Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9171 25 listopada 2013, 13:10

babeluniek Gotowa na wszystko
Dorota, ja nie piję kawy :) Nigdy nie piłam, nie znoszę jej smaku :P

A co do pomysłów na obiady to już od dawna mam ustalone z M., że skoro ja jestem ta od gotowania, to on ma być od wymyślania :P

Zgłoś nadużycie #9172 25 listopada 2013, 13:14

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Dorota, ja nie piję kawy :) Nigdy nie piłam, nie znoszę jej smaku :P

A co do pomysłów na obiady to już od dawna mam ustalone z M., że skoro ja jestem ta od gotowania, to on ma być od wymyślania :P

ja uwielbiam kawe, jeszcze taka z mlekiem ! mmm miód :)
fajny ukłąd macie, ale u mnie by nie przeszedł ... ;p babelunku gdzie Twoje foty ze ślubu?

Zgłoś nadużycie #9173 25 listopada 2013, 13:16

Moje foty ze ślubu są u ludzi :P
Wyobraź sobie, że do dzisiaj ich nie widziałam... Moja przyjaciółka jest fotografem i to ona się tym zajmowała a jest znana z wielkiej opieszałości więc nie pozostaje mi nic innego jak cierpliwie czekać :(

Zgłoś nadużycie #9174 25 listopada 2013, 13:18

Dorota93 Supermama
kochana walcz i sie upominaj o fotki! my mielismy szczescie, Kamil zalatwil kamerzyste i fotografa, tzn jego kierownik po znajomosci i placilismy tylko 700zł, a jak za taką usługę to myślę, że mało

Zgłoś nadużycie #9175 25 listopada 2013, 13:21

Upominam się ale teraz to już dla mnie śmieszne, bo ona tylko obiecuje a zdjęć nie ma. Kłócić się z nią nie chcę, zresztą jestem przyzwyczajona do takiego jej zachowania :P

Zgłoś nadużycie #9176 25 listopada 2013, 13:28

Dorota93 Supermama
no ja to bym se nie pozwoliła na takie coś.... jeszcze przyjaciółka :/ eh

Zgłoś nadużycie #9177 25 listopada 2013, 15:07

Dorota93 Supermama
no to mężuś pojadł i śpi, a ja jeszcze chwilka wolnego :)
kurcze dziś na cały dzień zjadłam zupkę chińską, bagietke i mandarynki a tak mi niedobrze... Dźwiga mnie a nie umię zwymiotować, kurde :(

Zgłoś nadużycie #9178 25 listopada 2013, 15:55

Kiniaa Gotowa na wszystko
Hejo kochaniutkie :)
dziekuje z całego serca za takie miłe słowa odnośnie fotek mojej córy....tak jak obiecałam wczoraj wam dziewczyny wklej więcej nowszych ,ale to później bo dopiero wróciłam z pracy i zabieram się za pichcenie obiadku....dziecko głodne,mamuska z synkiem tez a mężulek...oj ten to wróci głodny jak wilczyca hihi ;)

a odniosnie sesji zdjęciowej...to bardzo wam polecam dziewczyny ,mysle ze w PL nie jest tak drogo a naprawdę warto to pamiątka dla was i waszych dzieciaczków :)
my idziemy na sesje brzuszkową ale dopiero w 8 mies będzie większy brzuszek,z Kornelia nie byliśmy i bardzo tego żałuje bo miałaby pamiatke na przyszłość no ale cóż nie pomyślałam wtedy o tym :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #9179 25 listopada 2013, 15:56

Kiniaa Gotowa na wszystko
zazdroszczę wam sniegu :) u nas goło i ni wesoło bo zimnicz :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #9180 25 listopada 2013, 16:20

ewka90 Gotowa na wszystko
Byłam u mamy pieszo i z powrotem, a Wy zdążyłyście tylu tu popisać :) ) Taki spacer dobrze mi zrobił, chociaż zimno już jest 1 stopień :)
Ubranka przebrałam i dużo wybrałam dla siebie. Dobrze, bo już coś mam wreszcie :) Muszę się zacząć rozglądać za wózkiem wreszcie :)

U mnie Dorotka też śnieg już prawie zniknął... Ale widziałam jak wracałam, że takie malutkie płatki lecą więc może spadnie jeszcze :)

A co do obiadów to też nie mam pomysłów... I codziennie tak się zastanawiam nad tym...

Zgłoś nadużycie #9181 25 listopada 2013, 17:37

diaglab Gotowa na wszystko
Babeluńku myślałam że tylko ja jestem " odmieńcem" i nie piję kawy :-) jestem czarną owcą w rodzinie i wśród znajomych pod tym względem :-D
Ewka fajnie że znalazłaś coś dla siebie wśród tylu ubranek :-) a na spacer też bym poszła ale nie mam siły po lepieniu pierogów :-D chyba ze 100 co najmniej mi wyszło ;-) jeszcze mój mały mężczyzna zdrowo bije mnie w pecherz :-) ja też za wózkiem i łóżeczkiem muszę się rozglądnąć.
Kiniaa z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia córci :-)
Dorota chyba musisz mniej eksperymentować z jedzeniem :-( lepiej Ci już?

