Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9151 25 listopada 2013, 12:15

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Nie za dobrze Ci tam? :-P żartuje.Aż zazdroszczę :-P Dorota tylko nam zostaje się głowić :-D ja chyba 3 rodzaje pierogow zrobię: ruskie, z kasza gryczaną i ze szpinakiem :-) m po trochę z każdego rodzaju. Choć zjadłabym jakieś mięcho ale nie dam rady się ruszyć do sklepu.

To Ja poproszę 6 ze szpinakiem. Dziękuję. W zamian mam pycha ciasto :-)

Zgłoś nadużycie #9152 25 listopada 2013, 12:15

Dorota93 Supermama
tak z innej beczki. Śpiewam /ałam w zespole (bo teraz mam przerwę) i patrzcie na co się porwaliśmy :) tak mi się teraz przypomniało. Swoją drogą ta piosenka jest mega xd
no i na ślubie mi śpiewali :)

Zgłoś nadużycie #9153 25 listopada 2013, 12:16

Dorota93 Supermama
http://www.tekstowo.pl/piosenka,queen,bohemian_rhapsody.html a piosenka haha xd

Zgłoś nadużycie #9154 25 listopada 2013, 12:16

diaglab Gotowa na wszystko
O widzę że w przedostatnim poście cytat mi się nie dodał- komentarz był do porządnego sikniecia

Zgłoś nadużycie #9155 25 listopada 2013, 12:18

basza napisał(a)

To Ja poproszę 6 ze szpinakiem. Dziękuję. W zamian mam pycha ciasto :-)

Hehe dobra, jak zrobie to wysyłam :-P poproszę z chęcią o ciasto :-) a Ninka napewno jeszcze długo posiedzi w brzuszku :-) zobaczysz jeszcze po terminie Ci się urodzi :-)

Zgłoś nadużycie #9156 25 listopada 2013, 12:18

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

O widzę że w przedostatnim poście cytat mi się nie dodał- komentarz był do porządnego sikniecia

no właśnie nie wiedziałam o co chodzi, ale zwaliłam to na to,że teraz trybiki mi się nie stykają... wolałam nie pytać, bo pomyślałam wszyscy wiedzą tylko nie Ty hiihihihi :-D

Zgłoś nadużycie #9157 25 listopada 2013, 12:19

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

tak z innej beczki. Śpiewam /ałam w zespole (bo teraz mam przerwę) i patrzcie na co się porwaliśmy :) tak mi się teraz przypomniało. Swoją drogą ta piosenka jest mega xd
no i na ślubie mi śpiewali :)

Brakuje Ci śpiewania ??

Zgłoś nadużycie #9158 25 listopada 2013, 12:20

Dorota93 Supermama
haha fajne jesteście :P mmm pierożki :)
diaglab no mi to już pomysłow na obiady brakuje.... basza szczęściaro :P

Zgłoś nadużycie #9159 25 listopada 2013, 12:22

Dorota93 napisał(a)

http://www.tekstowo.pl/piosenka,queen,bohemian_rhapsody.html a piosenka haha xd

Uwielbiam Queena :-) to był pierwszy zespół którego piosenki słuchałam jako mała dziewczynka :-) wręcz wychowałam się na ich muzyce hihi :-D

Zgłoś nadużycie #9160 25 listopada 2013, 12:22

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Brakuje Ci śpiewania ??

śpiewać to se śpiewam do komputera ! :D i pod prysznicem :P
Ale brakuje mi prób, spotykania się z super ludźmi i występów. No ale nie dałabym rady. Nie czuję się na siłach..

Zgłoś nadużycie #9161 25 listopada 2013, 12:22

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Uwielbiam Queena :-) to był pierwszy zespół którego piosenki słuchałam jako mała dziewczynka :-) wręcz wychowałam się na ich muzyce hihi :-D

ja też lubię ich piosenki :p ja to se wszystkiego mogę słuchać :)

Zgłoś nadużycie #9162 25 listopada 2013, 12:26

Coś mi czasami szwankuje fm :-P kto pyta nie błądzi :-P

basza napisał(a)

no właśnie nie wiedziałam o co chodzi, ale zwaliłam to na to,że teraz trybiki mi się nie stykają... wolałam nie pytać, bo pomyślałam wszyscy wiedzą tylko nie Ty hiihihihi :-D

Dorota wierz mi że też kończą mi się pomysły... A najgorsze jest to że jak pytam M. Co chce na obiad to też że nie wie :-P i weź tu coś wymyśl :-D

Zgłoś nadużycie #9163 25 listopada 2013, 12:29

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Coś mi czasami szwankuje fm :-P kto pyta nie błądzi :-P

Dorota wierz mi że też kończą mi się pomysły... A najgorsze jest to że jak pytam M. Co chce na obiad to też że nie wie :-P i weź tu coś wymyśl :-D

znam to, znam :D
dziennie słyszę- co zrobisz, to zjem.
A widzę te świetliki w oczach, które mówią: mięęęęęęęęęsoooooooooo ! :D

Zgłoś nadużycie #9164 25 listopada 2013, 12:29

Dorota93 napisał(a)

śpiewać to se śpiewam do komputera ! :D i pod prysznicem :P
Ale brakuje mi prób, spotykania się z super ludźmi i występów. No ale nie dałabym rady. Nie czuję się na siłach..

