy mi miejsca na taka ilość w zamrażarce :-D
A spacerów z synkiem też nie mogę się doczekać :-) dobrze że rodzimy w lutym bo za niedługo wiosna będzie się robić i będzie bardziej chciało się wychodzić niż w zimie :-) udanego relaksu

ja mam dużo miejsca w zamrażarce :D Chętnie przyjmę :P

babeluniek napisał(a)

Anett, to się rozgrzej teraz :) Jakaś ciepła herbatka wskazana :)
Ja dzisiaj jakoś nie mam apetytu i ogólnie cały dzień się snuję po mieszkaniu bez celu... Ale coś na kolację trzeba wciągnąć :P

co na kolację? :)

diaglab napisał(a)

To ja mam dziś wilczy apetyt od 5 rano :-D musiałam wstać nawet przed mężem bo taki głód mnie dopadł. Chętnie podziele się tym wzmożonym apetytem bo z 10 kg na plusie zaraz zrobi się 20 :-D
Dziewczyny kto z Was wizytuje w tym tygodniu albo w najbliższym czasie? :-)

ja wizytuję w mikołaja razem z babelunkiem :)

babeluniek napisał(a)

Jejku, czy Wam też tak bardzo chce się pić? Ja piję, jakbym kaca miała ;) I to najlepiej zimne, choć staram się nie przesadzać, żeby gardła nie przeziębić...
W nocy też piję jak słoń, przez co też sikam.. Pisałyście, że Wy siusiacie tak po kropelkach a ja idę co 15 minut i baaardzo dużo siuśkam :P

u mnie woda 1,5l starcza od wieczora do południa ;)

diaglab napisał(a)

Ja ostatnio też miałam przescieradlo mokre w pierwszej chwili po przebudzeniu myślałam że się posikałam :-P ale stwierdziłam że to przez koszmary które ostatnio nagminnie mnie nawiedzają. A rano czułam uderzenia gorąca- może menopauza mnie już dopada hihi :-D a pić też mi się chce niemiłosiernie-aż się sobie dziwię potrafię wypić teraz ponad 1,5 l wody gdzie przed ciążą jedna szklanka na dzień mi starczała. Od małego pilam mało płynów :-(
Anett ja też czekam na kaskę z zusu i ciekawa jestem kiedy mi ją dostanę-mam nadzieję że nie po świętach :-(
Mam nadzieję że choć mały Mężczyzna w brzusiu ogrzeje Cię za przyszłego męża :-) jak nie to zorganizujemy Ci tu coś zaraz :-P

trzymam kciuki, żeby kasa szybko przyszła :) )

Anett napisał(a)

Dokonałam wyboru i już się zaspokoiłam, mogę teraz wrócić do dyskusji :)
a zjadłam kanapki z pikantną makrelą a na deser grejfrut, jeszcze mi gorzko... :)

Rozmawiałyście dziś o kawie hmm... ja lubię ale nie powiem, żebym jakoś za tym szalała :) zawsze piłam czarną sypaną, niestety w ciąży przeżuciłam się na rozpuszczalną - siki - ale ostatnio odkryłam rozp. orzechową mmm... pycha :)

Dorotka zaskoczyła mnie cena Twoich zdjęc i filmu, to baaardzo bardzo mało :)
Kiniaa w takim razie dalej cierpliwie czekamy :)
Bąbeluniek, Diaglab niestety w tygodniu nie ma mnie kto rozgrzewać:/ mój przyszły mąż mieszka w Warszawie :)
A propo wizytowania to ja jutro o 16 :)

Qasha a gdzie kupowałaś materace? ja raczej wybiorę podwójny, pianka kokos :)
O tych co kupiłaś to gdzieś tam znalazłam, że łapią wilgoć po stronie gryki jak nie ma przewiewu od dołu, ale myślę że ile materaców i ludzi to tyle samo opinii, trudno każdemu dogodzić także nie ma co się tym kierować :)
Kincia tak myślisz? A ja się spodziewam pod koniec grudnia, skoro teraz tak miałam... Zobaczymy. Wolałabym Twoją wersję :)
Hehehe świetny obrazek :) ja zawsze jak mówię, że mam na cos tam ochotę to z boku mnie pouczają 'nie to nie Ty tylko Twój syn' :)
Bąbeluniek pocieszny mąż, niech się wprawia :) a mi się wydawało, że puchniemy od nadmiaru wody, tak słyszałam, ale to nie oznacza, że mamy przestać pić tylko unikać soli, bo sól zatrzymuje płyny w organiźmie... hmm...