Zgłoś nadużycie #9182 25 listopada 2013, 17:42

Babeluńku a w sprawie tych zdjęć to upominaj się żeby nie było tak że później w ogóle o nich zapomni i nie da Ci ich a tak zmobilizujesz koleżankę :-)

Zgłoś nadużycie #9183 25 listopada 2013, 18:04

qasha Fajna mama
babelunku - musisz motywowac kumpele do dzialania :D ;)

diaglab - mniaaaam, pierożki :) uwielbiam :) ja na początku grudnia mam zamiar robić większą turę zeby na swieta od razu byly :)

Ewa - fajnie spacerkiem tak :) ja tez uwielbiam spacery i korzystam jak tylko moge. juz sie nie moge doczekac ja z wozeczkiem bede mogla sobie chodzic i chodzic :) hehe :)

ja dzisiaj zakupiłam materacyki: do łóżeczka i kołyski :) został mi jeszcze tylko przewijak i jakies drobnostki dla mnie do szpitala :)

teraz mam chwilę relaksu z szarlotką i kakaem ;)

Zgłoś nadużycie #9184 25 listopada 2013, 18:12

Qasha, na jaki materac się zdecydowałaś? Ja niebawem też będę kupować...

Zgłoś nadużycie #9185 25 listopada 2013, 18:19

qasha napisał(a)

babelunku - musisz motywowac kumpele do dzialania :D ;)

diaglab - mniaaaam, pierożki :) uwielbiam :) ja na początku grudnia mam zamiar robić większą turę zeby na swieta od razu byly :)

Ewa - fajnie spacerkiem tak :) ja tez uwielbiam spacery i korzystam jak tylko moge. juz sie nie moge doczekac ja z wozeczkiem bede mogla sobie chodzic i chodzic :) hehe :)

ja dzisiaj zakupiłam materacyki: do łóżeczka i kołyski :) został mi jeszcze tylko przewijak i jakies drobnostki dla mnie do szpitala :)

teraz mam chwilę relaksu z szarlotką i kakaem ;)

No nie- teraz to i ja mam ochotę na szarlotke :-P a pierogami mogę się podzielić :-D obawiam się że nie starczy mi miejsca na taka ilość w zamrażarce :-D
A spacerów z synkiem też nie mogę się doczekać :-) dobrze że rodzimy w lutym bo za niedługo wiosna będzie się robić i będzie bardziej chciało się wychodzić niż w zimie :-) udanego relaksu

Zgłoś nadużycie #9186 25 listopada 2013, 18:22

qasha Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Qasha, na jaki materac się zdecydowałaś? Ja niebawem też będę kupować...

kokos - pianka - gryka. poczytałam troszkę i w sumie ma dobre opinie. zastanawialam sie jeszcze nad kokos - lateks - gryka. ale w ostatecznosci wybrałam ten pierwszy :)
a ty nad jakim myslisz? :)

diaglab - wpadaj, jeszcze pol blaszki mam :)

Zgłoś nadużycie #9187 25 listopada 2013, 18:34

qasha napisał(a)

kokos - pianka - gryka. poczytałam troszkę i w sumie ma dobre opinie. zastanawialam sie jeszcze nad kokos - lateks - gryka. ale w ostatecznosci wybrałam ten pierwszy :)
a ty nad jakim myslisz? :)

diaglab - wpadaj, jeszcze pol blaszki mam :)

No właśnie też zewsząd słyszę, że pianka - gryka - kokos jest najlepszy choć nigdzie nie doczytałam dlaczego :P Ale chyba też właśnie na taki się zdecyduję :)

Zgłoś nadużycie #9188 25 listopada 2013, 18:36

Anett Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki ale zmarzłam, nie czuję rąk :) dobrze, że chociaż opaskę na uchi założyłam - chyba ma się na zimę... od 14.30 buszowałam po mieście z mamą i siostrą, dopiero co wróciłam, poza kursowaniem samochodem, mogę powiedzieć że też dziś zaliczyłam długi spacer :)

No i nie wiem co teraz zjeść, bo będąc w markecie złapałam i serek fantazję i sałatkę pikan. z makreli i paluch zapiekany z serem hihi i nie wiem na co się zdecydować a umieram z głodu! :)

Zgłoś nadużycie #9189 25 listopada 2013, 18:40

Anett, to się rozgrzej teraz :) Jakaś ciepła herbatka wskazana :)
Ja dzisiaj jakoś nie mam apetytu i ogólnie cały dzień się snuję po mieszkaniu bez celu... Ale coś na kolację trzeba wciągnąć :P

Zgłoś nadużycie #9190 25 listopada 2013, 18:42

Anett powiedz mężowi że ma zadanie bojowe i musi Cię ogrzać :-D :-P co do jedzenia można wszystko na raz ale nie radzę :-P
Korzystając z Waszych opinii też zanotuję sobie na jaki materac patrzeć :-) dziękuję Qasza i. Babeluniek :-)
Qasha z chęcią wpadnę na ciacho :-P