Już niedługo z Ogórkiem będziesz chodzić :-) kolejny głos w zespole mieć będziecie ;-) podoba mi się jak Ece przechrzciła Ci Igorka :-D dobra próbuje wstać- albo będzie pogoń do kibelka albo normalnie do kuchni :-D

Zgłoś nadużycie #9165 25 listopada 2013, 12:31

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Już niedługo z Ogórkiem będziesz chodzić :-) kolejny głos w zespole mieć będziecie ;-) podoba mi się jak Ece przechrzciła Ci Igorka :-D dobra próbuje wstać- albo będzie pogoń do kibelka albo normalnie do kuchni :-D

mi też się podoba mój Ogóreczek hiih,
do potem idę też coś porobić :) :*

Zgłoś nadużycie #9166 25 listopada 2013, 12:32

Dorota93 napisał(a)

znam to, znam :D
dziennie słyszę- co zrobisz, to zjem.
A widzę te świetliki w oczach, które mówią: mięęęęęęęęęsoooooooooo ! :D

Hehe :-D no faceci to mięsożerni choć mój odkąd jestem w ciąży to o dziwo je to co ja i nie ma już takiej ciągłej ochoty na mięso jak kiedyś, aż jestem w szoku :-D kiedyś to codziennie mięcho musiało być

Zgłoś nadużycie #9167 25 listopada 2013, 12:37

Anett Gotowa na wszystko
Basza nie nie, czasem uda mi się odpocząć :) ale akurat wczoraj i wizyta u teściowej, wróciłam to też miałam gości :)
Ja tak mam, że pójdę siusiu, wróce to zaraz czuje że mi się chce i jak pójdę z powrotem to parę kropelek :)
Dorotka u mnie na obiad chyba kotlety schabowe, ziemniaki i surówka z kiszonej kapuchy. Ty to śpiewałaś ?? wow :) szacun :) a macie na wrzucie własne piosenki, albo można Cię gdzieś posłuchać ??
Diaglab ale bym zjadła pierożka :) z czymkolwiek, dam sobie głowę uciąć że wszystkie będą bombowe :D

Od myślenia zakręciło mi się w głowie, przed chwilą miałam listonosza z zasiłkiem (jestem w szoku bo zawsze miałam wypłatę na konto) no i dziś dostałam za okres 28.10-05.11 i teraz za resztę listopada mam czekać do końca grudnia prawie ?? ? masakra....

Zgłoś nadużycie #9168 25 listopada 2013, 12:40

babeluniek Gotowa na wszystko
Dzień dobry!
Ja się witam znad śniadania :P Serio! Miałam tragiczną noc... Zasnęłam tak na dobre dopiero około 4 rano. O 9 obudziłam się na chwilę jak M. wychodził do pracy i za moment dalej spałam, żeby wstać o 12... :P
Głowa mnie przez to boli ale trzeba żyć :P
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #9169 25 listopada 2013, 12:53

Anett Gotowa na wszystko
O 4 rano ?? ?? Wcale się nie dziwię, że głowa boli ale jakoś to przetrwasz Kochana :)
Miłego dnia! :)

Zgłoś nadużycie #9170 25 listopada 2013, 13:01

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Hehe :-D no faceci to mięsożerni choć mój odkąd jestem w ciąży to o dziwo je to co ja i nie ma już takiej ciągłej ochoty na mięso jak kiedyś, aż jestem w szoku :-D kiedyś to codziennie mięcho musiało być

fajnie, bo ja robię 2 obiady ! :P

Anett napisał(a)

Basza nie nie, czasem uda mi się odpocząć :) ale akurat wczoraj i wizyta u teściowej, wróciłam to też miałam gości :)
Ja tak mam, że pójdę siusiu, wróce to zaraz czuje że mi się chce i jak pójdę z powrotem to parę kropelek :)
Dorotka u mnie na obiad chyba kotlety schabowe, ziemniaki i surówka z kiszonej kapuchy. Ty to śpiewałaś ?? wow :) szacun :) a macie na wrzucie własne piosenki, albo można Cię gdzieś posłuchać ??
Diaglab ale bym zjadła pierożka :) z czymkolwiek, dam sobie głowę uciąć że wszystkie będą bombowe :D

Od myślenia zakręciło mi się w głowie, przed chwilą miałam listonosza z zasiłkiem (jestem w szoku bo zawsze miałam wypłatę na konto) no i dziś dostałam za okres 28.10-05.11 i teraz za resztę listopada mam czekać do końca grudnia prawie ?? ? masakra....

se czasem wyłam ;) z kasą nie pomogę, nie znam się..

babeluniek napisał(a)

Dzień dobry!
Ja się witam znad śniadania :P Serio! Miałam tragiczną noc... Zasnęłam tak na dobre dopiero około 4 rano. O 9 obudziłam się na chwilę jak M. wychodził do pracy i za moment dalej spałam, żeby wstać o 12... :P
Głowa mnie przez to boli ale trzeba żyć :P
Miłego dnia :)

szok, ja o 4 pierwszą pobudkę miałam, o 1 spać poszłam a o 7:30 wstałam. Co my się mamy :) kawkę słabą se wypij :)