mało, mało bo po znajomości :)

kincia napisał(a)

Lorelei no strony to się tu ostatnio bardzo szybko drukują
ale to dobrze może styczniówki dogonimy :)
Dorota u Ciebie spadł pierwszy śnieg ,a u mnie nie :(
nawet mmsów nie mam :( :D do żeber Ci się dobiera za tą zupkę chińską!!!
Ewa u Ciebie też śnieg? zazdrość mnie zeżre zaraz! :D dobrze że nie zaraziłas się od męża
bo grypa w ciaży nie jest fajna :(
oo ubranka :) fajnie mieć taką znajomą co karton ubrań podaruje :D
ja czekam na swoje kartony :D
Diaglab ojj pamiętam te czasy kiedy moja teściowa mnie nie denerwowała :D to były piękne czasy!
a ze śniegiem mamy podobnie :P najpierw mam euforie chodzę i mówie ze jest śnieg,a potem narzekam xD
ja też czuję ból szyjki/macicy/brzcha/pochwy (nie wiem dokładnie co mnie boli)
,ale właśnie jak zmieniam w nocy pozycję ,to aż się krzywie z bólu,myślałam że tylko ja tak mam.
Ale cieszę się że nie jestem sama :) też mam anemię/za mało hemoglobiny i wpieprzam żelazo..
jem przed jedzeniem,ale jeszcze nie było mi po nim niedobrze.Mam nadzieję że Ci przejdzie!
Anett mam nadzieję że będzie kevin na święta! :D
nie murzyna nigdzie nie widziałam xD takie głupoty w internetach piszą :D a jeśli chodzi o zasiłek to powinnaś dostać
do 10 grudnia następny :) życzę powodzenia :) i trymam kciuki
Basza jak tam po wizycie ? :) magnezin jadłam 3 razy dziennie w szpitalu tak mi dawali,w domu jadłam już tylko rano
i wieczorem ,a teraz jem jak mnie boli lub twardnieje mi brzuch :) kawały musiałam poczytać,bo wieczór miałam smutny :(
:D
Bąbeluniek a co nie mogłaś spać w nocy ? ja miałam tak ostatnio :( masakra nie :( też mi się chce pić cały czas!
i zauważyłam że puchnę :( :D chyba woda mi się zatrzymuje w organizmie.Ostatnio obudziłam się i miałam wargi jakby
mnie osa urządliła ! :D
Kinia też chcę sesję brzuszkową :) i na pewno zrobię sesje małej ,bo masz racje że to cudowna pamiątka :) czekam na
fotki :)

ah ani nie gadaj... no tą zupką pogardził :D i ja m&msów nie mam :(
a u nas sesja brzuszkowa 500zł kosztuje :/

Zgłoś nadużycie #9209 25 listopada 2013, 20:15

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

aaa właśnie, opowiem Wam bo to mocne, wczoraj będąc u teściów drapnęłam się po brzuchu, no bo mnie zaswędział normalka :) a moja szwagierka zareagowała w sekundzie 'swędzi Cię? wiesz, że drapiąc powodujesz skurcze i przedwczesny poród' Masakra! No zaśmiałam się jej w twarz, i to jest młoda mama wyobrażacie sobie, niedługo nie będę mogła się dotknąć....

:D :D hahaha. jak możesz ?? !!

Zgłoś nadużycie #9210 25 listopada 2013, 20:16

Anett Gotowa na wszystko
Diaglab a co sugerujesz mówiąc, że coś mi zorganizujecie? :) może masz na myśli coś latynoskiego muskularnego gorącego? hihi to poproszę :) mniam :)